Gadżety - dyskusja

Oferty sprzedaży, kupna, wymiany oraz projekty gadżetów Stomilowskich

Moderatorzy: F.R.T., Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Gadżety - dyskusja

Post autor: kaczmar » sob 11 paź, 2003

DRODZY STOMILOWCY
jakis czas temuw sklepie internetowym ukazaly sie podkladki pod myszke.
(oczywiscie posiadam taką :) ) jednakze tych artykółów jest moim zdaniem za mało.wiem że drogo jest zamówić większą ilość jakiegoś towaru ale może gdyby zmówić grupe ludzi to by można zainwestować....np. długopisy STOMIL itd. osobiście wpadlem na pomysł by zlożyć zamówienie na szaliki można by wzór wymyślić takie zamowienie przyjmuja od 10 sztuk. Chyba by sie znalazlo tyle osób. które by zainwestowały przed zima w nowy zimowy ubiór :) pozdrawiam i propozycje zostawiam do rozważenia... a oto adres strony gdzie można zamówić szaliki:
http://lazir.toya.net.pl/~mumek/sklep/szaliki_z.html
Ostatnio zmieniony sob 24 lis, 2007 przez kaczmar, łącznie zmieniany 2 razy.

kru

Post autor: kru » sob 11 paź, 2003

Jestem za, a nawet przeciw :wink:

Troszkę przejrzałem w internecie oferty, poniżej małe zestawienie:

długopisy - 100 szt., indywidualny nadruk = 99 zł.

zapalniczki - 50 szt., indywidualny nadruk = 75 zł.

kalendarzyki - 1000 szt., indywidualny projekt = 180 zł.

Jestem chętny na ewentualny wspólny zakup szala.

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 12 paź, 2003

Ja tez prawdopodobnie bym sie pisał na to , ale wczesniej bym musial sie dowiedziec sie o cenę. TYLKO STOMIL OKS !!!

Może jakieś koszulki albo bluzy logiem stomilu czy z jakimś napisem co?

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Gadzety

Post autor: kaczmar » ndz 12 paź, 2003

no bluzy tesz fajny pomysł sam sobie właśnie robie ale niestety jest to kosztowne bo bluza czarna z kapturem kosztuje40-50zl do tego naszywki z herbem po2.50zl oraz napis STOMIL z wprasowanek a one kosztuja 1,60 za jedna wiec nie trudno wyliczyc ze na taka bluze potrzeba ok60zl... ale moim zdaniem warto... STOMIL FOREVER

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 12 paź, 2003

Ja prawdobodobnie bym sie pisal na bluze i na jakies inne rzeczy.Ale nie jestem pewien czy wykoluje kase ale raczej tak.

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » ndz 12 paź, 2003

Zapaliniczki... na to bym się pisał 8)

Wytrych
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 33
Rejestracja: wt 16 wrz, 2003

Post autor: Wytrych » ndz 12 paź, 2003

Jak jest ktos zainteresowany to my caly czas robimy bluzy!!czarne rozpinae z kapturem !z naszytym herbem na piersi za66zl!! 8) kto by chcial to na zebraniach mozna sie wiecej dowiedziec :!:

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 12 paź, 2003

Te polary co byliscie w nich ostatnio na OKP?

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Gadzety

Post autor: kaczmar » ndz 12 paź, 2003

na razie zrobie sobie swoja bluze :) a potem wrzuce zdjecie tej bluzy na neta by pokazac własna inwencje twórczą :) uważam że pomysł z zapalniczką i dlugopisem jest bardzo dobry(oczywiscie zakupie te rzeczy jak bedzie to mozliwe) czekam na propozycje ewentualnego wzoru szalu... a oto adres strony z ciekawymi pomyslami na pamiatki klubowe:
http://lazir.toya.net.pl/~mumek/sklep/pamiatki_z.html STOMIL FOREVER

zix
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: śr 01 paź, 2003
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: zix » ndz 12 paź, 2003

A co z "oryginalnymi" koszulkami STOMILu ??? Sa jeszcze ??? Jak tak to gdzie ??? Były te z II jak i z I ligi moze warto mec taka zamiast robic nowe ???

