Stowarzyszenie kibiców

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Haras
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 28
Rejestracja: czw 18 gru, 2003
Lokalizacja: Olsztyn, Zatorze
Kontakt:

Post autor: Haras » czw 16 wrz, 2004

ifryt a ty jestes gejem czy tylko lubisz jego muzyke ale chlopaki maja racje nie powinnes sie z tym afiszowac bo moga po tobie pojechac i to nie wazne kim jestes ja osobiscie do "innych" nic nie mam w koncu jestem w Kanadzie a to bardzo tolerancyjny kraj ale w Polsce ?? ja bym sie bal przyznac ze jestem gejem choc ja nie mam takiego problemu a jesli chodzi na temat huliganki moglby ktos przyblizyc ten temat :?: niestety ja nie moge sie stawic na zebraniu a tez mnie to interesuje

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » czw 16 wrz, 2004

Pojezierski pisze:Mentalfans'04 :roll: O co chodzi... :chytry:
Tajkże pierwszy raz słysze ...

LipaOKS
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: czw 16 wrz, 2004
Lokalizacja: Olsztyn, Podgrodzie

MF'04

Post autor: LipaOKS » czw 16 wrz, 2004

:twisted: Mental Fans '04 to my pokażemy sie na jakimś wyjeździe tylko musimy jeszcze sie zgadac i bedzie looz poznacie nas napewno :D :D :D

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » czw 16 wrz, 2004

Dobrego "produktu" się nie reklamuje, dobry "produkt" nie potrzebuje reklamy i rozgłosu... Bo po prostu sam w sobie jest "dobry", tak samo jak jego działanie.

Ifryt
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 95
Rejestracja: ndz 25 lip, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ifryt » czw 16 wrz, 2004

Chłopaki jesteście z Podgrodzia :?:
Kurcze to musimy się poznać - może razem coś dużego zrobimy i zaczniemy się liczyć wśród olsztyńskich dzielnic. Do tej pory zawsze byliśmy z tyłu, ale może po raz pierwszy w historii zrobimy nawet jakąś flagę :?: :wink: :wink:

LipaOKS
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: czw 16 wrz, 2004
Lokalizacja: Olsztyn, Podgrodzie

Post autor: LipaOKS » czw 16 wrz, 2004

Spoko ja jestem z podgrodzia i moj koles jeden jest z hamburga i jeszcze jest paru kolesi mragowo juz wie o nas i pozdro dla krychy ktory nas wspiera :D:D a z jakiej ulicy jestes ?? podaj nr. gg to sie odezwe narq pozdro dla fanów oks i bks :twisted: :twisted:

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » czw 16 wrz, 2004

LipaOKS ja jestem z Pieczewa ale zainteresowalo mnie te MENTAL FANS '04 daj swoje gg

LipaOKS
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: czw 16 wrz, 2004
Lokalizacja: Olsztyn, Podgrodzie

Post autor: LipaOKS » czw 16 wrz, 2004

gg 4548694 TYLKO STOMIL OKS :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: MENTAL FANS '04 :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » śr 17 lis, 2004

Dziś w "GO" (17.XI) jest rozmowa z Grzywą (prezes Stowarzyszenia). Zainteresowanych odsyłałam na ostatnią stronę dodatku o Olsztynie.

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » śr 17 lis, 2004

A. pisze:Dziś w "GO" (17.XI) jest rozmowa z Grzywą (prezes Stowarzyszenia). Zainteresowanych odsyłałam na ostatnią stronę dodatku o Olsztynie.
Oto ten artykuł :

Rozmowa z Andrzejem Bobrowiczem, kibicem piłkarskim
Bywało, że z Olsztyna na mecz jechałem tylko ja. Sam siedziałem w sektorze dla gości. Miejscowi mieli niezłą rozrywkę - mówi Andrzej Bobrowicz, szef kibiców Stomilu i OKS 1945.

- Podobno jest pan kibicem, który zaliczył najwięcej wyjazdów na mecze Stomilu i OKS 1945?

- Mecz OKS z Legią II Warszawa był moim 150. na wyjeździe. Żaden kibic z Olsztyna nie ma więcej na koncie. Koledzy mówią mi, że jestem pazerny na zaliczanie wyjazdów. A ja po prostu przed każdym sezonem zakładam, że będę z drużyną na wszystkich meczach w Olsztynie i na wyjazdowych. Tylko podczas studiów miałem przerwę.

- Pierwszy pański mecz wyjazdowy był w...
- Szczytnie. Stomil grał tam z Gwardią i wygrał chyba 3:0. To był 1991 rok, jeszcze przed awansem do II ligi.

- Wyjazdy na spotkania pierwszoligowego Stomilu były bezpieczne?
- Zależy które. Jak jechaliśmy do Łodzi na Widzew albo na Legię, to można się było spodziewać, że zostaniemy zaatakowani. Na Śląsku też bywało różnie. Zwłaszcza gdy jechaliśmy pociągiem i łatwo było nas wypatrzeć.

