5 rocznica śmierci Józefa Łobockiego

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

MlodyFan
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: sob 23 cze, 2007
Lokalizacja: os. mazurskie

Post autor: MlodyFan » pn 23 mar, 2009

nie łudźmy się że przyjadą do Olsztyna drużyny pokroju 1 czy nawet 2 ligowego.

Dobrym pomysłem byłby turniej

Stomilowcy, Stomil, reprezentacja Oldboyów Stomilu, reprezentacja kibiców :)

Kazdy z każdym na głównym boisku na pewno przy odpowiednim rozgłosie przyniosłoby pożądny efekt

WitekBwo
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Barczewo

Post autor: WitekBwo » pn 23 mar, 2009

Hmm wsysztko Ok ale na glównym boisku ? zapomnij... wiesz jakie one byboby zryte?;/

MlodyFan
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: sob 23 cze, 2007
Lokalizacja: os. mazurskie

Post autor: MlodyFan » pn 23 mar, 2009

WitekBwo pisze:Hmm wsysztko Ok ale na glównym boisku ? zapomnij... wiesz jakie one byboby zryte?;/
jak nie na głównym to gdzie ?

gdize byłyby trybuny mogące zgromadzić kibiców ?

Spokojny_
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 160
Rejestracja: sob 25 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Spokojny_ » pn 23 mar, 2009

Jeżeli chodzi o turniej to tylko na stadionie ! Żadne dajtki, żadne boisko boczne
MlodyFan pisze: Stomilowcy, Stomil, reprezentacja Oldboyów Stomilu, reprezentacja kibiców

to by było bardzo ciekawe !

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » pn 23 mar, 2009

poziomix pisze:Jeżeli chodzi o ulicę to byłby świetny pomysł tylko podejrzewam, że było by z tym mnóstwo kłopotów i urzędniczych przepychanek. Najlepszym miejscem byłby chyba teren stadionu i przyległego parku. Ma być tam budowany sławetny aquapark, mam nadzieję, że również stadion i nadanie nazwy ulicy po człowieku tak związanym z olsztyńskim sportem, byłoby jak najbardziej na miejscu. Tablica to też dobry pomysł tylko bardzo drogi. Bez jakiegoś sponsora wątpię czy wypaliłoby to. Miejscem na nią byłby na pewno nowy stadion, ale to może na dziesiątą rocznicę :). Reszta pomysłów też w porządku, ale wiadomo wszystkiego nie da się zrobić. Ja byłbym za Memoriałem, który co roku jest chyba rozgrywany w innym mieście, więc może teraz Olsztyn.
SSK STOMIL pisze:w pomysł chciałaby się tez zaangażować Gazeta Olsztyńska wtedy łatwiej zorganizować fundusze lub sponsorów

co do meczu to najlepiej aby tradycyjny memoriał odbył się w Olsztynie
ewentualnie Nowy Stomil 8) kontra Gwiazdy Starego Stomilu

Oczywiste jest, że najlepszym miejscem byłyby okolice stadionu, ale tak jak już wspominałem, układ ulic w tej okolicy może się niebawem zmienić. Dlatego przydałaby się inna propozycja, chyba, że odpowiada wam ta moja :)

Sama zaś inicjatywa nadania imienia ulicy jest najtańszą ze wszystkich dotychczasowych propozycji. Tu praktycznie nie ma większych kosztów. Jeśli chodzi o czas to z pewnością tydzień to za mało, ale także nie musi trwać to długo. Nie jestem jeszcze dobrze zorientowany w tym temacie, ale wydaje mi się, że wystarczy, że prezydent pozytywnie rozpatrzy nasz wniosek, a później zostanie on tylko zatwierdzony na najbliższej sesji Rady Miasta. Później wystarczy dać tylko zlecenie firmie produkującej drogowskazy z nazwami ulic i zrobić uroczyste otwarcie.

Ze swojej strony zapewnić mogę, że w taką akcję włączyłby się też portal olsztyn24.

Co do samego memoriału, uważam ten pomysł za nie do końca trafiony. Taka impreza już istnieje i nie byłoby w tym nic nowego gdyby odbyła się w Olsztynie. Co innego gdyby był to jakiś inny mecz, tak jak np wyżej cytowany przeze mnie pojedynek byłych i obecnych piłkarzy Stomilu.

czy21
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 39
Rejestracja: sob 02 lip, 2005

Post autor: czy21 » pn 23 mar, 2009

Taki turniej można rozegrać na Dajtkach. Trybuny dosyć okazałe. Zresztą teren pod tego typu akcje rewelacyjny.

Awatar użytkownika
Piki
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 88
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Piki » pn 23 mar, 2009

czy21 pisze:Taki turniej można rozegrać na Dajtkach. Trybuny dosyć okazałe. Zresztą teren pod tego typu akcje rewelacyjny.
Plyta boiska i tak , ale mysle ze jezeli chodzi o zebranie jak najwiekszej ilosci kibicow to sredni pomysl gdyz tam nie ma az tak duzo miejsca - pamietam sparing z Mazurem Elk pogoda nie byla dosc sprzyjajaca a jednak nie bylo gdzie zaparkowac samochodu niby miejsca byly na chodnikach ale z tego co sie orientuje to posesje prywatne.

