Ja bym chcial powspominać !!!

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » pt 12 lis, 2004

CYT.,,przed meczem z Widzewem czy Legią na stadion jechało się z wielkimi pakami słonecznika..
:? :roll:

gadzik
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 89
Rejestracja: ndz 19 wrz, 2004
Lokalizacja: os. Mleczna

Post autor: gadzik » pt 12 lis, 2004

chyba nie bardzo mnie zrozumiales chodziło mi o to, że jechało sie te 2-3 godziny przed meczem i aby zabic nude czekajac na piewszy gwizdek sedziego wpierdzielalismy slonecznik :)

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » sob 13 lis, 2004

Gadzik zazdroszcze ci. Ja nimam takich wspomnien jak ty. Stomlem interesuje sie od 7-8 lat. Meczem ktory najbardziej utkwil mi w glowie byly baraze z gornikiem polkowice. Boze jakie to byly emocje. najpierw 0:0. Dogrywka tez nieprzynosi rezultatu. I karne. a tam neeeeeeeerwy nerwy i jeszcze raz nerwy.i Szczesliwie zostajemy w 1 lidze. Nieumiem dobrze czegos opowiadac ale Gadzik ty to zrobiles po mistrzowsku!! Pozdro

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » sob 13 lis, 2004

ehh.... napisałem długaśnego posta do tematu i go nie ma :evil: Czasami irytuje mnie mój sprzęt... Nie będę pisał całego postu jeszcze raz napiszę tylko w skrócie : 92 pierwsza wizyta na stadionie, poźniej ,,zaliczone ,, wszystkie mecze w Olsztynie. ... Kur.... później napiszę może napiszę ...

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » sob 13 lis, 2004

gadzik pisze: Pamiętam ostatnie spotkanie bodajże w pierwszym sezonie, kiedy to pozostanie w ekstraklasie zależało od tego czy Raków przegra mecz. Pamiętam jak po tym gdy Stomil albo wygral, albo zremisowal wszyscy czekali na wynik z Częstochowy:) A kiedy spiker podal, że Raków przedupił... mega szal radości na stadionie:)
Wspomnienia mają to do siebie, że czasem się pierdzielą :wink:
Tu Ci się popierdzieliło. To Stomil przegrał z Rakowem u siebie. A czekaliśmy na wieści z Katowic i Mielca :)

gadzik
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 89
Rejestracja: ndz 19 wrz, 2004
Lokalizacja: os. Mleczna

Post autor: gadzik » sob 13 lis, 2004

THE CORE pisze:Wspomnienia mają to do siebie, że czasem się pierdzielą :wink:
Tu Ci się popierdzieliło. To Stomil przegrał z Rakowem u siebie. A czekaliśmy na wieści z Katowic i Mielca :)

W takim razie przepraszam :) ale wiadomo ocb :)

gwardzistów
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: ndz 14 lis, 2004

Post autor: gwardzistów » ndz 14 lis, 2004

Witam wszystkich fanów Stomilu..

Pozdrowienia z Rzeszowa :)

aha i jakby któryś z tych chłopaków to przeczytał to wielkie pozdro dla "kojota i grzywy" od bliźniaków z rzeszowskiego osiedla Gwardzistów u których kiedyś gościli!

oraz pozdro dla wszystkich którzy pamiętają czasy zgody z Resovią..!

STOMIL OLSZTYN RESOVIA.... (x3) :wink:

Wandzik
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: pn 26 kwie, 2004
Lokalizacja: Resovia Rzeszów

Post autor: Wandzik » ndz 14 lis, 2004

widze że dzisiaj linia Olsztyn-Rzeszów jest często uczęszczana bo pare wpisów od Was u nas ujrzałem hehe więc i ja sie przyłącze do pozdrowień z Rzeszowa od Resoviaka dla wszystkich sympatyków Stomilu :P

coyote
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 15 mar, 2008
Lokalizacja: Morag

Post autor: coyote » pt 21 mar, 2008

Ostro Kupe lat sie nie widzielismy ,dzieki za pozdrowiemia i rowniez pozdrawiamy.Ach to byly czsy STOMIL OLSZTYN&RESOVIA!!!

