Co myslicie o hymnie Stomilu?

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » czw 10 lut, 2005

Kilka dni temu pomyślałem, że trochę nudno się robi na naszym forum i czas kilka dni odpocząć. I proszę. Od razu jak mnie nie ma odżywa mój ulubiony temat.
W kwestii hymnu wypowiadali się na tym forum niemal wszyscy. Różne były to wypowiedzi. Niektóre ciekawe, błystotliwe, wnoszące coś nowego do dyskusji. A inne po prostu były takie:
Leszkowy pisze:OLSZTYNSKI STOMIL PRUSKI KLUB
POTEZNY I WSPANIALY
BIALO NIEBIESKIE BARWY MA, A W NIM JEST KRZYZ CZARNY
I CHOCIAZ KLUB TEN STRAY JEST KAZDY MU WIERNY JEST!!KAZDY MU WIERNY JEST!!PLONA STADIONY PLYNIE KREW,OKS JUZ TAM JEST,OKS JUZ TAM JEST
I CO ZARAZ PODNIESIE SIE RABAN?HEHE 8)
albo
Cinek pisze:a ty the core kim ty [moderator] jesteś ?przypuszczam że jakimś zakompleksionym małolatem,chcesz zmieniać coś kto dawno temu stworzył?! tyle że masz najwięcej do gadania....
pozdro Mazur,Maniek....
OLSZTYŃSKI STOMIL PRUSKI KLUB
No, cóż - każda wypowiedź w jakiś sposób świadczy o jej autorze...

Wydaje mi się, że powinniśmy odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań.
Niektóre z nich mogłby być takie:
Czy jesteśmy Polakami?
Czy chcemy aby myślano o nas jako o volksdeutschach?
Co zawdzięczamy Niemcom?
Kto, kiedy i dla kogo założył Stomil?
Czy chemy aby nasz hymn śpiewało więcej niż dwadzieścia parę osób?
Kto i kiedy wymyślił obecny "hymn"?

Jeśli Ci, którzy śpiewają w obecnej formie chcą aby śpiewało go kilkanaście osób (w porywach, gdy uda się zafascynować paru dziesięcio- jedenastolatków to może nawet i do pięćdziesięciu dojdzie), czy może warto wymyślić coś co będzie do zaakceptowania dla kilkuset, a może i kilku tysięcy kibiców. Pomijam tu fakt, że obecne słowa sprawiają, że nikt nigdy nie puści go w telewizji. No, bo przecież graliśmy w lidze 8 lat. A ile razy przez ten czas słychać go było w TV lub w radiu podczas programów o kibicach?
Nie zgodzę się również z tezą, że hymn ma wartość historyczną i dlatego nie należy go zmieniać. Po pierwsz nie ma żadnej wartości. Nie kwestionuję faktu, że kibice którzy wymyślali wymyślili go z miłości do Stomilu. Ale los chciał, że pewnie nie byli zbyt oczytani albo nie znali historii naszego klubu, miasta i państwa. Ci wszyscy żarliwi obrońcy "historytcznej wersji hymnu" powinni wiedzieć, że Stomil został założony przez Polaków, dla Polaków i w Polsce. O ile w statucie klubu zapisane były barwy i herb to nie było tam ani mru-mru o hymnie. Poza tym za bardziej historyczną wersję należałoby uznać komunistyczną "Międzynarodówkę", która była śpiewana przed niektórymi meczami w latach 50. czyli o wiele wcześniej niż "pruski klub".
Nadto chcę zauważyć, że jeśli ktoś się czuje prusakiem, to niech z łaski swojej opuści nasze miasto i osiądzie w Dreznie, Rostoku czy Schwerinie. A tam może założyć Stowarzyszenie Sympatyków Hindenburga Allenstein.
Poczytajcie hymny przedstawione przez Skomandusa powyżej. Jak je czytam to mam niemiłe wrażenie, że nasz został napisany przez trzecioklasistę. Abstrahuję tu od faktu, że w tamtych są czytelne odwołania do wartości patriotycznych. A u nas...
Reasumując należy zmienić słowa, bo gdyby nic nie zmieniać to nadal śpiewalibyśmy pieśni sławiące Stalina. Co więcej - gdyby nic nie zmieniać nadal mielibyśmy w Olsztynie OKP Warmia i Mazury!
Uspokoić chcę wszystkich zainteresowanych, że osobiście nie mam ambicji ułożenia nowych słów. O nowym texcie winni zadecydować wszyscy kibice. Mi najbardziej podobała się jedna z wersji przedstawionych przez Skomandusa.

