Kasa na nowa flage

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Kasa na nowa flage

Post autor: MieCZniK » ndz 07 gru, 2003

Czy moze mi ktos powiedziec ile wynosi suma pieniedzy ktora juz uzbieralismy na nowa flage??Jestem ciekaw.Odpisujcie szybko.Pozrdo dla wiernych Stomilowi :lol: :?: :!: :?:

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 04 sty, 2004

Ile juz jest na koncie na nasz flage? Czy ktos moze podac aktualny stan konta ?

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » wt 06 sty, 2004

856 PLN - taki jest obecnie stan konta "flagowego"

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » wt 06 sty, 2004

A ile metrów bedzie miala ta fana zeby byla najdluzsza w Polsce?

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » śr 07 sty, 2004

W TAKIM TEPIE TO NIGDY TEJ FLAGI NIE ZROBIMY

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

PLN

Post autor: wyder1987 » czw 08 sty, 2004

Ile kasy jeszcze brakuje na ta flage, powiecie mi? Bo mam zamiar wygrac w LOTTO i wtedy zasponsoruje ta flage, tylko niewiem ile mam wygrac. :)

kru

Re: PLN

Post autor: kru » czw 08 sty, 2004

wyder1987 pisze:Ile kasy jeszcze brakuje na ta flage, powiecie mi? Bo mam zamiar wygrac w LOTTO i wtedy zasponsoruje ta flage, tylko niewiem ile mam wygrac. :)
Proponuję byś wygrał / zarobił / dostał jakie 2 tys. złociszy polskich to jeszcze rzucisz nam troszkę na fundusz piwny :lol:

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » czw 08 sty, 2004

Postaram sie zarobic, ale wole wygrac w Toto-mixie znam takich 2 co wygrywaja czesto (raz w tygodniu) zawsze wychodza na + w Totomixie. No i niewypierdalajcie mnie z stowarzyszenia chociarz niplace od paru miesiecy ale zaplace jak tylko bede mugl z procentem.

gdy
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw 02 paź, 2003

kasa na flagę

Post autor: gdy » pt 09 sty, 2004

Pozwoliłem sobie podsumować akcję zbierania pieniędzy na flagę. Nie jestem członkiem Stowarzyszenia, jednak wpłaciłem na ten cel. Odejmiejmy kwotę którą wpłaciłem od sumy ogólnej:
856-300 = 556
O ile mi wiadomo Stowarzyszenie liczy sobie ok. 120 członków:
556:120 = 4,63 zł
Tyle właśnie przeciętnie członek Stowarzyszenia zapłacił na ten cel ( w ciągu ok. pół roku). To jest śmieszne, nie wykluczam że jeszcze ktoś z poza Stowarzeszenia wpłacił. W takim razie ten rachunek będzie jeszcze skromniejszy. W związku z tym mam radę. Sprawcie sobie krótszą. Najwyraźniej nie stać was na dłuższą. Tylko niech nikt nie mówi że członkowie Stowarzyszenia są aż tak biedni.
Wyder, to ja Ci obiecuję że jak tylko wygram w totka 15 milionów stworzę klub pod nazwą "Stomil", a ty będziesz prezesem. Ta obietnica jest tak samo dobra jak twoja. Twój post odebrałem jak kpinę. Ktokolwiek wstępuje do jakiejkolwiek organizacji musi się liczyć z obowiązkami na rzecz tej organizacji. Zbieraj złom.
Ponieważ jest początek roku życzę żeby ta flaga miała wymiar jak się należy, i niech wreszcie powstanie Stomil 04. Wszystkiego najlepszego.

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » pt 09 sty, 2004

Szanowny GDY. Oczywiscie dziekujemy Ci serdecznie za wplate ktora z racji braku Twojej przynaleznosci do Stowarzyszenia zostala zaksiegowana w pozycjach: Special Finances>Flaga>Anonim.
Twoje wyliczenia statystycznie sa sluszne aczkolwiek wymagaja kilku poprawek:
Stowarzyszenie posiada juz okolo 150 czlonkow.
Czlonkow aktywnych jest niewiele wiecej niz 50% ogolnej liczby ale z tym trzeba sie od poczatku liczyc (niedlugo zaczna sie skreslenia wiec zostana tylko wytrwalsi)
No i najwazniejszy skladnik: Podawana suma jest tylko cyfra wyjsciowa - mamy trzy zrodla w ktorych odlozone sa pewne pieniadze na ten cel, zrodla tzw doplacajace pozostala sume jednym przelewem. Dlaczego z nich teraz nie korzystamy? Powod prosty - bo nie ma Stomilu. Jak bedziemy na pewno juz mieli swoj klub to wtedy wezmie sie cala kwote i po prostu zamowi flage.

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pt 09 sty, 2004

Ghost a mozesz pdac z jakich powodów bedą skreslani dotychczasowi czlonkowie? Chyba nie za to ze nie chodza na zebrania?

