Oprawa na spotkaniach!

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Oprawa na spotkaniach!

Post autor: Emilozo » wt 20 lip, 2004

Oprawa pierwszego meczu STOMILU z Warmią Grajewo będzie zorganizowana za fundusze Stowarzyszenia! Wszyscy kibice niech mają świadomość, że teraz oprawa na meczach będzie należeć od tego jak będziecie opłacać składki SSK! Dlatego zapraszam wszystkich do opłacania składek oraz do kupna pamiątek (koszulki polo, otwieracze, odznaki, czapeczki). Składki można opłacić na wtorkowych spotkaniach, wysłać na konto bankowe lub ustawić się indywidualnie!

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » wt 20 lip, 2004

Na oprawę spotkań można wpłacać także indywidualnie (tzw. WPŁATY "SPONSORSKIE") :!: :!: :!: Np.Co miesiąć 10 pln 8) W sprawie takich wpłat , kontaktujcie się z Emilem i ewentualnie dla niego wpłacajcie :!: :!: :!: Na pierwszy mecz szykowana jest ciekawa oprawa, ale by było tak na każdym meczu , potrzebne sa pieniądze... :!: :!: :!: WIĘC ŁAPCIE SIĘ ZA "PORTFELE" I UREGULUJCIE ZALEGŁOŚCI W SSK (3 ZŁ CO MIESIĄC ) ORAZ WPŁACAJCIE INDYWIDUALNIE ( ILE KTO JEST W STANIE ) :!: :!: :!: KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY 8) 8) 8)

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » wt 20 lip, 2004

z tym wpłacaniem teraz to raczje mało wyjdzie. lepiej by było zbierać równierz na meczu

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » wt 20 lip, 2004

I tak będzie :!: :!: :!: Będzie zbierana kasa na meczach , do czapki 8) Oczywiście na oprawe... 8) Ale potrzebujemy pieniedzy teraz, by zrobić zapasy :!: :!: :!: W trakcie sezonu , będzie cięzko na czas coś dostać(zamówić) :wink: Jeszcze raz apeluje o wpłaty...

Vendetta84
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: czw 15 lip, 2004
Lokalizacja: Olsztyn City

Post autor: Vendetta84 » wt 20 lip, 2004

Panowie mam jeszcze jeden pomysl !
Mozna by podczas meczu zrobic stoisko na ktorym prowadzono by sprzedaz rzeczy ze sklepu ktory jest na stronie i postawic tam puszke wplaty na oprawy meczu itd to by bylo lepsze bo tak se inni pomysli ze se naklepil ze na oprawy a uzbiera i na piwo wyda :twisted: a to by bylo dobre , pomyslcie nad tym , a jeszcze chcialem sie dowiedziec czy sa jeszcze do dotania te nowe szale , albo czy moglibyscie je jakos zalatwic ??:) pozdrawiam

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » wt 20 lip, 2004

WPŁACAJCIE NA RACE!!!! TERAZ OD KAŻDEGO Z WAS ZALEŻY JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ OPRAWY NA MECZACH :!: :!:

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » wt 20 lip, 2004

WPLACAC WPLACAC WPLACAC :!: :!: :!: PIERWSZY MECZ ZAPOWIADA SIE KONKRETNIE!! TYLKO STOMIL OKS!!

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » wt 20 lip, 2004

Vendetta84 to jest spoko pomysł z tym stoiskiem na zbieranie kasy zgadzam się z tobą w 100 procentach to trzeba wdrożyć w życie bo jeśli zbierali by chodząc po stadionie to ktoś mugł by kantować i zbierać dla siebie a takie stoisko to co innego ja będe dawał ile bede mugł ale postaram się dać 10 zł moje ostatnie oszczędności ehh ale Stomil jest ważniejszy musi być miła atmosfera na meczu!

Aż po życia kres tylko Stomil OKS!!!

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » wt 20 lip, 2004

jak ktos nie chce wplacac kasy niech organizuje cos na wlasna reka
-konfetti
-serpentyny
-jakies fajerwerki
zawsze cos mozna przyniesc na zebranie :!: :!:

acha jeszcze jedno potrzebny jest material na choragiewki (bialy i niebieski)jak ktos owy posiada niech przyniesie na zebranie :!:
do roboty :!: :!: :!:

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » wt 20 lip, 2004

DOKŁADNIE :!: :!: :!:
-Baloniki (białe i niebieski), też mile widziane(może ktoś jest w stanie załatwic po promocyjnych cenach)
-MATERIAŁ BIAŁY I NIEBIESKI JEST POTRZEBNY JAK NAJSZYBCIEJ :!: :!: :!:
-Serpentyny(ROLKI Z KAS)-można poprosić w sklepie lub kupować jakies mniejsze ilości , wszystkie będą zbierane na zebraniach :wink:
Jeśli ktoś z waszej rodziny pracuje w sklepie , to tym bardziej postarajcie się załatwić 8)
WPISUJCIE SWOJE POMYSŁY I TO CO MOŻECIE ZAŁATWIĆ NA WŁASNĄ RĘKE :!: :!: :!:

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » wt 20 lip, 2004

może pojawią sie na meczu OKS kartoniki biało niebieskie

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » wt 20 lip, 2004

Hmmm białe i niebieskie baloniki mogę chyba załatwić w cenie ( z tego co pamiętam) od 10 do 20 gr za sztukę. Tylko jeśli kupie te baloniki to nie będę w stanie wnieść opłat członkowskich, bo nie będę miał pieniędzy :roll: Jak myślicie kupić baloniki? Np 50 takich i 50 takich? I co później z moimi składkami (ciężko z kasą). Serpentyny można kupić w każdym sklepie papierniczym! Jest też patent na łatwie zwijanie. Na ołówkek naklejacie kawałek plastesteliny, a następnie oklejacie ołowek (okrągłe ruchy) na końcu zdejmując zwiniętą serpentynę. Pomysł ze stanowiskiem z gadżetami jest fantastyczny. Na mecz pewno przyjdzie ojciec z dzieckiem, a wiecie jak to dzieci... naciągną tatuśka. Warto też przy owym stoliku postawić kogoś kto by informował o SSK (składki, zebranie itd..). Chodzi o to, że nie każdy ma dostęp do netu...