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » pt 11 lut, 2005

BRAWO WYCZERPUJACA WYPOWIEC

hymm powiniej być bez przekleńst ( niechcemy zworować sie na lechu) i Olsztyński Stomil pruski klub tak powino być. Co zrobyły dla nas Prusy w 1rozbiorze polski zabrali Warmie i Pomorze bez Gdańska i Torunia. Bez zadnych sentymentów wykozystali słabość polski.

A dokładnie jaka jest data powstania Stomilu? Chodzi o dzień!

NIemcy dla nas nic niezrobiły. A trzeba uczyć sie ich jezyka w Polsce.

Czy chemy aby nasz hymn śpiewało więcej niż dwadzieścia parę osób?
TAK!!! Chym powinien mieć taka melode ze kazdy by ja nucił od dzieci w przedszkolu do 100<i wiecej... I nie powinien być ani wolny ani za szybki.

Danio
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 30
Rejestracja: czw 20 sty, 2005

Post autor: Danio » sob 12 lut, 2005

Dlaczego wszyscy tak się pieklicie o te prusy. PRUSY TO NIE NIEMCY Szkopki sobie co prawda uzurpują prawo własności do Warmii, Mazur i obwodu Kaliningradzkiego, ale tak samo jak do śląska, czy kibice np. Gieksy nie mówią, że są ślązakami? Zresztą to typowe dla Niemców, że przywłaszczają sobie czyjeś. Ostatnio w plebiscycie na Niemca millenium największe szanse mieli min. Strauss, Mozart i Kopernik. Gdy mieszko chrzcił Polskę tu były Prusy, którzy nie mówili po niemiecku, a gdy zaczęli być nękani przez niemieckich rycerzy zakonnych prosili Polskę i Litwę o pomoc i dobrowalnie stali się wasalami korony. Dziś naród ten wyginął, a ich ziemie są podzielone między Polskę i Rosję. Po naszej stronie mieszka w porównaniu do reszty kraju wiele mniejszosci narodowych (Ukraińcy. Litwini, Niemcy i inni) jak i religijnych. Pod tym względem czyni to naszą małą ojczyznę wyjątkową i nie widzę żadnej dywersji w tym że dla podkreślenia tej wyjątkowości nazwiemy wiarę która nas łączy - Stomil - pruskim klubem (od nazwy pramieszkańców tych ziem a nie od zaborców)

zenek1991
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: sob 08 sty, 2005
Lokalizacja: FC Szczytno
Kontakt:

Post autor: zenek1991 » sob 12 lut, 2005

Panowie swietny pomysł.. Nie ma co sie spiera nie ważne czy bedzie Pruski czy Polski.. Trzeba sie zastanowic kto moze cos takiego zrobic... Tak szczerz mówiąc to ten za czasów Halexu ?? On napewno był by nie zły... Trzeba tylko troszeczke pomyśleć ja jeszce opublikuje na paru stronkach o poszukiwaniu artysty od hymnów kory ma powiazanie ze STOMILEM.. Napewno sie jakiś znajdzie.. A z tego co wiem.. To Buła ładnie śpiewa... :p hehe... :P może on coś poradzi... :P Przecierz jego znają w całej Polsce.... :P :D

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » sob 12 lut, 2005

Danio pisze:Ostatnio w plebiscycie na Niemca millenium największe szanse mieli min. Strauss, Mozart i Kopernik.
troche to dziwne bo oni byli albo Austrakami albo Polakiem
Danio pisze: Zresztą to typowe dla Niemców, że przywłaszczają sobie czyjeś
ale z tego co sie orentuje to Kopernik niemówił po Polsku tylko po niemiecku. A Adam Mickiewicz to było polakiem czy litwinem? Bo z tego co mi wiadomo to urodził sie w Wilnie i nazywał sie pierwotnie Adamus Mickiewćiusz ( czy jak tam pisze sie po Litewsku) . Kopernik urodził sie w 1473 w Toruniu a moze jeszcze powiesz ze był rodowitym olsztyniakiem?
A o polsce tego nie mozna powiedzieć Przykła Mickiewicza oraz Olisadebe i Wachan Georgiana(tego piłkarza z Wisły P)