Taro
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr 03 wrz, 2003

Post autor: Taro » pn 13 paź, 2003

Ja też z wielką chęcią chciałbym zakupić bluzę, czy szalik, ale jestem spoza Olsztyna, więc moje szanse maleją prawie do zera :cry: ...

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » pn 13 paź, 2003

Do oryginalnych bluz czy koszulek Stomilu nie ma dostepu.. Po upadku zespolu zostaly rozebrane jak swierze buleczki i .. szukaj teraz wiatru w polu.
Taro - nie widze problemu - zdalnie tez mozna wiele rzeczy robic... Zapisac sie do Stowarzyszenia jak i kupic bluze. Trzeba tylko chcec.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pn 13 paź, 2003

Ja również jestem chętny na szalik ! ! !

Proponuję z dużym napisem OKS STOMIL 1945
i małymi na górze: "byliśmy, jesteśmy, będziemy"
i na dole: "najwierniejsi fanatycy"

Oczywiście do wzoru można dyskutować i na pewno coś fajnego wymyślimy...
Tylko żeby nie skończyło się tylko na pisaniu w necie...

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

szalik

Post autor: Turbo » pn 13 paź, 2003

ja również bym wziął szalik :lol:

mam pytanie gdzi można kupić orginalną koszulke Stomilu

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Gadzety

Post autor: kaczmar » pn 13 paź, 2003

no taki wzór jak podał EMILOZO może byc jeszcze bym dorzucil herby STOMILU po dwóch stronach...(tylko bez litery M!)a tak to całkiem całkiem....niestety TURBO ja ostatnio nigdzie nie widzialem oryginalnych koszulek STOMILU..... TYLKO STOMIL OKS!!!!

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » pn 13 paź, 2003

ja nie jestem z Olsztyna ale bardzo chcialbym taki szalik posiadać czy jest taka szansa.
:?: :?: :?:

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » pn 13 paź, 2003

Ja też bym siepisał na koszulkę Stomilu,ale chyba juz oryginalnych koszulek nie ma?? :( :(

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » wt 14 paź, 2003

Za gadgety wezmiemy sie powaznie po walnym... Nie wszystko naraz. Rozmawialem nawet z jednym ze znajomych - jakies upusty sie strzeli... dodatkowo czlonkowie SSK beda mieli jakies pare zlotych taniej. Taka mala promocja. Osoby spoza Stowarszyszenia oraz z dalszych zakatkow naszego swiata beda mialy specjalna oferte. Moze nie tak atrakcyjna jak czlonkowie Stowarzyszenia ale zawsze promujaca Stomil i Stomilowcow z kazdego regionu.

Klimek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 22
Rejestracja: pt 12 wrz, 2003
Lokalizacja: Jeziołka

Post autor: Klimek » śr 15 paź, 2003

No ba ... widze ze robi sie coraz ciekawiej :) Ten pomysl Emilozy z szalikiem jest dobry. Ja to bym chetnie widzial cos podobnego na bluzie, Czyli duzy napis OKS STOMIL 1945
plus oczywiscie "byliśmy, jesteśmy, będziemy" no i herb. Najlepiej zeby to rozmiescic na dwie strony bluzy. Nawet i na rekawach cos. Byle zeby nie przesadzic z iloscia.
Z koszulkami bym sie wstrzymal, bo jednak zima idzie, to nikt nie bedzie paradowal w podkoszulku. Ale szaliki i bluzy byly by mile widziane 8)

