To już 60 lat...

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

zenek1991
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: sob 08 sty, 2005
Lokalizacja: FC Szczytno
Kontakt:

To już 60 lat...

Post autor: zenek1991 » śr 16 lut, 2005

Panowie słuchajcie.. Tak jak napisał Flower na stronce kibiców chcemy zrobić impreze na rocznice 60-lecia... Jak sam powiedzial potrzebne są do tego pieniądze i nie tylko.. Chce wam tylko powiedziec, zebysmy czesto tym mowili i wtedy moze ktos zajzy na te stronke zobaczy i nagłośni to w mediach... Wtedy może znajdzie sie jakiś sponosor.. Celem jest uzyskanie jak najwięcej pieniedzy na impreze.. W całym Olsztynie jest dużo dobryc kapeli, które chca sie pokazac.. Moze ma ktos jakis pomysl.. Mysle, ze do tego trzeba troche namyslu... No i przedewszystkim rozgłosu przez PLAKATY... Ale nad tym mysli juz Flower jak sie orientuje... A wiec co wy na ten temat myslicie ?? :?: :D

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » śr 16 lut, 2005

Panowie i już temat podchwyciłem. Strasznie fajnie byloby tego typu imprezę zrobić na stadionie. Wiem, że mogą być problemy z dogadaniem się z panem Litwińskim no ale warto spróbować. Wielka szkoda, że Józio nie żyje :cry: , bo wtedy mógłby porozmawiać z byłymi piłkarzami Stomilu do tego by przyjechali. Fajnie by było rozegrać mecz "gwiazdy Stomilu" kontra OKS 1945. To tylko plany, ale kto wie , kto wie...Wjazd na imprezę za symboliczną złotówkę :wink: Co do zespołów muzyczynych to faktycznie - w Olsztynie jest ich masa. Poczynając od rocka, metalu a na HH kończąc. Jedyny problem to właśnie sponsorzy. Nie wiem dlaczego ale najbardziej myślę o Jurandzie i GO a może i Radiu Olsztyn. Jurand lubi tego typu pikniki/festyny, RO też i raczej GO również. Termin - maj :D

Z tego co się orientuje w tym roku są wybory na prezeydenta miasta :wink: - więc może jakiś polityk podchwyci temat.

A Małkowski? Jaki jest taki jest - ale właśnie z nim może powinniśmy zacząć rozmawiać. W końcu zawsze mówił, że Stomil jest bliski jego sercu :lol:

zenek1991
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: sob 08 sty, 2005
Lokalizacja: FC Szczytno
Kontakt:

Post autor: zenek1991 » śr 16 lut, 2005

Też mi się tak wydaje.. Powinniśmy podchwycić A.Małkowskiego i powinniśmy powiedzieć o tej całej sprawwie.. Darek zgadzam sie z Toba.. Radio Olsztyn i Jurand z checią pewnie przyjeli by te propozycję... Tylko ciekaw jestem czy oby pan Małkowski zgodził by sie.. i czy nie lepiej poczekac do wyborów.. Moze wtedy kandydat na prezydenta miasta coś by o tym pomyłał ?? Bo z tego co wiem ludzie w Polskich domach mówią co Ci chuligani robią na tych boiskach.. I tak przewaznie jest.. że ludzie o nas myślą jak o bandytach.. może czas to zmienić choćby w Olsztynie i pokazac sie z jak najlepszej strony ?? Ta impreza pokazal by wszystkim jak i kibicom ze takie akcje sa naprwade warte !!!!

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » śr 16 lut, 2005

Myślę ze w zorganizowaniu meczu z byłymi Stomilowcami mógłby nam pomóc Piotrek Tyszkiewicz... :)

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 16 lut, 2005

Wydaje mi się, że stadion to miejsce nie do załatwienia. Sądzę, że byłoby łatwiej zrobić małą fetę w amfiteatrze, o ile 15 lipca nie ma już jakiejś imprezy zarezerwowanej. A nawet gdyby to okolice tej daty, też moim zdaniem nadały by się. Amfiteatr wyjdzie taniej jak sądzę. Już chociażby dlatego, że odpadły by koszty budowy sceny i dowozu sprzętu nagłaśniającego. Do tego powinniśmy zwrócić uwagę na murawę, która niechybnie ucierpiałaby podczas festynu na stadionie.
Jesli liczć mamy na wsparcie Czesława Jerzego to tym bardziej należy postawić na amfiteatr, bo to miejsce "bardziej medialne" dla niego. Na stadion nawet jak przyjdzie 5 tysięcy widzów to i tak będzie wyglądał na pusty. A amifiteatr wypełni się na maxa już przy 2 tysiakach widzów. Na tym tle Czesław Jerzy wypadnie o wiele lepiej.
Zresztą jeszcze ktoś wytknie Czesławowi Jerzemu, że stadion podupada i efekt odwrotny... :lol:

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

To już 60 ....

