Oficjalna strona kibiców Stomilu!

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Piterq102
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: ndz 11 lis, 2012

Re: Oficjalna strona kibiców Stomilu!

Post autor: Piterq102 » śr 25 gru, 2013

Jedyne co mnie denerwuje to ta reklama na górze. Strona się otwiera w małym okienku, a dopiero jak klikne "Zamknij" to otwiera się strona na cały ekran.

Oprócz tego można rozbudować trochę dział stare zgody, opisać historie danej zgody itd. To samo można zrobić z obecnymi układami naszymi, jakiś maleńki opis.

Reszta na wielki +. Gratuluje zrobienia profesjonalnej strony. Dziękuje za poświęcenie waszego prywatnego czasu na tą stronę :) Pozdrawiam

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Re: Oficjalna strona kibiców Stomilu!

Post autor: Emilozo » śr 25 gru, 2013

Piterq102 pisze:Jedyne co mnie denerwuje to ta reklama na górze. Strona się otwiera w małym okienku, a dopiero jak klikne "Zamknij" to otwiera się strona na cały ekran.
Wchodzisz na stronę poprzez alias stomilowcy.prv.pl?

Bo jak wchodzisz bezpośrednio przez kibice.stomil.olsztyn.pl to nie ma żadnej reklamy na górze.

Stare zgody będą rozpisane.

Bunny
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 22
Rejestracja: sob 22 paź, 2011

Re: Oficjalna strona kibiców Stomilu!

Post autor: Bunny » śr 25 gru, 2013

Mozna by zrobic tez jakis maly herb czy cos tak jak tutaj np. jest S. ze jak otwiera nowa karte to na tej zakladce cos jest.

zdenek śmietana
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: czw 08 sty, 2015
Lokalizacja: nagórki

Re: Oficjalna strona kibiców Stomilu!

Post autor: zdenek śmietana » czw 08 sty, 2015

witam - w końcu można się zarejestrować - dzięki dados za interwencję ;)
z zainteresowaniem i łezką w oku czytałem zakładkę historia

nasunęło mi się kilka wspomnień

pierwsze wspólne kibicowanie grupowe wykształciło się nie jesienią ale wiosną 1987, chociaż zaczęło się rodzić w trochę mniej zorganizowanej formie rok wcześniej, bazowało w dominującej części na mieszkającej na nagórkach grupie byłych uczniów sp25, a więc też szkolnych kolegów waldka ząbeckiego i piotrka tyszkiewicza. grupą graliśmy na wembley i grupą chodziliśmy na mecze. rzeczywiście, na meczach animatorami byli głównie stomilek, zawisza, a od nas krzysiek "misiek" zwany też "serek" oraz mariusz b., z jego ulubionymi powiedzonkami "sssibirii!" i "gdzie była? łaziła?". poza nimi byli też m.in. łysy, włodek, bogdan, edek - nasz golkiper ;). pojawiły się też pierwsze flagi z zajumanych zszywanych prześcieradeł z pionowymi niebieskimi własnoręcznie malowanymi pasami. przed meczykiem zbiórka i browarek na wembley albo dolince, gorąca kiełbacha na stadionie, często pod jakąś ćwiartuchnę lub browarka. pierwsze szalone wyjazdy, czasami autokarem z piłkarzami - tak, tak - kiedyś było to możliwe - jeśli było nas mało to czasem udawało się pojechać z zespołem. z wyjazdów dwa utkwiły mi na zawsze w pamięci - na hutnika do warszawy chyba jesienią 87, bez eskorty, około dwunastu, z flagami i szalikami, ze śpiewem na ustach i trunkami w garści przemaszerowaliśmy z dworca na stadion (nie wiem czy dzisiaj bym się odważył), czuliśmy się wspaniale, powrót pkp bez biletów bo kaska prawie wyszła, problemy z kanarem, jakieś chciał bilety, potem postój na jakiejś stacji, przepychanki z sokistami, zabrali nam edka, zrzutka i negocjacje i wreszcie uwolnienie edka i dalsza podróż do olsztyna, okraszona słodką zemstą na pkp a właściwie wagonach - co tam przez te okna nie poleciało z wagonu ;). drugi taki pamiętny wyjazd to chyba ostatni mecz który mógł nam dać awans - narew ostrołęka, wygraliśmy zdaje się 5:0, awans i euforia .
sie rozpisałem - pozdrawiam

lukcik31
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: ndz 08 lut, 2015

Re: Oficjalna strona kibiców Stomilu!

Post autor: lukcik31 » ndz 08 lut, 2015

Witam,
zwracam się do Was z prośbą w szczególności do osób należących do forum kibiców Stomilu o wypełnienie krótkiej ankiety na temat chuligaństwa stadionowego. Wyniki tej ankiety zostaną wyłącznie wykorzystane do celów naukowych. Z góry dzięki.

LINK DO ANKIETY:
http://www.interankiety.pl/interankieta ... 0e9c903d46

ODPOWIEDZ