Nowe gadzety dla kibiców!

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Oudiran

Post autor: Oudiran » wt 24 lut, 2004

A JA BYM PROPONOWAL ZROBIC TAKIE KIESZONKOWE ELEKTRONICZNE STRASZAKI NA ZLYCH DZIALACZY TO BYL BY DOBRY POMYSL HEHEHEH ALBO JESZCZE LEPIEJ TAKIE PARALIZATORY ZEBY KASY NIE KRADLI HEHEHEHEHEH :lol: :lol: :lol: :) :D :D :D :) POZDRO DLA PRAWDZIWYCH STOMIL W SERCU W DUSZY I W PAMIECI

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » wt 24 lut, 2004

Ale ty Grzechu masz tą swoją wyobraźnię! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » śr 25 lut, 2004

Ty luka a o co ci chodziło z tym skopioaniem tekstu co jaja se robisz?
Napisałem to co myśle!

Tylko Stomil OKS

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » śr 25 lut, 2004

Ty Hendel....wyluzuj! Stary, jakoś opacznie mnie zrozumiałeś! Skopiowanie tekstu to...głupio się przyznać... błąd czysto techniczny! Chciałem Cię zacytować wskazując, że odnoszę się do Twojego pomysłu. Pozwoliłem sobie na taki mały żarcik :usmiech: Z Ciebie jaj sobie nie robię a pomysł uważam wręcz za bardzo dobry. Sam bardzo chciałbym mieć np. kalendarzyk ze zdjęciem na którym widać gol życia Jackiewicza :gool: Pozdro i szacunek, że piszesz to co myślisz :!:

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » śr 25 lut, 2004

Luka, widze ze jestes spoko koleś. Fajnie ze ktoś popiera muj pomysł pamiętaj ze my kibice stomilu powinnismy trzymać sie razem bo po upadku klubu niestety ale zostaliśmy tylko my, z reszta i tak spora cześć kibiców jusz ni pamięta ze kiedyś istniał Stomil. Fajnie moim zdaniem było by zrobienie jakiejś flagi z twazrą jakiejś gwiazdy Stomilu tak jak Legia ma Św.pamięci Dejnę nie hcodzi mi tu o produkcje i sprzedarz ale zrobić taka flage na mecze to coś. Kurde jak bym kiedyś sie dorobił naprawde dużej kasy to na 100 procent sponsorował bym Stomil ale tym razem to ja bym zarząd wybrał :) zeby nie było to co w ekstraklasie.
Fajnie by było wymyśleć jakąś maskotke dla drużyny. To jest tylko moja sugestja i jeśli ktos sie z nia nie zgadza to bardzo prosze mnie o tym poinformować, jeśli cos jest nie zrozumiałe bądz nieczytelne prosze napisać a powiem o co chodzi.

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » śr 25 lut, 2004

Hendel - po co robic maskotke drużyny? Ppo co robić flage z twarza jakiegoś słynnego piłkarza STOMIL-u? Moim zdaniem nie powinniśmy niczego teraz robić bo sami jeszcze na 100% nie wiemy czy nasz kochany klub sie odrodzi. Powiedz mi po co ci (nam) maksotka klubu jak wogole niema klubu? Ppowiedz mi po co ci (nam) nowa flaga jak nie jestesmy pewni czy bedziemy mogli jeszcze przynajmniej raz pojsc na mecz druzyny o nazwie STOMIL. Powiedz mi co o tym sądzisz :lol:

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » czw 26 lut, 2004

Posłuchaj mnie miecznik wiesz co jak by tacy ludzie jak ty walczyli o niepodległość Polski to by tera nie było naszego kraju a o stomilu nawet by nie mazrono. Twoja teoria to po co po co a jest po co bo wiesz co trzeba czas wyprzedzać myślami zeby coś planować bez planów daleko nie zajedziesz. Słuchaj Stomil był jest i będzie. A to co napisałem powyrzej to tylko pomysły którw prawdopodobnie nigdy sie nie ukarzą ale wiesz co? żeby powstała seryjna produkcja to najpierw sie robi prototyp ktury najczęściej nigdy sie nie dostaje na swiatło dzienne asz w końcu trafi sie ten doskonały model i mimo wszystko szacunek dla ciebie wierny kibicu!


Tylko Stomil OKS

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » sob 28 lut, 2004

Hendel ja mam swoje zdanie na ten temat, a ty masz swoje. Wkoncu kazdy ma prawo wypowiadac sie na kazdy temat i wypowiadac swoje zdanie. Pozdro dla Ciebie hendel.

