Szaliki

Oferty sprzedaży, kupna, wymiany oraz projekty gadżetów Stomilowskich

Moderatorzy: F.R.T., Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Szaliki

Post autor: MieCZniK » śr 21 sty, 2004

Siemka. Mam sprawe! Jestem zainteresowany kupnem szaliku STOMIL-u i chcialbym zeby zrobic liste osob ktore te chca sobie jeszcze kupic szalik!Prosilbym o wpisywanie sie na ten temat naszego forum, bo trzeba troche ludzi rzeby jakie kolwiek zamowienie zlozyc.

WPISUJCIE SIE CHETNI NA ZAKUP SZALIKA!
Ostatnio zmieniony wt 26 maja, 2009 przez MieCZniK, łącznie zmieniany 2 razy.

Oudiran

Post autor: Oudiran » śr 21 sty, 2004

JA JESTEM CHCETNY ALE NA TE SZALICZKI Z NAPISAMI BO PODOBAJA MI SIE POZDRO DLA OKS FANOW

sharif
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: czw 16 paź, 2003
Lokalizacja: Zatorze
Kontakt:

Post autor: sharif » śr 21 sty, 2004

WITAM!
Ja bym się chetnie pisał na SZaliczek Naszego Kochanego Klubu.
POZDRO!

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » śr 21 sty, 2004

N to wyglada na to ze mamy jush trech chetnych na szaliczki naszego STOMI-u. Mam nadzieje ze bedzie ich o wiele wiecej

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » śr 21 sty, 2004

Zapotrzebowanie na szale jest napewno,wiec dobrym pomysłem jest sprowadzenie nowej partii .Niech na ten temat sie wypowiedza lepiej ludzie odpowiedzilani za gadzety klubowe.

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » śr 21 sty, 2004

jesli chcecie robic szale z nowym wzorem to ja sie rowniez na nie pisze ale jesli chcecie powielic wzor juz zrobiony to nie.

Oudiran

Post autor: Oudiran » śr 21 sty, 2004

ALE TO POTRZEBA BY CZASU ZEBY NOWE WZORY ULOZYC OSOBY KTORA TO KUMA I JUZ DAWALA JAKIES CIEKAWE WZORY TAKIE JEST MOJE ZDANIE MYSLE MIECZNK ZE SIE ZE MNA ZGODZISZ. OCZYWISCIE TA OSOBA POWINNA DAC JAKIS CIEKAWY PROJEKCIK NA NOWE SZALE ALE MYSLE ZE POWINNO SIE UZBIERAC CONAJMNIEJ 20-30 OSOB ABY MOZNA W OGOLE ROZMAWIAAC O ZAMOWIENIU POZDRO DLA FANOW OKS

Awatar użytkownika
Thor
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 10
Rejestracja: pt 09 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Thor » śr 21 sty, 2004

Ja jestem chętny na ten pierwszy szal, ja już mam ale dla młodszego braciaka by mi się przydał, trzeba inwestować w przyszłych kibiców :D , no chyba że naszej wspaniałej drużynie uda się wygrać turniej, bo słyszałem że w nagrode są pamiątki to może i szal się tam znajdzie??

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Szaliki

Post autor: Hendel » śr 21 sty, 2004

Ja mam stary szalik Stomilu ale na ten nowy to sie oczywiscie pisze. Jestem z kętrzyna i nie wiem wlasnie czy tam terz bedzie morzna go dostać czy tylko w olsztynie. Chcial bym tesz wpłacać kase na to wasze zebranie tylko ja nie moge w nim uczestniczyć więc jest jakaś morzliwość wpłaty pocztą? bo bym starał sie wpłacać około 60 zł jak bym mugł to i więcej ale nie muwie ze na 100 procent. Tylko stomil OKS. pozdro dla wszystkich fanów Stomilu

Oudiran

Post autor: Oudiran » czw 22 sty, 2004

TY NO SPOKO ZIOM ALE JAK CHECSTO MUSISZ JEDNAK NA SPOTKANIE PRZYBYC WE WTOREK O 17 HENDEL TO WPADNIJ KIEDYS I WES HAJ S I SPOKO WPLACISZ NA KONTO NASZEJ KOCHAEJ DRUZYNY ALE CHYBA TYLKO TAKA OPCJA JEST ZEBY NA SPOTKANIU WPLAIC WIEC WEZ WPADNIJ JAK MOZESZ WE WTORK I BEDZIE SPOKO WIESZ BO FANI OKS ZAWSZE MILE WIDZIANIA WIEC ZASTANOW SIE I MOZE PRZYJEDZIESZ TAK BEDZIE LATWIEJ Z WPLATA A Z SZALIKAMI TO WIESZ EKIPA MUSI SIE UZBIERAC PRZYNAJMNIEJ 20 OSOB ZEBY BYLA MOWA O SZALIKACH POZDRO DLA CIBIE OKS NA ZAWSZE ZYJE I ZYC BEDZI NIESMIERTELNIE JAK ZDJECIE PO OSTATNIE SERCA BICEI PO PROSTU BYLISMY JESTESMY BEDZIEMY STOMIL FANI .POZDRO DLA JARZY I JEGO SIOSTRY OD ZBYSZKA

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » czw 22 sty, 2004

Ja też chcę szalik Stomilu !!!!!!!!!!!!!

