Projekty nowych FLAG

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » sob 08 mar, 2008

Plapak pisze:Ale Wy jestescie [moderator] i chlopak zrobil spoko projekt (tylko ta czcionke trzeba poprawic) a Wy sie do niego prujecie jest was 4 kolezkow i kazdy mu jedzie tylko dla tego ze go nieznacie jak ta sama flage robil by jakis kolezka to by bylo ale [moderator] faja SSk moze sie dozucic do projektu.. aaa na temat chlopaczkow z Olsztynka to nawet sie niewypowiadam wystarczy przeczytac ich wpisy
A kto ku.r.wa mówi , ze projekt jest zły :?: Tu chodzi o to kto bedzie w jej posiadaniu i kto sie nią "zaopiekuje". To nie jest tak, ze teraz kazdy kto sobie bedzie chciał to flage ztobi. TO JEST JEB.A.N.A ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA BARWY !!!!!!!! Powstanie teraz moze 10 nowych flag, z inicjatywy .c.hu.j wie kogo i kto za ewentualną strate bedzie odpowiadał ?! Tyle w temacie.

norabski
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 25
Rejestracja: pt 07 mar, 2008

Post autor: norabski » sob 08 mar, 2008

Pojezierski pisze:
Plapak pisze:Ale Wy jestescie [moderator] i chlopak zrobil spoko projekt (tylko ta czcionke trzeba poprawic) a Wy sie do niego prujecie jest was 4 kolezkow i kazdy mu jedzie tylko dla tego ze go nieznacie jak ta sama flage robil by jakis kolezka to by bylo ale [moderator] faja SSk moze sie dozucic do projektu.. aaa na temat chlopaczkow z Olsztynka to nawet sie niewypowiadam wystarczy przeczytac ich wpisy
A kto ku.r.wa mówi , ze projekt jest zły :?: Tu chodzi o to kto bedzie w jej posiadaniu i kto sie nią "zaopiekuje". To nie jest tak, ze teraz kazdy kto sobie bedzie chciał to flage ztobi. TO JEST JEB.A.N.A ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA BARWY !!!!!!!! Powstanie teraz moze 10 nowych flag, z inicjatywy .c.hu.j wie kogo i kto za ewentualną strate bedzie odpowiadał ?! Tyle w temacie.
dobra jzu to ustalilismy,ze flaga zostanie przekazana GTW,ona bedzie sie nie opiekowala,wywieszala ja i przetrzymywala ... a wiec dzis oddaje projekt do grafika ... na poczatku tygodnia bedzie poprawiona w corelu technika wektorowa,poprawimy czarna czcionke,literowki i czytelnosc oraz zmienimy herb na oks stomil olsztyn <czarny>,ale zolty napis zostanie,gdy probowalismy z wieloma czcionkami czarnymi i niestety zlewa sie,a jak juz mowilem zolty kolor tez nawiazuje do herbu olszynskiego.Mamy wiec wszystko,odwolanie do patriotyzmu ogolnego i lokalnego,barwy klubowe oraz herb i godło ... ok flaga idzie do grafika ...

