STOMIL - ŁKS ŁOMŻA

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

mieszko
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2008

Post autor: mieszko » pt 26 wrz, 2008

Po godzinie 14 wpłynęło pismo z ŁKS Łomża z listą kibiców ( 106 osób) i zamówienie na bilety

Ładnym gestem popisał się Artur Łazar , założył pieniążki za fanów Łomży i pobrał dla nich bilety

Tym faksem potwierdzono zatem przyjazd drużyny i kibiców jutro do Olsztyna

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » pt 26 wrz, 2008

wiec znac zycie bedzie ich kolo 150... tylko ciekawe czy wszystkich wpuszcza (tych co na liscie nie bedzie), a zatem nam wypada sie dobrze zaprezentowac :szal2:

ŁKS Łomża
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pt 26 wrz, 2008

Post autor: ŁKS Łomża » pt 26 wrz, 2008

O to,że liste mamy wysłać 24h przed meczem każdy dobrze wie ,ale zaskoczyło nas to,że wasz klub dał nam tylko tyle biletów ile było wysłanych osób na liście,chociaż chcieliśmy więcej bo jak wiadomo najwiecej osob zapisuje sie dzień przed lub w dniu meczu.Wasz klub kazał nam wczoraj lub dzisiaj odebrać bilety , nie pozwolili w dniu meczu... Liste chcieli alfabetycznie... lista musiała być na firmowym papierze z klubu.. nie wystarczyła zwykła lista z pieczątką i podpisem z upoważnienem prezesa...

Do zobaczenia :D

mieszko
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2008

Post autor: mieszko » pt 26 wrz, 2008

synku z Łomży poczytaj ustawę o imprezach i regulaminy PZPN a później zabieraj głos
i tak nasi czekali długo i cierpliwie na wasz zagrywki.

[ Dodano: Pią 26 Wrz, 2008 ]
:aniolek: czytałem na stronie oks-u regulamin dla kibiców przyjezdnych no i tam wszystko wyraźnie jest określone tak że nie powinno być wątpliwości nasi jak jadą też muszą spełniać te wymogi , a są to wymogi PZPN-u i Ustawy o imprezach masowych

ishtar69
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: pt 26 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ishtar69 » sob 27 wrz, 2008

Witam wszystkich!
To mój pierwszy "dziewiczy" post :twisted:
"synku z Łomży" :?: :!: hyhy niezłe, niezłe ojciec :D
o doping się nie martwię, bardziej o grę chłopaków
mam nadzieje, że o tej porze cały 1 zespół spi grzecznie w łóżeczkach a nie baluje gdzieś na "starym"... :lol:
widzimy sie na meczu

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » sob 27 wrz, 2008

Naprawdę nie ma innych problemów, niż ten ilu jest na liście, a ilu ich nie ma. [moderator], ludzie, szale w dłoń i zdzierać gardła, a nie podniecać się listą. Będą, to będą.

Bart_OKS
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 38
Rejestracja: sob 26 lip, 2008

Post autor: Bart_OKS » sob 27 wrz, 2008

lepiej żeby byli w 2stówy bo ja postawilem na nich czteropa WArki:). także Olsztyn wita gości!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Piki
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 88
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Piki » sob 27 wrz, 2008

mieszko pisze:synku z Łomży poczytaj ustawę o imprezach i regulaminy PZPN a później zabieraj głos
i tak nasi czekali długo i cierpliwie na wasz zagrywki.
Tato z Olsztyna , po co ta napina? Nie mogles normalnie odpisac , tylko tak jak Nakiel mowil do swoich "uczniow"?(synku)

eR.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: śr 21 wrz, 2005
Kontakt:

Post autor: eR. » sob 27 wrz, 2008

cytat z forum ŁKSu pisze:Więc MY WSZYSCY CO JUTRO JEDZIEMY do STOLICY TYSIĄCA JEZIOR, pokarzemy jak najlepszy doping, doping który będzie podziękowaniem dla naszych piłkarzy za walkę pomimo słabej ich formy, doping który każdy zapamięta na wiele lat, wracając wspomnieniami do dawnych wyjazdów, doping którego nie da się zapomnieć.
Jutro wiec pełne 90 minut jedziemy na OSTREJ K.URWIE, i mam jutro w.[moderator] jaja na wynik na boisku, mam [moderator] na dług klubu i równie pochyłą na której znalazł się nasz ŁKS.
Jutro Nas jedzie ponad 120 osób, 120 NAJWIERNIEJSZYCH FANATYKÓW ŁKSu, Na których zawsze można liczyć, którzy tak samo jak ja nawet w B-Klasie dalej będą chodzić na Z-18, i jeździć wszędzie tam gdzie NASZ ŁKS GRA.

