Pytania w sprawach klubu OKS Stomilowcy Olsztyn

Czyli wszystko o naszej drużynie występującej w lidze okręgowej

Moderatorzy: Kyniu, Luka, Moderatorzy

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Pytania w sprawach klubu OKS Stomilowcy Olsztyn

Post autor: Emilozo » ndz 03 lip, 2005

W tym temacie proszę zadawać wszelkie pytania w sprawach klubu :)
Naki Olsztyn pisze:A kto ma grac w tej drużynie?
W najbliższym czasie zostaną zorganizowane testy, na których będzie mógł sie zaprezentować dosłownie każdy. Jednak uprzedzam, że trener będzie surowy i trzeba być w formie, o doświadczeniu i ograniu nawet nie wspominając.
Naki Olsztyn pisze:a co do kadry to czy zawodnikom beda wyplacane jakies pensje czy na jakich zasadach finansowych bedzie dzialal ten klub?
Klub bedzie działał na jasnych i przejżystych zasadach. Na dzień dzisiejszy będzie utrzymywać się ze składek. Jednak będą również pozyskiwani drobni sponsorzy.

Piłkarze nie będą opłacani, bo to jest raptem B klasa. Kochający Stomil i piłke dobrze wiedzą że pieniądze nie są najważniejsze. Ale za 2, 3 lata napewną będą opłacani.
Świder pisze:No myslalem ze nasze rozmowy stanely w miejscu a jedak cos zrobilisci i gratulacje dlawas napewno bede wspomagal finansowo ile sie da klub tylk mam jedno ale czemu nienazwaliscie tego klubu OKS STOMIL no bo Stomilowcy to trchoe glupio brzy bo sponsorzy sobie moga pomyslec ze to jakas dzicinada albo cos w tym stylu zanim zarejstrujecie nazwe to pomyslcie jesze nad tym
Nazwa musi byc taka, bo prawnie nie da się obecnie zrobić Stomilu. Confused Dokładne wyjaśnienia tylko prywatnie.

Nazwa Stomilowcy raczej nie brzmi głupio, bo i Stomilowcy nie są głupi. Zapewne chciałeś inaczej to określić.
Kleofas pisze:Mam pytanie a co w takim przypadku będzie ze stadionem na piłsudzkiego jak wybudujecie boisko dla stomilowców przy szkole 25.
Na Piłsudskiego na dzień dzisiejszy nie ma szans dostać boiska. A że w Olsztynie nie ma boisk, to przygotowujemy to na ZSO 3. Mamy przy tym duże wsparcie, którego nie otrzymalibyśmy w żadnym innym miejscu. Smile

Stadion na Piłsudskiego bedzie wciąż służyc Stomilowi.

Pawel
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 159
Rejestracja: ndz 03 lip, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

<<< Gra w zespole >>>

Post autor: Pawel » ndz 03 lip, 2005

Mam takie pytanko jezeli ja mam 15 lat to czy mam jakiekolwiek szanse na gre w zespole oks stomilowcy olsztyn :x :D

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » ndz 03 lip, 2005

W piątek będzie zorganizowany pierwszy trening (więcej szczegułów w najbliższym czasie) to wtedy sprawdzimy, czy się nadasz. Narazie to zapraszam na plac budowy :!: :twisted:

Pawel
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 159
Rejestracja: ndz 03 lip, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

<<< Stadion >>>

Post autor: Pawel » ndz 03 lip, 2005

Mam jeszcze jedno pytanie. Jezeli jest to boisko szkolne to oznacza ze ludzie graja tam w pilke. Czy to sie zmieni po "budowie"? Jezeli nie to obawiam sie ze trawa tam dlugo nie przetrwa.KIedy bedzie znane nazwisko trenera. :)

Naki_Olsztyn
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: sob 28 maja, 2005

Post autor: Naki_Olsztyn » ndz 03 lip, 2005

badania robi sie co pol roku - ale jak masz znajomego lekarza to niech on ci karte podbije 8)

Awatar użytkownika
juve1987
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: ndz 03 lip, 2005
Lokalizacja: Stąd

rekrutacja :P

Post autor: juve1987 » ndz 03 lip, 2005

Mozecie w jakis sposob chociarz nakreslic jak bedzie wygladala rekrutacja do druzyny i czy juz wiadomo gdzie sie odbedzie?

Awatar użytkownika
juve1987
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: ndz 03 lip, 2005
Lokalizacja: Stąd

Post autor: juve1987 » ndz 03 lip, 2005

Dzieki za szybka odpowiedz...to mam jeszcze ze 2-3 pytania...
1.Jak liczebna kadre planujecie zrobic
2.Czy jak sie komus nie udaloby dostac z tak zwana pierwsza fala naboru to czy pozniej ma jakies szanse
3.Sa juz jacys pewniacy w skladzie :P tacy bez rkrutacji :D (zart)

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pn 04 lip, 2005

A ja też mam pytanko. Szczególnie do osób, które chcą sie spróbować swoich sił na boisku. Kto z Was ma zamiar nam pomóc przy pracach remontowych? Narazie nie ma na czym grać...

poisonero
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: pn 04 lip, 2005
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: poisonero » pn 04 lip, 2005

:D Napisaliście ze jedynym derbowym meczem będzie spotkanie z Orłem - w tamtym sezonie był jeszcze Kormoran Olsztyn - co z tą drużyną?

