Stomil-Hetman (KOMENTARZE)

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

patersonik24(S)
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: pt 01 sie, 2008
Lokalizacja: Nagorki
Kontakt:

Post autor: patersonik24(S) » sob 18 paź, 2008

2:0 Bardzo dobrze (wkoncu) dobry mecz zagral grzegorz lech dobrze tez gral stefanowicz jesli chodzi o kibicow tez kryta sie dolaczyla troche tak oprawa moze byc tylko zimno bylo :chytry: :chytry: :chytry:

Fan81
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 48
Rejestracja: pn 11 sie, 2008

Post autor: Fan81 » sob 18 paź, 2008

Pojezierski pisze:
Fan81 pisze:Wygrana 2 : 0, Oprawa EKSTRAKLASA, doping dobry. Gosci 30 dobrym skladem , na poczatku dopinguja, pozniej opadli sil troszke ( zmeczenie podroza, i zimno ), pewnie to bylo przyczyna pozdro
Z tą ekstraklasa to troche przesadziłeś 8)
. Wątpie

patersonik24(S)
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: pt 01 sie, 2008
Lokalizacja: Nagorki
Kontakt:

Post autor: patersonik24(S) » sob 18 paź, 2008

macie jakies foty z meczu???? :P

eR.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: śr 21 wrz, 2005
Kontakt:

Post autor: eR. » sob 18 paź, 2008

Obrazek

Awatar użytkownika
Brac
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 120
Rejestracja: czw 09 paź, 2008
Lokalizacja: OLsztyn/Nagórki

Post autor: Brac » sob 18 paź, 2008

Fajnie wyszło nie spodziewałem się takiego czegoś na takich foliach

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » sob 18 paź, 2008

Jak tak dalej będzie szło to jeszcze wszyscy bedziecie prosić żeby Budziłek został w klubie (szczególnie ci którzy nie dali mu nawet szans prowadzić zespół a już na niego pisali). Jak narazie ja sam jestem pod wrażeniem pana Budziłka zobaczymy jak zmontuje zespół gdy bedzie miał już wszystkich piłkarzy, ale jak narazie to jest na + dla trenera i oczywiście piłkarzy. Zobaczymy jak bedzie mu szło dalej. Mimo że nie jestem jego zwolennikiem to jak mu tak bedzie szło to chciałbym żeby został (nawet kosztem Biedrzy)

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » sob 18 paź, 2008

Cieszą kolejne 3 punkty- które być może dadzą do myślenia pseudo "radnym". Gra naszego zespołu w mojej ocenie momentami całkiem pozytywna. Wg mnie bardzo dobre spotkanie rozegrał Stefanowicz i Piesio- za co brawa.
Gra Lecha w moim odczuciu momentami tragiczna... widziałbym tego piłkarza na ławce.

Kibice Hetmana nie zawiedli, ok. 35 osób w tym dwie niewiasty :)
Ładna oprawa, mecz bez bluzgów, frekwencja na stadionie niestety nieco już gorsza- na co niewątpliwie wpłynęła marna pogoda.

Oby tak dalej :)

Pivek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 45
Rejestracja: ndz 02 gru, 2007

Post autor: Pivek » sob 18 paź, 2008

kolejny bardzo dobry mecz Piesia (Piesio?), moim zdaniem najlepszy zawodnik naszej druzyny razem z Łukasikiem i Iwanowskim

doman
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: doman » sob 18 paź, 2008

"Dopuki walczysz ,jesteś zwycięscą" - koleżko o ksywce Cichy - nie kompromituj się !

A co do meczu to przewrotnie stwierdzę, że największym wzmocnieniem naszego zespołu była absencja Suchockiego. Mam nadzieję, że w identyczny sposób wzmocni Budziłek drużynę i w następnych spotkaniach :)

Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » sob 18 paź, 2008

male pytanko - jaki zawodnik nie trafil na pusta bramke? :shock: 2 zawodnikow stomilu na bramkarza i nie padl gol, eh takie cos trzeba wykorzystywac!!

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » sob 18 paź, 2008

USL jak zwykle [moderator] :brawa: , szkoda, że frekwencja tylko zawiodła na sektorze.

Odnośnie meczu. Kolejne, trzecie z rzędu bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszych kopaczy. Jak zwykle w bramce górował Iwanowski, który wyrasta do miana filaru drużyny. Bardzo dobrze zagrał Lech, który nie tylko szarpał z przodu, ale także pomagał kolegom w linii pomocy. Największym minusem jest fakt, że w Aleksandrowie Łódzkim zagramy bez Piesia, który musi pauzować za czwartą żółtą kartkę. :?
Jalok pisze:male pytanko - jaki zawodnik nie trafil na pusta bramke? :shock:
Darek Frankowski.
Ostatnio zmieniony sob 18 paź, 2008 przez MichalMKS, łącznie zmieniany 1 raz.

