Turniej

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Cinek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: śr 17 wrz, 2003
Lokalizacja: Pieczewo

Turniej

Post autor: Cinek » sob 27 gru, 2003

Zgłaszajcie drużyny z waszych dzielnic, miejscowości itp. do turnieju został raptem miesiąc...

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

turniej

Post autor: MieCZniK » sob 27 gru, 2003

Jaki to ma byc turniej i po ilu mamy sie zapisywac?i gdzie to dokladnie bedzie mam nadzieje ze na jakies hali bo jestem zainteresowany tym turniejm odpisujcie szybko :!:

Mam jeszcze tylko jedno pytanko!! czy w tym turnieju moga grac kolesie z poza stowarzyszenie? Czy tylko czlonkowie SSK

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » sob 27 gru, 2003

Miecznik spokojnie. Ja ciebie do składu wezme :D na najblizszym spotkaniu zgłosimy druzyne :!:

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

turniej

Post autor: MieCZniK » sob 27 gru, 2003

Zbylu Zbylu ja jestem spokojny tylko chcem sie czegos dowiedziec a ty mi nie odpisales na wszystkie moje pytania

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » sob 27 gru, 2003

Miecznik wiem ze moga brac udzial w turnieju czlonkowie spoza SSK ale czy na sali i jakiej to nie wiem ale raczej na sali bo na przełomie stycznia i lutego to tylko oszolomy by graly na podwórku.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » sob 27 gru, 2003

Na wtorkowych spotkaniu jednym z głównych omawianych spraw będzie turniej :!: Jedna drużyna może liczyć najwięcej 8 osób !

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » ndz 28 gru, 2003

Andrew nie tylko oszołomy grają na boisku w styczniu bo ja mam trening 4 stycznie na powietrzu i nie widze nic dziwnego w tym aby grac na boisku o tej porze. :D A miejsce rozgrania turnieju proponuje hale "Warmii "Olsztyn na Sybiraków :D :D

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 28 gru, 2003

Zbyszek na hali warmi jest hu**wo jest mala i wogóle lepiej wybrac jakas wieksza.

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » ndz 28 gru, 2003

Andrew ja wiem że tam jest lipa,to był tylko żart :D :D Na hali Warmii nie ma nawet bramek normalnych.Wiem coś o tym...........

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

turniej

Post autor: MieCZniK » ndz 28 gru, 2003

moim zdaniem hala warmii odpada ale mozna rozwazyc taka propozycje a mianowicie moze hala ''STARTU''albo hala w dawnej jednostce wojskowej w kortowie tam jest bardzo wielka hala-wiem bo mialem tam treningi :D tylko o tej poreze roku tam strasznie pizdzi!!ale na ''STARCIE''CIEPLUTKO I FAJNIE WIEC ROZWAZCIE TA MOJA PROPOZYCJE CO WY NA TO?ODPISUJCIE :!:

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 28 gru, 2003

Pewnie w gre wchodza Urania LO5 i Start . Bedzie trzeba wybrac najtansza.

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

TURNIEJ

Post autor: MieCZniK » ndz 28 gru, 2003

ANDREW -A NA OKO ILE TO BEDZIE KOSZTOWALO?

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » ndz 28 gru, 2003

LO 5 duza sala 60 zl za godzine :roll: :roll:

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » ndz 28 gru, 2003

Ludzie zejdźcie na ziemie ! Nikt nam Uranii nie wynajmie :!:

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » ndz 28 gru, 2003

Ja bym był za tym zeby zagrac na Starcie.jeszcze mam jedno pytanko-do kiedy mozna zgłaszac druzyny :?: :?:

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » pn 29 gru, 2003

Najlepsza pod względem jakościowym, finansowym i naszych wymagań jest duża sala LO5. Start jest stary i auty można wybijać tylko z jednej strony (poza tym może być kłopot z terminami). Kiedyś to była fajna sala, ale niestety już nie jest.
Co do Uranii - Emil jestem ciekaw, skąd ten pesymizm dot. Uranii. Podaj konkrety, to ja Ci powiem, co wiem :-) Jednak od razu uprzedzam - Urania to baardzo droga impreza - coś ok. 90 PLN za 45 minut czy coś koło tego :-(

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » wt 30 gru, 2003

Dlaczego? No bo nawet jakbyśmy mieli kase to terminy są pozajmowane... Przecież nie będziemy grać w noge w nocy z środy na czwartek :) A po drugie to nie mamy takiej kasy :? A tak w ogóle to sala wielkości Uranii jest nam w cale nie potrzebna... Jak narazie zgłosiły się dwie drużyny... Oby nie doszło do takiej sytuacji, że w ogóle nie będzie dla kogo wynająć tej sali... :evil:

