Turniej

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » czw 08 sty, 2004

Nie można na to pytanie jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ nie wiadomo ile drużyn się zgłosi...

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » czw 08 sty, 2004

Mam jeszcze inne pytanko : kiedy zaświeci przy moim nicku chociarz jedna piłka i kiedy kolejne??

kru

Post autor: kru » czw 08 sty, 2004

wyder1987 pisze:Mam jeszcze inne pytanko : kiedy zaświeci przy moim nicku chociarz jedna piłka i kiedy kolejne??
Nasz system analizuje mądrość postów poszczególnych Użytkowników i przypisuje im za to odpowiednie punkty :cwaniak:

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

turniej

Post autor: MieCZniK » czw 08 sty, 2004

No i jak w koncu z tym turniejem??doszliscie do jakiegos wniosku?czekam na odpowiedzi.aha czy ja dobrze slyszalem ze nagroda dla zwycieskiej druzyny sa 3 kraty piwa?oby tak

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » pt 09 sty, 2004

Miecznik picie alkoholu jest niewskazane. Poza tym niemysl ze wygrasz ten turniej bo jeszcze niema sali :)

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » pt 09 sty, 2004

Co wy sie tak goraczkujecie z ta sala - nasza w tym glowa zeby byla. Po prostu podejdzcie do tematu w ten sposob: Wy zalatwiacie druzyny my sale i po klopocie. Aczkolwiek jak narazie widze ze macie o wiele trudniejsze zadanie gdyz z tego co kazdy mowi i wypisuje wynika ze mozemy zrobic conajmniej 4 grupy po 4 ekipy..... a do tej pory oficjalnie (tzn uiszczajac wplate wpisowa) zglosily sie tylko dwie druzyny. I co - na poczatku turnieju od razu final?
Kwestia browarow jako nagrody. Ciekawy pomysl aczkolwiek mijajacy sie z zasadami sportowej chociaz luzackiej atmosfery. Narazie stanelo na przyznaniu gadzetow Stomilowskich dla zwycieskich ekip.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pt 09 sty, 2004

Zgłosiło się do turnieju 5 drużyn (przez zgłoszenie rozumiem pojawienie się na zebraniu człowieka z kartką na której napisał skład swojego zespołu i przekazanie jej w odpowiednie ręce - a nie tylko pisanie na necie). Wpisowe (30 złoty) zapłaciło tylko dwie drużyny.

Wytrych
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 33
Rejestracja: wt 16 wrz, 2003

Post autor: Wytrych » pt 09 sty, 2004

bo to tez nic nie wiadomo !a jak nie bedzie sali ???wole wiedziec ze cos jest na 100% niz pozniewj sie tlumaczyc czemu nic nie jest zalatwione.jak bedzie konkretny termin i miejsce to wiecej druzyn sie zglosi (no przynajmniej moja)

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

turniej

Post autor: MieCZniK » pt 09 sty, 2004

wyder-ja jesczze nie mysle o wygraniu tego turnieju a pozatym nie mozna sie spytac?o wygranej bede myslal jak juz bedzie sala i jak beda druzyny :!: mysle ze ta nagroda o ktorej powiedzielem jest bardzo dobra ale jakieś rzeczy o tematyce STOMILU to tez nie jest nie dobry pomysł.mysle ze kazdy chcialby miec jakas rzecz ze znaczkiem stomilu :lol:

Dębowy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 60
Rejestracja: wt 18 lis, 2003
Lokalizacja: PIeczewo
Kontakt:

Post autor: Dębowy » pt 09 sty, 2004

Moje oczy sie raduja,jak czytam,ze za zwyciestwo nagroda bedzie piwko.Proponuje -Debowe :D
Mam nadzieje,ze staniemy na wysokosci zadania i zorganizujemy turniej,bo troche wstyd,zeby nie zebrac minimum 6-8 druzyn....moze pomogloby zamieszczenie ogloszenia w prasie.Mam nadzieje jednak,ze turniej dojdzie do skutku.!!
Pozdro!

Awatar użytkownika
Thor
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 10
Rejestracja: pt 09 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Thor » pt 09 sty, 2004

Moja rdosć tak jak kolegi Dębowego jest strasznie duża kiedy czytam że nagrodą ma być browarek choć ja bym akurat proponwał żubra, ale to chyba jeszcze kwestia do ustalenia.
A co do samego turnieju to uważam że jego zoraganizowanie jest dla nas sprawą honoru, ja także staram się zebrać ekipe i może już na najbliższym zebraniu zostanie ona zgłoszona. A ogłoszenie w prasie uważam za bardzo dobry pomysł dużo osób poprostu nie wie o tym turnieju.

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » pt 09 sty, 2004

Panowie - wczytajcie sie w posty powyzej: Dementuje pogloske jakoby nagroda glowna mialbyc browar. To jest jeszcze kwestia dokladnych ustalen ale na dzien dzisiejszy jest opcja z pamiatkami Stomilu.
I kolejna sprawa - ogloszenia w prasie. Ten turniej jest czysto wewnetrzna nasza zabawa. Jest to pierwszy turniej zatem organizacyjnie jestesmy jeszcze w powijakach. Fakt - sprawa honoru moze byc jego rozegranie ale nie zdobywanie druzyn zewnetrznych. Zadnych takich reklam. Jak wszystko dobrze wypali wtedy zorganizujemy II turniej - letni z duzo wiekszym rozmachem organizacyjnym i medialnym. Z wiekszymi nagrodami pucharami i sponsorami.