Kovalainen
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: czw 14 cze, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kovalainen » pt 21 mar, 2008

Mój piewszy mecz to pamiętna wygrana z Legią 2:1, pamiętam jak dziś piękną bramkę Holca..., otoczonych kordonem kiboli legii oraz nasz chóralny śpiew po końcowym gwizdku: skierowany do Legii "NA KOLANA!!! NA KOLANA!!! Nigdy wcześniej nie czułem takiej dumy... a darłem się tak że na drugi dzień nie mogłem mówic :wink:

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » pt 21 mar, 2008

ja pamiętam inną fajną przyśpiewkę z tego meczu: "legła, legła warszawa" :D

StomilFanatic
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: śr 21 lis, 2007
Lokalizacja: Pojezierze

Post autor: StomilFanatic » sob 22 mar, 2008

Mój pierwszy mecz to z krakowską Wisłą bodaj przegraliśmy 3-1 po perfidnych przekrętach "sędziego" :x Ale najbardziej mi utkwiły w pamięci mecze z Widzewem gdzie sie ze starym cisnęliśmy na odkrytej i oczywiście nie zapomniane zwycięstwo z Legią. Pierwsza bramka bodaj z główki Kowalczyka, druga Holca, ale 50% gola trzeba oddać Salamiemu, który wtedy przedryblował dwóch obrońców na prawym skrzydle dograł do nie pilnowanego Holca, który z 16 m wpakował piłkę pod poprzeczkę. Co to były za czasy.... :D

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » sob 22 mar, 2008

StomilFanatic pisze:Mój pierwszy mecz to z krakowską Wisłą bodaj przegraliśmy 3-1 po perfidnych przekrętach "sędziego" :x Ale najbardziej mi utkwiły w pamięci mecze z Widzewem gdzie sie ze starym cisnęliśmy na odkrytej i oczywiście nie zapomniane zwycięstwo z Legią. Pierwsza bramka bodaj z główki Kowalczyka, druga Holca, ale 50% gola trzeba oddać Salamiemu, który wtedy przedryblował dwóch obrońców na prawym skrzydle dograł do nie pilnowanego Holca, który z 16 m wpakował piłkę pod poprzeczkę. Co to były za czasy.... :D
ten mecz pamietam jak wczoraj :D
Salami ledwo wszedł na boisko i skrecil kilku przy bocznej lini juz wtedy widziałem bramke :D bo dośrodkowanie było formalnością:D

StomilFanatic
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: śr 21 lis, 2007
Lokalizacja: Pojezierze

Post autor: StomilFanatic » sob 22 mar, 2008

K.K. pisze:
StomilFanatic pisze:Mój pierwszy mecz to z krakowską Wisłą bodaj przegraliśmy 3-1 po perfidnych przekrętach "sędziego" :x Ale najbardziej mi utkwiły w pamięci mecze z Widzewem gdzie sie ze starym cisnęliśmy na odkrytej i oczywiście nie zapomniane zwycięstwo z Legią. Pierwsza bramka bodaj z główki Kowalczyka, druga Holca, ale 50% gola trzeba oddać Salamiemu, który wtedy przedryblował dwóch obrońców na prawym skrzydle dograł do nie pilnowanego Holca, który z 16 m wpakował piłkę pod poprzeczkę. Co to były za czasy.... :D
ten mecz pamietam jak wczoraj :D
Salami ledwo wszedł na boisko i skrecil kilku przy bocznej lini juz wtedy widziałem bramke :D bo dośrodkowanie było formalnością:D
Dokładnie tak było ledwo zdążyl wejść na boisko a od razu dostał piłkę skręcil dogral i szał radości na trybunach. :)

