Nowe gadzety dla kibiców!

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Nowe gadzety dla kibiców!

Post autor: smarek » wt 13 sty, 2004

Słuchajcie. Jak nasz sklepik wygląda każdy widzi. Jest dobrze w porównaniu z tym co było, ale nie jest super z tym co mogłoby być ( ale ładnie :) ) Wszystko zależy od nas - od kibiców, ludzi kochających Stomil ludzi chcących się z naszym klubem utożsamiać zarówno po przez chodzenie na mecze jak i obnoszenie się za swoją przynależnością klubową za pomcą różnych gadżetów. Jest możliwość powiększenia liczby rzeczy w sklepiku np. o kalendarz ze Stomilem. Warunek jest taki że musi być odpowiednia ilość osób do kupna owego gadżetu, a wpłaty będą przyjmowane na konto lub za pobraniem. Poza tym proszę o propozycję co byście chętnie jeszcze zobaczyli w sklepiku.

Pozdrawiam

kru

Post autor: kru » wt 13 sty, 2004

Ja się piszę, proponuję również zerknąć na www.mojkalendarz.pl

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » wt 13 sty, 2004

Proponuje zamowienie kalendarzy sciennych i kieszonkowych co wy na to?

ForEver
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: ndz 26 paź, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ForEver » wt 13 sty, 2004

Kalendarze spoko sprawa. Ja sie pisze. Tylko zebysmy nie zdecydowali sie w polowie roku :wink:

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » wt 13 sty, 2004

Ja rowniez pisze sie na kalendarze! Ale jednej rzeczy nie rozumiem Smarek napisał:
a wpłaty będą przyjmowane na konto lub za pobraniem.


Nie mozna by było poprostu na wtorkowym spotkaniu zapłacić? Oczywiscie ta opcja tylko dla tych co moga uczeszczac na zebrania bo Ci co nie moga no to jak najbardziej powinni miec mozliwosc kupna gadzetu prze intenet. a co do innych gadzetow to ja chetni bym widzial jakies kufle z herbem naprzyklad :D

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » wt 13 sty, 2004

Fajnie że są już jakieś odzewy. Seba co do spraw dystrybucji to nie jestem upoważniony. Spytaj się kogoś z zarządu stowarzyszenia. I nie wolno nam robić niczego z rozmachem tzn. od razu kufle z herbem i coś jeszcze. To są dobre pomysły ale na przyszłość. Żeby coś mieć to musimy postępować ostrożnie i powoli. Zacznijmy od kalędarzy a później się zbaczy. Wydaje mi się że liczba deklaracji w tym temacie na pewno pomoże nam się zbliżyć do realizacji tego planu. Więc wpisujcie się i deklarujcie się, ale bierzcie to na poważnie.

kru

Post autor: kru » śr 14 sty, 2004

Może w takim razie proponujcie swoje typy, przypominam - realne cenowo :-)

Moja propozycja:
http://www.mojkalendarz.pl/kalendarze/b ... ojacy.html

Obrazek

Kalendarz stojący, biurowy, format: 100x185 mm

- druk pełnokolorowy jednostronny, dowolna grafika lub zdjęcia
- kalendarium 6 miesięcy na każdej stronie pionowe lub poziome dopasowane do kompozycji zdjęć
- papier bezdrzewny, dwustronnie jednakowo trzykrotnie powlekany
- kolor biały lub kość słoniowa 275g/m2
- bigowany

Grafika: może jakaś fotka kibiców Stomilu, gdy trzymają race?

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » śr 14 sty, 2004

Ja jestem jak najbardziej za, tym bardziej że taki kalendarz kosztował by ok. 6 zł. Ludzie wpisujcie się deklarujcie się , żeby można ten pomysł zrealizować!

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » śr 14 sty, 2004

Biore w ciemno... :roll:

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » czw 15 sty, 2004

Ten kto chce nabyć taki kalendarz proszony jest ze mną o kontakt mailowy : [email protected] !!!!!

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » czw 15 sty, 2004

Takie kalendzrze ale najpierw nich ktos opracuje wzró graficzny bo mysle ze te kalendzare powinny byc z jakims fotami Stomilu, anie jakies standartowe.

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » czw 15 sty, 2004

Andrew chyba nie myślałeś że na stronie Stomilu oferuję kalendarz z kwiatkami albo zwierzątkami. Oczywiście na kalendarzu będzie umieszczony motyw związany z naszym klubem. Wzór już w krótce podamy. Tymczasem proszę o deklaracje na mjego maila.

Outlaw
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: śr 14 sty, 2004

Post autor: Outlaw » czw 15 sty, 2004

FAJNA SPRAWA Z TYMI KALENDARZAMI DOBRZE BY BYLO Z FOTKAMI STOMILOWCOW NA WYJAZDACH LUB NA WYJEZDZIE

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » czw 15 sty, 2004

Ludzie !!!! Skoro jesteście chętni to piszce do mnie na maila, bo musimy zobaczyć ile osób będzie!