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » pt 09 sty, 2004

Ostatnio mialem przyjemnosc rozmowy z fanem Bydgoskiej Poloni. Powiedzial ze oni wybieraja sie do nas na turniej wzial nr telefonu i powiedzial ze zadzwoni pod koniec stycznia aby sie dowiedziec o wszystkie szczegóły... :P :P

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

turniej

Post autor: MieCZniK » pt 09 sty, 2004

Mam pytanko(dla niektorych moze ono byc banalnym pytaniem ale zadam to pytanie wszystkim)a mianowicie kiedy odbedzie sie nasz turniej?chcem dokladna date.moze juz bylo o tym mowione ale ja nie zauwazylem :lol:

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » śr 14 sty, 2004

Sala jest zalatwiona.
Turniej 31.01.2004
Zglaszajcie jeszcze ekipy. Fajnie byloby zeby do 5 (oficjalnie zgloszonych) dolaczyly jeszcze ze 3 - Wtedy wyszlby dwie grupy po 4 druzymy.... bez zadnych dzikich kart.
Zapraszamy do czysto sportowej rywalizacji.
-------
Oficjalne zgloszenie = sklad min 5os max 8os + 30pln wpisowego

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » czw 15 sty, 2004

TAK A JAKA TO SALA I GDZIE SIE ZNAJDUJE I OKTOREJ GODZINIE TEN TURNIEJ SIE ODBEDZIE????? A CZEMU BROWAR NIE MOZE BYC JAKO NAGRODA?????

Dębowy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 60
Rejestracja: wt 18 lis, 2003
Lokalizacja: PIeczewo
Kontakt:

Post autor: Dębowy » czw 15 sty, 2004

Spoko..we wtorek bedzie zapisana jeszce jedna druzyna.

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » czw 15 sty, 2004

Nagrodami mogą być pamiątki o Stomilu i browar.Bo tak sie złożyło ze turniej bedzie w moje 18 urodziny :D

Awatar użytkownika
Thor
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 10
Rejestracja: pt 09 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Thor » czw 15 sty, 2004

Dzięki za dokładny termin i miejsce turnieju dzięki temu łatwiej będzie mi zebrać ekipe, która już jest prawie kompletna, więc na najbliższym zebraniu powinna być zgłoszona jak to zapowiadał kolega Dębowy.

MKS FANS
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Mrągowo

Post autor: MKS FANS » czw 15 sty, 2004

wszystko spoko z turniejem
tylko mnie osobiscie martwi ze jak narazie widze ze bedzie malo FC z poza olsztyna JAK NARAZIE TO BEDZIE NA 90% MRAGOWO I SLYSZALEM COS ZE MOZE NIDZICA
A I JESZCZE CHYBA SZCZYTNO TAK
WIEC 3 EKIPY Z POZA OLSZTYNA TO TROCHE MALO
ALE TERAZ GDY WSZYSTKO USTALONE W SPRAWIE TURNIEJU MOZE (oby) BEDZIE WIECEJ

CHYBA ZE ORGANIZATORZY NIE ZAKLADAJA DUZO DRUZYN ???

kru

Post autor: kru » wt 20 sty, 2004

Popieram Dębowego, że dany zespół musi zagrać minimum 3-4 mecze. A tak od siebie dodam, że... zapewne oczy większości uczestników i kibiców będą zwrócone na zespół pod nazwą stomil.olsztyn.pl 8)

Nasz cel - może nie wygrać turniej, damy pewnie innym tę radość, ale chcemy dokopać pewnej drużynie :twisted:

ps. ostatnio podbiegłem do autobusu jakie 50 metrów i... u mnie z formą kiepściutko :shock: Trzeba zacząć trenować :krzywy:

misheq & kru company

Dębowy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 60
Rejestracja: wt 18 lis, 2003
Lokalizacja: PIeczewo
Kontakt:

Post autor: Dębowy » wt 20 sty, 2004

Chyba wiem o jaka druzyne chodzi Kruszkowi... :D .Znam kilku waszych zawodnikow z twojej druzyny i jestescie rozpracowani :lol:
A co do formy to u mnie tez kiepsko..ostatnio obalilem 0,5 z kolega w 15 minut i nie mialem sily dojsc na przystanek.Musze potrenowac...... :twisted:

kru

Post autor: kru » śr 21 sty, 2004

Dębowy pisze:Chyba wiem o jaka druzyne chodzi Kruszkowi... :D
Dawaj, zgaduj - zgadula, o jaki team chodzi? 8)
Dębowy pisze:Znam kilku waszych zawodnikow z twojej druzyny i jestescie rozpracowani :lol:
Oj, a skąd wiesz, kto będzie grał? :roll: Bo na tę chwilę to ja nawet nie wiem, a co dopiero rywale! :lol:
Dębowy pisze: A co do formy to u mnie tez kiepsko..ostatnio obalilem 0,5 z kolega w 15 minut i nie mialem sily dojsc na przystanek.Musze potrenowac...... :twisted:
Za mało "trenujesz" :lol:

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » śr 21 sty, 2004

Co do ilości spotkań to trzeba wziaść pod uwagę dużą ilość drużyn! Wszystko się okaże w ostatnii wtorek jak ostatecznie zamkniemy listę drużyn...

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » śr 21 sty, 2004

Grzywa bedzie mial ciezkie zadanie.
Poukladac tak caly grafik aby wszystkie druzyny sie zmiescily, kazda zagrala maximum meczy i jednoczesnie wyrobic sie w ramach czasowych.

ODPOWIEDZ