Definicja prawdziwego kibica Stomilu

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

gruby
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 29 sty, 2004
Lokalizacja: Szczytno

Definicja prawdziwego kibica Stomilu

Post autor: gruby » czw 29 sty, 2004

Ja nienawidze ludzi którzy uważają sie za najwiekszych kibiców Stomilu a nie byli nigdy na zadnym meczu chwalą sie jacy oni są wierni i czego by dla niego nie zrobili a kiedy STOMILi byli najbardziej potrzebni to kurna siedzieli w domkach i ich nic nie obchodziło a teraz zeby sie ludziom przypodobać to mówią ze jacy oni są oddani STOMILOWI. To jest moje subiektywne zdanie i mam nadzieje ze inni sie na ten temat wypowiedzą.

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » czw 29 sty, 2004

GRUBY-Myslę tak jak ty i w 100% sie z taba zgadzam.

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » czw 29 sty, 2004

Dla mnie prawdziwymi Kibicami STOMILU sa Ci wszyscy ktorzy obecnie chodza na wtorkowe spotkania, naleza do Stowarzyszenia,Ci co zagladaja na to forum i sa naprawde zainteresowani Klubem, Ci co interesuja sie losami Klubu, pomimo tego ze mieszkaja poza Olsztynem oraz mlodzi(tzn Dzieci ok 10-12 lat) ludzie ktorych spotykam na ulicy w szaliku czy czapce STOMILU. Dla mnie to jest bardzo budujace ze takie Osoby rozpowrzechniaja nazwe STOMIL i pokazuja innym ludziom ze STOMIL POZOSTANIE NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIECIE i byc moze ktos na widok takiej osoby chociaz przypomni sobie o STOMILU a moze nawet zacznie szukac aktualnych informacji o Naszym Klubie...mysle ze te osoby nie zdaja sobie sprawy jaka reklame robia STOMILOWI. oczywiscie to jest tylko moje zdanie...

Flower
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 119
Rejestracja: pt 22 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Flower » czw 29 sty, 2004

A szczególnie dużo takich osób, o których mówił GRÓBY kozaczy na Internecie....

gruby
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 29 sty, 2004
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: gruby » czw 29 sty, 2004

SEBA BARDZO DOBRZE ZE CHODZĄ WIDZISZ TAKICH LUDZI KTÓRZY JESZCZE WIERZĄ W STOMIL ALE CZY WIEDZĄ CO NAPRZYKŁAD NOSZĄ CO TO OZNACZA ZE TO MA JAKIEŚ ZOBOWIAZANIA NIE WYMAGAM TEGO WSZYSTKIEGO OD JAKIŚ MAŁOLATÓW ALE WPEŁNI SWIADOMYCH LUDZI KTÓRZY KOCHAJĄ STOMIL A NIE PODSZYWAJĄ SIE POD JEGO LOGO !!

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Gruby

Post autor: Świder » czw 29 sty, 2004

Ej co ty gruby gadasz wazne jest własnie to ze malolaci nosza bary Stomilu bo oni reklamuja to w srod podstawowek i o to chodzi Stomilu niema narazie a jednak siurki chodza i promuja Stomilu i to jest dobre dzisaij widzialem mlodego w czapce OKSu to az chlopaka poglaskalem po glowie powiedzialem zeby tak dalej trzymal. To jest dobra rzecz jak jak widzisz mlodych w barwach bialo niebiskich oby bylo ich tylko wiecej oni jeszcze maja czas jezdzic na mecze narazie niech ida w odpowiednim kierunku na OLSZTYN.

kru

Post autor: kru » pt 30 sty, 2004

Bardzo ciekawy temat. Swoją dłuższą wypowiedź dam później, a teraz chciałbym nawiązać do stomilowskich barw na mieście. Świder widział kogoś w Szczytnie, ja natomiast widziałem ostatnio dwie girls w Olsztynie na ulicy Grunwaldzkiej śmiało paradujące w szalach Stomilu. Milutko się zrobiło... :wink:

gruby
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 29 sty, 2004
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: gruby » pt 30 sty, 2004

A CH MI NIE CHODZI O JAKIEŚ DZIECI KTÓRE CHODZĄ W CZPKACH SZALIKACH STOMILU TYLKO O LUDZI KTÓRZY WIEDZA CO TO JEST PRAWDZIWE KIBICOWANIE I WIARA W SWOJĄ DRUŻYNE A JEŻELI CHODZI O MŁODSZE POKOLENIE TEŻ SIE BARDZO CIESZE JAK WIDZE TAKIE COŚ JAK TO SIE MÓWI PATRYJOTYZM TERYTORIALNY :D ALE POWRACAJĄC POPROSTU NIE NAWIDZE LUDZI KTÓRZY TYLKO KIBICUJĄ ZEBY SIE KOMUŚ PRZYPODOBAĆ BO TO TRZEBA ROBIĆ Z SERCEM I ODDANIEM

