Turniej

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » pn 02 lut, 2004

Zapomniałem dodać, że jeden z zawodników tak przez was kopanego (nie wiem dlaczego - czyżby bezsilność na boisku zamieniała się w agresję i lamenty?) Ukielu zrobił fajny i bardzo pozytywny reportaż z turnieju, który dziś został wyemitowany w UWM FM. I to jest promocja. Jak chcecie się klepać po plecach, jacy jesteście świetni, a inni fe, be i w ogóle nieprawdziwi, malowani i udają oraz płakać nad falchą wódy i losem Stomilu to po co stowarzyszenie i turniej... Zresztą proponuję przeczytać sobie statut i wszystko będzie jasne. Bo połowa obnosi się członkostwem, a statutu na oczy nie widziała. No, to już naprawdę wywaliłem wszystkie żale. Pozdrówka.

kru

Post autor: kru » pn 02 lut, 2004

Część wypowiedzi kolegi K. jest skierowana po części na mój poprzedni post. Teraz kilka słów ode mnie. Z wygranej drużyny "Błyskawiczna wojna" wybrałem trzy osoby i zadałem jedno pytanie: "Kiedy ostatnio byłeś na meczu Stomilu"? Dwóch odpowiedziało: "Oj, żebym ja to pamiętał....", trzeci natomiast, że "był to ostatni mecz z ŁKS-em". Wg mnie więcej gry powinnien mieć taki zespół ze Szczytna, niż ci dwaj pierwsi. Wiem, że to tylko teoria ale papier / forum przyjmie wszystko :)

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » pn 02 lut, 2004

Ja nie ma pretensji ze moja druzyna przegrała z Ukielem.Ukiel wygrał bo był lepszy i tyle.Tylko miałem wątpliwości czy przypadkiem nie sa tacy kibice jak ci co Kruszek przytoczył w swoim poscie

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » wt 03 lut, 2004

Kruszek masz trochę racji (ale nie do końca), ale nie rozumiem, dlaczego jeżeli ktoś czuje się kibicem Stomilu, miał nie brać udziału w turnieju tylko dlatego, że bywał na stadionie rzadziej niż inni. Jakość obecności też się liczy, bo jak ktoś jest na 90% meczów nieprzytomny albo nie interesuje go w ogóle mecz tylko przychodzi z innych powodów ;-(, to niby w czym on jest lepszy od tych którzy słuchają meczów w radiu, ale naprawdę przeżywają to, co się dzieje na boisku. Z wypowiedzi Miecznika wynika, że niestety, ale jeżeli stowarzyszenie pójdzie w kierunku wyrażonym jego poglądami, to NIGDY nie odzyskamy swojego klubu i zawsze będzie on kojarzony negatywnie, bo ludzie nie będą się identyfikować z czymś, co ich tak naprawdę nie chce. Już dawno powiedziałem, że stowarzyszenie zaczęło iść w złym kierunku, ponieważ niektórzy zupełnie nie rozumieją, że ma skupiać wszystkich, a nie tylko rozżalonych szalikowców (Gis zna moje zdanie od dawna). Może powiedzcie po prostu (tu głównie do Miecznika i osób popierających jego punkt widzenia), że ci, którzy nie noszą szalików, nie latają z flagami, nie rzucają serpentyn i nie odpalają rac to nie kibice, że turniej nie jest dla nich i powiedzcie to w gazetach, w radiu. Po prostu powiedzcie wielu ludziom: wy nie jesteście prawdziwymi kibicami. Zobaczymy, kto w ogóle będzie chciał z wami rozmawiać. Przestańcie zawłaszczać sobie to, co należy do wszystkich. Nie jesteście jedynymi sprawiedliwymi i nie jesteście pępkiem świata. Bo Stomil miał kibiców zanim powstały szaliki, flagi i SSK i będzie miał ich jeszcze długo jak nie będzie stowarzyszenia, jak z szaf znikną ostatnie szaliki i flagi...
I jeszcze do Miecznika - zastanawiam się, czy w ogóle przeczytałeś i zrozumiałeś to, co napisałem wcześniej... bo chyba nie.