Do jutra Pozdro dla Najwierniejszych, a reszta niech kisi ogóra Laughing

TYLKO ŁOMŻA 84".
Nie trzeba chyba tłumaczyc, ze dziś wielkie święto. Zarówno pod względem piłkarskim, ale i jakże dla nas ważnym - kibicowskim. Z dopingiem u nas ostatnio nie bywało za dobrze, aczkolwiek miewaliśmy przebłyski. Jako że za 8h czeka nas prestiżowe spotkanie z ŁKSem życzę sobie, jak i wam sporej liczby fanatyków na SBNie, oraz głośnego, powtarzam głośnego dopingu! :diabelek:

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » sob 27 wrz, 2008

WSZYSCY IDĄ NA TRYBUNE ODKRYTĄ -SEKTOR BIAŁO - NIEBIESKI :wykrzyknik: :wykrzyknik: :wykrzyknik:

Tomson_OKS
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 19
Rejestracja: pt 22 sie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Tomson_OKS » sob 27 wrz, 2008

NO TO O 14:00 na meczyk ...ROZNIESIEMY ICH DOPINGIEM !!!!!

Awatar użytkownika
MarcelOKS
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 34
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008
Lokalizacja: Bc

Post autor: MarcelOKS » sob 27 wrz, 2008

2-0 brawo panowie!! OKS OKS OKS!!!

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » sob 27 wrz, 2008

Powinnyśmy trzymać kciuki za Łomże żeby nie wycofała a to dlatego iż w przypadku wycofania się Łomży punkty zostaną nam odjęte.
Cytat z Gazety Olsztyńskiej
Sprawa jest o tyle pogmatwana, że przeżywająca zawirowania Łomża może nie dotrwać do końca rundy. A wtedy, zgodnie z regulaminem, wszystkim drużynom zostaną odjęte punkty za mecz ŁKS.

Fan81
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 48
Rejestracja: pn 11 sie, 2008

Post autor: Fan81 » sob 27 wrz, 2008

Mecz prawde mowiac do dupy... rwany, duzo nie celnych podan itp. Ale najwazniejsze 3 pkt zdobyte :D . Co do naszego mlynu : dosc liczny, dosc glosny, czasem do dopingu przylacza sie trybuna kryta 8). Oprawa konkretna, i oby tak dalej STOMILOWCY BRAWO !. Co do kibicow gosci bylo ich. ok 120 - 130 ( 3 autokary ), dopingowali caly mecz , wywiesili 3 flagi, ogolnie zaprezentowali sie na plus. Na koniec chcialbym tu wspomniec o milym gescie kibicow STOMILU w strone kibicow Łks Lomza. pozdrawiam

Stomilowiec16
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 117
Rejestracja: wt 03 kwie, 2007

Post autor: Stomilowiec16 » sob 27 wrz, 2008

No nawet nam chłopaki podziękowali :) czego chyba nigdy u nas nie było.

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » sob 27 wrz, 2008

Stomilowiec16 pisze:No nawet nam chłopaki podziękowali :) czego chyba nigdy u nas nie było.
Mowisz o pilkarzach ?
jesli tak to od kiedy na mecze chodzisz, skoro mowisz, ze nigdy u Nas tego nie było?

