Mecz z Mazurem Elk

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » sob 15 maja, 2004

BEDA MOZE FTOKI Z TEGO MECZU :?: :?: :?:
Ostatnio zmieniony sob 15 maja, 2004 przez giANt, łącznie zmieniany 1 raz.

kru

Post autor: kru » sob 15 maja, 2004

Andrew pisze:BEDA MOZE FTOKI Z TEGO MECZU :?: :?: :?:
Będą, będą tylko w nocy.

A teraz inna sprawa. Dziś na meczu WiM Olsztyn - Mazur Ełk wyszło szydło z worka... Co mam na myśli? Pewnie większość z Was widziało na środku boiska, po ostatnim gwizdku sędziego, kółeczko jakie stworzyli piłkarze OKP, oczywiście to było "kółeczko radości" po dobrym meczu i zwycięstwie nad, bądź co bądź, solidnym rywalem. Wszystko byłoby okej, gdyby nie mały szczegół... Jak wiem, zawsze i wszędzie 99% piłkarzy OKP utożsamia się ze Stomilem, piszą i mówią o nim "ach i och", a tu dziś w kółeczku słyszę głośne "OOKKKKPPPP siiaaalllaa". Moim zdaniem, jeżeli naprawdę większość z nich miałoby w sercu OKS to i po ostatnim gwizdku sędziego w kółeczku śpiewaliby "Stomil siiiaaaallla". Wiem, że OKP to "firma", gdzie pracują ale... moim zdaniem już lepsze wrażanie pod tym względem, i chyba jedynie pod tym, robią juniorzy Naki czy Tempo. Uwaga! Piszę to, jako o kolektywie, a nie do konkretnych piłkarzy Olsztyńskiego Klubu Piłkarskiego.

ps. to tylko przypadek, że "Radzisz" nie podbiegł ani razu po zdobyciu bramki pod sektor kibiców Stomilu?

Co Wy o tym sądzicie? Tylko bez zbytnich wulgaryzmów w moją i piłkarzy OKP stronę bardzo proszę :)

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » sob 15 maja, 2004

Kruszek cos w tym co muwisz jest, ale po meczu za doping podziekowal nam Jarguz mimo ze to nibyl przecierz doping dla OKP, chciaz napewno im pomógl.

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » sob 15 maja, 2004

Na meczu bylo [moderator]! Bardzo fajnie ze spiewalismy prawie caly mecz.Moje zdanie jest takie ze nam za ten doping sie cos należy-cos co jest dla NAS STOMILOWCÓW w tej chwili najważniejsze-ZMIANA NAZWY!!!nawet widzialem jak PAN JARGUZ pokazal w nasza strone gest :spoko: i dziekowal nam za wszystko z naszej strony.gratulacje dla PIŁKARZY okp(przyszlego STOMIL-U za ten mecz,za to ze pokonali mazur Ełk) Za te spiewy po meczu w ''koleczku''''okp sialaaaa''niema co sie przypierdalac do nich bo oni narazie sa pilkarzami OKP a nie STOMIL-U.ja wiem ze pilkarze OKPmaja w swoim sercu STOMIL i jestem tego w 100% pewien.wiec Kruszek-daj se na luz z tymi oskarzeniami :wink:

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » sob 15 maja, 2004

A dziwisz sie Kruszek?? Piłkarze OKP narazie sa ochłapowcami :twisted: :twisted: i wcale sie nie czuja stomilowcami! A pisanie tekstów przez Tecuma, ze ma Stomil w sercu jest bez sensu! No co kolego jak sie teraz wytlumaczysz? Bo chyba nie powiesz ze spiewales Stomil! Ja tam ze swojej strony jeszce jedno!! JEDNO MIASTO JEDEN KLUB! TYLKO STOMIL OKS!! JEDYNA DUMA WARMI! NA ZAWSZE WIERNY!

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » sob 15 maja, 2004

Lekka farsa sie tu robi. Co to za tłumaczenie piłkarzy, że my nie jesteśmy winni bo przecież podziękowaliśmy kibicom za doping a oni nam za gre. Więc pytam - Co to ma znaczyć, jak ja mam to rozumieć? Piłkarze najpierw śpiewaja pieśn gloryfikująca OKP a następnie podbiegaja podziękować kibicom zupełnie innego zespołu czytaj: Stomilu . Więc albo piłkarze są tak zakłamani i rozgrywa sie tutaj jakieś przedstawienie ze strony piłkarzy, albo ja nie rozumiem pewnych rzeczy i powinienem dorosnąć - a może za dużo się co poniektórzy Mrożka naczytali
?! Kruszek Brawo za FAKTY !!!!!

wer
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 44
Rejestracja: ndz 21 mar, 2004
Lokalizacja: Biskupiec
Kontakt:

Post autor: wer » sob 15 maja, 2004

Ilu was było?

Awatar użytkownika
ucznio
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 93
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ucznio » sob 15 maja, 2004

byłem na meczu tylko dla STOMILU nie dla okp. A gest prezesa okp Pana Jarguza mam nadzieje ze byl szcZery i dotrzyma swoich obietnic. TYLKO STOMIL :!: :!:

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 16 maja, 2004

Majkel8 było nas kolo 50-60 osób.

wer
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 44
Rejestracja: ndz 21 mar, 2004
Lokalizacja: Biskupiec
Kontakt:

Post autor: wer » ndz 16 maja, 2004

Sporo, a na fotach patrze to wogle duzo ludzi było!

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » ndz 16 maja, 2004

Troche późno pisze , ale lepiej późno niz wcale.Na meczu było zawaliscie i na pewno większość znas nie przyszła dla OKP tylko dla Stomilu.Brava dla FC DOBRE MIASTO za Flage. :!:

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » ndz 16 maja, 2004

wydaje mi sie ze więcej niż 60, w granicach 80.

Zipera
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 39
Rejestracja: pt 07 lis, 2003
Lokalizacja: Dobre Miasto

Post autor: Zipera » ndz 16 maja, 2004

Przybys dziekujemy.Ale oprawa mi sie podobała TYLKO STOMIL OKS

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » ndz 16 maja, 2004

Chłopaki powiedzcie mi co sie stało z reszta kibiców STOMIL-U :?: :?: :?: bo przeciez jak stalismy jesczze przedstadionem to bylo ich wiecej niz na meczu :!: :!:

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 16 maja, 2004

No Miecznik nie wiem jak byla 15.50 jak odchodzilem to bylo nas wrzystkiech 40 osób, chyba ze pozniej jeszce doszly.
A i propozycja do Kruszka z tego co wiem to macie zawiana wpolprace z radiem WAMA a jak krzyczelismy to jakas reporterka nagrywala to moze udalo by sie zamiescic na stronie sciezke dzwiekowa z tym i okrzykami :?: :?: :?:

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » ndz 16 maja, 2004

KILKA OSÓB MUSIAŁO EWAKUOWAĆ SIE DO DOMÓW Z POWODU NADGORLIWOŚCI POLICJI I ZAKAZÓW STADIONOWYCH...

kru

Post autor: kru » ndz 16 maja, 2004

Andrew pisze:A i propozycja do Kruszka z tego co wiem to macie zawiana wpolprace z radiem WAMA a jak krzyczelismy to jakas reporterka nagrywala to moze udalo by sie zamiescic na stronie sciezke dzwiekowa z tym i okrzykami :?: :?: :?:
Z radiem Wa-Ma nic nas nie łączy :wink:

Współpracę mamy podjętą z radiem UWM-FM (95,9 MHz)

Zapraszam do działu Download, gdzie są dwie "empetrójki"

- Tylko Stomil, OKS
- To my, Fanatycy, z warmińskiej stolicy

kaluuche
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: ndz 16 maja, 2004

Panowie Panowie!

Post autor: kaluuche » ndz 16 maja, 2004

Nie rozumiem skad u was tyle szowinizmu. OKP gra po to by zmienic nazwe na Stomil, a wy jezdzicie po nim. Ssam bylem w szaliku na meczu ale nie moglem do was sie dostac, a zaluje. Chcialem pokibicowac a nie jestem czlonkiem zadnego fan klubu, czy da rade sie wkrecic do was przy najblizszej okazji? Moze na okp - korsze

3 liga jest w Olsztynie!!

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 16 maja, 2004

kaluuche - nie trzeba byc w rzadnym FC aby kibicowac Stomilowi wystarczy ze przyjdziesz do mlyna i juz.

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » ndz 16 maja, 2004

Chce sie odniesci do postu jaki napisal kruszek wiem ze moglismy w "koleczku radosci" krzyczec OKS a nie OKP to bylo nie przemyslane zachowanie ! i ja powiem za siebie sorry ale wszyscy zawodnicy OKP (niedlugo Stomilu) podziekowali kibicom Stomilu za doping a to tez ma jakies znaczenie moim zdaniem !! a co do tego ze "radzisz" nie podbiegl do sektora zajmowanego prze HOOL'S Stomilu to kruszek mozesz mi wierzyc ze pod wplywem emocji zawodnik ktory zdobywa bramke nie mysli gdzie biegnie poprostu sie cieszy ! i tu przytocze slowa powiedziane zartem w szatni na niedzielnym treningu cutyje "radzisz- TAM byla lepsza trawa zeby zrobic foczke" to oczywiscie zart.

PS
kiedys jeden z kibicow powiedzial musimy sie dotrzec a bedzie [moderator] wiec nie bierzcie wszystkiego do glowy
My tez potrzebujemy czasu zeby sie dotrzec wiec dajcie nam czas
a wszyscy na tym skorzystamy

Pozdro i dzieki za doping ktory naprawde nam pomogl jeszcze raz WILKIE DZIEKI

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » ndz 16 maja, 2004

[moderator] POLICJE! MOZECIE SPRAWIDZIC MOJE IP ZOMOWCY, KAZDY NORMALNY OBYWATEL WIE ZE POLICJA TA SA BEZKRANI MORDERCY
BIALE KASKI ROBIA LASKI I MAM W DUPEI WASZE ZAKAZY STADIONOWE

POZDRAWIAM M. I K. Z POJEZIERZA

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pn 17 maja, 2004

TO MY TO MY STOMIL OLSZTYN TO MY

kaluuche
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: ndz 16 maja, 2004

Czy ktos sie wybiera na okp- mks korsze?

Post autor: kaluuche » pn 17 maja, 2004

andrew - pojde do was :) mam nadzieje ze sie jakoś przyjmę bo czuję potrzebę kibicowania :) STOMILOWI rzecz jasna wielce :) :)

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » pn 17 maja, 2004

KALU TY CHCIEC BANANKA??

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » pn 17 maja, 2004

:D

Zablokowany