Kibice Stomilu na obczyznie

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

fajny
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: ndz 16 kwie, 2006
Lokalizacja: clifton.NJ. USA

Post autor: fajny » sob 22 kwie, 2006

ja mieszkalem w 12

fajny
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: ndz 16 kwie, 2006
Lokalizacja: clifton.NJ. USA

Post autor: fajny » sob 22 kwie, 2006

Gawel to moj brat

Awatar użytkownika
Good
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: wt 27 lip, 2004
Lokalizacja: Crawley- Jeziolka

Post autor: Good » sob 22 kwie, 2006

Widzisz ja Gawla to pamietam dobrze ale zeby mial brata to tego juz nie pamietam, gdy bym cie zobaczyl to pewnie bym sobie przypomnial. Wielka pozdrowka dla calego Jeziolka!! :wink:

1945

Post autor: 1945 » czw 18 maja, 2006

Temat podupada, a nie powinien.

H'S'M z Stomil-fcuk doczekali sie kolejnej flagi, oraz powiekszyli grono o kolejnych 2 aktywnych czlonkow. :D Tak wiec sie sprawa rozkreca. :P Jednak szukamy innych kibicow z UK, Irlandii, jak i reszty swiata do zrzeszenia pod jedna wspolna flaga 8)

Jak ktos zainteresowany to na priv.

heysel
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: pn 27 mar, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Morda Ty jeszcze żyjesz?

Post autor: heysel » czw 25 maja, 2006

Kurde mol, Morda niezły post założyłeś.Krzysiu pozdrowionka dla Ciebie od wszystkich chłopaków -Chudy ,brat Rynia
Jedno miasto jeden klub Stromil Olsztyn aż po grób.
BANDA JURANDA WIECZNIE ŻYWA;)

heysel
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: pn 27 mar, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

KKK

Post autor: heysel » czw 25 maja, 2006

Chyba wiekszość z nas czasami jest za granicą,wiec to dobry pomysł.Jak ktos ze starych stomilowców będzie na mundialu niech daje znać.Może się spotkamy>

Awatar użytkownika
Morda
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 50
Rejestracja: pt 09 wrz, 2005
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Morda » ndz 28 maja, 2006

Pozdrowienia z Northampton dla całej wiary.Już mi minął tu roczek.Szukam kontaktu z kimś z UK(okolice Londynu i południowa Anglia).

1945

Post autor: 1945 » pn 29 maja, 2006

My jestesmy z okolic Londynu... 8)

Szewczo86
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pt 30 cze, 2006

Post autor: Szewczo86 » pt 30 cze, 2006

Szukam Stomilowcow w Londynie Piszcie Chlopaki (dziewczyny tez oczywiscie moga byc:P)Moze sie zgadamy do jakiegos pabu na piwo... :)pozdrowienia dla wszystkoch Stomilowcow.






STOMIL OLSZTYN OKS!!

Flaber007
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 68
Rejestracja: śr 16 lut, 2005

Post autor: Flaber007 » sob 01 lip, 2006

A mnie ciekawi czy jest ktos w Dublinie ze Stomilowcow..?

Tiger
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: wt 28 gru, 2004

Post autor: Tiger » sob 01 lip, 2006

Heja, jak tam sie podoba w tym Dublinie? Spedzilem tam troche czasu w zeszlym roku-ogolnie niezbyt sie podobalo. Tamtego czasu jedyna mala ekipe jaka namierzylem to byla Lechia i to wszystko....teraz sytuacja juz nieco ulegla zmianie zapewne. Najlepsza knajpa w jakiej tam bylem to "Stadion" w samym centrum, niedaleko Spike`a w strone polnocy-polecam i pzdr

Flaber007
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 68
Rejestracja: śr 16 lut, 2005

Post autor: Flaber007 » sob 01 lip, 2006

ja widzialem jedna vlepke lech-arka-cracovia (oczywiscie w tym miejscu zamiast niej jest teraz vlepka Stomilu) i pelno Stomilu ktore rozlepilem..:) a co do knajp to bylem tylko w zanzi bar.. nawet spoko bylo..

1945

Post autor: 1945 » ndz 02 lip, 2006

Szewczo86 pisze:Szukam Stomilowcow w Londynie Piszcie Chlopaki (dziewczyny tez oczywiscie moga byc:P)Moze sie zgadamy do jakiegos pabu na piwo... :)pozdrowienia dla wszystkoch Stomilowcow.
STOMIL OLSZTYN OKS!!
Tak jak juz wczesniej mowilem, jest oficjalny fan klub Stomilu na wyspach. Ciezko to wszystko ogarnac bo wszyscy sa strasznie porozrzucani. A jeszcze bardziej ciezko, bo naja obecnie gdzies klub. Ale jak ktos naprawde jest zainteresowany dzialaniem mimo duzej odleglosci, to zapraszam na priv, bo ja juz wczesniej obdzwonilem sporo osob i skonczylo sie na deklaracjach.

W przyszly weekend planujemy wypad do jednego z wiekszych klubow, wiec byla by niezla okazja by wszystkich zgrac.

Na dzien dzisiejszy fc-uk prowadzi kilka wiele dzialan na roznych frontach i zaczynamy realizacje nowych pomyslow.

Podstawa mimo wszystko sa wyjazdy na kadre, bo tam mamy najwiekszy kontakt z innymi ekipami, co w 4 lidze jest ograniczone. W tym roku zaliczylismy dotychczas 4 mecze (USA,Chorwacja,Ekwador,Kostaryka) nie udalo nam sie byc na 2 (nie dostalismy wizy na Arabie Saudyjska, nie dostalimy biletow na Niemcy-ale bylismy w Westfalenhalle-12tys). Obecnie jedziemy do Danii i tam bedziemy napewno dobrze widoczni.

