Warmia sie organizuje

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

grabarzoks
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: czw 20 lip, 2017

Warmia sie organizuje

Post autor: grabarzoks » czw 20 lip, 2017

Warmia próbuje się odrodzić. Mają na fb fanpage[kibice Warmii Olsztyn] ,mają koszulki ,flagę będą robić. Na razie to jest ich mało ,ale takie coś trza w zarodku niszczyć ,żeby potem nie było ich więcej i żeby nie było problemu z nimi. 12-13 08 można odwiedzić ich stadion , będą grali z Mazurem Pisz.

Awatar użytkownika
1998
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: ndz 19 sie, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Warmia sie organizuje

Post autor: 1998 » czw 20 lip, 2017

Hehe miasto derbowe nam sie robi :D

mariusz 1981
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: sob 09 lip, 2016

Re: Warmia sie organizuje

Post autor: mariusz 1981 » pt 28 lip, 2017

A niech się organizują ja nie widzę żadnego problemu w Porto mają fajne derby kolorowe nikt nikogo nie atakuje jestem za tym by całe rodziny chodziły na mecze piłka nożna dla kibiców a nie dla kilku łysych baranów wiecznych onanistów w wieku 40 lat mieszkających u tatusia czy babci

waldi812
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pn 10 lis, 2008

Re: Warmia sie organizuje

Post autor: waldi812 » sob 29 lip, 2017

Mariusz a w Krakowie albo Łodzi to byłeś? Ja takich klimatów u nas nie chcę

mariusz 1981
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: sob 09 lip, 2016

Re: Warmia sie organizuje

Post autor: mariusz 1981 » sob 29 lip, 2017

W Krakowie byłem i u nas na pewno tak nie będzie. W Olsztynie kibicowsko Stomil jest poza wszelką konkurencją

Awatar użytkownika
kks
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Warmia sie organizuje

Post autor: kks » pt 04 sie, 2017

mariusz 1981 pisze:A niech się organizują ja nie widzę żadnego problemu w Porto mają fajne derby kolorowe nikt nikogo nie atakuje jestem za tym by całe rodziny chodziły na mecze piłka nożna dla kibiców a nie dla kilku łysych baranów wiecznych onanistów w wieku 40 lat mieszkających u tatusia czy babci
Ja również nie widzę żadnego problemu (mam nadzieję,że ta inicjatywa nie zostanie wykorzystana przez obce grupy) i także jestem za tym,by całe rodziny chodziły na mecze ale jest jeden,bardzo poważny problem-uczęszczanie na imprezy sportowe w Olsztynie jest dosyć mocno utrudnione.Sypiący się stadion-skansen Stomilu z bardzo ograniczoną ilością miejsc (poza tym nadal chyba obowiązują profile jak dla jakiś przestępców),sypiąca się hala-skansen Urania (jednakże pod względem architektonicznym hala bardzo mi się podoba) z rozpadającymi się siedzeniami,sypiący się stadion-skansen Warmii,częściowo zdewastowany-od strony ulicy Rataja zarastający krzakami i mniejszymi drzewami oraz zanikające ostatnie ślady dawnego stadionu leśnego.Jest jeszcze co prawda stadion AZS w Kortowie (jedyny w Olsztynie stadion w dobrym stanie) ale również i on posiada ograniczoną ilość miejsc no i na tym stadionie organizowane są jedynie zawody lekko-atletyczne.

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Re: Warmia sie organizuje

Post autor: THE CORE » śr 23 sie, 2017

Warmia, którą zresztą darzę szacunkiem za Jej historię, to pikuś. Organizuje się nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz.
Na kogo innego proponuję zwrócić uwagę. FC Dajtki to poukładany klub, który już teraz bije Stomil liczbą drużyn w rozgrywkach centralnych seniorów. A na dodatek - spójrzcie na fotke. :?
Załączniki
dajtki.jpg
dajtki.jpg (22 KiB) Przejrzano 8827 razy

Awatar użytkownika
MD
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pt 05 lut, 2016

Re: Warmia sie organizuje

Post autor: MD » pt 01 wrz, 2017

:lol: :lol: :lol:

konkurs na raka tygodnia rozstrzygnięty, powiedzcie że to z henny

a Warmii dajcie spokój, tam połowa przychodzi się nawalić i za bardzo nie interesuje się meczem, a druga połowa chodzi w przerwach między Stomilem

pozdro

TheCross
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: ndz 03 sie, 2008
Lokalizacja: z kraju

Re: Warmia sie organizuje

Post autor: TheCross » wt 26 wrz, 2017

Młyn, że hej :wink: sport.egit.pl/galeria/1092#15

ODPOWIEDZ