Post autor: adam » śr 16 lut, 2005

Pomysł oczywiście bardzo fajny, ale..... No właśnie jak to zorganizować. Myślę, że bez poparcia klubu raczej nie ma szans na fajną imprezę. Tylko czy ten zechce w ogóle podjąć temat??!!

Kamyk
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 103
Rejestracja: śr 29 paź, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Tczew

Post autor: Kamyk » śr 16 lut, 2005

Wiem ze to raczej nierealny pomysl, ale miasto mogloby wykorzystac jakies z naszych miast blizniaczych np. Gelsenkirchen, Kaliningrad, Chateauroux i zaprosic ktorys klub z tych miast np. na sparing. Z Schalke pewnie nie ma szans, ale z pozostalymi dwoma?

Józio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: sob 26 cze, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Józio » śr 16 lut, 2005

Pomysł wypas i popieram The Core lepiej zrobić w Amfiteatrze. Przez starówkę codziennie przechodzą tłumy ludzi i przyokazji przypadkowi przechodni mogli by się zainteresować. I oczywiście w tym dniu można zrobić przy Amfiteatrze stoisko z gadzetami Stomilu (np. szale, koszulki itp.), które by miały pewnie duże wzięcie. A przy okazji czy ktoś czytał dzis Gazete Olsztyńską w której napisano OKS 1045 !!! To oznacza że bedziemy świętować 960 lecie :)

Kaczan
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: pt 22 paź, 2004
Lokalizacja: Made iN POLand
Kontakt:

Post autor: Kaczan » śr 16 lut, 2005

To jest moje zdanie ale watpie czy jaki kolwiek kandydant na prezydenta zechcial by sie propagowac na jakiejs omprezie na ktorej beddzie kilkaset osob w tym czesc powiedzmy moze wiernijeszych kibicow :D a co do jakich kolwiek meczow to tak mysle my jako kibice i sam klub stomil nie ma pieniedzy na komplet stroi a my zamiast skrpolatnie zbierac to chcemy sie szybciutkow pozbyc np na 10 min radochy na meczu podczas pokazu pirotechnicznego lub aby zamowic kolejny komplet szali 10 do kolekcji :/

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » śr 16 lut, 2005

co do całej tej sprawy to ja mysle że dobrze by było jakby pierw GO wydrukowała o tym artykół-ze mamy inicjatywe,chcemy integracji etc...
w końcu niektórzy z ssk mają swoje kontakty w gazecie.

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » śr 16 lut, 2005

Kaczan pisze: jako kibice i sam klub stomil nie ma pieniedzy na komplet stroi a my zamiast skrpolatnie zbierac to chcemy sie szybciutkow pozbyc np na 10 min radochy na meczu podczas pokazu pirotechnicznego lub aby zamowic kolejny komplet szali 10 do kolekcji :/
Co ty [moderator] klub ma stroje białe , niebieski i czerwone, co mamy zbierać i na klub zbierac tyle ile bysmy zebrali to by nawet na pensje dla jednego gracza nie starczyło. A myślisz że poco ruch ULTRAS powstał? Właśnie poto zeby mieć "radoche" przez te 10 min.

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » śr 16 lut, 2005

A JA CHCIALEM ZAUWAZYC ZE ULTRAS TO NIE TYLKO OPRAWY NA MECZU.....

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » śr 16 lut, 2005

To ja mam pytanie. Na co chcesz tak skropulatnie te pieniadze zbierac ! ?

zenek1991
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: sob 08 sty, 2005
Lokalizacja: FC Szczytno
Kontakt:

Post autor: zenek1991 » czw 17 lut, 2005

Panowie.. Pieniądze trzeba zebrac tak czy siak.. A pozatym sponsor sam nie przyjdzie.. Trzeba pomyslec cos o mediach tak jak mowi pietraszka przecierz mamy jakies znajomosci w Olsztyskiej i nie tylko... Najpierw musi sie to troszke rozejść... Dobry pomysł z tym że mozna stanac na starowce i posprzedawac gadzety albo rozleklamowac plakaty.. My ze strony Szczytna mozemy porozmawiac z redaktorami gazety Kurek Mazurski zeby troszke sie to rozswietlilo w promieniu samych mieszkancow... Chociarz tyle chcialbym zrobic.. Nie wiem jak wy ale pomysl na gre z Schalke jest chyba nie realny.. ale z Kalinbgradem, moze ?? Ale to tez nie jest pewne....Narazie trzeba pomyslec zeby impreza wypadla jak najlepiej.. i tak jak twierdzicie nie bedziemy niszczyc murawy dla 1 nocnej imprezki :D i lepiej urzadzic to w Amfiteatrze... Tam powinno wyniesc nas to co najmniej 2 razy taniej... A trzeba sie przygotowac ze moze byc bardzo duzo kibicow... Ale tez moze tak...Ze bedzie ich malo.. Ale nie badzmy pesymistami.. Na taka rocznice napewno bedzie duzo kibicow... No i miejmy nadzieje ze nasi starsi Koledzy.. Pomysla nad tym i sie zastanowia.. Choc duzo myslania nad tym nie ma.. Ale jest jesze troche czasu a wiec sie powinnismy przygotowac.. a wiec nie ma co czekac... !!! A wiec trzeba wszystkim o tym powiedziec.. i brac sie do Roboty !!!!