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » sob 12 lut, 2005

Danio! Kto Cię uczył historii!?
Napisałeś: Gdy mieszko chrzcił Polskę tu były Prusy, którzy nie mówili po niemiecku, a gdy zaczęli być nękani przez niemieckich rycerzy zakonnych prosili Polskę i Litwę o pomoc i dobrowalnie stali się wasalami korony. To bzdura jakaś!! Ty, weź poczytaj xiążkę od historii!
Prusacy najeżdżali na polskie ziemie bez żadnej litości. To właśnie do obrony przed Prusami Konrad Mazowiecki ściągnął tutaj Krzyżaków!
Nie ma dla mnie znaczenia czy słowo "pruski" utożsamiasz z Niemcami czy ze średniowiecznymi Prusami, bo i jedni i drudzy niszczyli Państwo Polskie. Ale faktem jest, że wiekszość społeczeństwa (nie tylko w Polsce ale i na świecie) utożsamia Prusy z Niemcami. Co tym bardziej obrzydza mi tę nazwę. Dam Ci taki przykład: dla Ciebie marchewka to być może przedmiot wyrafinowanej gry wstępnej, ale dla ogółu to warzywo o kolorze pomarańczowym zawierające dużo witamin. I tak jest z Prusami. Może Tobie kojarzą się miło, ale musisz przyjąć do swojej wiadomości, że dla większości kojarzą się z Niemacami. I nie jest to miłe skojarzenie.
Zapoznaj się lepiej z historią to podyskutujemy...

Gość

Post autor: Gość » sob 12 lut, 2005

Dam Ci taki przykład: dla Ciebie marchewka to być może przedmiot wyrafinowanej gry wstępnej, ale dla ogółu to warzywo o kolorze pomarańczowym zawierające dużo witamin...
Ostatnio zmieniony sob 12 lut, 2005 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Danio
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 30
Rejestracja: czw 20 sty, 2005

Post autor: Danio » sob 12 lut, 2005

[Ty, weź poczytaj xiążkę od historii!
Prusacy najeżdżali na polskie ziemie bez żadnej litości. To właśnie do obrony przed Prusami Konrad Mazowiecki ściągnął tutaj Krzyżaków!
The Core, Pewnie nie jestem tak biegły w historii jak ty. ale pomyśl czy można mówic o najeżdżaniu przez półdzikie plemię państwa na poziomie europejskim. Pamiętaj, że to było średniowiecze, władzę miał przede wszystkim kościół. Ziemie te otrzymali krzyżacy od papieża i Cesarza za zasługi w wyprawach krzyżowych. Konrad gdyby chciał to sam by sobie z prusami poradził, ale nie miał jaj i bał się zadzierać z watykanem.
Zresztą nie chodzi tu o historię. Mnie słowo pruski w hymnie nie przeszkadza. Jeśli powstanie nowy hymn, który wszyscy zaakceptują to też będę go śpiewał, najgłośniej jak potrafię
Dzięki za korektę, The Core. Pozdro

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » sob 12 lut, 2005

zenek1991 pisze:Nie ma co sie spiera nie ważne czy bedzie Pruski czy Polski..
Nie ważne :?: To może spiewajmy gruziński lub czechosłowacki...
zenek1991 pisze:Tak szczerz mówiąc to ten za czasów Halexu ?? On napewno był by nie zły...
Był obrzydliwy... To nie byl hymn a jakaś piosenka rodem z białostockiego klubu disco-polo...

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » sob 12 lut, 2005

Danio! NAprawdę nie jest moją intencją obrażać Cię, ale to co ponawypisywałeś świadczy o tym, że na lekcjach historii nie byłeś zajęty nauką tylko projektowaniem nowych wlepek Stomilu. :wink:
Danio pisze: ...ale pomyśl czy można mówic o najeżdżaniu przez półdzikie plemię państwa na poziomie europejskim.
:lol2:
Co to znaczy "poziom europejski"? Osiemset czy nawet tysiąc lat temu "poziom europejski" był właściwie wszędzie taki sam. A na pewno nie było znaczącej różnicy między Polską, Mazowszem i Prusami. Czy muślisz, że tylko dlatego, że Mieszko przyjął chrzest w naszym kraju od razu pojawiły się autostrady zamiast leśnych duktów? W rozwoju gospodarczym nie było właściwie różnic między Polską a Prusami.
Danio pisze: Pamiętaj, że to było średniowiecze, władzę miał przede wszystkim kościół.
:lol2:
"Tak. A świstak siedzi i zawija w pazłotka". To, że chrześcijaństwo było religią unitarną nie znaczy, że wszyscy władcy bali się papieża albo że żyli zgodnie z przykazaniami. Jak się chciało to się biskupa poćwiartowało i już.
Danio pisze: Ziemie te otrzymali krzyżacy od papieża i Cesarza za zasługi w wyprawach krzyżowych.
:lol2:
Nie wiem czy wiesz, ale Krzyżacy bardzo dobrze potrafili podrabiać różne dokumenty. Zdaje się, że Ziemię Chełmińską otrzymali na podstawie podrobionego dokumentu papieskiego. Zresztą gdyby władza kościelna była taka silna to Krzyżacy nie najeżdżaliby ochrzczonych już Litwinów, a Polacy nie walczyliby z Krzyżakami.
Danio pisze: Konrad [...] bał się zadzierać z watykanem.
:lol2:
Z Watykanem? Jeśli chodzi Ci o Państwo Watykan to powstało w latach dwudziestych XX wieku. A po za tym co masz w ogóle na myśli? Sugerujesz, że papież ujął by się za pogańskimi Prusami?