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » sob 27 wrz, 2008

Generalnie chyba miał na myśli to co kibice ŁKSu krzyknęli po meczu w naszą stronę
"Dzięki za wsparcie hej Stomil dzięki za wsparcie" odnoszące się do naszego napisu "ŁKS ŁOMŻA TO WY :!: :!: :!: "

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » sob 27 wrz, 2008

Na boisku rzeczywiście mało ciekawie, szczerze mówiąc było nudno. Ale na trybunach już całkiem konkretnie, świetna oprawa na SBN, oby tak dalej chłopaki(i dziewczyny 8) ) Kryta może nie szalała, ale również włączyła się do dopingu i oby tak było w kolejnych meczach:) Łomża stawiła się w niezłej liczbie, mają naprawdę oddanych kibiców i szkoda byłoby żeby ten klub upadł. Inna sprawa że jak ŁKS ogłosi upadłość to ugrane dziś 3 punkty zostaną nam odjęte. A co do naszych 'kopaczy' : to co dziś zobaczyłem to była tragedia, nawet Łukasik się specjalnie nie wyróżniał. A zmarnowane przez suchego sytuacje to już żenada. Brakuje gry z pierwszej piłki zdecydowanie :!: Ha ale dawno się nie zdarzyło żeby zawodnik schodzący z boiska po czerwonej kartce dostał takie owacje :lol: To tyle

Stomilowiec16
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 117
Rejestracja: wt 03 kwie, 2007

Post autor: Stomilowiec16 » sob 27 wrz, 2008

V.N.A, dokładnie to co napisałNAGÓRKI, chodziło mi o Łomżę :) bo wiem, że kopacze dostali jakiś śmieszny zakaz by podchodzić....

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » sob 27 wrz, 2008

Masz rację, goleo6, też mnie zdziwiła ta reakcja po czerwonej kartce, ale przyznajmy, że dostał ją zasłużenie. Dwa razy przerywał groźne kontry, kto wie, co by było, gdyby ich puścił. Pewnie nic, ale lepiej dmuchać na zimne.

Iwanowski dzisiaj nieźle, chociaż ze dwa razy minął się z dośrodkowaniami i chyba ciągle czuje w nodze tę kontuzję, bo starał się wybijać piłkę jak najmniej razy.
Stoperzy nie dali pograć rywalom, chociaż mogli strzelić po bramce. Koprucki mnie zaskoczył dobrą techniką użytkową, po obrońcy się nie spodziewałem. Ma zadatki na defensywnego pomocnika, ale nam jest potrzebny w formacji obronnej.
Stefanowicz ładnie cisnął do przodu, z tyłu też pewnie, szkoda tylko dwóch błędów, po których musiał opuścić boisko.
Spychała mało widoczny z przodu, ale także grał dobrze.
Piesio najlepszy na boisku i jest to chyba do tej pory nasze największe wzmocnienie na równi z bramkarzem.
Lech za mało w odbiorze, ale za to z przodu popisywał się ładnymi podaniami. Szkoda zmarnowanej sytuacji w ostatniej minucie z tych dziesięciu metrów, co kopnął na trzecie piętro.
Alancewicz przeciwnie - dużo z tyłu, ale za mało kreatywnie z przodu, trochę spowalniał akcje, ale za to wiele przerywał.
Wróblewski nie ma kiwki i szybkiej reakcji. Niby na zamach jednego nabrał, ale zanim dośrodkuje, to musi sobie piłkę ustawić i wtedy mu zasłaniają miejsce do wrzutki. Nie grał źle, ale od skrzydłowego oczekuję dośrodkowań i stwarzania okazji innym, a tego było mało.
Suchocki już w przerwie był do zmiany. Tak zmarnować dogodne sytuacje...
Łukasik się starał, strzelał, ale był mało widoczny, rozkręcał się z czasem.
Dobre 20 minut Różowicza i Michałowskiego. Coś czuję, że w kolejnym meczu wyjdą w pierwszym składzie, ale ja sam widziałbym Daniela na skrzydle - ma kiwkę, szybki zwód i ładnie chodzi lewym skrzydłem. Ja środka pola bym nie zmieniał.

Warto by popracować nad rozegraniem piłki od bramkarza, bo krótkie podanie dzisiaj o mało nie doprowadziło do straty piłki na 20. metrze, gdy w linii stanęło trzech zawodników ŁKS-u, czym sprawnie zablokowali możliwe podania pomiędzy obrońcami. A Suchemu kazałbym strzelać i trenować setki. Żeby wreszcie wykorzystywał doskonałe okazje, a nie strzelał przez przypadek.