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Gadzety

Post autor: kaczmar » śr 15 paź, 2003

pomysl z bluza jest spoko zreszta samemu mozna taka bluze zrobic bo mozna kupic wprasowanki w ksztalcie literek.... ja np napisze sobie na bluzie z porzodu STOMIL a z tyłu NIE ZAPOMNIMY albo cos w tym stylu... proponuje by sie zajac jednym czy dwoma gadzetami np bluza i szalik bo najbardziej na czasie a reszta jak jusz to bedzie załatwione.. pozdrawiam STOMIL NA WIEKI

sharif
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: czw 16 paź, 2003
Lokalizacja: Zatorze
Kontakt:

Post autor: sharif » czw 16 paź, 2003

WITAM!!!
też bym sie pisał na szaliki , bluzy i koszulki też z reszta z mojego rozeznania wiem że pisałoby się jeszcze na to paru moich znajomych. Co do bluz to mam jedno pytanie (chyba do osoby ktora sie tym zajmie?) czy nie lepiej nawet kosztem paru czy tez parunastu złotych wiecej zrobic to bardziej profesjonalnie????nie prasowanki jak Jeden z Was tutaj zaproponował ale Haft lub coś w tym stylu?????żeby było to trwałe a nie po krótkim uzyciu na półke do szafy???
Co do oryginalnych koszulek STOMILU to jeżeli były one tłoczone w POlsce to zakłady posiadają na pewno ich matryce problem jedynie w tym aby dowiedzieć się gdzie?? wiem też (powiem to na przykładzie koszulek FC BARCELONY)że przy zamówieniu minimum 30 sztuk koszt jednej sztuki wynosi około 80 zetów, wiec oryginał STOMILU kosztowałby zapewne tez nie więcej. z reszta jak jest w rzeczywistości postaram sie dowiedzieć jak najszybciej i Powiadomić.
peace

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » pt 17 paź, 2003

Nie chce pomniejszac zaslug Seby (brawo ze przy suszy na rynku sam komponujesz conieco) ale o naprasowankach czy naklepankach obojetnie jakiej masci nie mam mowy. Podchodzimy do tego ze lepiej pare groszy dolozyc i miec na dluzej niz skrobac herby z pralki czy zelazka. Wypuscilismy juz jedna partie bluz z kapturem (suwak kieszenie) z herbem OKS Stomil na sercu (herb wielkosci m/w karty bankomatowej) Jest wlasnie haft i to dobry gatunkowo. Taka matryca jest juz nasza. O matryce poprzdnikow nie bedziemy sie dopytywali gdyz nie interesuje nas MOKS. Bedziemy promowali projekty naszch ludzi i wykupowali matryce dla szerszego uzytku. W ofercie rowniez znajdzie sie mozliwosc wysylki pocztowej.

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Gadzaty

Post autor: kaczmar » sob 18 paź, 2003

tak jak obiecalem prezentuje zdjecie mojej bluzy. od razu chcialbym zaznaczyć ze te literki na bluzie sa niby wprasowankami ale odrazu fabrycznie byly otoczone biala nicia a na dodatek moja mama obszyla je na maszynie do szycia wiec nie bedzie tak ze one odrazu odpadna... w sumie jeszcze nad napisem STOMIL mozna doac napis OKS a pod napisem STOMIL -1945 ale to zawsze można doszyć....
Obrazek

goro
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: czw 28 sie, 2003

Post autor: goro » sob 18 paź, 2003

bardzo mi sie podoba ten projekt bluzy , a ewentualnie mzona dodac napis OKS bo za duzo napsaiow mzoe zepsuc bluze :)
napisz jakie sa orientacyjne koszty takiej bluzy :)

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Gadzety

Post autor: kaczmar » ndz 19 paź, 2003

Koszty bluzy nie są duże: bluza czarna z kapturem=50zł a te literki(aha one sa z materialu do naprasowania na gorąco a nie takie zwykle wprasowanki ) kosztuja 1,6 zl za jedna czyli łączny koszt bluzy wynosi 59,60:) STOMIL NA WIEKI

ODPOWIEDZ