Jezdzimy na Stomil, i jestesmy obecnie najdalszym aktywnym fc (Lukta,Elblag).

Wyjazdy na OKS Stomilowcy, ktorzy sa naszym oczkiem w glowie (Warmia, Legajny, Roznowo, Gryzliny).

Posiadamy wlasne fany, ktore sa juz dobrze znane.

Z planow na lato, to wydanie wlasnych gadzetow (bluzy, szale...).

Wyjazdy z pewnymi Londynskimi ekipami 8) na lige.

Wspomniany wyjazd do Danii.

No i oczywiscie jakis wyjazd na Stomil.

Sa tez inicjatywy czysto finansowe, ale to obecnie dogrywane tematy.

Jak ktos jest chetny powiekszyc nasze grono, to zapraszam na priv. Pomysly beda rowniez mile widziane, bo ogolnie to sie troche wciaz nudzimy :D

PS. Na koniec lipca ustawiamy mala imprezke integracyjna dla Stomilowcow, jak i zaprzyjaznionych kibicow Polonii. szczegoly wkrotce.

PS2. Zapomnialem napisac, ze obecnie mamy okolo 20 osob w naszym fc (w tym 4 dziwczyny). Niestety wiekszosc to funciaki i ciezko z nimi cokolwiek zrobic. Prawdziwych kibicow jest napewno 2 a reszta w porywach. :twisted:

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 02 lip, 2006

Glapo de Warm pisze:
Jezdzimy na Stomil, i jestesmy obecnie najdalszym aktywnym fc (Lukta,Elblag).

Wyjazdy na OKS Stomilowcy, ktorzy sa naszym oczkiem w glowie (Warmia, Legajny, Roznowo, Gryzliny).

No i oczywiscie jakis wyjazd na Stomil.
A czy waszym oczkiem w głowie nie powinien być Stomil IV ligowy??? I raczej jak juz jezdzicie to ważniejesze sa mecze w 4 lidze i z reguły to nie sa jakies wyjazdy, w porównaniu do b-klasy. Rozumiem przywiązanie do klubu załoznogew min przez ciebie, ale uwazam ze piorytetem powinna byc IV ligowa druzyna.

1945

Post autor: 1945 » pn 03 lip, 2006

Ulala :evil:

Nie czepiaj sie pojedynczych slowek, bo jeszcze rozwiazesz kod Leonarda da Vinci :wink:

Ci co nas znaja to dobrze wiedza jak jest i nie bede sie tu z niczego tlumaczyc.

Powiem jedynie, ze pytasz sie tak jak czesto dzieci pytaja mame, ktore dziecko ona bardziej kocha?

Pozdro 8)

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pn 03 lip, 2006

Poprzez moje pytania chcialem ci uswiadomic, że jednak jedno "dziecko" traktujesz lepiej, co nie powinno miec miejsca. W ten sposób powoli uwidacznia sie podział na kibiców Stomilu i OKS Stomilowcy, co jest złym zjawiskiem i powinno byc "napietnowane". W Olsztynie TYLKO STOMIL OKS !!!

1945

Post autor: 1945 » pn 03 lip, 2006

Tez mi sie niepodoba robienie jakichkolwiek podzialow. Jednak w wiekszosci to kibice odcinaja sie od OKS Stomilowcy, a w przeciwna strone takich podzialow nie ma. Zreszta mozna to zauwazyc na meczach oby klubow.

Obecnie napewno zostanie wiele spraw wyjasnionych w gronie nowego zarzadu SSK. Sa tam przedstawiciele wszystkich opcji w Olsztynie, wiec wspolne inicjatywy powinny skonsolidowac naszych kibicow.

Pozdro

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » śr 05 lip, 2006

Glapo de Warm pisze:Tez mi sie niepodoba robienie jakichkolwiek podzialow. Jednak w wiekszosci to kibice odcinaja sie od OKS Stomilowcy, a w przeciwna strone takich podzialow nie ma. Zreszta mozna to zauwazyc na meczach oby klubow.
Pozdro
Osobiscie mam inne zdanie na ten temat.

1945

Post autor: 1945 » śr 05 lip, 2006

Twoje prawo.

Powiem tylko, ze na tym forum jest obecny caly zarzad OKS Stomilowcy, (Luka, Kyniu i Emilozo). Wiec spokojnie mozesz do nich skierowac swoje watpliwosci, a oni napewno chetnie odpowiedza.

Pozdro

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » czw 06 lip, 2006

Co do zarządu OKS Stomilowcy nie mam zastrzerzeń jako przynalzenosci i co do uczuc do jedngo klubu, stanowi on dokskonały wzór jaim powini sie kierowac inn.i Ale do osób innych , które wystpuja na forum jak i na innch płaszczynach mam drobne zastrzezenia, więc pamiętajcie w OLSZTYNIE TYLKO STOMIL OKS!!!

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » czw 06 lip, 2006

Podobnie jak zagranicą :) TYLKO STOMIL OKS

ps. bo temat zmenił swoje oblicze

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » czw 06 lip, 2006

Z mojej strony koniec tematu.

Awatar użytkownika
Morda
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 50
Rejestracja: pt 09 wrz, 2005
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Morda » pt 22 gru, 2006

Życzę wesołych świat i lepszego nowego roku wszystkim fanatykom.

ODPOWIEDZ