Oudiran

Post autor: Oudiran » pt 30 sty, 2004

ZGADZAM SIE Z KOLEGA TRZEBA Z SERCEM DO TEGO PODCHODZIC POZDRÓWKI DLA PRAWDZIWYCH STOMIL ZYJE I ZYC BEDZIE NIESMIERTELNIE JAK ZDJECIE

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pt 30 sty, 2004

ZGADZAM SIE Z GRUBYM ALE DOBRZE ZE MLODZI CHODZA W BARWACH STOMILU TO BUDUJE PRZECIERZ KLUBU NIE MA A ONI CHODZA W TYCH SZALACH LEPIEJ NIZ W STOMILU NIZ LEGI LUB JAKIS INNYCH

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » ndz 01 lut, 2004

Moje zdanie jest takie, w ten sposób nie można stawiać sprawy. "Definicja prawdziwego czegoś tam..." - bzdura, bo każdy przeżywa różne rzeczy na swój sposób. Bo to jest to samo co "ideał czegoś tam". Tylko że dla jednego ideałem jest blondynka, dla innego brunetka, a dla jeszcze innego mężczyzna... Podobnie z muzyką - zapytamy "jaka jest najlepsza muzyka na świecie" i co? Jeden lubi rocka, inny punk, inny HH, a jeszcze ktoś inny muzykę poważną.
No i najważniejsze - takie stawianie sprawy jest niebezpieczne. Już był taki jeden, dla którego prawdziwy człowiek miał niebieskie oczy i blond włosy. Jak się skończyło np. dla Polaków - każdy wie.
Patrząc z drugiej strony - stereotyp jest zawsze zwodniczy. Bo czy każdy ogolony przy skórze to bandyta, a czy każdy dobrze wykształcony to anioł lub erudyta?
Takie tam luźne przemyślenia w niedzielny wieczór. Pozdrawiam.

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

CZEŚĆ

Post autor: pztrz » czw 19 lut, 2004

Mam 13 lat i dosyć często zaglądam na tą strone! Nie wiem o co chodzi grubemu mówiąc, że Dzieci chodzą w szalikach i że to nie są kibice. Przecież na meczach Stomilu wielokrotnie było widac grupki młodych,spragnonych piłki ludzi (10-13 lat), którzy kibicowali Stomilowi i tak jest do tej pory, ale zostali tylko najwierniejsiczy którzy wierzą, że klub sie odrodzi, a nie teraz odsuneli sie od klubu w tym sensie, że teraz sie śmieją z OKS-u że upadł itp. a jak Stomil wróci na piłkarskie boiska (oby jak najszybciej)oni znowu wrócą do klubu bedą chodzić na mecz.Ale odpowiedzcie mi czy to jest prawdziwy kibic, który jest jedynie z drużyną jak dobrze sie dzieje? I "MŁODE SIURKI" może w przyszłoście będą spełniać waszą rolę!

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » czw 19 lut, 2004

No, dziadki - przywalił Wam trochę młody. Może niektórzy zrozumieją, że nie są jedynymi kibicami Stomilu na świecie. Brawo Przybyś! Czekam jeszcze na opinie ludzi, których co niektórzy, którym się we łbach poprzewracało, nazywają piknikami lub fetą, a mają Stomil 1000 raz bardziej w sercu od co niektórych "najwierniejszych"...

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » czw 19 lut, 2004

PRZYBYŚ, zatkalo mnie to co ześ teraz napisal masz racje i zgadzam sie z Tobą! Pozdro dla Ciebie!

Oudiran

Post autor: Oudiran » pt 20 lut, 2004

PRAWDZIWY KIBIC TO WIERNY KIBIC Z KLUBEM NA DOBRE I NA ZLE CZY SNIEG CZY BURZA Z KLUBEM W SERCU I Z DPINGIEM PRZEZ CALY MECZ TO CHYBA JEST PRAWDZIWY KIBIC POZDRO DLA PRAWDZIWYCH BYLISMY JESTESMY BEDZIEMY STOMIL OLSZTYN OKS NIKT I NIC TEGO NIE ZMIENI

ODPOWIEDZ