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » wt 03 lut, 2004

Wg.mnie prawda lezy po obu stronach.Kazdy kibic jest wazny nawet gdy nie chodzi na mecze a slucha tylko audycji radiowych.Liczy sie to ze identyfikuje sie ze Stomilem,ale SSK składa sie w wiekszosci z szalikowcow i gdyby nie oni nie bylo by SSK izadnych perspektyw nowego Stomilu bo bierni kibice wogole by sie tym nie zainteresowali,aby bronic klub tylko by sie pogodzili z sytuacją likwidacji klubu.POZDRO DLA WSZYSTKICH KIBICOW STOMILU!! OKS BEZ PODZIAŁÓW :!:

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » wt 03 lut, 2004

Nareszcie coś mądrego tu napisano. Ale powiem Ci, że ci tzw. WIERNI też by się W WIĘKSZOŚCI (bo nie wszyscy oczywiście) nie zainteresowali, taka jest smutna prawda. Jakoś tych wiernych nie widziałem w klubie, gdy ważyły się losy, czy będzie nowa drużyna oparta na juniorach Nakiela. Widziałem tylko Gisberna i Kwiatka... I jeszcze jedno: porównaj liczbę osób na turnieju i liczbę osób na 2 manifestacjach pod ratuszem: też w tym coś jest...

Dębowy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 60
Rejestracja: wt 18 lis, 2003
Lokalizacja: PIeczewo
Kontakt:

Post autor: Dębowy » wt 03 lut, 2004

Wielkie dzieki dla organizatorow turnieju.
Mam nadzieje,ze powtorzymy to jak najszybciej.....
Jedyny minus to,ze turniej kibicow STOMILU zamienil sie w turniej ludzi,ktorzy tak naprawde nie maja z nami nic wspolnego.
Jednak tego nie dalo sie uniknac.....
Pozdrowienia dla OKS PIECZEWO!!

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » wt 03 lut, 2004

Bo tak naprawde jest moze 20 osób którym naprawde zalezy na Stomilu reszta by chciała przyjśc na gotowe

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » wt 03 lut, 2004

turniej spoko podziekowania dla organizatorów dla mnie jedyne minusy to temperatura na sali i eksces z hg :oops: Ale i tak bylo [moderator] pozdro

Cinek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: śr 17 wrz, 2003
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Cinek » wt 03 lut, 2004

zalozenia przed tym turniejem byly takie że będzie to turniej szalikowców.I mieli w nim grać ludzie którzy mimo porazek ukochanej drużyny twardo co dwa tyg.stali w sektorze.było gadane żeby nie grały żadne wynalazki a było jak było........

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » wt 03 lut, 2004

[moderator] W TO KTO TAM GRAL TEZ MI SIE TO NIEPODOBALO ALE NA TURNIEJU NA POWIETZU JUZ TAKICH TYPOW NIE BEDZIE PONIEWAZ NA SALI W ZIME KAZDY CHCE GRAC A NA WIOSNE NA DWORZU TO JUZ MNIEJ CHETNYCH JEST A TAK POZATYM MOJA DRUZYNA ODPADLA W GRUPI I NIE MAMY DO NIKOGO PRETESJI WYGRALI LEPSI POZDRAWIAM DRUZYNY Z POZA OLSZTYNA

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » śr 04 lut, 2004

Cinek - wiem że znów będziesz miał pretensje i przy najbliższej okazji znów będziesz wytykał, że wypisuję na ciebie niestworzone rzeczy, ale krew mnie zalewa, jak ktoś nie czyta, nie słucha albo nie chce zrozumieć. turniej dla KIBICÓW, nie dla SZALIKOWCÓW. Jak nie rozumiesz tej różnicy, to wybacz. I nie nazywaj ludzi, którzy na stadionie bywali długo przed tym, zanim ty usłyszałeś nazwę Stomil, wynalazkami, bo to już nawet nie jest nietaktowne czy niesmaczne. To po prostu smutne. Pozdrawiam.

