Reprezentacja

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Reprezentacja

Post autor: 1945fans » wt 24 sie, 2004

Witam serdecznie.
Już we wrześniu zaczynają sie pierwsze mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata.
Reprezentacja Polski zaczyna eliminacyjne boje z Irlandią Północną i przede wszystkim z Anglią.
Myśle, że warto przeprowadzić prawdziwą dyskusje na temat mankamentów oraz nadzieji w naszej kadrze.
Kto jest aktualnie w najlepzej formie?
Jaki powołać skład na Anglików?
jaki na Irlandczyków?
Jakim ustawieniem grać?
Odpowiedzi na te wszystkie nurtujące kibiców pytania powinien znać selekcjoner Janas, ale prawda jest taka, że czas na przygotowanie i budowanie drużyny na te mistrzostwa zmarnował.
Nie bójmy sie tego stwierdzenia.
Ten czas został zmarnowany.
Całkowicie zmarnowany.
Nic nie warte są zwycięstwa nad zespołami bardzo mało renomowanymi takimi jak Wyspy Owcze! Przyszedł dzień na mecz z mocnym średniakiem w światowej piłce, Danią, i co?
I ta niby wykrojona "11" Janasa dostaje 5 bramek w plecy i kończy sie "piłkarski dzień dziecka".
Temat naszej reprezentacji jest tematem, w którym można porozmawiać i powymieniać poglądy, bo tych poglądów jest bardzo dużo. Jest o czym rozmawiać.
To jest nasza reprezentacja.
Reprezentacja Polski.

HuHo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 33
Rejestracja: czw 19 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty

Post autor: HuHo » wt 24 sie, 2004

Ja osobiście uważam, ze Janas nie nadaje sie na selekcjonera, skoro na mecz z Danią powołam drewnianego Rasiaka, a nie Frankowskiego, który był w formie to cos jest nie tak. Nie zdziwił bym sie gdyby wczasie eliminacji zaczoł by eksperymentować i by sobie pomyślał "Ten Rasiak to naprawde drewno, dlaczego ja go powołuje? Może spróbuje w napadzie Frankowskiego(który by już nie był w formie)" Tak taki właśnie jest Janas...

Józio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: sob 26 cze, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Józio » wt 24 sie, 2004

Janas niech się schowa! Ja chce żeby powrócił ENGEL on był wspaniałym selekcjonerem z niczego zrobił coś i do dziś tiewiem czemu go zwolnili? Za co? Za to że graliśmy w mistrzostwach świata? Za to ze wygraliśmy z USA? Za to że wypadliśmy lepiej od Francji? NIewiem ale wracając do tematu. Janas miał dobry skład jak wygraliśmy z Włochami potem nim grał i wychodziło to mu nawet ale zaczą eksperymentowac i grać z 1 napastnikiem i wiadomo co wyszło.

Romanienko
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Romanienko » wt 24 sie, 2004

Mozecie sie smiac, ale ja osobiscie uwazam ze najlepszym kandydatem na selekcjonera reprezentacji Polski bylby Bobo Kaczmarek. Wiem ze to by glupio wygladalo ale sie zastanawiam jakby sobie poradzil z takim wyzwaniem.

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Re: Reprezentacja

Post autor: THE CORE » wt 24 sie, 2004

1945fans pisze:Kto jest aktualnie w najlepzej formie?
Odpowiedź jest prosta. Janas. W bardzo dobrej jest też Listkiewicz.
1945fans pisze:Jaki powołać skład na Anglików?
To bez znaczenia. Ostatnie dwa pokolenia polskich piłkarzy dostawały od nich baty, więc porażkę z Anglią mamy chyba w genach.
1945fans pisze:jaki na Irlandczyków?
Powinna wystarczyć Wisła Kraków. Ale jej nikt nie powoła.
1945fans pisze:Jakim ustawieniem grać?
Siedmiu w bramce. Trzynastu w obronie. Wszyscy z bejsbolami. Rozgrywających może być tylko dwóch. I tak Dudek zawsze posyła piłkę od razy do ataku. Mogą, więc być nawet lekko pijani. A w ataku ośmiu konnych. Inaczej nikogo nie wyprzedzą w pogoni za piłką.
1945fans pisze:Przyszedł dzień na mecz z mocnym średniakiem w światowej piłce, Danią, i co?
Nic. Jest super.

