Ostróda to piękna okolica!

Forum fanklubów Stomilu i dzielnic Olsztyna

Moderatorzy: F.R.T., StomilTravel, Moderatorzy

19HUTNIK50
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: ndz 11 mar, 2012
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO

Ostróda to piękna okolica!

Post autor: 19HUTNIK50 » czw 26 kwie, 2012

Mam rodzinę w Ostródzie i cieszę się że mogę nieraz gościć w tak pięknych terenach :) Wielkie Pozdro! Stomil! już za niedługo mecz z pejsami z Cracovii :)

Awatar użytkownika
fifek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 56
Rejestracja: wt 14 kwie, 2009

Re: Ostróda to piękna okolica!

Post autor: fifek » czw 26 kwie, 2012

Jeszcze troche.....

AsiulaA.
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: wt 05 maja, 2009

Re: Ostróda to piękna okolica!

Post autor: AsiulaA. » czw 26 kwie, 2012

O taaak!! Ostróda jest naprawdę śliczna w sezonie. A teraz, gdy ja się tu przeprowadziłam, to już w ogóle :P
<żart>

Serdecznie zapraszam do odwiedzin :)

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Re: Ostróda to piękna okolica!

Post autor: Leszkowy » czw 26 kwie, 2012

mysle ze oprocz odwiedzenia AsiuliA w Ostrodzie jest mecz, ktory zostanie rozegrany w niedalekiej przyszlosci....borussia vs.legła w-wa. ( o ile sie odbedzie).

Awatar użytkownika
Stomil OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 181
Rejestracja: śr 04 kwie, 2007
Lokalizacja: FC Ostróda
Kontakt:

Re: Ostróda to piękna okolica!

Post autor: Stomil OKS » czw 26 kwie, 2012

Leszkowy pisze:mysle ze oprocz odwiedzenia AsiuliA w Ostrodzie jest mecz, ktory zostanie rozegrany w niedalekiej przyszlosci....borussia vs.legła w-wa. ( o ile sie odbedzie).
Podobno się odbędzie bo już był w Ostródzie ktoś z Dortmundu dogadywać szczegóły.
Sie usrali z tą Legią, już 2 raz :roll:

Awatar użytkownika
kubaols
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 137
Rejestracja: pt 24 paź, 2008
Lokalizacja: Nagórki

Re: Ostróda to piękna okolica!

Post autor: kubaols » pt 27 kwie, 2012

Tylko na tym meczu mają zagrać rezerwy obu tych drużyn. :aniolek:

Awatar użytkownika
zduno
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Ostróda

Re: Ostróda to piękna okolica!

Post autor: zduno » pt 27 kwie, 2012

Zamiast tej durnej Legii, dużo lepiej by na tym wyszli, jakby zagrał Stomil. Więcej osób z regionu przyjechałoby zobaczyć gierkę z Stomilu rezerwami Borussi, niż 'gwiazdeczki' z Warszawy. Ile można katować kibiców takim antyfutbolem jaki prezentuje ta drużyna. Szkoda gadać... Kasy też pewnie sobie zażyczą niemało...

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Re: Ostróda to piękna okolica!

Post autor: Leszkowy » pt 27 kwie, 2012

wiadomo ze lepiej jakby Stomil gral z borussia ale piszac ze bedzie ciekawy mecz (borussia - legła ) nie mialem na mysli siedzenia na trybunie i ogladania kopanej. zreszta dla mnie koniec tematu.

i teraz nie wiem czy AsiulaA zapraszala tylko chlopakow z Hutnika czy rowniez ludzi z Olsztyna. :cry:


udanego majowego weekendu wszystkim zycze!!!

Awatar użytkownika
Stomil OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 181
Rejestracja: śr 04 kwie, 2007
Lokalizacja: FC Ostróda
Kontakt:

Re: Ostróda to piękna okolica!