Pamiętam, że w moim bloku mieszkał Preiksaitis, i z kolegami tak go męczyliśmy, że wreszcie nas nie wpuszczał. :lol: A na przeciwko mieszkał Salami z Hamletem, to byli ziomki hehe pamiętam, że im bułki z kolegami chodziliśmy kupować... :D
Ostatnio zmieniony sob 22 mar, 2008 przez StomilFanatic, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » sob 22 mar, 2008

meczy z legia nie da sie zapomniec!
mi najmocniej utkwil w pamieci mecz z widzewem(nie pamietam ktory rok) wygrana 1:0
M. Kwiatkowski pilnowal marka citko (byl wtedy na topie) ,nic widzewiakowi nie wychodzilo
a Stomil strzelil brameczke z rzutu wolnego ( nie pamietam kto strzelil, kojarzy mi sie nazwisko Dyluś- niech mnie ktos poprawi jak sie myle) piekny gol siedzialem za bramka i tego gola tej radosci nigdy nie zapomne. :brawa:

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » sob 22 mar, 2008

Mnie najbardziej utkwił w pamięci mecz z Legią, nie pamiętam w którym roku, przegrany 6:1 u siebie... Nie dość że wynik hokejowy, to jeszcze Holc pod koniec meczu nie trafił z karnego... To potrafiło załamać...

StomilFanatic
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: śr 21 lis, 2007
Lokalizacja: Pojezierze

Post autor: StomilFanatic » sob 22 mar, 2008

Aro pisze:Mnie najbardziej utkwił w pamięci mecz z Legią, nie pamiętam w którym roku, przegrany 6:1 u siebie... Nie dość że wynik hokejowy, to jeszcze Holc pod koniec meczu nie trafił z karnego... To potrafiło załamać...
Również pamiętam, jak Holc trafił w poprzeczkę z karnego... Bronił wtedy co ciekawe Załuska, ale bronieniem tego nazwać nie można, co w światło bramki to wpadało :wink:

olsztyniak
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 45
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: olsztyniak » sob 22 mar, 2008

CZESIO OKS pisze:meczy z legia nie da sie zapomniec!
mi najmocniej utkwil w pamieci mecz z widzewem(nie pamietam ktory rok) wygrana 1:0
M. Kwiatkowski pilnowal marka citko (byl wtedy na topie) ,nic widzewiakowi nie wychodzilo
a Stomil strzelil brameczke z rzutu wolnego ( nie pamietam kto strzelil, kojarzy mi sie nazwisko Dyluś- niech mnie ktos poprawi jak sie myle) piekny gol siedzialem za bramka i tego gola tej radosci nigdy nie zapomne. :brawa:
Strzelił faktycznie Dyluś, emocja były tak duże bo kilka minut wcześniej Debiński nie strzelił karnego. Na stadionie był wtedy komplet publiczności, taką frekwencję mieliśmy tylko my a reszta mogła tylko pomarzyć. Po bilet stało się 2-3 godziny przed meczem. To był moim zdaniem najlepszy mecz Stomilu.
Moim pierwszym meczem był ostatni mecz przed wejściem do ! ligi, chyba z Okocimskim Brzesko.

Awatar użytkownika
Morda
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 50
Rejestracja: pt 09 wrz, 2005
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Morda » sob 22 mar, 2008

Dobrze pamietasz Okocimski przegral u Nas 2:0.Nie moglem gadac po tym meczu kilka dni tak mialem zdarte gardlo

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » ndz 23 mar, 2008

Dodam tylko ze Widzew stracił wtedy flage Widzew Śródmiescie :!: a mecz kozak nie zapomniane wrazenia :!:

Piekarz/OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 140
Rejestracja: czw 31 sty, 2008