gadzik
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 89
Rejestracja: ndz 19 wrz, 2004
Lokalizacja: os. Mleczna

Post autor: gadzik » czw 17 lut, 2005

nie ma co sie łudzić... ANI Radio Olsztyn ANI Gazeta Olsztyńska nie dadzą złotówki na taką impreze bo to nie sa sponsorzy, oni mogą jedynie promować tą imprezę/koncert obejmując patronat medialny nad takowym wydarzeniem.

Wydaje mi sie, że łatwiej by było gdyby organizatorzy mieli tzw. "błogosławieństwo klubu" i ew. patronat Prezydenta Miasta wydaje mi sie ze łatwiej by było wówczas znaleźć jakiegoś sponsora. A co do samych sponsorów to chyba najlepsza propozycją jest Jurand bo BK raczej odpada (jakoś nie wchodzą w takie imprezy). Może Miszlęęęę z okazji nowego kontraktu rzuciłby coś do komitetu organizacyjnego. Patronat Prezydenta przydałby sie chociażby z takiego powodu, że mozna by było załatwić za free z Miejskiego Ośrodka Kultury dobre nagłośnienie na scene Amfiteatru...

Najfajniej by było gdyby np od godzin popołudniowych był mały turniej na stomilu z udziałem np. druzyn z miast bliźniaczych czy jak ich tam zwał :) a wieczorem koncercik na fosie... ale z finansowego puntku widzenia moze to byc ciezkie w realizacji :?

aha co do sponsorów... wiem z dobrze poinformowanego źródła ze w dobrze nagłosnione, dobrze rozpromowane imprezy a co ważne BEZBILETOWE!! moze wejsc Zakład Energetyczny....

gadzik
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 89
Rejestracja: ndz 19 wrz, 2004
Lokalizacja: os. Mleczna

Post autor: gadzik » czw 17 lut, 2005

Skomandus pisze:A czy UWM.FM pomogłoby promować impreze? :wink:
pewnie że tak. 8)

zenek1991
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: sob 08 sty, 2005
Lokalizacja: FC Szczytno
Kontakt:

Post autor: zenek1991 » pt 18 lut, 2005

Ludzie czemu nikt o tym nie rozmawia ?? No moze 3, 4 osoby !!! Jesli chcecie miec imprezke to troche pomyslcie !!! A napewno sie uda !!!

Józio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: sob 26 cze, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Józio » pt 18 lut, 2005

A Michelin może by cos sponsorną wkońcu Stomil(fabryke) przejmuje on. A i mozna też zrobić np. Turniej Dzikich Drużyn i Stomil też by brał udział.

zenek1991
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: sob 08 sty, 2005
Lokalizacja: FC Szczytno
Kontakt:

Post autor: zenek1991 » pt 18 lut, 2005

Michelin ?? Nie sądze.. Co Ty... Moze ale raczej nie.. a to dlatego ze przejmujac firme nie sądze zeby chcialo im sie sponsoringu.. ale z drugiej strony mozemy pomyslec nad tym, ze chieliby sie rozleklamowac ?? nie wieadomo trzeba by pogadac z nimi :D

Gość

Post autor: Gość » pt 18 lut, 2005

A moze hipermarkety by zasponsorowały taka impreze ..Tesco itp...

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » pt 18 lut, 2005

...
Ostatnio zmieniony sob 10 cze, 2006 przez Ol(S)ztynianin, łącznie zmieniany 1 raz.

zenek1991
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: sob 08 sty, 2005
Lokalizacja: FC Szczytno
Kontakt:

Post autor: zenek1991 » pt 18 lut, 2005

Hipermarkety ?? No co wy.. To odpada.... Myslmy logicznie :D ale wiecie z Norbim to dobry pomysl.. Jak ma sie 6 tysiecy... choc nie wiem czy nie wiecej.... :P

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » pt 18 lut, 2005

...
Ostatnio zmieniony sob 10 cze, 2006 przez Ol(S)ztynianin, łącznie zmieniany 1 raz.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

To już 60 lat

Post autor: adam » pt 18 lut, 2005

Wynajęcie Uranii za wieczór w celach estradowych kosztuje prawie 8 tys.!!!
Więcej na www.osir.olsztyn.pl

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » pt 18 lut, 2005

...
Ostatnio zmieniony sob 10 cze, 2006 przez Ol(S)ztynianin, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany