Dziekujemy za przybycie na mecz

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » pn 17 maja, 2004

I widzicie Panowie, zarówno Mazur jak i Andrew. Macie o cos pretensje jak wy nawet dokładnie newsów ani postów nie czytacie. WYRAŹNIE JEST NAPISANE W NEWSIE ZE TEN RZECZNIK PRASOWY MÓWIŁ TO DLA NASZEGO SERWISU !!!! DODATKOWO W POŚCIE KTÓRY NAPISAŁEM PATRZ: WYŻEJ, W TYM TEMACIE,

WYRAŹNIE NAPISAŁEM ŻE TO JA OSOBIŚCIEGADAŁEM Z TYM TYPEM.

WIĘC ZANIM COS ZARZUCICIE TO DOCZYTAJCIE WSZYSTKO DO KOŃCA DOKŁADNIE

Kwestia tego czy na stronce powinno zamieszczać się info o kibicach.
A takie pytanie,?? dla kogo jest ta strona, dla prezesów, pikników...no bo za bardzo nie rozumiem tego zarzutu.
Również po co jest w forum dział poświęcony kibicom no którym notabene Mazur również się wpisujesz..

Dlatego panowie, szklanka zimnej wody chyba wszystkim nam dobrze zrobi..

A poza tym jest juz po meczu, emocje opadły, więc skupmy sie teraz na poważniejszych sprawach tj. zmiana nazwy..

pozdrawiam wszystkich

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » wt 18 maja, 2004

Smarek zle mnie zrozumiales ja tu chcialem obronic Kruszka bo mi tam jego relacje odpowidaja i uwazam ze powinny byc. A to, że niektóre informacje znajdują sie na stronie nie pownny pochodzi z gazet, ale z zaufanych żródeł nie dotyczylo tylko jednego wywiadu tylko muwilem ogólnie o wrzytsskich takich informacjach dotyczacych kibców, a jezeli te informacje bede wierzytelne to nietylko powinny byc zamieszcane ale musza byc zamieszcane. Nie wiem jak odebrales mojego posta Smarek ale napewno nie bylo to obrzucanie blotem Kruszka tylko obrona jego i jego strony.

sliwa
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 37
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sliwa » wt 18 maja, 2004

Dobra smarek ale czy twoj wywiad z pieskiem cos dal ??? ze co ktos byl ranny ??? Bo jesli chcecie to inaczej to zalatwimy . Juz kiedys byla taka sytuacja po Zabrzu i Lubinie wiec jak ktos sobie nie rzyczy to sie wywala takie psty . Wiem ze jest wolnosc dzienikarska ale czy to dziala na kozysc kibicow stomilu chyba nie . Wiec ostatni raz prosimy nie zamieszczajcie takich artykulow chyba ze beda doczycyc liczby ile nas bylo i co do oprawy ale nie o awanturach . A wywiady z kundlami to sobie mozna przeczytac w gazecie i jeszcze doprawiony tymi kumatymi wypocinami dzienikarzy . Czy inne strony klubowe pisza o awanturach dyskryminujacych nasz klub chyba nie .

Pozdr

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » wt 18 maja, 2004

Mi tam chodzi o sam fakt umieszczenia tego gówna na stronie!!!! Czegos takiego wogóle nie powinno byc!! A te zdjecie to juz wogóle!!!! Nie bylo was wic nie wypowiadajcie sie na te tematy!!!! A wiekszosc rzeczników prasowych to pedaly którym nie wolno ufac!!! TYLKO STOMIL OKS!!

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » wt 18 maja, 2004

NA PIERWSZYM PLANIE PILKARSKI OSZOLOM POZDROWKA!!
Z LEWEJ STRONY CZLOWIEK W BIALEJ KOSZULCE TO CHULIGAN JEZIORAKA KTORY ZAINICJOWAL CALA AKCJE!!DOSTARCZYL SWOJEJ EKIPIE KOLEJNYCH PUNKTOW .....W LIDZE KONFIDENTOW :!: :!: :lol:

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » śr 19 maja, 2004

TAK MOZNA PISAC O KIBICACH ALE NIE O ZADYMACH BO TO KLOPOTY LUDZIOM PRZYNOSI KTORZY JEZDZA A NIE TYM KTORZY CZYTAJA A NAJLEPIEJ JEST POJECHAC SAMEMU I PRZEZYC A NIE PODNIECAC SIE NA STRONACH

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 19 maja, 2004

Manio pisze:TAK MOZNA PISAC O KIBICACH ALE NIE O ZADYMACH BO TO KLOPOTY LUDZIOM PRZYNOSI KTORZY JEZDZA A NIE TYM KTORZY CZYTAJA A NAJLEPIEJ JEST POJECHAC SAMEMU I PRZEZYC A NIE PODNIECAC SIE NA STRONACH
Bardzo trafna uwaga. Popieram.

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » śr 19 maja, 2004

Mam nadzieje Smarek, ze zapoznales sie z moim postem powyzej(zaraz pod twoim) i wrzystko juz jest jasne, i nie uwazasz juz ze jestem przeciwnikiem Kruszka. :D

taran
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: sob 01 maja, 2004
Lokalizacja: Stolica

Post autor: taran » śr 19 maja, 2004

Tak będą fotki, jak jedna z ostrudzkih scierw kopie nieprzytomnego gościa. [moderator] klimat dla nakoksowanych świń które zostały zebrannne z całego województwa. W pacany które tak nie boicie się WIELKIEGO JEZIORAKA wy którzy go zniekształcacie , to wy zbieracie całe województwo przeciw nam. Głupio was czytać bo jesteście tak silni i tak się nas boicie.

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » śr 19 maja, 2004

(T)araNara(T).

kru

Post autor: kru » śr 19 maja, 2004

Tylko u nas solidne fotki, solidnej ekipy, czyli... wspomnienia z Iławy :wink:

Jeżeli jesteś zainteresowany proszę o kontakt na PW, a podam namiary na 6 zdjęć, które dostaliśmy od jednego z wyjazdowców.

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » śr 19 maja, 2004

No i to jest ekipa :!: :!: :!: Pozdro dla YOUNG BRIGADE :!: :!: :!: Liczy się tylko STOMIL :!: :!: :!:

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 19 maja, 2004

Taran! Jak masz jakichś kolegów to weź i namów ich żeby też się wpisywali na naszym forum. Zdecydowanie brakuje tu akcentów humorystycznych. :lol:

Zablokowany