giko87
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: sob 28 maja, 2005
Lokalizacja: olsztyn

Post autor: giko87 » sob 09 lip, 2005

macie juz trenera?:>mam kondydature!!marianm ierzejewski!!!!!bedziemy z nim w niedziele o 16 prawdopodobnie

Awatar użytkownika
Kaspersky
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 38
Rejestracja: czw 07 lip, 2005
Lokalizacja: PIECZEWO
Kontakt:

Post autor: Kaspersky » sob 09 lip, 2005

Gratuluję świetnego pomysłu (założenia drużyny Stomilowców). Chciałbym wiedzieć jakie formalności musiały zostać spełnione, żeby wystartować w B-klasie. Jeśli to możliwe(czytaj: jakby się komuś chciało :wink: ) to proszę o odpowiedź na forum lub w formie emaliowanej: [email protected] Życzę szybkiego awansu do ekstraklasy 8) Pozdro dla całego Pieczewka vel Bułkowa :lol:

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » ndz 10 lip, 2005

Czy po dzisiejszych testach bedzie juiz wiadomo kto bedzie gral ?

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » ndz 10 lip, 2005

Trener po dzisiejszym treningu napewno wybierze kilku zawodnikow ale do glebszej selekcji potrzeba wiecej niz jednego treningu

Naki_Olsztyn
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: sob 28 maja, 2005

Post autor: Naki_Olsztyn » ndz 10 lip, 2005

Glapo de Warm pisze:Sypie się i prawdopodobnie nie przystąpi do rozgrywek. Jej zawodnicy w dużej częsci zasilili Ekipe ze Starego Olsztyna.

Właśnie z tego co sie orientuje to Kormoran zawsze miał problemy finansowe ale co do piłkarzy to mieli ich naprawdę dobrych. Może warto żeby zasilili ekipę OKS Stomilowcy? Ma ktoś z nimi jakiś kontakt?

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » ndz 10 lip, 2005

A kto jest trenerem Drużyny OKS Stomilowcy Olsztyn ?

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » pn 11 lip, 2005

kiedy bedzie jakis kolejny trening i gdzie on bedzie ? :) bo wracam dopiero 18 lipca :P

Naki_Olsztyn
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: sob 28 maja, 2005

Post autor: Naki_Olsztyn » pn 11 lip, 2005

Możecie podać ktos ie dostał do drużyny oraz jakie planujecie sparingi i gdzie będziecie je grać?

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » pn 11 lip, 2005

Pewnie!! Poza tym jest wiele szans zaprezentowania swoich chęci i zaangażowania połączonego z treningiem kondycyjnym...JEST JESZCZE WIELE PRAC NA NASZYM STADIONIE :wink:

Awatar użytkownika
Kaspersky
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 38
Rejestracja: czw 07 lip, 2005
Lokalizacja: PIECZEWO
Kontakt:

Post autor: Kaspersky » pn 11 lip, 2005

Dzięki Glapo de Warm za to, że w ogóle Ci się chciało odpowiadać;) Ja miałem takie małe marzenie, żeby kiedyś założyć swój klub, ale po tym co napisałeś to mi się chyba to moje marzonko odwlecze w czasie. Tym większy szacunek dla was, chłopaki, za determinację - w końcu żeby tyle formalności spełnić to trzeba być zdeterminowanym - macie jak w banku, że jak tylko będę miał taką możliwość to będę wpadał na wasze mecze :D Pozdrawiam i życzę szybkiego awansu :!: I jeszcze małe pytanko: ile osób zjawiło się na tym pierwszym traningu (chciałbym wiedzieć czy miałem jakiekolwiek szanse na załapanie się do drużyny...choć i tak to już nie jest realne). Szakunec, szakunec nieogarniony z mojej strony :D

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » wt 12 lip, 2005

Zachęcam do przeczytania artykułu:

http://miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,35189,2815360.html

Mam nadzieję, że kolejny artykuł w GAZECIE WYBORCZEJ będzie dla osób związanych z projektem dodatkową mobilizacją do dalszego działania a dla wszystkich potencjalnych sponsorów czy osób zainteresowanych pomocą, bodźcem do podjęcia współpracy.[/b]

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » wt 12 lip, 2005

nastepny trening najprawdopodobniej odbedzie sie we czwartek na boisku LO 6 o godzinie 18 ( zainteresowani zostana powiadomieni sms-em) najprawdopodobniej bedzie obecny rowniez asystent trenera :D:D

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » sob 16 lip, 2005

Mam pytanie w związku z nowo powstałym klubem:
Czy macie jakis herb ?

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » sob 16 lip, 2005

Mam pytanie w związku z nowo powstałym klubem:
Czy macie jakis herb ?
Właśnie trwają ostatnie szlify i już za kilka dni przedstawimy herb :D
I ja także mam pytanie ilu graczy można zgłosić do ligi?
Odpowiedzi na wiele pytań związanych z samymi rozgrywkami znajdziecie tu:
http://wmzpn.pl/

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » pn 18 lip, 2005

na kiedy jest planowany trening tak mniej wiecej ? Bylem na 1 treningu, dostalem sie ale nie bylo mnie tydzien w Olsztynie, wiec pytam :)

pozdro.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » wt 19 lip, 2005

Dzisiaj trening siłowy na sp25 o godz. 18:00 :!:

ODPOWIEDZ