Józio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: sob 26 cze, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Józio » wt 24 sie, 2004

Jak ja bym był selekcjonerem to: Cały skład OKS w reprezentacji Polski :D Nie no żartowałem
Bramk:Dudek
Obrona: Bąk, Hajto, Żewłakow, Rząsa
Pomoc: Kosowski, Krzynówek, szymkowiak, mila lub Kukiełka
Atak: Niedzielan, Żurawski
I tyle narazie :D

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » wt 24 sie, 2004

Józio pisze:Ja chce żeby powrócił ENGEL on był wspaniałym selekcjonerem z niczego zrobił coś i do dziś tiewiem czemu go zwolnili? Za co? Za to że graliśmy w mistrzostwach świata? Za to ze wygraliśmy z USA? Za to że wypadliśmy lepiej od Francji?
Engel wspaniałym? Ha, ha, a to dobre! On ma ego większe niż cały Cypr, na którym mieszka. Myślę, że sam był zdziwiony nie mniej niż kibice, że jego reprezentacja się zakwalifikowała. O stanowisko selekcjonera się ubiegał tylko po to aby w swoim CV móc napisać, że był terenerem raprezentacji z Europy. Łatwiej wtedy dostać pracę w jakimś emiracie, albo w Afryce środkowej.
A zwolnili go za to, że nie przygotował drużyny do mistrzostw. Nie było rywalizacji w naszej ekipie, bo Engel już na 9 miesięcy przed mundialem miał gotowy skład. Polska pod tym względem wyprzedziła wszystkich innych uczestników finałów.
Wygraliśmy z USA? Tak, ale dlatego, że był to mecz bez znaczenia i Engel wystawił tych, którzy byli według niego słabi. Jacy słąbi to właśnie się okazało.
Wypadliśmy lepiej od Francji? Tak, ale lepiej od nas wypadły 24 inne ekipy. W tym takie tuzy jak Ekawdor, Kostaryka, RPA i Korea.
Oczywiście nie bronię Janasa, bo to jeszcze słabszy trener od Engela.
Polsce potrzebny jest trener zza granicy. I żaden Czech czy Serb. Ktoś z zachodu. Bo tam ludzie mają inną mentalność niż w tej części Europy. A po mundialu było kilku chętnych do pracy w Polsce. Camacho, Gullit. No, ale według Listkiewicza w polsce mamy bardzo dobrych specjalistów. Tylko czemu nikt na świecie ich nie zatrudnia...?
Józio pisze:Jak ja bym był selekcjonerem to:
Bramk:Dudek
Obrona: Bąk, Hajto, Żewłakow, Rząsa
Pomoc: Kosowski, Krzynówek, szymkowiak, mila lub Kukiełka
Atak: Niedzielan, Żurawski
I tyle narazie :D
Kukiełka :!: :?: A co podoba ci się?

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » wt 24 sie, 2004

Józio pisze:Jak ja bym był selekcjonerem to:
Bramk:Dudek
Obrona: Bąk, Hajto, Żewłakow, Rząsa
Pomoc: Kosowski, Krzynówek, szymkowiak, mila lub Kukiełka
Atak: Niedzielan, Żurawski
I tyle narazie :D
Kukiełka :!: :?: A co podoba ci się?