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » śr 31 gru, 2003

K sala LO5 jest naprawde dobra jak juz wczeniej pisalem tam sie placi 60 zl za godzine. Jednak istnieje mozliwosc dogadania sie z dyrektorem szkoly w tym sensie ze nie placi sie za sale pieniedzmi..Np Warmia traveland za wynajecie sali nie placi a kupuje dla szkoly niezbedne srodki czystosci typu papier toaletowy itp... Pozatym mam pytanie czy zamiezasz wystawic swoja druzyne??A i jescze jedno przedewszystkim do miecznika zbyszka i innych zgloscie moze najpierw swoje druzyny to dopiero sie pomysli o sali bo jak narazie sa tylko 3 druzyny zgloszone takze musi nas byc przedewszystkim wiecej i wtedy bedzie mozna dopiac wszystko na ostatni guzik bo wiadomo ze nie warto sie trudzic dla 3 druzyn
Pozdro

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » pt 02 sty, 2004

Mazur nie martw sie we wtorek dojdzie jeszcze jeden zespół juz ja o to zadbam :D

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » wt 06 sty, 2004

O ZESPOLY SIE NIEMARTW MAZUR MY JESZCZE JEDEN POWOLAMY-OKS POJEZIERZE

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

UWAGA A'propos URANII i innych sal

Post autor: K. » śr 07 sty, 2004

To z dzisiejszej wyborczej (dyr. OSIRU, Litwiński) o Uranii:
"Jeśli któraś ze szkół na przykład zgłosi do nas potrzebę zorganizowania dużej imprezy w Uranii, to jesteśmy gotowi ją udostępnić nieodpłatnie w godzinach, kiedy jest akurat wolna. Planujemy zresztą w Uranii kilka finałowych imprez szkolnych, które zwykle rozstrzygane są w szkolnych salach, a na widowni zasiadają jedynie zainteresowani. Niech rywalizujących obejrzą koleżanki i koledzy, nauczyciele i rodzice. Impreza zyska przez to większą rangę, a startujący długo ją zapamiętają."
Emilu, wiem, że Urania jest przeciążona (zabrakło np. terminów dla ligi amatorskiej TKKFu :-( , ale jak widać mają jeszcze jakieś rezerwy... Inny temat, że administracja hali za każdym razem gada coś innego...

Coć jak już pisałem zapewne najlepsza propozycja to LO5. Co do płatności to na miejscu dyrektora wziąłbym tylko gotówkę, bo z tym kupowaniem to po turnieju może być różnie. Poza tym z drugiej strony - znajomi zrobili mu jakiś remont w szkole, on obiecał im salę na cały rok w tygodniu wieczorem i do dziś się nie mogą doprosić. Samo życie.

Co do zgłoszenia - noszę się z takim zamiarem (dlatego się trochę tu udzielam), ale jako że nasza drużyna to osoby w wieku raczej podeszłym ;-) (ok. 28 roku życia) i do tego pracujące, to wolałbym znac najpierw termin, bo nie daj Boże potem będzie trzeba wycofać drużynę przed samym startem, bo nie będzie miał kto zagrać. Poczekam do ostatniego dnia terminu złoszeń. Przy okazji - kiedy to dokładnie jest?
Pozdrówka. Marek.

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Turniej

Post autor: wyder1987 » czw 08 sty, 2004

Wiec Ja proponuje sale na opuszczonej jednostce wojskowej kolo ul.Artyleryjskiej. Sala jest [moderator], tylko od wczoraj niema ogrzewania (cos sie [moderator]), ale naprawia do turnieju (jesli tam bedzie) jesli jestescie zainteresowani to popytam sie trenera ile by to kosztowalo. ale ruwnie dobrze mozna by tam bylo sie [moderator] przez brame [moderator] drzwi wlaczyc swiatla i grac, wtedy by bylo zadarmo, pies ktory tam jest to prowizorka a tej calej jednostki pilnuje tylko jedna osoba i w dodatku ciagle jej niema wiec mysle ze to jest najlepsze rozwiazanie. Bramki na tej sali sa takie jak na LO5 boisko troszke wieksze niz na LO5 i wcale niejest tak zimno na sali, tylko w szatki jest zimno i wlasciwie niema wody. I jeszcze mam taki pomysl zeby zrobic turniej w RUGBY!

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » czw 08 sty, 2004

wyder1987 z tego co wiem to sala przy Artyleryjskiej jest mala i smierdzi tam a napewno jest tam zimno jak diabli i wiem ze nie bedzie sie nadawala do naszego turnieju.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » czw 08 sty, 2004

No a TY Andrew zgłosiłeś już swoją drużyne ?? Na Artyleryjskiej z tego co wiem od znajomych to się dobrze gra - a to, że śmierdzi to będzie można to wytrzymać - a wynajęcie tej sali nie jest drogie. No i dobrze, że wyder coś tam kombinuje z salą - no ale na pewno nie będziem się wbijać na tą salę na chama jak to zaproponował. No a tak w ogóle to sprawa sali powinna się już nie długo wyjaśnić, ponieważ jeden z ludzi z SSK może załatwić nam sale za free... Ale gdzie to teraz Wam nie powiem...

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » czw 08 sty, 2004

Mam pytanko : ile godzin miał by potrwać ten turniej???

ODPOWIEDZ