Junioor
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 296
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Junioor » sob 18 paź, 2008

Cieszą kolejne trzy oczka oraz to, ze umocnilismy sie w srodku tabeli. W stawce jest duzy scisk, a liga taka, ze kazdy moze ograc kazdego wiec jedziemy dalej... przed nami Sokół Aleksandrów (bez Piesia, który jak mi sie wydaje dostał 4te żółtko) :aniolek:

*sToMiLoWiEc*
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 122
Rejestracja: pn 13 paź, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: *sToMiLoWiEc* » sob 18 paź, 2008

Kolejne punkty dla STOMILU !!!!
pozdrawiam wszystkich kibiców ;D

"...dumni po zwycięstwie, wierni po porażce..."

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » sob 18 paź, 2008

Bardzo cieszę się, że udało się zdobyć 3 punkty z dość trudnym przeciwnikiem. W tej grupie po 2 kolejkach można spaść lub awansować o kilka miejsc, więc kolejny wygrany mecz daje powód do satysfakcji. Iwanowski jak zawsze - pewnie i skutecznie. Brawo szczególnie za obronę silnego strzału zza pola karnego. Obrona nie dała dziś wiele szans na zdobycie gola drużynie Hetmana, choć czasem się gubili, co było częściowo spowodowane błędnymi decyzjami sędziego. Azia i Koper bardzo pewnie. Franek mógł wcześniej rozstrzygnąć sprawę zwycięstwa, lecz mając przed sobą pustą bramkę trafił w... poprzeczkę. Piesio moim zdaniem gracz meczu! Potrafił jednym podaniem stworzyć bardzo groźną sytuację. Potrafił przytrzymać piłkę kiedy trzeba, szkoda tylko, że nie zagra z Sokołem, ale grunt, że z Jeziorakiem będzie grał ;) Wróblewski moim zdaniem poza szybkością nie ma zbyt wiele do zaoferowania... Często holuje piłkę, drybluje i zaraz ją traci lub wrzuci na aut... Michałowski bardzo dobry mecz. Grzesiek Lech może nie gra jak kiedyś, ale ciągle jest bardzo przydatny zespołowi (nie mówię tylko o golu). Łukasik oddał kilka strzałów, lecz żaden nie nie znalazł drogi do bramki. To chyba nie był jego dzień, choć potrafił też ładnie zagrać. Alan dziś słabo widoczny. Stefanowicz dziś świetnie. Kilka rajdów, niezłych dograń i przejęć. Bardzo dobrą zmianę dał Róża, który zaliczył asystę przy golu Piesia. Powoli robi się z niego Joker zespołu ;) Mecz bardzo pozytywny. Na trybunach momentami nieźle. Mogło być o wiele głośniej i nie ma co się tłumaczyć pogodą...po prostu leń niektórych złapał ;) Akcja z szalami bardzo fajnie wyszła...Widziałem tylko kilka pojedynczych osób nie posiadających ich, choć myślałem, że ktoś będzie sprawdzał czy takowy mam. Oprawa wyszła kozacko, za co po raz kolejny wielki szacunek dla UltraStomiL! :brawa:

vegas
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 41
Rejestracja: śr 17 sty, 2007
Lokalizacja: Ol(S)ztyn - Jaroty

Post autor: vegas » sob 18 paź, 2008

i na wszystkie mecze szalik nosic a nie tylko na dzisiejszy :!:

Awatar użytkownika
DSE303
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: DSE303 » sob 18 paź, 2008

koncówka ładnie trzymała w napięciu :) meczyk kozak :)

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » sob 18 paź, 2008

Nareszcie nie jesteśmy drużyną od bicia rekordów remisów w lidze.

patersonik24(S)
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: pt 01 sie, 2008
Lokalizacja: Nagorki
Kontakt:

Post autor: patersonik24(S) » sob 18 paź, 2008

Ruch Wysokie Mazowieckie - Sandecja Nowy Sącz 19 października, 14:00 tu ma byc remis Jeziorak Iława - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 19 października, 14:00 tu tez Okocimski KS Brzesko - Przebój Wolbrom 19 października, 14:00 i tu i trzymamy pozycje 8 i 1 punkt do 5 miejsce:D:D:D:D