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » wt 24 sie, 2004

Na pewno Engel byl duzo lepszy od Janasa ale tu zaden trener niepomoze bo nie ma dobrych pilkarzy

Makaay
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004

Post autor: Makaay » wt 24 sie, 2004

mi sie bardzo nie podoba praca jaka w kadrze wykonuje Janasa stawia na zawodnikow ktorzy w swoich klubach sie nie mieszcza a u niego graja w pierwszym skladzie. Dziwi mnie fakt ze w kadrze nie stawia na Frankowskiego ktory w obecnej chwili znajduje sie w niezlej formie. A co do meczy to uwaza ze pierwszy mecz elimnacyjny powinnismy wygrac gladko,a z Anglikami bedziemy mieli do tylu a ile to lepiej nie mowic :lol:

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » śr 25 sie, 2004

Nasza reprezentacja istnieje tylko na papierze przecierz w tej druzynie znajdzie sie moze 3-4 zawodnikow reprezentujacych jakis poziom reszta sie potyka o wlasne nogi. szkoda slow....

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 25 sie, 2004

Po tym co tutaj zaraz napiszę wyjdę na chama, dresa, i co tam jeszcze, ale czasami jak oglądam mecze reprezentacji to aż chciałbym wziąść bejsbola, oklejonego gruboziarnistym papierem ściernym i porozmawiać z kilkoma piłkarzami. Można przegrać, bo się jest słabym, ale nie można przegrać, bo się grać nie chce...

Józio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: sob 26 cze, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Józio » śr 25 sie, 2004

No niestety teraz takie czasy ze piłkarze grają dla kasy tylko jak im ława grozi to graja tak jak powinni grać.

wloz8
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: pn 12 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Zatorze

Post autor: wloz8 » śr 25 sie, 2004

Pewnie mnie za to wysmiejecie ale powiem wam ze Polska jest dobra noge. Tylko ze trenerow mamy... lepiej nie mowic jakich. Ciagle ci sami pilkarze sami pupilkowie, sami zawodnicy ktorzy przeszli do innych lig nie wiadomo jakim cudem. Selekcjonerzy powinni brac pilkarzy z Polski. To ze jakis Hajto trafil gdzies tam do Niemcow to nie oznacza ze on juz jest najlepszy. Po prostu mial szczescie.

Józio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: sob 26 cze, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Józio » czw 26 sie, 2004

Nawey PZPN widzi ze Janas sobie nieradzi. To dziś wyczytałem w interji:

Wydział Szkolenia PZPN dołączył do sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski Antoniego Piechniczka. Były selekcjoner biało-czerwonych (trzecie miejsce na MŚ '82) w niedzielę wybierze się z kadrą na zgrupowanie do Niemiec.
"Porozmawiamy o poszczególnych piłkarzach i systemie gry reprezentacji" - powiedział w "Fakcie" Piechniczek, tłumacząc jak na jego obecności ma skorzystać Paweł Janas.
Piechniczek ma jeden klucz do poprawy gry reprezentacji. "Nieprawdopodobna walka i zaangażowanie każdego piłkarza plus duża dyscyplina taktyczna zespołu" - stwierdził. Bardzo podoba mu się filozofia wyłożona przez trenera Realu Madryt Jose Antonio Camacho. "Jak stracimy piłkę, to każdy bez wyjątku zawodnik musi o nią walczyć. A jak ją odzyskamy, to gramy nią wszyscy" - powiedział.
"W PZPN nic mi nie narzucono. To ja wpadłem na pomysł, aby Antek pomógł nam na zgrupowaniu w Niemczech. Znamy się od lat. Czuję, że jest dla mnie życzliwy i szczerze będzie starał się pomóc" - tak całą sytuację skomentował Janas.