- Brał pan udział w zadymach?
- Jeździłem na mecze po to, żeby je zobaczyć, a nie po to, żeby się bić. Ale jak ktoś atakował, musiałem się bronić.

Często pan obrywał?
- Zdarzało się, że oberwałem. Najpoważniej dostałem w Legionowie. Wracaliśmy z Łodzi pociągiem i w Legionowie napadli na nas kibice Legii. Dostali cynk, że jedziemy, od tych, którzy widzieli nas w Warszawie na Zachodnim. Nigdy nie byliśmy mocni w lidze kibiców. Ci z innych klubów mówili o nas, że mamy nieliczną ekipę, ale jednak pojawiamy się na meczach. Przyznam, że dość często nas kroili, szczególnie na początku gry Stomilu w I lidze. Traciliśmy flagi, szaliki. Na wyjazdach straciłem też kurtkę, pieniądze, dokumenty, a nawet stare buty. Później nie było tak źle, bo nabraliśmy doświadczenia.

- I tego wszystkiego doświadczył pan ze względu na miłość do klubu, o której kibice śpiewają na meczach?
- Jasne, że tak. Dla mnie świętością jest polska flaga, godło, hymn i barwy klubowe. Kocham swój klub i jeśli wyznaczyłem sobie za cel zaliczenie wszystkich meczów wyjazdowych w sezonie, to zawsze wszystko temu celowi podporządkowywałem. Bywało, że z Olsztyna na mecz jechałem tylko ja. Przykro było, że sam siedziałem w sektorze dla gości. Miejscowi mieli niezłą rozrywkę, ale nikt mnie nie ruszał, bo taka była niepisana zasada. W 1998 roku jako jedyny kibic obejrzałem w Katowicach mecz Stomilu z GKS, chociaż stadion GKS był dla kibiców zamknięty. Nieraz z takich wyjazdów wracałem do domu z drużyną. Najczęściej, gdy trenerem był Józek Łobocki.

- Wśród szalikowców są też zwykli bandyci?
- Bandytami określają kibiców ci, którzy nie chodzą na mecze.


- A skąd zadymy na stadionach?
- Nie przeczę, że zdarzali się tacy, którzy jeździli z nami na mecz tylko po to, żeby zmierzyć się z innymi. Ale ich trudno nazwać kibicami. Jeździli na Widzew czy Legię, bo tam można się było spodziewać awantury. A później nie widziałem ich nawet na meczach w Olsztynie.

- Nie ma już Stomilu. Teraz został pan szefem kibiców i jeździ pan na spotkania OKS 1945...
- Jestem prezesem stowarzyszenia (Stowarzyszenie Sympatyków Klubu OKS Stomil i 1945 Olsztyn - red.), bo koledzy obdarzyli mnie zaufaniem. Dbamy o doping na meczach OKS 1945, wydajemy swoją gazetkę. Współpracujemy też z zarządem klubu. Ostatnio wróciliśmy na stadionie na swój biało-niebieski sektor. Mam nadzieję, że ten nasz doping czasem przydaje się drużynie.

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » czw 18 lis, 2004

ładna konwersacja ;) nie wiedzialem ze grzywa studiowal prawo hehehe

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » czw 18 lis, 2004

Swider pisze:ładna konwersacja ;) nie wiedzialem ze grzywa studiowal prawo hehehe
Tyle ze tam pisze ze Grzywa studiowal historie wiec cos ci sie pomylilo.

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » pn 29 maja, 2006

" Sezon 2006/07, który rozpocznie się w sierpniu będzie jubileuszowym 20. rokiem działalności kibicowskiej w Olsztynie. Byliśmy związani z klubem w III, II, I i ponownie w II lidze. Po wycofaniu klubu z rozgrywek w 2003r. przeciwstawiliśmy się rozwiązaniu klubu, przegłosowując działaczy na Walnym Zgromadzeniu Stomilu. Zaraz po tym z inicjatywy kibiców powołane zostało Stowarzyszenie Sympatyków Klubu OKS Stomil 1945 Olsztyn. Dzięki staraniom Stowarzyszenia już w trakcie I kadencji zarządu udało się doprowadzić do przemianowania OKP Warmia i Mazury (przetrwalnika tradycji dawnego Stomilu, poprzez przejęcie rezerw I-ligowca w 2002r.) na OKS 1945 Olsztyn, nazwę z którą my fani OKS Stomil możemy się identyfikować i utożsamiać. Niestety następne dwie kadencje nacechowane były systematycznym odpływem zrzeszonych wcześniej członków SSK. Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy bez winy, niektóre decyzje były kontrowersyjne, nie zawsze udawało się porozumieć z władzami klubu, ale to Stowarzyszenie zawsze reprezentowało środowisko Sektora Biało-Niebieskiego.