<b>CHŁOPAKI I BEZ NUMERÓW, ŻE JAKIMŚ CUDEM WEJDZIEMY NA MECZ!!! KAŻDY KUPUJE BILET!- KLUBU NIE OKRADAMY!!</B>

Oudiran

Post autor: Oudiran » wt 20 lip, 2004

MI SIE MARZY SEKTORÓWKA :) :) :) :) :) :) A NA RACE WPLACE NA NASZYM WALNYM TYLKO NIE WIEM ILE :( :( :( :(

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » wt 20 lip, 2004

Sektorówka nie jest teraz raczej w naszym zasięgu. Na race wpłać tyle ile możesz. Kartoniki niesą zbyt drogie a ładnie to wygląda. za 2 zl można kupic kartonu niebieskiego na 8 osub białego pewnie tak samo.

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » wt 20 lip, 2004

Jeśli możesz to kup 100 białych i 100 niebieskich baloników :!: :!: :!:
Oczywiście nie sam..., postaraj się zrzucić z kolegami z osiedla.
Było by super jak by ci się to udało :!: :!: :!:

Fanatyk
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: Fanatyk » śr 21 lip, 2004

Moim zdaniem REWELACYJNY wydaje sie pomysl z tym sklepikiem na meczu. Napewno spoko osob zacznie kupowc takie rzeczy. Moze doczekam sie w Olsztynie takich momentow jakie przezylem bedac w Bremie. Tam na stadionie maja wielki sklep z pamiatkami klubowymi i przynosi im on wielkie dochody. Oby tak bylo w naszym OLSZTYNIE

Oudiran

Post autor: Oudiran » śr 21 lip, 2004

JA MAM PYTANIE Z INNEJ BECZKI KEIDY BEDZIE TA DLUGA FLAGA NA KTORA WSZYSCY CZKEAJA I ILE HAJSU NA NIA BRAKUJE



Z CZASEM MOZNA BY POMYSLEC O SEKTOROWCE TO BY SIE PIEKNIE PREZENTOWALO :) :) :)

JAK COS HAJSU WYSKROBIE TO POSTARAM SIE WPLACICI NA OPRAWE POZDRO

Awatar użytkownika
Bodzio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: śr 07 sty, 2004
Lokalizacja: Stomil Olsztyn Nagórki

Post autor: Bodzio » śr 21 lip, 2004

Oudiran pisze:JA MAM PYTANIE Z INNEJ BECZKI KEIDY BEDZIE TA DLUGA FLAGA NA KTORA WSZYSCY CZKEAJA I ILE HAJSU NA NIA BRAKUJE.
Ja rowniez dołaczam do tego pytania, ostatnio nic nie słychać o sprawie najdłuższej flagi w Polsce.

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » śr 21 lip, 2004

Ja sie postaram przyniesc troche serpentyn ale nie wiem ile tego bedzie.....ale kazda rolka sie liczy.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » śr 21 lip, 2004

robcie co mozecie na wlasna reka !fajnie byloby jak powstawaly nowe flagi na kij bo duzo kijkow mamy :wink: wszystkie te rzeczy przynoscie na wtorkowe zebrania to napewno uzbieramy cos konkretnego!!

dzis odwiedzilem hurtownie papiernicza ryza czy bryza papier A3 kosztyje 47 zl biala i niebieska w kazdej chyab jest 500 sztuk!moglaby powstac z tego jakas prosta kartoniada

ForEver
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: ndz 26 paź, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ForEver » śr 21 lip, 2004

intertrans pisze:dzis odwiedzilem hurtownie papiernicza ryza czy bryza papier A3 kosztyje 47 zl biala i niebieska w kazdej chyab jest 500 sztuk!moglaby powstac z tego jakas prosta kartoniada
o tym samym myslalem...nawet moglbym sie zrzucic z jakims sposorem na kartoniki...tylko nie jestem pewnien czy uda mi sie wrocic na pierwszy mecz ale bede sie staral...

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » śr 21 lip, 2004

Właśnie co jest z tą najdłóższą flagą w Polszcze ile do niej brakuje !!!

Aż po życia kres tylko Stomil OKS!!!

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » śr 21 lip, 2004

no z tym sklepem to było by extra :wink: I jeszcze zarzuccie kogos do zbierania deklaracji!! to troche luda sypne 8) pozdro dla zicoo za pomoc z tym [moderator] forum

yogos
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: sob 30 sie, 2003

Post autor: yogos » czw 22 lip, 2004

TAK

Sklepik zdecydowanie TAK. Myslę, że byloby spore zainteresowanie na stadionie.

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » czw 22 lip, 2004

Oprawa, oprawa... Jakbysmy sie nie starali i tak psu w dupe taki interes.

Race na krytej? Bedzie masakra...
Kartoniki? Po co? I tak nikt nikt nie zobaczy efektu, bo po przeciwnej stronie nikogo nie bedzie...
Doping? Na krytej zawsze nijak wychodzi...
Fany na kiju? Pikniki beda smecic, ze im sie zaslania...

No chyba, ze stanie sie cud i otworza odkryta :roll:

ODPOWIEDZ