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » czw 22 sty, 2004

Czy wy niewiecie ze szaliki Stomilu jush sa? Bo sa o ile mi wiadomo. Wiec miecznik dodal kolejny niepotrzebny post..

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » pt 23 sty, 2004

Co do szali to te zrobione przez stowarzyszenie były wypasione i czekam aż zgłoszą sie jeszcze chętni na ich zakup, a wtedy myśle że zostanie zamówionych jeszcze conajmniej kilkadziesiąt. Ja pisze sie na te szale.
Pozdro od fanatyka dla fanatyków

Oudiran

Post autor: Oudiran » pt 23 sty, 2004

JA TEZ JESTEM CHETNY NA ZAKUP SZALIKA BO NA TAMTE NIE ZDAZYLEM SIE ZALAPAC BO NIE MIALEM HAJSU ALE JAK BEDZIE LISTA CHCETNYCH NA NOWE SZALIKI TO JA JESTEM CHCETNY POZDRO DLA PRAWDZIWYCH

ForEver
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: ndz 26 paź, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ForEver » pt 23 sty, 2004

Ja też się pisze na szalik ale wiadomo ze jezeli będzie nas tylu to nic niew wskuramy...chociaz może :wink:

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pn 26 sty, 2004

SADZE ZE MOZNA ZROBIC NOWY PROJEKT SZALA I GO ZAMOWIC BO PO CO TAKI SAM ZAMAWIAC LEPIEJ ZROBIC NOWY WZOR

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » pn 26 sty, 2004

Siema :!: chcialbym powiedziec ze mi sie bardzio podobaly tre szaliki co ostatnio mozna bylo sobie kupic na stowarzyszeniu.i odpowiadalyby mi.ale spoko.moze ktos wymysli lepszy projekt szalika :?: prosimy o nowe projekty.POZDRO

kru

Post autor: kru » pn 26 sty, 2004

Panie i Panowie,

Projekty, projekty... a nie łaska samemu wziąć długopis / ołówek / pióro * i samym coś zrobić, a nie czekac na nas?

* - podkreślić właściwe

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » pn 26 sty, 2004

MANIO napisal :
SADZE ZE MOZNA ZROBIC NOWY PROJEKT SZALA I GO ZAMOWIC BO PO CO TAKI SAM ZAMAWIAC LEPIEJ ZROBIC NOWY WZOR
wpelni sie zgadzam :!: jestem za zrobieniem nowego szalika...

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » pn 26 sty, 2004

Widze ze jest duzo chetnych na szaliki. Mam pomysl :!: mozna zamowic te poprzednie szaliki i zamowic niowe szaliki (nowy wzor) i wtedy kazdy kto tylko bedzie chciala kupi sobie taki szalik jaki mu odpowiada. Kto jest za tym to nie cos napisze na ten temat.

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

STOMIL

Post autor: Świder » pn 26 sty, 2004

JA WEZME SZAL STOMILU I PARU KOLESI OD NAS TAK OK 5 ale jeszcze musze zagadac dam znac

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » wt 27 sty, 2004

PO CO ROBIC TE SAME SZALE JAK LEPIEJ ZROBIC NOWE A CI CO NIE MAJA TAMTEGO TO NIECH ZALUJA JA BYM BYL ZA SZARFA TKANA WIDZIALEM DUZO KLUBOW MA TAKIE LADNE SZARFY CZEMU MY BYSMY NIE MOGLI MIEC CO WY NA TO?

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » wt 27 sty, 2004

Powiem ze mi osobiscie sie bardziej podobaja szaliki z napisami.Mozemy zamowic te i te :lol:

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » wt 27 sty, 2004

ja tez jestem za tym by zrobic szal tkany....ja bym proponowal bialo-niebieski z napisem STOMIL i zeby nic wiecej na nim nie bylo...

Oudiran

Post autor: Oudiran » wt 27 sty, 2004

MOIM ZDANIEM NAJLEPSZYM POMYSLEM NA NOWY SZALIK BYLBY SZALIK Z JEDNEJ STRONY STOMIL A Z DRUGIEJ STRONY :twisted: DENATURAT BOYS :twisted:

ODPOWIEDZ