Post autor: Piekarz/OKS » ndz 23 mar, 2008

Czasy I ligi były piękne. Ja z sentymentem wspominam mecz po spadku w 2 lidze z Arką u nas. Zespół się sypał, okupowaliśmy dolne rejony tabeli, brak perspektyw i marazm a my ograliśmy lidera 3-0... FORZA STOMIL

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » ndz 23 mar, 2008

Piekarz/OKS pisze:Czasy I ligi były piękne. Ja z sentymentem wspominam mecz po spadku w 2 lidze z Arką u nas. Zespół się sypał, okupowaliśmy dolne rejony tabeli, brak perspektyw i marazm a my ograliśmy lidera 3-0... FORZA STOMIL
Pamiętam ten mecz jakby był wczoraj ;) Arka przyjechała pewna po 3 pkt, a tu takie lanie. Jeszcze przy stanie 2:0 z 15 min przed końcem kibice Arki już zapakowani w autokary, a nasi jeszcze bramkę walnęli :D Ale czy Arka była liderem?

Awatar użytkownika
PeTi
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 143
Rejestracja: śr 05 kwie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn \ Pojezierze

Post autor: PeTi » ndz 23 mar, 2008

..::DAWIT::.. pisze:
Piekarz/OKS pisze:Czasy I ligi były piękne. Ja z sentymentem wspominam mecz po spadku w 2 lidze z Arką u nas. Zespół się sypał, okupowaliśmy dolne rejony tabeli, brak perspektyw i marazm a my ograliśmy lidera 3-0... FORZA STOMIL
Pamiętam ten mecz jakby był wczoraj ;) Arka przyjechała pewna po 3 pkt, a tu takie lanie. Jeszcze przy stanie 2:0 z 15 min przed końcem kibice Arki już zapakowani w autokary, a nasi jeszcze bramkę walnęli :D Ale czy Arka była liderem?
No ja też pamiętam ten mecz z Arką, a w szczególności to jak ich kibice juz wyjeżdzali ze stadionu a my w tym momencie bramke na 3 - 0 pykneliśmy, i jak dobrze se przypominam to była jeszcze bramka samobujcza. ;) Tych pięknych chwil nie da sie zapomieć. I z tego co pamiętam to Arka nie była liderem, czołówka tabeli napewno:)
Ostatnio zmieniony ndz 23 mar, 2008 przez PeTi, łącznie zmieniany 2 razy.

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » ndz 23 mar, 2008

PeTi_xD pisze:
..::DAWIT::.. pisze:
Piekarz/OKS pisze:Czasy I ligi były piękne. Ja z sentymentem wspominam mecz po spadku w 2 lidze z Arką u nas. Zespół się sypał, okupowaliśmy dolne rejony tabeli, brak perspektyw i marazm a my ograliśmy lidera 3-0... FORZA STOMIL
Pamiętam ten mecz jakby był wczoraj ;) Arka przyjechała pewna po 3 pkt, a tu takie lanie. Jeszcze przy stanie 2:0 z 15 min przed końcem kibice Arki już zapakowani w autokary, a nasi jeszcze bramkę walnęli :D Ale czy Arka była liderem?
No ja też pamiętam ten mecz z Arką, a w szczególności to jak ich kibice juz wyjeżdzali ze stadionu a my w tym momencie bramke na 3 - 0 pykneliśmy, i jak dobrze se przypominam to była jeszcze bramka samobujcza. ;) Tych pięknych chwil nie da sie zapomieć. I z tego co pamiętam to Arka nie była liderem, czołówka tabeli napewno:)
tak samobujcza heh tez mi sie to przypomniało :)) race tez latały jezeli mnie pamięc nie myli :D

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » pn 24 mar, 2008

Bo Arka byłą pewna że skoro jedzie do ostatniej drużyny w tabeli to nie musi kupowac meczu. No i okazało się jacy są silni gdy nie płacą za podłożenie się...
Ostatnio zmieniony pn 24 mar, 2008 przez THE CORE, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