Awatar użytkownika
Medrzak
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: śr 25 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn, Podgrodzie
Kontakt:

Post autor: Medrzak » czw 26 sie, 2004

A ja bm powołał:
Bramkarze: Dudek, Majdan
Obroncy Kłos, Baszczynski, Głowacki, Hajto, Bosacki
Pomocnicy Kosowski, Gorawski, Krzynówek, Mila, Zdebel
Napastnicy Żurawski, Frankowski, Olisadebe, Niedzielan


Najlepszym terenerem dla naszej Reprezentacji by był: Kazimierz Górski

No taka jest prawda :) 8)

Józio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: sob 26 cze, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Józio » czw 26 sie, 2004

Dudek

Stolarczyk Bąk Hajto Kłos

Kosowski Smolarek Szymkowiak Krzynówek

Żurawski Niedzielan

Rezerwa:
Br Majdan
Ob Głowacki, Żewłakow
Po Gorawski, Mila
Np Olisadebe

HuHo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 33
Rejestracja: czw 19 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty

Post autor: HuHo » czw 26 sie, 2004

Bramka: Dudek
Obrona: Rząsa, Bosacki, Bąk, Głowacki(bardzo dobrze zagrał na prawej obronie w meczu z Polonią)
Pomoc: Krzynówek, Mila, Goliński, Smolarek
Atak: Żurawski, Olisadebe
Rezerwa: Boruc, Żewłakow, Kaczorowski, Szymkowiak, Kosowski, Włodarczyk

Makaay
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004

Post autor: Makaay » czw 26 sie, 2004

---------------------------------Majdan--------------------------------

Baszczyński---------Głowacki---------Bąk------------M.Żewłakow

Gorawski---------------------Mila----------------------Krzynówek

-------------------------------Żurawski------------------------------

-----------------Niedzielan--------------------Frankowski-----------

wloz8
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: pn 12 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Zatorze

Post autor: wloz8 » czw 26 sie, 2004

Nie wiem czemu wszyscy (prawie wszyscy) stawiaja na bude Dudka. Juz madrzej jest postawic Majdana. Ale najmadrzej bylo by postawic Boruca. Prawda jest taka ze nie mamy dobrego bramkarza. Powinnismy zainwestowac w klonowanie. Sklonowalibysmy sobie Khana, 3 Carlosow, 4 Figow i 3 Ronaldow i juz bysmy byli niepokonani!!!!

Haras
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 28
Rejestracja: czw 18 gru, 2003
Lokalizacja: Olsztyn, Zatorze
Kontakt:

Post autor: Haras » pt 27 sie, 2004

moj sklad wyglada tak
Boruc
hajto glowacki bak bosacki
krzynowek szymkowiak smolarek mila
olisadebe zurawski
tak wyglada optymalna jedenastka niestety hajto palzuje za kartki oli ma wieczne problemy z kolanem zuraw jest dobry ale tylko w wisle w reprezentacji juz gra znacznie slabiej dlatego zamiast hajto by zagral glowacki na prawej klos w srodku w napadzie za czarnackiego niedzielan choc niestety dopiero wraca do formy po konruzji na lawce

dudek
stolarczyk
baszczynski
golinski
kosowski
frankowski

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » pt 27 sie, 2004

A mój tak : ( i yto jest pewne że Polska by wygrywała nawet z Brazylią):
Skiba Gabrusewicz Łachacz Zega Przybyliński Paszkiewicz Misiura Lech Osenkowski Zahorski Wierzba

Awatar użytkownika
młody
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: śr 01 wrz, 2004
Lokalizacja: Olsztyn, Kościuszki

Post autor: młody » śr 01 wrz, 2004

Dlaczego dajecie miejsce Kosowskiemu?? Przecież on nie grał już bardzo dużo w zespole, który cieniuje w Bundeslidze. krzynówek powinien byc na lewej pomocy a np Gorawski na prawej

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Reprezentacja

Post autor: V.N.A » czw 02 wrz, 2004

Dudek
Baszczyński---Głowacki-------------M,Żewłakow--Bąk

Mila------------------------Surma----------------Sobolewski

Żurawski-----Frankowski------Olisadebe

cassgox
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: sob 25 paź, 2003

Post autor: cassgox » śr 08 wrz, 2004

No i dostaliśmy po dupie :|
No ale szczerze mówiąc można było sie tego spodziewać ....
W pizdu z taką reprezentacją ! :biczowanie:

ODPOWIEDZ