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » śr 04 lut, 2004

Jeśli SSK ma zostać zdominowane przez taki światopogląd i poziom, to chyba szkoda czasu i trudu... Ten klub nie powstanie z prochów, bo nie ma dla kogo.

peerry
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: śr 04 lut, 2004

Post autor: peerry » śr 04 lut, 2004

Turniej i po turnieju jest was garstka i co podzialy. i ten temat kto u was jest prawdziwy a kto nie, smiech... pozdrowienia dla chlopakow z naklejkami (miejcie [moderator] na "prawdziwych")
hg'00

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » śr 04 lut, 2004

K. - SSK jest dla wszystkich kibiców Stomilu... To, że MieCznik ma takie poglądy to jego sprawa...

MieCZniK - a Ty przestań pisać tak jak to napisałeś w swoim ostatnim poście... popierwsze brak jakiej kolwiek kultury, obrażasz innych kibiców Stomilu... Jeżeli kogoś nie zasz, to nie oznacza to od razu, że ktoś nie jest kibicem/szalikowcem Stomilu :!: Dla mnie jesteś anonimową/internetową osobą... Być może chodzisz na zebranka, ale ja Ciebie nie kojarze... i co od razu mam Ciebie oczerniać ??

Drużyna Ukielu to byli napewno kibice STOMILU !!! Zostali zgłoszeni przez kibica Stomilu... a ten człowiek przypadkowych ludzi by do naszego turnieju nie zgłosił...

Pozdro dla wszystkich uczestników turnieju (z wyłączeniem dwóch drużyn... - kady wie o kogo chodzi...)

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » śr 04 lut, 2004

K. Wyluzuj.
Kibicow na Stomil chodzilo nascie tysiecy.... w mlynie najwyzej bylo x-set. Reszta to tez kibice i wcale nie mniej prawdziwi od nas machajacych szalami, spiewajacych piesni, robiacych caly doping. Kibicami Stomilu sa uczeni i nieuki, bankowcy i budowniczowie, taksowkarze i jezdzacy taksowkami.... aby Klub nasz w sercu nosili i nie odwracali sie plecami w Jego potrzebie. Stomilowcy to nie tylko waska grupa ludzi z forum czy ze Stowarzyszenia - to cala rzesza Olsztyniakow spragnionych footbalu do ktorego nasz klub nas przyzwyczail.
A to co tu jest gadane... niech bedzie. Po to jest forum by podejmowac wszelkie dysputy.. te madre i tez te nieco glupsze. No niestety wszystko stad caly swiat pozniej czyta ale ten co potrafi wiadomosci filtrowac dostrzeze sedno sprawy.
Zatem wiecej spokoju... i tak nie tu karty rozdaja...

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » czw 05 lut, 2004

Wytłumacz to tym, którzy nie rozumieją a ich świadomość zamyka się w szaliku. Ci sami już kopią pod Tobą dołki albo przynajmniej nieśmiało zaczynają kręcić na Ciebie nosem (niesłusznie zresztą i z pobudek, które chyba znam, ale to inny temat). Przejrzyj wypowiedzi na forum Stomil Olsztyn. Na Twoim miejscu po przeczytaniu czegoś takiego odechciałoby mi się wszystkiego. Pozdro!

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » czw 05 lut, 2004

Jak do tej pory mam na liczniku 1748 przeczytanych postow na tym forum - czyli jest to 100% wiec mam rozeznanie co sie dzieje. Kopanie dolkow... nie da sie przeoczyc, sa to najczesciej te same twarze. Jest kilku ludzi ktorym wiecznie cos sie nie podoba, ludzi ktorzy tylko narzekaja samemu nie potrafiac nic konstruktywnego sklecic. Takim ludziom kopanie dolkow najlepiej wychodzi.
Sa tez ludzie ktorzy czesciowo mylnie pojmuja cele naszego Stowarzyszenia. Ale o tym juz wczesniej pisalem...
Przyznam Ci sie szczerze - kilka razy juz myslalem zeby zostawic to innym... Czasami za NIE przemowil zdrowy rozsadek, czasami troska o przyszlosc Stomilu a czasami maile i telefony od ludzi ktorzy potrafia byc zyczliwi, potrafia docenic i madrze doradzic...
Tak to juz spolecznosci sa skonstruowane. Nawet najlepiej poukladana gupa bedzie miala swojego "kreta"... tym bardziej nasza zajmujaca sie mocno porozdzierana sprawa.
A wszystko to dla Stomilu...

Kiedys "Kru" powiedzial mi zdanie: "jakbym mial do serca brac kazde glupie/nierozwazne zdanie to ta strona znikalaby 3 razy w miesiacu... bo czasami po niektorych tekstach wszystkiego sie odechciewa..."
Bardzo madre slowa, bedace moim motto w tym przypadku. Aczkolwiek sa tez slowa o przepelnieniu czary goryczy...