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » czw 15 sty, 2004

Smarek a ja mam do Ciebie pytanie. Te kalendarze to chcesz zamawiac przez Stowarzyszenie wykorzystujec jego fundusze czy chcesz zamowic jako prywatna osoba? Bo w sumie nie rozumiem po co te deklaracje na Twoj adres mejlowy. Wiesz, a poza tym wiele osob nie ma internetu a rowniez bylaby chetna na takie kalendarze. Przynajmniej mi sie tak wydaje....

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » czw 15 sty, 2004

SLYSZALEM ZE SSK NIE MA JUZ KASY BO WSZYSTKO WYDALA NA WPINKI

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » czw 15 sty, 2004

Jak sie wklada uszy nie tam gdzie trzeba to sie rozne glupoty slyszy a pozniej powiela. A slyszales ze Kopernik byla kobieta?

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » czw 15 sty, 2004

Smarek a ile te kalendarze będą staly i jakie checie zamówic?

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » czw 15 sty, 2004

Andrew na poprzedniej stronie Kruszek zamieścił wzór takiego kalendarza! Co do wzoru który będzie się znajdował na kalendarzu - to jest w przygotowaniu. Cena- będzie zależeć od tego ile osób zainteresuje się kupnem. Na razie mamy 4 chętnych - zdecydowanie za mało! IM SZYBCIEJ LUDZIE SIĘ ZMOBILIZUJĄ, TM SZYBCIEJ PIĘKNE KALENDARZYKI ZE STOMILEM BĘDĄ STAŁY NA WASZYCH BIURKACH.


Jeszcze rz proszę zainteresowanych o wysyłanie maili na adres : [email protected]

JA [moderator] - JAK NIE KOPNĄĆ W DUPĘ TO NIKT SIĘ NIE ZMOBILIZUJE.JAK TAK TO KAŻDY NARZEKA- CZEMU TAK MAŁO RZECZY W SKLEPIKU ITP. ALE JAK SIĘ JUZ COŚ ZAPROPONUJE TO NIC. AKTALNIE STAN WYNOSI 5 OSÓB CHĘTNYCH :x

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pt 16 sty, 2004

GHOST BHAAAAA SAM TAK MOWILES TO CO NIE PRAWDE MOWISZ ????MOZE SAM SWOIM SLOWA PRZECZYSZ A MOZE ZAPLACISZ ZE SWOJEJ KIESZENI JAK TO ZROBILES Z CZAPKAMI

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pt 16 sty, 2004

Moze jeszce kalendarze kieszonkowe a nie tylko stojące :?: :?: :?:

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » pt 16 sty, 2004

Andrew na razie zobaczymy czy uda się załatwić te stojące. Jeżeli okarze się że będą chętni i odpowiedzialni w kupowaniu nie widzę przeszkód kontynuowania powiększania asortymentu sklepu. Na razie jest 6 chętnych

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » pt 16 sty, 2004

Smarek napisał:
JA [moderator] - JAK NIE KOPNĄĆ W DUPĘ TO NIKT SIĘ NIE ZMOBILIZUJE.JAK TAK TO KAŻDY NARZEKA- CZEMU TAK MAŁO RZECZY W SKLEPIKU ITP. ALE JAK SIĘ JUZ COŚ ZAPROPONUJE TO NIC. AKTALNIE STAN WYNOSI 5 OSÓB CHĘTNYCH


Ej, spokojnie, bez takich emocji, poczekaj do wtorku, zobaczysz, ze bedzie wiecej chetnych po wtorkowym zebraniu na kalendarz, no chyba ze nikt sie ta sprawa nie zajmie.

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » wt 24 lut, 2004

Morze i uznacie to za głupie ale ja jako zagorzały kibic pamiętający dobre czasy stomilu chciałbym jakieś pamiątkowe fotki lub jakieś kalendarzyki ze zdjęciami jeszcze z ekstraklasy to było by coś niezła rzecz dla kolekcjonerów. To tylko moja kwestja



Tylko Stomil OKS

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » wt 24 lut, 2004

Hendel pisze:Morze i uznacie to za głupie ale ja jako zagorzały kibic pamiętający dobre czasy stomilu chciałbym jakieś pamiątkowe fotki lub jakieś kalendarzyki ze zdjęciami jeszcze z ekstraklasy to było by coś niezła rzecz dla kolekcjonerów.

Myślę, że kalendarzyki bardzo by się mogły przydać wszystkim kibicom... Szczególnie żeńskiej części :hahaha:

ODPOWIEDZ