Jak wam sie podobała prezentacja??

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Fanatico
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 19
Rejestracja: czw 19 mar, 2009

Jak wam sie podobała prezentacja??

Post autor: Fanatico » pt 12 mar, 2010

Myślę ze kibice na przyszły już sezon wspólnie powinni poszukać jakiegoś pomysłu na lepszą prezentacje .
To co było w Alfie to jakies nieporozumienie i żenada .
Nie na miare takiego klubu jak Stomil .
Nie chodzi tu o to żeby teraz jechać i krytykować ale wymyślić coś fajnego.
Więc piszcie swoje pomysły!

Szkoda ze klub nie zatrudni kogos młodego ambitnego ,z fajnymi pomysłami odpowiedzialnego za wizerunek klubu
w pewnym sensie odpowiedzialnego nawet za frekwencje i wcale nie za wielkie pieniądze -kogoś kto miałby szanse
sie wylansować .Tak jest w wielu klubach [nawet AZS].

Moim zdaniem prezentacja powinna sie odbyć np w "Urani" lub na początek w mniejszej hali nawet .
- prezentacja nowych zawodników ,cele zespołu ,nowosci w klubie ,konkursy dla młodych kibiców tak
zeby mogli przyjsc rodzice z dziećmi i od małego integrować sie z klubem.

Ze strony kibiców doping ,barwy itp.
No i piłkarze w strojach !!!!!!!!!!!!!!!! a nie jak teraz co oni na zakupy przyszli?[brak szacunku ]

Fajna prezentacje miał np Motor Lublin


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
BelzeBuB92
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: wt 21 kwie, 2009
Lokalizacja: Olsztyn/Os.Mazurskie

Re: Jak wam sie podobała prezentacja??

Post autor: BelzeBuB92 » pt 12 mar, 2010

Może i koleś który prowadził tą prezentację się starał ale moim zdaniem nie wyszło mu to za dobrze...słabo słyszalne i niewyraźne dla stojących dalej ludzi komentarze.Byłem na prezentacji Travelandu która odbyła się również w alfie i wyszło to im o niebo lepiej.No ale to moje zdanie...

Awatar użytkownika
Lucyfer
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 149
Rejestracja: pn 20 lip, 2009
Lokalizacja: Ol(S)ztyn

Re: Jak wam sie podobała prezentacja??

Post autor: Lucyfer » pt 12 mar, 2010

Moim zdaniem, prezentacja nie powinna odbywać się w ogóle w Alfie.
Miejscem prezentacji klubu powinien być Stadion, na którym można prezentować wiele rzeczy, typu;
- Doping,
- Oprawe
-konkursy,
itp.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Re: Jak wam sie podobała prezentacja??

Post autor: Preze(S) » pt 12 mar, 2010

nikt od nas(OKS STOMIL) nie brał udziału w organizacji ...

pomysłodawcą był dyrektor Królikowski ,trzeba na usprawiedliwienie napisać ,że jest jedynym pracownikiem klubu ..

na minus brak konsultacji z nami ,chętni zawsze byliśmy/jsteśmy ale widocznie nikt nie chciał naszego "udziału" ;)

Awatar użytkownika
kru
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 27
Rejestracja: sob 30 lip, 2005

Re: Jak wam sie podobała prezentacja??

Post autor: kru » pt 12 mar, 2010

Fanatico pisze:No i piłkarze w strojach !!!!!!!!!!!!!!!! a nie jak teraz co oni na zakupy przyszli?[brak szacunku ]
Ty w ogóle wiesz co to jest szacunek? Może Twoje pojęcie o tym skończyło się na poziomie, przepraszam bardzo, gimnazjum? Okej, co do koszulek to mogłoby tak być, ale schludny, czysty i elegancki ubiór u większości piłkarzy nazywasz brakiem szacunku i zakupami? Chłopie, opanuj się...
Fanatico pisze:Może i koleś który prowadził tą prezentację się starał ale moim zdaniem nie wyszło mu to za dobrze...słabo słyszalne i niewyraźne dla stojących dalej ludzi komentarze.Byłem na prezentacji Travelandu która odbyła się również w alfie i wyszło to im o niebo lepiej.No ale to moje zdanie...
To, że coś jest słabo słyszalne to miej pretensje do ludzi / człowieka od spraw technicznych, a nie prowadzącego.
Lucyfer pisze:Moim zdaniem, prezentacja nie powinna odbywać się w ogóle w Alfie.
Miejscem prezentacji klubu powinien być Stadion, na którym można prezentować wiele rzeczy, typu;
- Doping,
- Oprawe
-konkursy,
itp.
Nie wiem czy wiesz, ale to było zagranie PR.

A co do zaangażowania kibiców to zawsze warto wysłuchać sugestii, ale widocznie ktoś "wiedział lepiej". Niekoniecznie.

Fanatico
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 19
Rejestracja: czw 19 mar, 2009

Re: Jak wam sie podobała prezentacja??

Post autor: Fanatico » pt 12 mar, 2010

kru pisze:Fanatico napisał(a):
Może i koleś który prowadził tą prezentację się starał ale moim zdaniem nie wyszło mu to za dobrze...słabo słyszalne i niewyraźne dla stojących dalej ludzi komentarze.Byłem na prezentacji Travelandu która odbyła się również w alfie i wyszło to im o niebo lepiej.No ale to moje zdanie...


Czytaj uważnie bo tego nie pisałem


kru pisze:Ty w ogóle wiesz co to jest szacunek? Może Twoje pojęcie o tym skończyło się na poziomie, przepraszam bardzo, gimnazjum? Okej, co do koszulek to mogłoby tak być, ale schludny, czysty i elegancki ubiór u większości piłkarzy nazywasz brakiem szacunku i zakupami? Chłopie, opanuj się...

Powiem tak ,w dupie mam schludny elegancki ubiór a co może kłaniać sie ze w workach na ziemniaki nie przyszli?
Skoro twoim zdaniem tak powinni zaprezentowac sie piłkarze swoim kibicom to mysle ze twoje pojecie skonczyło sie na etapie max szkoły podstawowej ?
Kibice przychodzą na oficjalną prezentacje oglądać kopaczy w barwach klubowych sama nazwa spotkania o tym świadczy.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Lucyfer
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 149
Rejestracja: pn 20 lip, 2009
Lokalizacja: Ol(S)ztyn

Re: Jak wam sie podobała prezentacja??

Post autor: Lucyfer » pt 12 mar, 2010

No i czego się kłucicie ??
Ustawcie się na browara i wszystko sobie na spokojnie wyjaśnicie...

ODPOWIEDZ