Świadomi tego, że przeżyła się dotychczasowa formuła Stowarzyszenia i że niezbędna jest zmiana profilu działalności Stowarzyszenia, my zarząd III kadencji od siebie rozpoczęliśmy zmiany. Na posiedzeniu w dniu 16 maja 2006r. podjęliśmy decyzję o anulowaniu wszelkich długów ciążących na dotychczasowych członkach, zarówno zalegających z opłatami jak i skreślonych z szeregów SSK (decyzja ta nie obejmuje członków zarządu). Wszyscy, którzy zostali skreśleni ze Stowarzyszenia zostają niniejszym przywróceni w prawach członkowskich. W związku z podjętymi decyzjami przesunęliśmy także planowany termin Walnego Zgromadzenia SSK.

Liczymy na wasz udział w zbliżającym się Walnym Zgromadzeniu oraz na wasze wnioski i propozycje. Twórzmy razem silną organizację, którą sami dla siebie powołaliśmy.

Zarząd III kadencji SSK
OKS Stomil 1945 Olsztyn "

Od siebie mogę dodać że zebranie odbędzie się najprawdopodobniej 28 Czerwca i że powinienem jak zresztą wielu użtkowników forum jak i reszty kibiców pojawić się na zebraniu SSK godzina 17 :idea: :!:

1945

Post autor: 1945 » pn 29 maja, 2006

Wtedy jest 1/8 finalu MS i prawdopodobnie bedzie grac Brazylia :roll:

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » czw 29 cze, 2006

Jak zapewne wiecie (albo nie wiecie bo większości nie było) wczoraj odbyło się walne SSK , przegłosowaliśmy kilka spraw , powołaliśmy nowy zarząd i są nowe ustalenia i powracamy do wtrokowych spotkań, to tyle w skrócie.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » czw 13 lip, 2006

oczywiscie zapraszam do zapisywania(lub reaktywacji) sie do SSK ,tylko 10 zł na poł roku :!: przyczyniacie sie do rosnięcia w siłe naszej społecznosci 8)
Jezeli macie jakies pytania, uwagi, propozycje, pomysły smiało nawijajcie.
Pamietajcie Stowarzyszenie jest dla wszystkich :!: :!: Bedzie nas wiecej bedziemy mogli zrobic wiecej :!: :!:

snopek
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: pn 05 gru, 2011

Re: Stowarzyszenie kibiców

Post autor: snopek » pn 05 gru, 2011

Witam.
Czy mozna prosic jakis namiar e-mail na zarzad, osoby decyzyjne w SSK, koledze jest potrzebny do jakiejs pracy na uniwerku bo pisze o kibicach i szuka kontaktu, a strona podana na poczatku watku o SSK nie smiga.
Adres moze byc na PW :)

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Re: Stowarzyszenie kibiców

Post autor: Gie. » pn 05 gru, 2011

Obecnie nie istnieje żadne stowarzyszenie kibiców. Trwają prace nad powołaniem takowego NOWEGO.

Awatar użytkownika
Kacper
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 36
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Pieczewo

Re: Stowarzyszenie kibiców

Post autor: Kacper » sob 10 gru, 2011

a czy ktoś mógłby napisac na jakim etapie są prace nad powołaniem nowego stowarzyszenia i kto to organizuje

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Re: Stowarzyszenie kibiców

Post autor: Kamas » sob 10 gru, 2011

na etapie szukania kompletu osob do jego załozenia.Organizuje to Stomilowska Młodzież .Nowy rok stuknie to i Stowarzyszenie bedzie

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie kibiców

Post autor: THE CORE » sob 10 gru, 2011

Gie. pisze:Obecnie nie istnieje żadne stowarzyszenie kibiców. Trwają prace nad powołaniem takowego NOWEGO.
Jak to? To komu ja przelewam skłądkę? Aż taka bieda, że ktoś kasuje kasę i siedzi cicho? Żenada...

MakOz
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 164
Rejestracja: śr 31 paź, 2007

Re: Stowarzyszenie kibiców

Post autor: MakOz » sob 10 gru, 2011

Płacisz składki na rzecz klubu OKS Stomil Olsztyn (sekcje juniorów i kobiet).

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie kibiców

Post autor: THE CORE » sob 10 gru, 2011

A to sorry, zwracam honor i przepraszam. Zgubiłem się.

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Re: Stowarzyszenie kibiców

Post autor: czerkasow » wt 13 gru, 2011

MakOz pisze:Płacisz składki na rzecz klubu OKS Stomil Olsztyn (sekcje juniorów i kobiet).

A propos ... Koniec roku się zbliża, niedługo PITy trzeba rozliczyć - czy dorobiliśmy się statusu "użyteczności publicznej" czy czegoś podobnego, tak żeby 1% można byłoby przekazać?

ODPOWIEDZ