Kibice Stomilu !

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

polscykibice.com
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: ndz 13 paź, 2013

Kibice Stomilu !

Post autor: polscykibice.com » ndz 13 paź, 2013

Witam !
pomagam w redagowaniu/uzupełnianiu strony internetowej o kibicach !
polscykibice.com

to jedyna strona, gdzie można znaleźć info o każdej Ekipie, nie latając po całym necie i szukając informacji, które nota bene są albo błędne albo już nieaktualne...
chciałbym też umieścić tam Ekipę Stomilu Olsztyn, ale nie mam wszystkich danych na Wasz temat :(
przedstawię może co mam, a jeśli to możliwe proszę bardzo o uzupełnienie lub skorygowanie, jeśli gdzieś wystąpił błąd Wink
tylko od Was zależy co znajdzie się w informacjach o Waszej Ekipie. Piszę do Was ponieważ zależy mi aby było to zrobione poprawnie...

Rok założenia: 15 lipca 1945 r.
Adres: al. Piłsudskiego 69a
Barwy: Biało-Niebieskie
Stadion: 4.200 miejsc
Sektor Gości: 600 miejsc
Zgody: Polonia Bydgoszcz
Układy: Wisła Płock, Hutnik Nowa Huta
Kosy: Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, Jagiellonia Białystok, Zawisza Bydgoszcz, Pogoń Szczecin, Olimpia Elbląg, Legia Warszawa, ŁKS Łódź, Wisła Kraków, Cracovia Kraków (wymieńcie jeśli jakieś pominąłem)
Grupy: ? (H), Ultra(S)tomiL (U), Stowarzyszenie Kibiców "Stomil Ponad Wszystko"
Młyn: (do ilu osób ?)
WWW: www.stomilolsztyn.com // www.stomil.olsztyn.pl
Fan Cluby: ?

Te informacje, które udało mi się znaleźć na temat Stomilu umieściłem powyżej, jeśli są one błędne Bardzo Proszę o ich skorygowanie.
wiem jednak, że nie wszystko udało mi się znaleźć !
NIESTETY !!! Wasza strona (kibiców Stomilu) stomilowcy.com, została zawieszona i nie mam dostępu do informacji a Pamiętam, że na temat Ekipy Stomilu można było tam Bardzo Dużo Info. znaleźć.

tak więc Cała Nadzieja w Was, aby umieścić Wszystko co dotyczy Waszej Ekipy, lub skorygować błędne informacje
brakuje np. w "Grupy": nazwy ekipy chuligańskiej "(H)" ? (pamiętam nazwę Banda Juranda, ale czy to prawidłowe i czy tylko ta ekipa spod znaku "H" działa na Stomilu tego nie wiem ! )

Generalnie byłbym wdzięczny za Pomoc i za nie olanie tego tematu !
na stronie polscykibice.com, jest już dużo poprawnie zaktualizowanych "dużych firm" kibicowskich, ale ewidentnie w oczy kole brak m.in. Stomilu Olsztyn !
Także Wszystko zależy od Was, jeśli Wspólnymi Siłami uda Nam się to zrobić, efekty będziemy mogli podziwiać Wszyscy ! :wink:

Czekam na Waszą Odp.
z Kibolskim Pozdrowieniem :wink:
polscykibice.com

F.R.T.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 450
Rejestracja: śr 10 lis, 2010

Re: Kibice Stomilu !

Post autor: F.R.T. » ndz 13 paź, 2013

Kosy: milicja !! Legia, Widzew, Zawisza

reszty nie ma potrzeby uzupeniac ;)

jans
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 28
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012

Re: Kibice Stomilu !

Post autor: jans » ndz 13 paź, 2013

Fan Cluby: Dywity, Dobre Miasto, Miłakowo, Lidzbark Warmiński, Bartoszyce, Barczewo, Biskupiec, Mrągowo, Giżycko, Szczytno, Wielbark, Spychowo, Pasym, Nidzica, Olsztynek, Działdowo, Morąg, Kieźliny, Jonkowo, Pasłęk, Rybno, Orneta, Gietrzwałd, Samborowo, Ostróda, Radomsko.

kosa Jeziorak Iława

F.R.T.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 450
Rejestracja: śr 10 lis, 2010

Re: Kibice Stomilu !

Post autor: F.R.T. » ndz 13 paź, 2013

żaden Jeziorak nie jest naszą kosą !!

Kosy: milicja !! Legia, Widzew, Zawisza

ODPOWIEDZ