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » ndz 19 paź, 2008

patersonik24(S) pisze:Ruch Wysokie Mazowieckie - Sandecja Nowy Sącz 19 października, 14:00 tu ma byc remis Jeziorak Iława - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 19 października, 14:00 tu tez Okocimski KS Brzesko - Przebój Wolbrom 19 października, 14:00 i tu i trzymamy pozycje 8 i 1 punkt do 5 miejsce:D:D:D:D
Wg mnie bez sensu wyliczenia ... :roll: Jak druzyna bedzie grala skutecznie do konca rundy to moze byc ciekawie i tyle, nie ma co kalkulowac. Teraz bardzo trudny wyjazd i mecz z Sokołem, remis powinien byc sukcesem, ale wiadomo - gra sie zawsze o 3 pkty.
Wydaje mi sie ze zagralismy dzisiaj raczej srednio, napewno nie na miare mozliwosci naszego zespolu. Oby teraz nie bylo tylko gorzej bo Budzilek mimo wszystko nadal mnie nie przekonuje, ale narazie nie ma co mowic ze jest zle, bo odniosl 2 zwyciestwa :wink:
Bardzo ucieszylo mnie ze Zagralismy na 5 nominalnych pomocnikow co troche zagescilo gre w srodku pola i Grzesiek Lech odciazyl z rozgrywania Alana i wypadl naprawde niezle grajac troche jako "wolny elektron". Mam nadzieje ze Suchy za tydzien posiedzi na ławce bo po wystepach w tym sezonie nie zasluzyl na 1 sklad.
Kolejny wyj.ebany mecz Stefanowicza :shock: Ten koles jest naprawde niesamowity, 1 gol padl bo jego rajdzie i idealnym prostopadlym podaniu,a przeciez byla to jedna z wieelu jego akcji. Gra jak nowoczesny obronca, robi przewage w ataku, ambitnie wraca po kazdej akcji - jak dla mnie glowny bohater ostatnich zwyciestw ( tak, nie Łukasik, Róża czy inni )
Jezeli nadal bedzie tak gral to nie wierze ze pogra u nas dlugo bo w Polskiej Ekstraklasie dawno nie widzialem takiego bocznego obroncy

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » ndz 19 paź, 2008

..::DAWIT::.. pisze:..Azia i Koper bardzo pewnie...

Koprucki dzis nie gral

kru

Post autor: kru » ndz 19 paź, 2008

http://misheq.lh.pl/_/MVI_0001.rar
http://misheq.lh.pl/_/MVI_0002.rar
http://misheq.lh.pl/_/MVI_0036.rar
http://misheq.lh.pl/_/MVI_0037.rar

Chłopaki z serwisu jeszcze nie mieli czasu ich wrzucić, więc zapodaję na 24h linki do wypowiedzi pomeczowych oraz konferencji prasowej.

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » ndz 19 paź, 2008

Pawson pisze:Koprucki dzis nie gral
Sorry, musiałem go pomylić z Witkowskim.

BATIGOL
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: pt 26 wrz, 2008
Lokalizacja: OLN
Kontakt:

Post autor: BATIGOL » ndz 19 paź, 2008

Fan81 pisze:Wygrana 2 : 0, Oprawa EKSTRAKLASA, doping dobry. Gosci 30 dobrym skladem , na poczatku dopinguja, pozniej opadli sil troszke ( zmeczenie podroza, i zimno ), pewnie to bylo przyczyna pozdro
OPRAWA KONKRET,A Z TYM DOPINGIEM TO MASZ CHYBA ZA NISKIE WYMAGANIA BO BYŁO ZA CICHO.
GOSCIE MIELI SPOKO SKLAD,KTORY BYL ZMECZONY PO WYMIANIE ARGUMENTOW NA TRASIE...

Fan81
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 48
Rejestracja: pn 11 sie, 2008

Post autor: Fan81 » ndz 19 paź, 2008

BATIGOL pisze:
Fan81 pisze:Wygrana 2 : 0, Oprawa EKSTRAKLASA, doping dobry. Gosci 30 dobrym skladem , na poczatku dopinguja, pozniej opadli sil troszke ( zmeczenie podroza, i zimno ), pewnie to bylo przyczyna pozdro
OPRAWA KONKRET,A Z TYM DOPINGIEM TO MASZ CHYBA ZA NISKIE WYMAGANIA BO BYŁO ZA CICHO.
GOSCIE MIELI SPOKO SKLAD,KTORY BYL ZMECZONY PO WYMIANIE ARGUMENTOW NA TRASIE...
dobrze piszesz, wiem cos o tym..

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » ndz 19 paź, 2008

Alancewicz grał bardzo dobry mecz, znowu dużo walki, co było widać po jego stroju. Z przodu się nie pokazał, bo Piesio rzadko wracał do obrony, więc musiał asekurować linię defensywną. Kilka ładnych rozciągnięć do skrzydeł, za dwa lata w środku pola będzie robił, co zechce.

ODPOWIEDZ