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » pt 09 sty, 2004

GDY zgadzam się z tobą w większości ale Ghost również ma rację. Jak powstanie Stomil 04 to myślę że w końcu coś się ruszy z tymi wpłatami na flagę. Teraz jest to zbyt iluzoryczne. Nikt nie chce wpłacać na cel który będzie po części bez sensu jeżeli nie powstanie Stomil. Może powinniśmy poczekać jeszcze trochę ( do powstania Stomilu 04) a wierzę że będziemy mieli najdłuższą flagę w Polsce. Czego sobie i wszystki sympatykom NASZEGO Stomilu rzyczę. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » pt 09 sty, 2004

Andrew - nie chodzenie na zebrania absolutnie nie jest i nie moze byc powodem do skreslen. Glowny powod - powazna ilosc czlonkow jest z FC odleglych od Olsztyna czasami nawet o tysiace kilometrow.
Powody sa statutowe. Przede wszystkim 6 miesieczne zaleglosci w oplacaniu skladek czlonkowskich.

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Skreślenia

Post autor: Fanatyk_OKS » sob 10 sty, 2004

Myśle, że zanim ktoś zostanie skreślony z listy członków stowarzyszenia powinien zostać powiadomiony o tym że coś takiego będzie miało miejsce jeśli nie wpłaci zaległych składek.
Jestem członkiem stowarzyszenia, zapisałem sie pod koniec pażdziernika i wpłaciłem składkę tylko za jeden miesiąc. Na spotkaniu nie byłem już prawie 2 m-ce. Mam dużo zajęć, chodze do szkoły, uczęszczam na kursy na prawko i nie mam nawet możliwości dojazdu, a w zasadzie powrotu z Olsztyna do Rybna. Postaram sie przyjeżdzać na spotkania i wtedy płacić składki, choć nie wiem jak wróce do domu. W każdym bądz razie jeżeli miałbym zostać wyrzuconym to chciałbym o tym wiedzieć trochę wcześniej (z każdym członkiem macie jakiś kontakt np. e-mail).
Gdybym już miał być wyrzucony to przyjechałbym do Olsztyna w inny dzień o wcześniejszej porze i do kogoś tę kase podrzucił.
Podsumowując po prostu jakieś ostrzeżenia czy coś w tym stylu.

Pozdro dla wszystkich OKS-iaków

Outlaw
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: śr 14 sty, 2004

Post autor: Outlaw » czw 15 sty, 2004

A CO Z LEGITYMACJAMI CZLONKOWSKIMI?

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » czw 15 sty, 2004

Zgodnie ze statutem nikt sie jeszcze nie kwalifikuje
Przypomne:
Legitymacje beda wydawane dla pelnoprawnych czlonkow Stowarzyszenia
1. Czlonkostwo conajmniej od 6 miesiecy
2. Oplacone wszystkie skladki
3. Wyrazenie zgody na umieszczenie (prawdziwych - sprawdzonych) danych osobowych na legitymacji

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » czw 15 sty, 2004

Ghost czyli jeszce nikt nie odstal takiej legitymacji?

Outlaw
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: śr 14 sty, 2004

Post autor: Outlaw » pt 16 sty, 2004

TO JUZ NIE DLUGO BEDZIE JUZ 6 MIESIECY JAK NOWI CZLONKOWIE ZOSTALI PRZYJECI

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » wt 20 sty, 2004

Pelne rece roboty bo i pierwsi czlonkowie dostana legitymacje i niestety zaczna sie pierwsze skreslenia...

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » wt 20 sty, 2004

WoW wszyscy zajarani legitymacjami - ale ciekawe ile osób tak na prawde zasłużyło. Pozdro

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » wt 20 sty, 2004

Jeżeli ktoś chce naprawdę opłacić składki to w cale nie musi przychodzić na zebrania! Istnieje możliwośc wpłaty na konto czy przez pocztę polską... A każdy przed skreśleniem będzie poinformowany i zawsze dostanie pewien okres na uregulowanie składek...

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 16 maja, 2004

A na dzien dzisiejszy ile jest kasy na najdluzsza falege w Polsce i ile jeszce jest potrzebne :?: :?: :?: I czy jest juz jakis projekt :?: :?: :?:

Oudiran

Post autor: Oudiran » czw 05 sie, 2004

CHCIALEM SIE ZAPYTAC CO Z FLAGA ROBIMY TA NAJDLUZSZA CZY TRZY KONKRETENE MI SIE WYDAJE ZE LEPIEJ ZROBIC 3 KONKRETY A TA NAJDLUZSZA [moderator] JAK SIE WSZYTSKO ROZKRECI PISZCIE JAK UWAZACIE JAKIES GLOSOWANIE TRZEBA BY ZROBIC NA ZEBRANIU ZEBY WSZYTSKO USTALIC I ZEBY NIE BYLO JUZ NIEJASNOSCI A POZNIEJ TYLKO ZICOO :) :) :) ZROBI PROJEKTY JAKIES FAJNE HASLA SIE WRZUCI I BEDZIE GITARA


POZDRO H&B

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » czw 05 sie, 2004

Moim zdaniem teraz nam są potrzebne mniejsze flagi np. 3 fany 15-metrowe :!:

Cinek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: śr 17 wrz, 2003
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Cinek » czw 05 sie, 2004

dziś została skończona flaga robiona przez Pieczewo <możliwe że zawiśnie już w sobote> do pierwszego meczu ligowego powinna byc skończona koleja flaga...
B. 01 P.

Zablokowany