Turniej

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

wkuwak
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: ndz 23 lis, 2003

Turniej

Post autor: wkuwak » sob 31 sty, 2004

Kamyk,Smarek-dołączyłem maila.

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » sob 31 sty, 2004

Turniej Turniej i po turnieju :( bylo [moderator] ale do pewnego momentu. mam pytanie jaka druzyna wygrala turniej??

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

STOMIL

Post autor: Świder » sob 31 sty, 2004

turniej byl fajny atmosfera [moderator] ale do pewnego momentu pozniej juz bylo slabiej bylo duzo fanclubow fajnie tylko starsznie zimno i brak siedzen tak to ok ale niewiem kto wygral

goro
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: czw 28 sie, 2003

Post autor: goro » sob 31 sty, 2004

siemka wygral Blitzkrieg po karnych z Mragowem.

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » ndz 01 lut, 2004

wkuwak nie ma problemu. Co do domu studenckiego nr 9 to ja mieszkam zaraz obok ok 300 m. na stancji .

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » ndz 01 lut, 2004

Ja mam pytanie.Czy ktos wie co to była za druzyna "KRF Ukiel"?

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » ndz 01 lut, 2004

Klub Radosnego Futbolu :-) Kolesie z ul. Konopnickiej i okolic. Na pewno nie Petra, jak to któryś z "uczonych" na sali nie omieszkał wypalić ("O k... Petra wjechała") :-)
Co prawda w sobotę grałem w Bandzie Juranda, ale bardzo często grywam z tymi chłopakami w różnych meczach. Zainteresowanych zapraszam na stronę www.ukiel.olsztyn.prv.pl. Jest wesoło i jest co zrobić z wolnym czasem zamiast smęcić jak to wkoło jest źle, biednie i w ogóle.

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 01 lut, 2004

Widze ze turniej byl udany. Ale wiedze tez ze nic sie nie zminilo i jest troche zimno na tej sali i ladne sciany :lol: . Ale liczyl sie sam turniej a nie sala.

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » ndz 01 lut, 2004

Mi też sie podobało może spodziewałem sie troche innej sali ale jak juz ktos tu napisał nie to sie liczy. Przede wszystkim super atmosfera mam nadzieje że jeszcze kiedys cos takiego sie zorganizuje.
Wypas był

POZDRO dla wszystkich którzy byli i dla tych którzy nie mogli być

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » ndz 01 lut, 2004

To jednak ten Ukiel to klub piłkarski.Ja moglem wziasc kolegow zWarmii i Stomilu i ciekawe jakby to wtedy wyglądało.Nie pisze tak tylko dlatego ze przegralismy z nimi mecz,ale to miał byc turniej kibiców.

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » ndz 01 lut, 2004

popieram Zbyszka!!byłem z nim w druzynieFC HAMBURG i bardzo jestem ciekawy czy cociarz raz oni byli na stadionie i dopingowali STOMIL!!!jesli to jakis klub spotrowy to chyba chlopaki poprostu nie mieli co robic i przyszli sobie pokopac piłke z KIBICAMI STOMIL-U.watpie zeby oni własnie byli KIBICAMI STOMIL-U.

kru

Post autor: kru » ndz 01 lut, 2004

Zbyszek pisze:ale to miał byc turniej kibiców.
Turniej był dobrą inicjatywą. Na pewno w jakimś stopniu rozgłosił, że kibice Stomilu nie zapadli się pod ziemię. Jak wiem, za pół roku będzie replay, to w tym wypadku - moim zdaniem, o ile będzie tyle drużyn - lepiej będzie, gdy w zawodach będą brali udział ludzie jedynie ze Stowarzyszenia. Dlaczego? Za dużo było w sobotę osób, które nawet nie pamiętały jaki był ostatni wynik Stomilu w lidze, a już nie mówiąc o pokazywaniu się w II lidze na meczach...
Ostatnio zmieniony ndz 01 lut, 2004 przez kru, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » ndz 01 lut, 2004

MAM PYTANKO MOZE GDZIES JUZ BYLA NA NIE IODPOWIEDZ ALE JA NIE WIDZIALEM -ILE KOSZTOWALA WOGOLE GODZINA GRY NA TEJ SALI CO WCZORAJ BYL TURNIEJ??I ILE KASY ZAPLACILISMY ZA WSZYSTKIE GODZINY!!!