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » sob 28 lut, 2004

Hendel z wielka checia zalatwie ci kurs z jezyka polskiego,a dokladnie z ortografii :lol:
PODRO DLA WSZYSTKICH STOMILOWCOW

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » sob 28 lut, 2004

A Ty chłopaku pomyśl nad interpunkcją :idea: Jest jeszcze jedna zasada, którą powinieneś znać nawet jak omijasz(łeś) szkołę! Niektóre wyrazy należy pisać wielką literą... Nigdy nie miałem kłopotów ze zrozumieniem tego co Hendel chce przekazać! Każdy może się pomylić! Pozdro Ziomek! Lepiej jednak gdy występują błędy w pisaniu niż rozumowaniu...

Oudiran

Post autor: Oudiran » ndz 29 lut, 2004

JA BYM PROPONOWAL ZROBIC KOSZULIKI BO LATO SIE ZBLIZA TYLKO NIE TAKIE PILKARSKIE TYLKO TAKIE DLA KIBICÓW JAKIS RYSUNEK NA PLECACH , NAPISY GOTYKIEM I TE SPRAWY MYSLE ZE TO BYLBY DOBRY POMYSL POZDRO DLA PRAWDZIWYCH STOMIL W DUSZY W SERCU I W PAMIECI

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » ndz 29 lut, 2004

Jestem tylko człowiekiem z polaka nie byłem nie jestem i nie będe dobry więc szczeże olewam te wszystkie zasady warzne natomiast dla mnie jest to że ktoś jest zainteresowany i potrafi sie wypowiedzieć na dany temat tak, żeby inni mogli go zrozumieć. Tylko Stomil OKS


Pozdro dla wiernych!

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » ndz 29 lut, 2004

Oudiran napisał:
JA BYM PROPONOWAL ZROBIC KOSZULIKI BO LATO SIE ZBLIZA
Dobry pomysl !! Taka koszulka napewno by sie przydała, przynajmniej mi :D

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » ndz 29 lut, 2004

Moim zdaniem OUDIRAN ma bardzo fajny pomysł :lol: też chcialbym miec taka koszulke.Może ktoś by sie pofatygował i zrobił jakiś projekcik????

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » pn 01 mar, 2004

ja niestety nie znam sie na programach graficznych i projektu wizualnego nie zrobie ale moge swoj pomysl opisac... :wink: a wiec tak z przodu napis TYLKO STOMIL i herb (cos takiego jak jest na jednej z vlepek) a z tyłu napis STOMILOWCY a ponizej herb w ktorym bylyby napisy BYLISMY JESTESMY BEDZIEMY... co Wy na to ??

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » pn 01 mar, 2004

Seba dla mnie twoj projekt moze byc tylko jest jeden poważny problem. Nie mam programu do takich rzeczy, a bardzo chciałbym sie zająć projektem jakiej koszulki :(

sliwa
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 37
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sliwa » pn 01 mar, 2004

sciagnij sobie z http://www.torrent.org.pl tam jest prawie wszystko :)

Oudiran

Post autor: Oudiran » pn 01 mar, 2004

NA PLECACH KOSZULKI LEPIEJ UMIESCIC JAKAS TWARZ ALBO CZASZKE I POD SPODEM NAPISAC OKS ULTRAS GOTYKIEM ORAZ Z PRZODU NA SERCU OCZYWISCXIE HERB STOMILU CO WY NA TO POZDRO DLA PRAWDZIWYCH STOMIL W DUSZY W SERCU I W PAMIECI

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » pn 01 mar, 2004

No właśnie fajnie by było umieścić jakąś twarz najlepiej jakiejś dawnej zasłurzonej gwiazdy Stomilu.



Tylko Stomil OKS

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » wt 02 mar, 2004

Tylko kogo.... :co:

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » wt 02 mar, 2004

Jak już chcecie umieścić kogoś to albo Konia albo Jacka Płuciennika

sliwa
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 37
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sliwa » wt 02 mar, 2004

Kasice albo Rybakowa :D

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » wt 02 mar, 2004

A może by umieścić twarz Dylusia :wink:

Oudiran

Post autor: Oudiran » wt 02 mar, 2004

A MOZE NIE KONIECZNIE KOGOS ZE STOMILU JA MYSLALEM ZE MOZE KTOS BY ZROBIL PROJEKT JAKIEJS FAJNEJ TWARZY TAKIEGO MLODEGO GNIEWNEGO CZLOWIEKA Z WYRAZEM WALKI NA TWARZY MYSLE ZE TO BYLBY LEPSZY POMYSL ALE SAMI POMYSLCIE CO BYLOBY LEPSZE POZDRO DLA PRAWDZIWYCH STOMIL W DUSZY W SERCU I W PAMIECI

ODPOWIEDZ