No i to tyle. Pozdrawiam.

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » sob 12 lut, 2005

JESTEM PEWIEN ZE PAN HISTORYK MA PELNE MAJTY ZE SZCZESCIA ZE TAK WSPANIALE MOZE NAPISAC NAM DZIEJE Z WSZYTSKICH DZIEJOW..ALE JA WIEM,LEPIEJ UDZIELAC WIRTUALNIE,PRAWDA GWIAZDO TEGO FORUM??
BEZ POZDROWIEN

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » sob 12 lut, 2005

Odpisałem ci leszkowy w twoim specyficznym stylu, ale po czasie ochłonąłem i zmianiłem swój post. Jeśli już go przeczytałeś to niestety musisz się przemęczyć raz jeszcze i przeczytać ten nowy. A jeśli nie to twoja strata.
Zacznę od pytania czemu interesują cie moje majty? Jesteś homo, tak?
Twoje majty na pewno nie są pełne, ale to tylko dlatego, że nosisz pampersy. Na to przynajmniej wskazuje poziom twoich postów.
Już raz proponowałem ci abyś podał jakieś argumenty za swoją tezą, ale nie usłyszałem niczego. Masz w ogóle coś do powiedzenia po za obrażaniem innych? Niesądzę...
A wszystkich innych którym imponują naziści proponuję udać się jutro do Drezna na uroczystości ku czci niemieckich ofiar aliantów. Ciekawe jak by was przyjęli?
Napisałeś, że jestem "internetową gwiazdą". No, cóż. Na tle twoich wypowiedzi naprawdę nie jest trudno być gwiazdą. Kiedy do was dotrze, że Stomil to nie jest własność waszego getta. Kto jest dla klubu bardziej pożyteczny? Może jednak ci wyśmiewani przez niektórych starzy, grubi, wąsaci faceci w średnim wieku, którzy ciężko harują i potem zamiast wydać kasę na kino domowe albo egzotyczną wycieczkę, wydają ją na klub. Bez kibiców na stadionie byłoby mniej kolorowo i ciszej, ale i pewnie spokojniej. Ale bez takich jak ja nie mielibyście komu kibicować. O tym siedząc w Londynie i przypalając pomyślałeś leszkowy..?
Ostatnio zmieniony sob 12 lut, 2005 przez THE CORE, łącznie zmieniany 1 raz.

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » sob 12 lut, 2005

O OKSie mój miły,
Olsztynski klubie nasz
Tyś mnie na mecz pogonił
bo duma warmii dziś gra

My Stomilu wierni kibice
nie opuścimy kochany klub
Polatach w drugej lidze
zabłyśnie szczęścia extraklasa.

Olsztyński stadion stary
Legii, poloni wisły wieścił gród.
Dziś biało-niebieskie stadion
I odrodzenia cud

taki jest mój mały hymm i jestem z niego dummny. (prosze jak bedzie sie nie podobał to go skasujcie a nie wyśmiewajcie sie ze mnie)

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » sob 12 lut, 2005

"O warmio moja miła" łatwiej by było jak OKS by miał nazwe zeńska.

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

hymn

Post autor: Świder » sob 12 lut, 2005

Moje zdanie jest takie to mogla by byc niezla przyspiewka ale do hymnu raczej jeszcze mu daleko najlepszy tekst to sa slowa zmienione ktore juz zapodawal Skomundas i Pojezierski

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » sob 12 lut, 2005

OJJ PRZEPRASZAM TYLKO MNIE NIE BIJ.ZDAZYLEM PRZECZYTAC TWOJ WCZESNIEJSZY POST.MUSIALES SIE ZDENERWOWAC MOCNO BO AZ DWA POSTY NAPISALES ALE PRAWDA W OCZY KOLE.JAK CHCESZ WIEDZIEC TO JESTEM JUZ W POLSCE.I CO JESTES ZDZIWIONY ZE NIE MASZ TAKIEGO INFO HEHE.ZATKALO KAKAKO?PEWNIE ZARAZ BEDA GLOSY KRYTYKI ZE ZAMIESZANIE WPROWADZAM.PRZEPRASZAM CIE THE CORE FANATYKU INTERNETOWY.