Post autor: Stomil OKS » pt 27 kwie, 2012

Leszkowy pisze:wiadomo ze lepiej jakby Stomil gral z borussia ale piszac ze bedzie ciekawy mecz (borussia - legła ) nie mialem na mysli siedzenia na trybunie i ogladania kopanej. zreszta dla mnie koniec tematu.

i teraz nie wiem czy AsiulaA zapraszala tylko chlopakow z Hutnika czy rowniez ludzi z Olsztyna. :cry:


udanego majowego weekendu wszystkim zycze!!!
Ani nie będzie ciekawy pod względem oglądania kopanej ani kibicowsko. Na meczu Legia - Jagiellonia na otwarcie praktycznie zero kibiców jednej jak i drugiej drużyny. Było tylko kilku wąsatych januszy z jednej jak i drugiej strony. A tak po za tym to na stadionie było bardzo "bezbarwnie".

ergol
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: wt 09 lis, 2010

Re: Ostróda to piękna okolica!

Post autor: ergol » pt 27 kwie, 2012

To czy byli czy też nie byli jacyś kumaci kibice z [L] to nie istotne. Samym problemem staje się to że ta Legia za często ma zamiar pojawiać się w Ostródzie , a to dla Stomilu może stać wkrótce problemem. Legia to jest jak DŻUMA ,która zaraża wszystko wokół siebie tworząc fan-clubiki w miasteczkach i otumania dzieci rozdając im śmieszne kolorowe koszuleczki Legi. Apel do fanów Stomilu z Ostródy tępić zarazę , aby nie zatruła ich miasta.

Awatar użytkownika
Stomil OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 181
Rejestracja: śr 04 kwie, 2007
Lokalizacja: FC Ostróda
Kontakt:

Re: Ostróda to piękna okolica!

Post autor: Stomil OKS » pt 27 kwie, 2012

ergol pisze:To czy byli czy też nie byli jacyś kumaci kibice z [L] to nie istotne. Samym problemem staje się to że ta Legia za często ma zamiar pojawiać się w Ostródzie , a to dla Stomilu może stać wkrótce problemem. Legia to jest jak DŻUMA ,która zaraża wszystko wokół siebie tworząc fan-clubiki w miasteczkach i otumania dzieci rozdając im śmieszne kolorowe koszuleczki Legi. Apel do fanów Stomilu z Ostródy tępić zarazę , aby nie zatruła ich miasta.
Barw Legii w Ostródzie raczej nie stwierdzisz. U nas 100% Stomil.
Ale co racja to racja jak były otwarte treningi Jagiellonii oraz Legii to dzieciom rozdawali gadżety. Tyle, że takie drobne typu długopisy, breloczki itd.

ergol
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: wt 09 lis, 2010

Re: Ostróda to piękna okolica!

Post autor: ergol » ndz 29 kwie, 2012

Chodzi mi też o to że gdy przeglądałem stare foty z meczów Sokoła Ostróda to widać było Stomilowskie barwy. Obecnie co mi wiadomo to utworzył się młynek na meczach , który to nie afiszuje się na meczach w barwach Stomilu np. flagi. Dopiero co interwencja Ostróda 100 % Stomil zaczęła coś tam działać aby uświadomić Sokołów by szli w stronę Stomilu. A apel mój do Ostródy jest też taki aby działali także na meczach miejscowych , bo jest was dość spora ekipa i nawet ładnie by to wyglądało jak młynek byłby około 200 osób , a pamiętajcie o tym że blisko jest też Jeziorak Iława ,który to mógłby łatwo skroić nową ekipę Sokoła więc wsparcie miejscowych całą bandą na meczach było by dużym wzmocnieniem itp.

19HUTNIK50
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: ndz 11 mar, 2012
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO

Re: Ostróda to piękna okolica!

Post autor: 19HUTNIK50 » pn 30 kwie, 2012

Teraz faktycznie jest bum na kibicowanie Legii i różne wieśniaki które nic nie znaczą w regionie będą starały zaistnieć pod szyldem Legii. Ale to są raczej sezonowi kibice i ulegają modzie. Ale niepokojące jest to że takie zawiązane fan cluby będą robić sobie flagi z nazwami swoich mieścin a TV ma dużą siłę przekazu więc oglądając mecz ludzie mogą myśleć że dana miejscowość kibicuje temu klubowi a w rzeczywistości to może być tylko kilka lub kilkanaście osób. Dokładnie! to należy tępić w zarodku! żeby nie ryli małolatom w głowach. POZDRO DLA WARMIŃSKO - MAZURSKICH WOJOWNIKÓW Z OKSu!