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » sob 08 mar, 2008

Plapak pisze:Ale Wy jestescie [moderator] i chlopak zrobil spoko projekt (tylko ta czcionke trzeba poprawic) a Wy sie do niego prujecie jest was 4 kolezkow i kazdy mu jedzie tylko dla tego ze go nieznacie jak ta sama flage robil by jakis kolezka to by bylo ale [moderator] faja SSk moze sie dozucic do projektu.. aaa na temat chlopaczkow z Olsztynka to nawet sie niewypowiadam wystarczy przeczytac ich wpisy
Są 2 zarządy jeden jest od kwestii piłkarskich drugi kibicowskich tj. SSK te 2 zarządy ze sobą coraz lepiej współpracują , więc niech tak pozostanie bo jak każdy zacznie chodzić do prezesa Świniarskiego itd z każdym pomysłem "kibicowskim" to sie anarchia zrobi ! Zaraz każdy może zacząć jeżdzić na własną ręke na mecze , realizować swoje pomysły na oprawy , prowadzić doping w 10 miejscach stadionu itd . Zrozumcie ze jest grupa ktora utrzymuje "porządek" i ogarnia bardzo wiele kwesti kibicowskich i jest otwarta na nowe propozycje i współprace ! Podsumowując kwestie flag , opraw , róznych innych inicjatyw można i należy załątwiać z zarządem kibiców a nie z zarządem piłkarskim .
PS. Plepak przeczytaj sobie co napisał norabski na temat mojej wypowiedzi , kilku rad cytuje " widze,ze sa osoby tu jednak,ktore potrafia dyskutowac rzeoczowo i bez emocji,szacunek dla Ciebie .. " więc o co Tobie chodzi ? Tylko ja z Olsztynka sie wypowiadałem w ostatnich postach odnośnie pomysłu norabskiego i "chyba" mu nie ubliżyłem tak mi się wydaje i także temu norabskiemu ( co do mjej wypowiedzi na temat projektu tej flagi ). Szacunek to minimum także jeżeli nie lubisz mnie i moich kolegów z Olsztynka to podaj powody na forum jest chyba 4-5 z Olsztynka a Ty oceniasz nasz fc jako chłopaczków hehe ;) afere kręcisz bez sensu ;) bo wielu pozytywnie nas ocenia i nie za posty a co istotne za działalność :) 8) :idea: :!:

norabski
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 25
Rejestracja: pt 07 mar, 2008

Post autor: norabski » sob 08 mar, 2008

i jeszcze pytanie ... zgodnie z sugestia Przybysia ...

robic czerowny napis Stomil Olsztyn

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/437 ... f1465.html

czy żolty ... moim zdaniem lepiej sie komponuje ...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/768 ... bd260.html

[ Dodano: Sob 08 Mar, 2008 ]
Dawid ... temat zarzadu klubu jest zamkniety,dogadalem siez Pojezierskim,ze flage dopracuje i idzie do wykonania a potem ja przekazuje do uzytkowania przez GTW i SSK ...

Shogun
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007

Post autor: Shogun » sob 08 mar, 2008

Myśle że ten drugi żółty jest lepszy. A jak by tak złoty zrobic?

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » sob 08 mar, 2008

norabski dla Ciebie temat zarządu jest zamknięty ale chyba nie dla wszystkich niestety . Ja nie jestem GTW także się nie wypowiadam jaki projekt ma być realizowany niech podejmą odpowiednie osoby decyzje ;) tzn nasz "flagowy" ;)

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » sob 08 mar, 2008

ja troche się zakręciłem bo myślałem ,że dalej dyskutujecie o fladze Jarot z patologiczna grafika

to co wkleiłeś też jest słabe graficznie ale przynajmniej pomysłowe i ciekawe-poczekaj trochę powysyłałem twój projekt grafiką i zobaczysz różnice

norabski
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 25
Rejestracja: pt 07 mar, 2008

Post autor: norabski » sob 08 mar, 2008

no to czekamy na obrobke graficzna ...

Awatar użytkownika
vk
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Dajtki

Post autor: vk » sob 08 mar, 2008

Kilka sugestii:
projekt sredniawy - napis czerwony nijak sie zgrywa, herb wiadomo jaki :P , a tekst to wg mnie klapa - tekst hymnu ni jak sie ma do prawdy historycznej - bo gdzie w zamku olsztynskim krzyzactwa rod? Ani go nie wybudowali ani w nim nie przebywali poza malymi epizodami (wzmocnienie zalogi) tudziez zdobycie twierdzy od wiarolomnych mieszczan podczas wojny trzynastoletniej. A co do odrodzenia z polskimi sztandarami - to dzisiaj raczej na gmachach modne sa sztandary z gwiazdkami :P

norabski
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 25
Rejestracja: pt 07 mar, 2008

Post autor: norabski » sob 08 mar, 2008

ale projekt juz jest zaakceptowany,napisa takze,napis pochodzi z "Hymnu Warmii '',chodzi tylko o końcową obrobke graficzna ...