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » wt 24 mar, 2009

Piki pisze:
czy21 pisze:Taki turniej można rozegrać na Dajtkach. Trybuny dosyć okazałe. Zresztą teren pod tego typu akcje rewelacyjny.
Plyta boiska i tak , ale mysle ze jezeli chodzi o zebranie jak najwiekszej ilosci kibicow to sredni pomysl gdyz tam nie ma az tak duzo miejsca - pamietam sparing z Mazurem Elk pogoda nie byla dosc sprzyjajaca a jednak nie bylo gdzie zaparkowac samochodu niby miejsca byly na chodnikach ale z tego co sie orientuje to posesje prywatne.
na trybunach wystarczy miejsca spokojnie, bym za dajtkami był.

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » wt 24 mar, 2009

tak troche odchodzac od turnieju. mysle ze wypadalo by na jednym z meczy Stomilu na plotach wywiesic tylko jedna flage, oczywiscie ta z wizerunkiem Łobockiego. taki prosty symboliczny gest. co o tym myslicie?

MlodyFan
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: sob 23 cze, 2007
Lokalizacja: os. mazurskie

Post autor: MlodyFan » wt 24 mar, 2009

CZESIO OKS pisze:tak troche odchodzac od turnieju. mysle ze wypadalo by na jednym z meczy Stomilu na plotach wywiesic tylko jedna flage, oczywiscie ta z wizerunkiem Łobockiego. taki prosty symboliczny gest. co o tym myslicie?
i do tego minuta ciszy byłaby jaknajbardziej na miejscu

Awatar użytkownika
zduno
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: zduno » wt 24 mar, 2009

CZESIO OKS pisze:tak troche odchodzac od turnieju. mysle ze wypadalo by na jednym z meczy Stomilu na plotach wywiesic tylko jedna flage, oczywiscie ta z wizerunkiem Łobockiego. taki prosty symboliczny gest. co o tym myslicie?
MlodyFan pisze:i do tego minuta ciszy byłaby jaknajbardziej na miejscu
Moim zdaniem mecz z Nidą Pińczów byłby odpowiedni, gdyż najbliżej jest daty 5 rocznicy śmierci Józka Łobockiego.

Awatar użytkownika
Marecky_72
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: czw 20 lis, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Marecky_72 » wt 24 mar, 2009

Obrazek

według mnie oprawa byłaby bardzo dobrym pomysłem, dlatego, że nadanie nazwy ulicy mogłoby trwać (a w zasadzie trwałoby) zbyt długo, rocznica przecież już za kilka dni.[/quote]

Popieram. Oprawa na tę chwilę jest najlepsza. (flaga, minuta ciszy i bez przekleństw przez cały mecz Panowie).
Za mało czasu na ulicę ( z dnia na dzień nikt nie nada nazwy ulicy). W rocznicę można by było złożyć wniosek.do rady miasta (MasteR ma pomysł i jako taką wiedzę na ten temat).
PS. Czy wniosek nie wiążę się z jakąś ilością podpisów??

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » wt 24 mar, 2009

Wydaje mi się, że podpisy nie są konieczne. Wniosek musi być złożony przez jakiś podmiot czyli w naszym przypadku przez SSK. Rok temu przy okazji podobnej dyskusji ktoś wybadał sprawę, jak było to w przypadku nadania jednej ze staromiejskich uliczek miana Gazety Olsztyńskiej. Wówczas wniosek składała społeczność którejś z olsztyńskich szkół. Pewnie podpisał się pod nim dyrektor i być może ktoś jeszcze. Liczba podpisów nie ma tu więc raczej znaczenia, ewentualnie ich jakoś tj. kto je złoży.

To, że nie zdążymy na rocznicę to pewne. Ale wniosek można złożyć w każdej chwili, tyle, że muszą się do tego ustosunkować władze SSK i musimy zdecydować się na konkretną opcję.

A sama uroczytość może odbyć się przy jakiejś innej okazji np przy okazji świętowania 15 rocznicy awansu Stomilu do ekstraklasy. Nikt jeszcze nie wspomniał, że przypada to akurat w tym roku. A do samego awansu przecież Józef Łobocki dużo dołożył.

Możnaby wówczas zaprosić np Bogusia Kaczmarka i inne osoby, którym zawdzięczamy tamten sukces.

poziomix
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: poziomix » pn 08 cze, 2009


Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pn 08 cze, 2009

kurde panowie zostało sporo szalików z Józkiem -chieliśmy dogarć kwestie graffiti ale nikt nie podszedł do tego poważnie i szlaiki zalegają
cel szczytny
każdy kto chciałby się dołożyć indywidualnie niech się zgłasza na PW lub mejla
[email protected]

inni niech kupują szaliki jak ktoś nie ma 40 niech da przynajmniej 30 zł

Awatar użytkownika
Saymon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 155
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Osiedle Mazurskie

Post autor: Saymon » pn 08 cze, 2009

do Biskupca wybiramy sie?

ODPOWIEDZ