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » sob 27 wrz, 2008

Mecz dziś słaby... Mnie najbardziej zawiódł Lech i Suchy. Na szczęście dobrą zmianę dali Michałowski i Różowicz ;)
plus za wynik, minus za grę. Szacunek dla UltraStomil za kolejną świetną oprawę i transparent skierowany do kibiców ŁKS-u.

PS. W relacji z meczu jest "Za to olsztynianie kontrowali często i groźnie, aż wreszcie cztery minuty przed końcowym gwizdkiem Daniel Iwanowski został powalony i podcięty w polu karnym, a jedenastkę pewnie na bramkę zamienił Paweł Łukasik."

Raczej Michałowski ;)

Junioor
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 296
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Junioor » sob 27 wrz, 2008

Brawo za kolejne 3 pkt. Powiedzmy sobie szczeze, ze gra nie byla najlepsza. Kilku zawodnikow gra ponizej oczekiwan :? Oby to sie jak najszybciej zmienilo

Przed nami ciezkie mecze z Ruchem (W) i KSZO (D) :roll:

STOMIL TO MY :twisted:

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » sob 27 wrz, 2008

Mecz niestety nie zachwycił ale wole tali mecz i 3pkt. niż super grę i 0 pkt. na koncie. Iwanowski pochwała za grę na lini, na przedpolu niestety po raz kolejny błedy w kilku ostatnich meczach. Obrona myslałem że będzie coraz lepiej.Widocznie jeszcze trzeba trochę czasu,oby z takim skutkiem jak dzisiaj (3pkt).Pomoc jak grała widzielismy a co do ataku to Różowicz duży plus za wejscie i sianie zamieszania i strzelenie brameczki. Chłopaki na swoich smieciach są chyba za mocno spieci i nie wszystko im wychodzi?!

eR.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: śr 21 wrz, 2005
Kontakt:

Post autor: eR. » sob 27 wrz, 2008

Na wstępie chciałbym podziękować uczestnikom wyjazdu za to,że byliście i godnie reprezentowaliście nasz kochany klub oraz miasto.Liczba mogła by być większa ale dużo ludzi,którzy bardzo chcieliby być tam z nami w pracy zostało przez wczesną porę meczu.Ta grupa co pojechała to naprawdę najwierniejsi.Jakość dopingu można osądzić chociażby po tym filmiku z postów wyżej,każdy dawał z siebie wszystko.Szacun panowie dla Was
Wielkie podziękowania za wsparcie dla FC i Sparty,oraz dla Stomilu za transparent i wodę!
Nas 113 głów.
Tematy piłkarskie nie są mile widziane w tym temacie.
ŁKS to MY!
:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=fE_Qzspfp4M

źródło: http://www.lks.4lomza.pl/forum
Ostatnio zmieniony sob 27 wrz, 2008 przez eR., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » sob 27 wrz, 2008

Zwycięstwo niewątpliwie cieszy, choć obiektywnie przyznać muszę, iż gra naszych piłkarzy była słabiutka...

Brawa dla chłopków z Łomży za to, że udało im się jednak zebrać. Myślę, że zaprezentowali się pozytywnie- zarówno na boisku jak i trybunach.
Nie wiem czemu ale mam sympatię dla tej ekipki. Na moje oko patrząc na mecze w III lidze (u nas i u nich) jest postęp- niewątpliwie zdecydowanie druga ekipa po Jadze na Podlasiu. Mam nadzieje, że będą mieli jeszcze komu kibicować w przyszłości. Troszkę dziwi mnie postawa ich grajków, którzy po meczu podeszli do nich w liczbie 3... :roll:
W sektorze gości widoczne 3 panie, w tym 2 w barwach- aktywnie kibicujące :)

Ogólnie w moim odczuciu na trybunach było ok, cieszą 3 punkty i dobra oprawa, pozytywna atmosfera i zero niepotrzebnych bluzgów.

ODPOWIEDZ