Dziekujemy za przybycie na mecz

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Garnek
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: ndz 16 maja, 2004
Lokalizacja: Ostróda

Dziekujemy za przybycie na mecz

Post autor: Garnek » ndz 16 maja, 2004

WIELKIE DZIEKI ZA PRZYBYCIE I DOPINGOWANIE NASZY GRACZY SZKODA ZE TRZYAMI NAS TAM PONAD 1.30 W KLATCE BO PUZNO BYŁ POCIĄG! ZAPRASZAMY TAKZE NA INNE MECZE !!!

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » ndz 16 maja, 2004

Nie ma na mapie Iławy nie ma na mapie !!!!

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » ndz 16 maja, 2004

TECUM CZEMU NIE PODZIEKOWALISCIE NAM ZA DOPING?WKONCU MACIE WSZYSCY STOMIL W SERCACH.....
POZDRAWIAM ANDRZEJA BIEDRZYCKIEGO..SZACUNEK

Awatar użytkownika
ucznio
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 93
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ucznio » ndz 16 maja, 2004

Na meczu bardzo pozytywnie 8) Z Olsztyna 11 osób,Dobre Miasto 5,Morąg 3 a reszta to oczywiście fani z Ostródy, którzy mają naprawdę mocną ekipę.Łącznie było nas około 90 osób. Na dworcu w kiławie przejmuje nas psiarnia, która eskortuje nas pod stadion.Okazało się,że bilety na mecz są po 2 zł,jednak sforsowanie bramy nie stanowiło dużego problemu i spokojnie wbijamy na sektor KIŁAWSKIEGO SISIORAKA :lol: Przed samym rozpoczęciem meczu 20 osobowej delegacji udaje się przedostać na zakole obok sektora gospodarzy.Ci ku naszemu zdziwieniu nie spierdalają jak zawsze tylko ruszają prawie całym młynem w stronę naszych. Ze strony jezioraka poleciało kilka cegiełek,ale zaraz chłopaki się orientują, że nie za bardzo się nadają i tradycyjnie ulatniają się z miejsca awantury. Jeden kibic jezioraka niestety meczu już nie obejrzał bo musiał odwiedzić szpital w trybie natychmiastowym.Zaraz po tym pały zawijąją 2 od nas,którzy akurat śmigali po innej części stadionu.[moderator] 3 miejscowym,ale oczywiście pały zawijają naszych.Zaczęły się przepychanki z [moderator],chcieliśmy odbić naszych,ale psiarnia była dzisiaj nie do [moderator]. Takiej mobilizacji policji nie było w tym województwie już dawno. Ale ogólnie brehty z pałkarzy konkret :lol: Jeziorak odpalił 20 rac i to w sumie wszystko z ich strony. Po meczu musieliśmy 1,5 godzi siedzieć w klatce.Później znowu z eskortą policyjną wracamy na dworzec.Pałkarzy było od [moderator]. Jeden obok drugiego z każdej strony,za nami 15 suk na sygnałach i peło inncyh mniejszych psiarek,heh był nawet policyjny Matiz :!: :!: .Wreszcie w iławskiej wiosce coś się działo - całe rodziny w oknach i na balkonach - widać od razu,że idziemy przez prowincję,dla nich to było grube wydarzenie o którym jeszcze przez miesiąc bedą rozmawiać w iławie,dopóki znowu nie przyjedziemy i przejmiemy władzę nad tą wioską.JESTEŚMY U SIEBIE :!:

TYLKO STOMIL OKS

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » ndz 16 maja, 2004

+ za wyjazd, fajnie że " sisiorak" :D nadal wie kto rządzi w Wielkim województwie.

A niech mi tam, też se krzykne -


TYLKO STOMIL OKS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » ndz 16 maja, 2004

HEHE DOBRE UCZEN MAM PROSBE JAK BEDZIESZ NA WYJAZDACH TO OPISUJE JE...MASZ DAR..ZDROWKO

Garnek
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: ndz 16 maja, 2004
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Garnek » ndz 16 maja, 2004

zgadzam sie z toba Leszkowy ma dar i to duzy dar wszystko dokłanie opisał :!: :!:

jaro
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: sob 08 maja, 2004

Post autor: jaro » pn 17 maja, 2004

STOMILU już nie ma. nie istnieje. Musicie sie z tym pogodzic. PZU AZS OLSZTYN - JEDYNA DUMA WARMII I MAZUR

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » pn 17 maja, 2004

Spokojnie Panowie... :evil: :evil: Snajperzy już go namierzają :killer: Chodzą słuchy, że istnieje jakieś forum piknikowców :hahaha: więc tam przedstawiaj swoje przemyślenia :!:

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pn 17 maja, 2004

Czy bedą jakies fotki z meczu jeziorak-Sokół :?: :?: :?:

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » pn 17 maja, 2004

Tak

kru

Post autor: kru » pn 17 maja, 2004

Pojezierski, żółta kartka dla Ciebie... cokolwiek to tutaj znaczy. Dobrze wiesz, o co chodzi. Przy następnej podziękujemy Tobie za współpracę.

pozdrawiam,

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » pn 17 maja, 2004

Zabolało :?: :?: :?: Chłopaku jeszcze raz ci mówie :!: :!: :!: Niepisz nic o kibicach :!: :!: :!: Bo takie bzdety piszesz , że...

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » pn 17 maja, 2004

leszkowy przeczytaj posta temat "Mecz z Mazurem Ełk" tam wszystko juz napisalem

naraska

kru

Post autor: kru » pn 17 maja, 2004

Pojezierski pisze:Zabolało :?: :?: :?: Chłopaku jeszcze raz ci mówie :!: :!: :!: Niepisz nic o kibicach :!: :!: :!: Bo takie bzdety piszesz , że...
Nie musisz wchodzić na WWW i czytać newsów, nikt Cię do tego nie zmusza. Jednak jakiś szacunek należy się każdemu, nie ważne czy to jestem ja, twoja sąsiadka czy inny użytkownik forum. Informacje zawsze staramy się dawać szybko i rzetelnie. Niestety, nie dla każdego jest to "w to mi graj".

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » pn 17 maja, 2004

ZGADZAM SIE Z POJEZIERSKIM,MI TEZ MOZESZ DAC ZOLTA KARTKE,ZRESZTA MAM TO W DUPIE.TY ( KRUSZEK ) NIE UCZESTNICZYSZ W KIBICOWANIU,ROBISZ TYLKO JAKIES FOTKI I CZEKASZ NA RELACJE Z MECZOW.NIE MASZ ZADNYCH REPRESJI OD STRONY PSOW W KONCU JAK WYZEJ NAPISALEM( NIE WSPOMINAJAC O WYJADZACH KTORYCH NIGDY NIE ZALICZYLES)
I NIE KASUJ POSTOW........

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » pn 17 maja, 2004

Był w Radomsku

sliwa
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 37
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sliwa » pn 17 maja, 2004

Kruszek co ty piszesz o szacunku jesli dajesz artykuly absurdalene z gazety Olsztynskiej ??? To sa rzetelne artykuly piszesz wywiady z bialymi kaskami to pomaga Stomilowi ???? Juz kiedys ktos Ciebie prosil zebys nie pisalal o awanturach ale ty widze swoje . Jutro przyjdz to sobie to wyjasnimy .

kru

Post autor: kru » pn 17 maja, 2004

Panowie, przede wszystkim, miernikiem "bycia kibicem" nie jest liczba zaliczonych wyjazdów... Może zróbcie wśród kibiców swoistą istytucję "rzecznika prasowego", który rzetelnie i bez wydychanych procentów, będzie mógł zrelacjonować nam przebieg wydarzeń. Będzie je można porównać, czy też zweryfikować z oficjalną wersją i będzie okej.
Ostatnio zmieniony pn 17 maja, 2004 przez kru, łącznie zmieniany 1 raz.

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » pn 17 maja, 2004

Sorki ale ja muszę tutaj się wtrącić. I to nie tylko dlatego że czuje się odpowiedzialny po części za to forum i troszkę za stronę, i nie chce zajmowac tutaj żadnego stanowiska.
Po pierwsze skoro Leszkowy mówisz że masz w dupie żółte kartki to rozumiem że masz w dupie cały regulamin tego forum, a zarazem masz w dupie to forum. Tak to rozumiem. Ale żeby bylo wszystko jasne dla ciebie żółta kartka, choć osobiście nic do ciebie nie mam.
Po drugie, jedziecie po Kruszku i po tym co zrobił, a ja nie widzię w tym nic złego. No bo są na tym świecie ludzie których misją życiową nie jest tylko jeżdżenie na wyjazdy i np. dymy, ale również dopin i opisywanie faktów. Czemu nikt tutaj nie patrzy na Kruszka jak na obiektywnego dziennikarza, no bo jak można by inaczej nazwać człowieka który zapierdala po nocach tylko po to żebyśmy my wszyscy mieli codziennie świerze informacje na stronie głównej. A niestety obiektywizm wymaga od człowieka żeby zapoznał się z opinia obydwu stron...czy to się komuś podoba czy nie. Dlatego dziwie się czasami,bo ja wiem że łatwi9ej jest krytykować osoby które cos robią, bo to jest widać, to jest namacalne, natomiast osoby które sobie we wszystko wbijają, unikają krytyki, no bo co krytykować.
Panowie więcej spokoju, nikt nikomu tutaj nie chciał nic na złość zrobić.

P.S. Co do rozmowy z p. w mundurkach, to nie Kruszek rozmawiał tylko ja, i to ja uzuskałem te informację, więc jak coś to do mnie pretensje. Więc co z tego wynika że to nie jest przedruk z G.O.

Treść uzyskanych informacji nie została modyfikowana!!!

sliwa
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 37
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sliwa » pn 17 maja, 2004

smarek mi chodzi o artykul z GO dotyczacy chuliganstwa na stadionie i glupot pisanych przez Pana redaktorka z olsztnskiej . Ludzie nie musza o tym wiedziec i tak bedzie lepiej

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pn 17 maja, 2004

pozdrowienia dla calej OSTRODY!!!![moderator] WYJAZD Z [moderator] LUDZMI,NIEDOSC ZE BARDZO KONKRETNYMI TO JESZCE POTRAFIACYMI SIE BAWIC (TAKIEJ EKIPY JUZ DAWNO NIE WIDZIALEM OBY TAK DALEJ)MAM NADZIEJE ZE DOZOBACZENIA NA TURNIEJU!!

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » pn 17 maja, 2004

Pozdro dla tych którzy byli!! [moderator] wyjazd!!!!!!!

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » pn 17 maja, 2004

A PO CO JEST ZDJECIE NA GLOWNEJ STRONIE?I TAK JUZ WYSTARCZY ZE JEST NAPISANE........

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pn 17 maja, 2004

A ja tam uwazam że relacje na tej stronie powinny nietylko dotyczyć klubu, ale także kibiców Stomilu. I jestem za zamiezsczaniem relacji i zdjęć, natomist powinny one byc poparte solidna relacje a nie z artykułów z gazety.

Zablokowany