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » sob 12 lut, 2005

Jak dla mnie to zawsze bedzie OLSZTYNSKI STOMIL PRUSKI KLUB.... dalej wszyscy chyba znaja jak ci sie nie podoba to poprostu nie spiewaj!! i po co sie kłócisz i przywolujesz historie... Temat uwazam za zamkniety :!:

Gość

Post autor: Gość » sob 12 lut, 2005

Dla ciebie moze i Bedzie Pruski ja np...Nie bede spiewał jak bedzie cos o Prusach

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 13 lut, 2005

Mazur pisze: ... i po co sie kłócisz i przywolujesz historie... Temat uwazam za zamkniety :!:
Po pierwsze wcale się nie kłócę.
Po drugie być może przyznam ci rację, tylko podaj jakieś argumenty.
Po trzecie przywołuję historię, bo z niej wiele mądrego wynika.
Po czwarte robię to wszystko, bo chciałbym aby mój ukochany klub miał normalny hymn, który będzie mógł być śpiewany przez kilkutysięczny tłum kibiców a nie tylko kilku facetów.
Po piąte Stomil to polski klub, węc text jest nie na miejscu.

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » ndz 13 lut, 2005

Nigdy nie śpiewałem pruski i nie mam zamiaru :arrow: :!: :!: :!:
Popieram wszystkich myslących w tej kwestii tak samo jak ja :idea: :!:
I pozdrawiam The Cora za to że wie co mówi i przy tym myśli jak coś mówi 8) :!:

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » ndz 13 lut, 2005

Dawid pisze:Nigdy nie śpiewałem pruski i nie mam zamiaru :arrow: :!: :!: :!:
Popieram wszystkich myslących w tej kwestii tak samo jak ja :idea: :!:
I pozdrawiam The Cora za to że wie co mówi i przy tym myśli jak coś mówi 8) :!:
A JA ZAWSZE ŚPIEWAŁEM PRUSKI :!: I WSZYSTKO CO WY MÓWICIE MAM GŁEBOKO W DUPIE!! BO NAJWAZNIEJSZA RZECZ W ZYCIU TO MIEC WŁASNE ZDANIE!! POZDRAWIAM I PROPONUJE NAPRAWDE ZAKONCZYC TEN TEMAT BO WY MACIE SWOJE ZDANIE A INNI MAJA SWOJE :!:

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » ndz 13 lut, 2005

Hymn to ma chyba łączyć, a nie dzielić... ?

zenek1991
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: sob 08 sty, 2005
Lokalizacja: FC Szczytno
Kontakt:

Post autor: zenek1991 » pn 14 lut, 2005

Panowie hymn ma nas połączyć a nie ma nas rozłączać... Pozatym nie klnijcie tak :) ... Każdy ma swoje zdania i powinniśmy je uszanować... :) Panowie wyluzujcie.. macie stronke i sie odprężcie.. [moderator]

Cinek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: śr 17 wrz, 2003
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Cinek » pn 14 lut, 2005

Pozdro Mazur,śmiech mnie ogarnia jak czytam tych...
hymn już mamy od niepamietnych czasów jak wam się [moderator] niepodoba to go nie śpiewajcie.
STOMIL PONAD WSZYSTKO
STOMIL OLSZTYN PIECZEWO

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » pn 14 lut, 2005

Cinek takie teksty napewno nie łączą kibiców. Niech każdy ma swoje zdanie, szkoda tylko że niektórzy nie potrafią prowadzic dialogu na argumeny tylko drą.... Pamiętajcie że w Polsce mamy demokracje czy się to komuś podoba czy nie i nie może być tak że 1 czy 2 osoby będą decydować za większość. Szkoda tylko że jak jest bieda to przypomnijcie sobie nawoływania pewnych osób w trakcie sezonu, typu : WSZYSCY NA MECZ itp. a teraz to jesteście samowystarczalni. Pamiętajcie że w 10 osób nie stworzysz widowiska na trybunach, a obrażając pewne osoby traci się popleczników. I nie dziwi potem fakt że ludzie nie chcą przychodzić do młynu skoro kiedys słyszeli na swoj temat podobne teksty.
Ale mimo wszystko pozdrawiam

ODPOWIEDZ