AsiulaA.
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: wt 05 maja, 2009

Re: Ostróda to piękna okolica!

Post autor: AsiulaA. » czw 03 maja, 2012

O jak ja bym chciała, żeby ostródzki fan club STOMILU rósł w siłę :) W końcu ja też teraz FC Ostróda, hehe.
Leszkowy jeśli chodzi o zapraszanie do Ostródy, to zapraszam wszystkich, trzeba mi rozruszać tę ostródzką trupiarnię. :)
Pozdrawiam i ludzi z Hutnika i chłopaków z Olsztyna :D

Awatar użytkownika
hks1950
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 41
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011

Re: Ostróda to piękna okolica!

Post autor: hks1950 » czw 03 maja, 2012

Ostróda faktycznie miażdży, też rok temu tam na wakacjach byłem ;)
A co do pejsów to pewno się utrzymają w wiadomy sposób ;)

Pozdro dla Stomilu!

AsiulaA.
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: wt 05 maja, 2009

Re: Ostróda to piękna okolica!

Post autor: AsiulaA. » czw 03 maja, 2012

To co, w tym roku też się mogę "Krakowa" w Ostródzie spodziewać??? :D

Awatar użytkownika
Stomil OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 181
Rejestracja: śr 04 kwie, 2007
Lokalizacja: FC Ostróda
Kontakt:

Re: Ostróda to piękna okolica!

Post autor: Stomil OKS » pt 04 maja, 2012

AsiulaA. pisze:O jak ja bym chciała, żeby ostródzki fan club STOMILU rósł w siłę :) W końcu ja też teraz FC Ostróda, hehe.
Leszkowy jeśli chodzi o zapraszanie do Ostródy, to zapraszam wszystkich, trzeba mi rozruszać tę ostródzką trupiarnię. :)
Pozdrawiam i ludzi z Hutnika i chłopaków z Olsztyna :D
Rośnie w silę cały czas :wink: Zmiana nazwy, bliski awans do 1 ligi i zaczyna jeździć sporo nowych osób oraz trochę osób ze starej ekipy YB.
Oby tak dalej a jeszcze wrócą dawne czasy gdzie z Ostródy na Stomilu bywało +/- 100 osób.
Dosyć ciekawy artykuł o Stomilu i naszym FC : http://www.sokolostroda.pl/content/ekst ... tr%C3%B3dy

AsiulaA.
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: wt 05 maja, 2009

Re: Ostróda to piękna okolica!

Post autor: AsiulaA. » pn 07 maja, 2012

Nooo, to się cieszę bardzo :) I ja dołączam do tego grona. Ale czy wyjazdy FC Ostróda na mecze STOMILU są jakoś wspólnie organizowane czy każdy jeździ na własną rękę (tak jak ja :P)
A może ktoś pokusi się i zorganizuje jakieś spotkanie "mel(ang)omanów" w FC Ostróda?
..chyba lekko zeszłam z tematu tej podstrony forum... :D

Awatar użytkownika
Stomil OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 181
Rejestracja: śr 04 kwie, 2007
Lokalizacja: FC Ostróda
Kontakt:

Re: Ostróda to piękna okolica!

Post autor: Stomil OKS » wt 08 maja, 2012

AsiulaA. pisze:Nooo, to się cieszę bardzo :) I ja dołączam do tego grona. Ale czy wyjazdy FC Ostróda na mecze STOMILU są jakoś wspólnie organizowane czy każdy jeździ na własną rękę (tak jak ja :P)
A może ktoś pokusi się i zorganizuje jakieś spotkanie "mel(ang)omanów" w FC Ostróda?
..chyba lekko zeszłam z tematu tej podstrony forum... :D
PW

ODPOWIEDZ