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » czw 05 lut, 2004

W naszej obecnej sytuacji powinnismy byc jednoscia a nie tworzyc podzialy miedzy sobą.Moglem nie pisac posta na temat Ukielu.Nastepnym razem swoje przemyslenia zostawie tylko dla siebie.......POZDRO DLA WSZYSTKICH KIBICOW STOMILU :!: :!: PAMIETAJCIE OKS TO WIARA,KTÓRA NAS ŁĄCZY TA MILOSC NIGDY SIE NIE SKONCZY :!:

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » czw 05 lut, 2004

K. pisze:Jeśli SSK ma zostać zdominowane przez taki światopogląd i poziom, to chyba szkoda czasu i trudu... Ten klub nie powstanie z prochów, bo nie ma dla kogo.
Jak mi wiadomo to ssk jest zdominowane przez szalikowcow polowa osob jest czlonkami tego stowarzyszenia

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » czw 05 lut, 2004

Hmmmm..... czytam i czytam od dłuższego czasu posty na temat wydarzeń turniejowych tzn. chodzi mi głównie o problem ........."prawdziwych kibiców". Widzę że "rozmowa" powoli przeistacza się w takie "biesiadn gadanie" . Moim skromnym zdaniem rzeczą normalną są spory w tak licznym gronie. Z życia wzięte - im większa rodzina tym więcej głów- im więcej głów tymwięcej poglądów, im więcej poglądów, tym więcej rozbieżności, im więcej rozbieżności tym więcej kłótni.......itd. itd. Uważam nasze stowarzyszenie i kibiców którzy w nm nie są, ale są prawdziwymi kibicami Stomilu, właśnie jak taką wielką rodzinę, w której nie uniknione są spory i waśnie, a to dlatego że każdy jest indywidualistą i każdy ma inne spojrzenie. Oczywiście że nie wszyscy się ze sobą nie zgadzają, ale dużo jest rozbieżności. WIęc ja to raczej traktuję, całą tą sytuację, z przymrużeniem oka. Myślę że jak przyjdzie co do czego to będziemy potrafili sie dogadć.Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku.
P.S.Dzięki że doceniliście moją pracę nad vlepkami. Obiecuję że będe staał ulepszać swoje umiejętnośći i z biegiem czasu będziecie dumni z mojej pracy. :oops: :D

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » pt 06 lut, 2004

Manio napisał:
Jak mi wiadomo to ssk jest zdominowane przez szalikowcow polowa osob jest czlonkami tego stowarzyszenia.



Nie wiem co dla Ciebie znaczy szalikowiec :?:
Bynajmniej ja uważam że każdy prawdziwy STOMILOWIEC powinien nosic szalik no sa pewne wyjatki. Czasami dla własnego bezpieczeństwa można czasami pominąć biało-niebieski szal przy wychodzeniu do pracy czy szkoły. (Jeżeli sa kibice Stomil-u mieszkający np. hmmm powiedzmy Wa-wa)

POZDRO

Oudiran

Post autor: Oudiran » ndz 29 lut, 2004

NA LATO ZAPOWIADA SIE NOWY TURNIEJ WIEC JUZ POWOLI TRZEBA SIE ROGLADAC ZA ODPOWIEDNIM BOISKIEM NAJLEPIEJ TRAWIASTYM POZDRO DLA PRAWDZIWYCH STOMIL W DUSZY W SERCU I W PAMIECI

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » śr 03 mar, 2004

Ja proponuje zrobic tak jakby sezon ze kazdy gra z kazdym i wtedy bedzie najlepiej! Co Ty na to? Odpisujcie co o moim pomysle sadzicie, a a co do boiska to nie wiem - nie mam zadnego pojecia. Moze u mnie na osiedlu :D :D

ForEver
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: ndz 26 paź, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ForEver » czw 04 mar, 2004

hmmmm...Miecznik chyba jednak taki sezon odpada. A to dlatego ze sezon trwalby troche. Druzyny z innych miast moglyby nie miec tyle czasu. To jest tylko moje zdanie :wink: wiec niech wypowiedza sie inni. Jakie boisko na jarotach miales na mysli?? :D

ODPOWIEDZ