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » ndz 01 lut, 2004

Zgadzam sie z Kruszkiem turniej powinien byc dla ludzi ze stowarzyszenia albo chociaz dla kibicow,którzy nie są w SSK,ale chodza regularnie na mecze i nie sa anonimowi na stadionie.Ogólnie turniej był spoko tylko troszke zimno było :D

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » pn 02 lut, 2004

Chłopie wyluzuj, jaki klub piłkarski? Że kilku kolesi się skrzyknęło i gra raz na 2 miesiące jakiś mecz w 11 i czasami coś na sali? Bo co, że wymyślili sobie nazwę, herb i nakleili go na koszulkach? Po co od razu grzejesz atmosferę? Zamiast lamentować to bierz przykład. A umiejętności z Warmią czy Stomilem nie ma co porównywać, bo jak ktoś dostaje 7:2 od Orła Olsztyn lub od Kormorana, to o czym my rozmawiamy? Gramy dla przyjemności i tyle. Na tym turnieju było co najmniej kilka drużyn, które są lepsze od Ukielu. Mrągowo i wielu chłopaków z innych drużyn grało tak, że od razu widać, że gdzieś grają. A Ukiel ani B-klasa ani A-klasa, ani nawet amatorska w TKKFie. A na mecze przychodzili i na pewno nie po to, żeby kibicować rywalom Stomilu. Czasami trzeba wrzucić hamulec, naprawdę...

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » pn 02 lut, 2004

I jeszcze jedno - ja też prawie nikogo z was nie znam i mogę powiedzieć, że nie chodziliście na mecze, bo was tam nie widziałem. A byłem prawie na wszystkich meczach przez ostatnie 8 lat. Może nie znacie Ryniaka czy Łysego czy Kojota - to oni też pewnie nie są kibicami tylko przyszli pokopać piłkę? Oni chodzili na Stomil, jak wy pierdzieliście w pieluchy, a jesteście za młodzi, żeby ich znać. Przestańcie dzielić ludzi i wynajdywać sensacje. Szukacie dziury w całym i tyle. Bo jeden miał długie włosy a reszta nie latała jak powalona i nie wykrzykiwała "Stomil Olsztyn fans hooligans" tylko grali dobrze w piłkę? Ludzie zastanówicie się, co robicie, bo niedługo stwierdzicie, że "tylko wy i nikt więcej". Takie samo prawo w tym turnieju miał zagrać np. mój ojciec, czy Pan Heniek, który przez 20 lat skubał na Stomilu słonecznik. Ale zapomniałem - to wg was przecież nie kibic, to "feta" albo "piknik"... Wolę fetę i piknika niż kolegę (ksywki nie wymienię bo znów będę miał wątpliwą przyjemność rozmowy z oburzonym małolatem), który wyszedł na boisko pourywać nogi rywalom, bo piłki kopnąć prosto nie potrafi tylko łazi [moderator] po boisku, a po meczu mówi "widzieliście, jak go skosiłem, aż kwiczał [moderator], szkoda że mu nogi nie urwałem". Naprawdę [moderator]...

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » pn 02 lut, 2004

Chcialem podziekowac WSZYSTKIM kibicom Stomilu za udzial w turnieju i dobra zabawe. Szkoda mi troche ekipy Szczytna - przejechali kawal drogi, zagrali mecz ktory troszke im sie nie ulozyl... i musieli pojechac zostawiajac VO aczkolwiek liczy sie sam udzial i dobra zabawa. Specjalne podziekowania dla Grzywy ktory w bardzo znaczacy sposob pomogl w organizacji turnieju. Gratulacje dla Blitzkrieg za zwyciestwo w turnieju, dobra gre na wysokim poziomie oraz usmiech do samego konca... ale przede wszystkim GRATULACJE i PODZIEKOWANIA naleza sie dla ekipy Mragowa ktorzy stawili sie bardzo licznie, goraca dopingujac WSZYSTKIE zespoly, zagrzewajac cala sale do dobrej zabawy i gry fair.

Temperatura na sali... Dmuchawa raz dzialala raz nie... ale dzieki Mragowskim Stomilowcom oraz ferworze walki bylo znosnie. Zreszta Grzywa bardzo ladnie sprawe podumowal: "Kibice przynajmniej beda pamietali ze to byl turniej zimowy" :lol:

Do spotkania na letniej edycji !!!

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » pn 02 lut, 2004

Zapomniałem o szaliku Krzychu :-( To wszystko przez te emocje :-)

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » pn 02 lut, 2004

Luzik - wrocil do siedziby razem z Kraina Tysiaca Jezior :)
Jest dla Ciebie zaklepany.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pn 02 lut, 2004

Na turniej czekałem już od grudnia, kiedy ostatecznie zapadła idea stworzenia piłkarskiego święta dla wszystkich fanatyków STOMILU! Od samego początku wiedziałem, że to będzie super impreza. I się nie pomyliłem! Wychodząc z autobusu na ul. Grunwaldzkiej już słyszałem kibiców na dworcu zachodnim. Atmosfera na hali była bardzo dobra! Oflagowania takiego jak my mieliśmy chyba nie ma żadna drużyna na meczu IV ligi. I doping też był dobry (ogromne brawa dla Mrągowa). A, że na sali było zimno to już sprawa naprawdę rangi mało znaczącej bo w końcu turniej zimowy, a jak zima to musi być zimno ;) Sportowo również jestem usatysfakcjonowany ponieważ moja drużyna zajęła 4 miejsce :)

Teraz czekam na edycje wakacyjną! To tylko kilka miesięcy...
Pozdrowienia dla wszystkich uczestników!

