Mlodzi Kibice

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

marianoo
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: ndz 24 lut, 2008
Lokalizacja: KTJ

Mlodzi Kibice

Post autor: marianoo » ndz 24 lut, 2008

Tak często poruszana jest sprawa wieku w młynie.. Jakość kibicowania ludzie zaczynają określać w wieku. Tymczasem często bywa, że młodzież jest bardziej przywiązana do klubu, niż starsi kibice. Już "za chwilę" zacznie się runda wiosenna, a ja powrócę do tego, co działo się jesienią. Najprostszy przykład - mecz z Kolnem. Jak wiadomo, ludzi było mało, i tak jakoś moją uwagę zwrócił chłopak 11, może 12 letni. Stał sobie w młynie, szaliczek na szyi i śpiewa. Tak się mu trochę przypatrywałem, doszedłem do wniosku, że to on bardziej się starał śpiewać, niż niektórzy "starzy wyjadacze". Ale nie o to chodzi..

Co sądzicie o młodych chłopaczkach, tak jak tamten 11-12 latek w młynie?? Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Co robić z takimi przypadkami, gdy młodzi chcą pośpiewać?

Benton
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 27
Rejestracja: pn 29 paź, 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Benton » ndz 24 lut, 2008

A co chcesz z nimi robić?? To dobrze że przychodzą. Jakbyśmy im zabronili wchodzić na SBN to mogli by się zrazić i przestać chodzić na mecze. Ja sam na mecze zabieram brata który ma 12 lat
Ostatnio zmieniony ndz 24 lut, 2008 przez Benton, łącznie zmieniany 1 raz.

marianoo
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: ndz 24 lut, 2008
Lokalizacja: KTJ

Post autor: marianoo » ndz 24 lut, 2008

Ja nie chcę robić nic. Spotkałem sie z sytuacją "e dzieciak idź mi stąd" i troszkę mnie to oburzyło. W tym temacie po prostu chciałem zorientować się, czy to ja jestem "inny", bo akceptuje młodszych fanów, czy odwrotnie.
Czasem aż miło popatrzeć, jak tworzy się nowe pokolenie.. Kurde, chyba się starzeje..

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » ndz 24 lut, 2008

marianoo pisze:Ja nie chcę robić nic. Spotkałem sie z sytuacją "e dzieciak idź mi stąd" i troszkę mnie to oburzyło. W tym temacie po prostu chciałem zorientować się, czy to ja jestem "inny", bo akceptuje młodszych fanów, czy odwrotnie.
Czasem aż miło popatrzeć, jak tworzy się nowe pokolenie.. Kurde, chyba się starzeje..
nie powinny Cie takie zdania oburzac bo na niektorych stadionach to sprawa normalna. na Lechu w mlynie stoja osoby majace 18lat(lub takie ktore na tyle wygladaja) a na trybunie obok stoja "mlodzi kibice".
ogolnie fajnie ze jest sporo mlodych chlopakow ktorzy chodza na Stomil i "wkręcaja sie" w atmosfere panujaca na meczach.. ale nie jestem przekonany czy mlyn to jest dla nich najlepsze miejsce.

KrZychu
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 103
Rejestracja: wt 16 sty, 2007
Lokalizacja: Dywity/Olsztyn

Post autor: KrZychu » ndz 24 lut, 2008

Ja bym sie zgodził z Kaczmarem. Takich dzieciaków nie ma jeszcze u nas tak dużo, zresztą częsć z nich tak jak u Bentona chodzi, dlatego że ma starsze rodzenstwo a czas w którym ich rocznik dojdzie w większym gronie to ze dwa-trzy lata...

Awatar użytkownika
Szokis
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 06 gru, 2007
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Szokis » wt 26 lut, 2008

Sam przychodzę na mecze z młodszym bratem (11 lat) myślę że z jednej strony to dobrze że dzieciaki przychodzą na mecze, w ten sposób za kilka lat to oni mogą stanowić o sile dopingu Stomilu. :twisted:A z drugiej strony tak jak napisał Kaczmar to niekoniecznie jest dla nich dobre miejsce.
Ostatnio zmieniony wt 26 lut, 2008 przez Szokis, łącznie zmieniany 1 raz.

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » wt 26 lut, 2008

Dobrze, że na mecze przychodzą kibice w takim wieku, bo jest to równoznaczne z tym, że mimo, iż Stomil obecnie nie jest czołowym polskim klubem, to jednak przyciąga na stadion także i młodsze pokolenie.

Jest też jedno ale. Na meczu z Concordią byłem świadkiem tego, jak na krytej grupka trzech może czterech dzieciaków w wieku być może nawet nie przekraczającym 10 lat rzucała takie obelgi pod adresem sędziego, że aż szkoda było tego słuchać. Tym bardziej, że sędzia akurat nie odwalił dla naszych żadnej fuszerki. Po prostu małolaci usłyszeli gdzieś wcześniej takie przyśpiewki i chcieli popisać się swoją wiedzą.

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » wt 26 lut, 2008

Dobrze, że młodzi chcą chodzić na mecze, ale myślę, że dziecko w wieku 10 czy 11 lat nie powinno przychodzić na młyn bez kogoś starszego... Jak są akcje typu "Kalinka", to takie dziecko może zostać nieźle poobijane... :) Takie moje zdanie :P

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » śr 27 lut, 2008

Uważam że zarząd klubu zrobił za nas dobry motyw odnośnie wieku w młynie ( chyba od 13 lat ) niestety nie jest to pilnowane i nie musicie sie zgadzać z moim poglądem na ten temat . Dobrze że się młodzi na wyjazdy nie pchają hehe :lol:

ODPOWIEDZ