[ Dodano: Sob 08 Mar, 2008 ]
a '' odordzenia cud '' jak najbardziej nawiazuje do odrodzenia sie Stomilu i pilkarskich tradycji w wysokim wydaniu na tych ziemiach ...

Awatar użytkownika
vk
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Dajtki

Post autor: vk » sob 08 mar, 2008

norabski pisze:ale projekt juz jest zaakceptowany,napisa takze,napis pochodzi z "Hymnu Warmii '',chodzi tylko o końcową obrobke graficzna ...

[ Dodano: Sob 08 Mar, 2008 ]
a '' odordzenia cud '' jak najbardziej nawiazuje do odrodzenia sie Stomilu i pilkarskich tradycji w wysokim wydaniu na tych ziemiach ...
No chyba ze to masz na mysli (to ja bym zaznaczyl odrodzenia cud na niebiesko z biala obwodka ) , ale i tak gorna czesc to klapa.

norabski
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 25
Rejestracja: pt 07 mar, 2008

Post autor: norabski » sob 08 mar, 2008

ale to jest dwuwers z '' hymnu warminskiego '' < '' owarmio moja mila '' > a dwuwersy sa nierozdzielne ... nalezy odbierac caly tekst 2 plaszczyznowo - patriotycznie warmisnko oraz patriotycznie klubowo ! w tym wlasnie caly urok tej flagi ...

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » sob 08 mar, 2008

Obrazek

norabski
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 25
Rejestracja: pt 07 mar, 2008

Post autor: norabski » sob 08 mar, 2008

jak dla mnie zmiany na dobre ... mysle,ze w takiej formie mozna to dawac do zrobienia ...

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » sob 08 mar, 2008

Po przeróbkach Przybysia wyglądam jak dla mnie całkiem, całkiem.

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » sob 08 mar, 2008

tylko żeby szyta była ;)

norabski
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 25
Rejestracja: pt 07 mar, 2008

Post autor: norabski » sob 08 mar, 2008

to bedzie dobrze wykonany banner gdyz na szycie nas nie bardzo stac ... chyba ze SSK daje jakis wklad,ja dowiadywalem sie o banner 250 zl ...

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » ndz 09 mar, 2008

to na baner nie wydawaj plnów bo szkoda tyle wtopić -chyba że też chesz mieć fajną tapetę w domu

norabski
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 25
Rejestracja: pt 07 mar, 2008

Post autor: norabski » ndz 09 mar, 2008

intertrans pisze:to na baner nie wydawaj plnów bo szkoda tyle wtopić -chyba że też chesz mieć fajną tapetę w domu
ale panowie wejdzcie na szaliki.com ... tam jest baner petrochemii ... widzialem go na zywo ... wyglada naprawde swietnie ... a ile waszym zdaniem bedzie kosztowala taka szyta flaga 4m na 1,5 ?

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » ndz 09 mar, 2008

ok 35 zł za metr kwadratowy -ten tzw baner o którym mówisz kosztuje podobnie

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » ndz 09 mar, 2008

dodam ze szaliki.com to przynajmniej jest materiał flagowy-nie jakieś ceraty i sztuczne tworzywa-ewentualnie ta opcja może wchodzić w grę -ale nie zastąpi nigdy wyszywanej fany

vegas
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 41
Rejestracja: śr 17 sty, 2007
Lokalizacja: Ol(S)ztyn - Jaroty

Post autor: vegas » ndz 09 mar, 2008

poco sie spieszyc lepiej poczekac i zebrac ta kwote i zrobic prawdziwa szyta flage narazie ich nam na stadionie nie brakuje do wieszania

norabski
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 25
Rejestracja: pt 07 mar, 2008

Post autor: norabski » ndz 09 mar, 2008

jak zbiore kase to zadecydujemy ... jesli ma byc szyta w podobnej cenie,to lepiej uszyc ...

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » ndz 09 mar, 2008

skoro mamy nowe haslo i piosenke promujaca zespol przydalo by sie wrzucic na flage.mam na mysli slowa "Przeżyj to sam" co o tym sadzicie?

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » ndz 09 mar, 2008

mi sie wydaje ze mamy obecnie wystarczajaca ilosc flag

ODPOWIEDZ