Cinek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: śr 17 wrz, 2003
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Cinek » pn 02 lut, 2004

turniej był dobrze zorganizowany,tylko tak jak wymieniliście np.taki ukiel nie powinien brać udziału.
i jeszcze jedno:
podziękowania dla wszystkich fc z poza olsztyna za przyjazd i udział w turnieju-szacunek dla was
STOMIL OLSZTYN PIECZEWO
B 01 P

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » pn 02 lut, 2004

No to widze Cinek że sie zgadzamy w sprawie Ukielu.W nastepnym turnieju powinny brac udział osoby tylko z SSK. i okp wim olsztyn tacy jak Łukasz Jarząbek i inni :wink: :wink:

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » pn 02 lut, 2004

A możecie mi powiedzieć, co Wy macie do tych chłopaków z Ukielu? Może nie przeczytaliście moich 2 poprzednich postów, więc wklejam jeszcze raz ku przeczytaniu i przemyśleniom. Bo ja widzę, że dużo osób usilnie próbuje dzielić kibiców na lepszych i gorszych, na bardziej i mniej itd. itp. (vide temat "Definicja prawdziwego kibica Stomilu"). Nie tędy droga w zjednywaniu ludzi do całego tego ruchu podtrzymującego pamięć o klubie. Chyba że chcecie sobie wmówić (wbrew rzeczywistości), że jesteście elytą i poza Wami nikt nie ma prawa czuć sie kibicem Stomilu. A to już jest nie fair i nie nie o to chyba chodzi.

"Chłopie wyluzuj, jaki klub piłkarski? Że kilku kolesi się skrzyknęło i gra raz na 2 miesiące jakiś mecz w 11 i czasami coś na sali? Bo co, że wymyślili sobie nazwę, herb i nakleili go na koszulkach? Po co od razu grzejesz atmosferę? Zamiast lamentować to bierz przykład. A umiejętności z Warmią czy Stomilem nie ma co porównywać, bo jak ktoś dostaje 7:2 od Orła Olsztyn lub od Kormorana, to o czym my rozmawiamy? Gramy dla przyjemności i tyle. Na tym turnieju było co najmniej kilka drużyn, które są lepsze od Ukielu. Mrągowo i wielu chłopaków z innych drużyn grało tak, że od razu widać, że gdzieś grają. A Ukiel ani B-klasa ani A-klasa, ani nawet amatorska w TKKFie. A na mecze przychodzili i na pewno nie po to, żeby kibicować rywalom Stomilu. Czasami trzeba wrzucić hamulec, naprawdę...
I jeszcze jedno - ja też prawie nikogo z was nie znam i mogę powiedzieć, że nie chodziliście na mecze, bo was tam nie widziałem. A byłem prawie na wszystkich meczach przez ostatnie 8 lat. Może nie znacie Ryniaka czy Łysego czy Kojota - to oni też pewnie nie są kibicami tylko przyszli pokopać piłkę? Oni chodzili na Stomil, jak wy pierdzieliście w pieluchy, a jesteście za młodzi, żeby ich znać. Przestańcie dzielić ludzi i wynajdywać sensacje. Szukacie dziury w całym i tyle. Bo jeden miał długie włosy a reszta nie latała jak powalona i nie wykrzykiwała w pijackim widzie "Stomil Olsztyn fans hooligans" tylko grali dobrze w piłkę? Ludzie zastanówicie się, co robicie, bo niedługo stwierdzicie, że "tylko wy i nikt więcej". Takie samo prawo w tym turnieju miał zagrać np. mój ojciec, czy Pan Heniek, który przez 20 lat skubał na Stomilu słonecznik. Ale zapomniałem - to wg was przecież nie kibic, to "feta" albo "piknik"... Wolę fetę i piknika niż kolegę (ksywki nie wymienię bo znów będę miał wątpliwą przyjemność rozmowy z oburzonym małolatem), który wyszedł na boisko pourywać nogi rywalom, bo piłki kopnąć prosto nie potrafi tylko łazi [moderator] po boisku, a po meczu mówi "widzieliście, jak go skosiłem, aż kwiczał [moderator], szkoda że mu nogi nie urwałem". Naprawdę [moderator]..."

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

STOMIL

Post autor: Świder » pn 02 lut, 2004

Dzieki GHOST bylismy troche zawiedzeni tym ze rozegralismy tylko jeden mecz. Ale napewno nikt od nas nie zaluje tego wyjazdu atmosfera byla bardzo fajna juz od kad przyjechalismy do Olsztyna bo spotkalismy sie na dworcu centralnym z Mragowem i juz tam zaczelismy spiewy pozniej na dworcu zachodnim spiewalismy bylo fajnie naprawde.

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » pn 02 lut, 2004

Każdy kibic jest ważny nawet jesli to jest pilkarz OKP :wink:

ODPOWIEDZ