BREAKLOOSE - specjalistyczny krem do stóp dla biegaczy

Nie samą piłką człowiek żyje ;)

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Gocha
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 21 paź, 2005
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

BREAKLOOSE - specjalistyczny krem do stóp dla biegaczy

Post autor: Gocha » ndz 21 lis, 2010

BREAKLOOSE- Specjalistyczny krem pielęgnacyjny do stóp dla biegaczy oraz innych sportowców.

Trenujesz i potrzebujesz dodatkowego komfortu i ochrony? Ten krem został stworzony specjalnie dla Ciebie!

Podczas biegu Twoje stopy narażone są na rozmaite kontuzje i dolegliwości. Najczęstszymi problemami z którymi muszą zmagać się sportowcy są:

• zakażenia grzybicze, bakteryjne, wirusowe bądź choroby pasożytnicze,
• reakcje alergiczne czy też
• mechaniczne uszkodzenia skóry.

Uszkodzenia skóry, takie jak obtarcia i odparzenia, mogą skutecznie wykluczyć Cię z treningów na długie tygodnie, co gorsza mogą powracać uniemożliwiając regularne bieganie.

Kolejną poważną dolegliwością, na którą jesteś narażony uprawiając sport, jest grzybica, którą powoduje chodzenie i bieganie w przepoconych albo źle wentylowanych butach. Podczas każdego biegu w Twoim bucie jest ciepło i wilgotno, są to warunki idealne dla rozwoju zakażeń grzybiczych. Szacuje się, że wśród uczestników maratonów częstość zachorowania jest niemal dwukrotnie wyższa niż u pozostałych osób.

Breakloose zapobiega uszkodzeniom skóry a także infekcjom, które spotykają praktycznie każdego sportowca, krem działa:

• przeciwgrzybicznie
• przeciwbakteryjnie
• antywirusowo
• antyperspirująco
• dezodorująco
• łagodzi podrażnienia oraz nawilża i zmiękcza skórę


Krem stosuj przed treningiem, aby chronić stopy podczas niego, a także po treningu aby zapewnić im odpowiednią regenerację.

Tubka kremu 150ml starcza na około 2 miesiące, możesz także wypróbować krem kupując próbkę 5ml na 5-7 zastosowań.

Został sprawdzony przez biegaczy, zarówno profesjonalistów, jak i osoby traktujące bieganie jako hobby. Cieszy się zainteresowaniem trenerów fitness a także osób trenujących inne dziedziny sportu tj.: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, rugby, sztuki walki itp.

Jerzy Skarżyński, jeden z największych autorytetów w dziedzinie biegania o Breakloose:

“Stosuję krem od Wrocławia (Wrocław Maraton 2010). Wrażenia bardzo pozytywne, wręcz… komfortowe I o to chodzi. Cóż, dzisiaj nie tylko koszulki, czy buty muszą zapewniać komfort. Poczucie komfortu po treningu jest nie mniej ważne.”

Bohdan Witwicki, dyrektor Silesia Marathon:

“Krem używam. Nie jest to regularne, codzienne używanie ale …. W czasie urlopu, gdy na co dzień chodziłem w sandałach chętnie smarowałem stopy kremem Breakloose. Przyjemny zapach, mniejsza potliwość a i stopy nie wysuszały się tak bardzo. Teraz używam kremu 3-4 razy w tygodniu. Głównie przed cięższymi treningami.”

August Jakubik, który ukończył 54 ultramaratony oraz 83 maratony, od 2000 roku rekordzista Polski w biegu 48-godzinnym z wynikiem 370 km 381 m przetestował Breakloose:

„Dzięki zastosowaniu kremu do stóp Breakloose przed i po długim treningu stopy nie puchną i czuję się ich świeżość.”

Kontakt:
Małgorzata Bujanowska
Tel. 514 694 373 begin_of_the_skype_highlighting              514 694 373      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              514 694 373      end_of_the_skype_highlighting
e-mail: [email protected]
gg: 6216498
Proszę dzwonić po godzinie 15.

*** Zamawiając krem bezpośrednio u promotora marki Breakloose oszczędzasz na przesyłce 5,10 zł w odróżnieniu do zamówień przez Internet a także masz pewność , że krem dostaniesz do rąk własnych.
Załączniki
breakloose.jpg
breakloose.jpg (48.98 KiB) Przejrzano 3953 razy

Gocha
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 21 paź, 2005
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: BREAKLOOSE - specjalistyczny krem do stóp dla biegaczy

Post autor: Gocha » pn 29 lis, 2010

Świąteczna promocja !!!

150 ml kremu TYLKO 39 zł !


dla przedsiębiorców indywidualnych:

cena netto: 19,90
cena brutto: 24,28

Promocja trwa do końca grudnia !

taro32
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 52
Rejestracja: wt 11 wrz, 2018

Re: BREAKLOOSE - specjalistyczny krem do stóp dla biegaczy

Post autor: taro32 » śr 31 lip, 2019

słyszałem o tym kremie, chociaż mi się wydaje, że najważniejsze jest odpowiednie obuwie, od kiedy zmieniłem swoje klapki na obuwie medyczne Doktor Leon moje stopy ,,odżyły" https://www.drleon.pl/ w obuwiu medycznym stopy nie pocą się i oddychają, mają antypoślizgową podeszwę i nie ślizgają się :)

ODPOWIEDZ