Prezesi OKS STOMIL & zarzad SSK i kibice

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Prezesi OKS STOMIL & zarzad SSK i kibice

Post autor: Scott » wt 03 sie, 2004

W tym temacie prosze o wypowiedzi na temat stosunku zarzadu OKS-u do kibicow STOMILU I SSK

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Re: Prezesi OKS 1945 & zarzad SSK i kibice

Post autor: Pojezierski » wt 03 sie, 2004

TECUM pisze:W tym temacie prosze o wypowiedzi na temat stosunku zarzadu OKS-u do kibicow STOMILU I SSK
O to musisz zapytać członków zarządu OKS-u :wink:

Ifryt
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 95
Rejestracja: ndz 25 lip, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ifryt » czw 05 sie, 2004

Ja chciałbym, aby doszło do spotkania (którym może być Walne Zebranie) między rzeczywistym, sprawującym władzę zarządem a nami kibolami i abyśmy bezpośrednio mogli skonfrontować nasze problemy czy zapytania z tymi ludźmi. A tak wszystkiego musimy dowiadywać się z internetu, m.in. cen biletów.

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » czw 05 sie, 2004

Ifryt pisze:Ja chciałbym, aby doszło do spotkania (którym może być Walne Zebranie) między rzeczywistym, sprawującym władzę zarządem a nami kibolami i abyśmy bezpośrednio mogli skonfrontować nasze problemy czy zapytania z tymi ludźmi. A tak wszystkiego musimy dowiadywać się z internetu, m.in. cen biletów.
brawo i wlasnie tak trzeba postepowac
gra w otwarte karty a nie wszystko po tajemnie

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » pn 06 mar, 2006

Tutaj chyba najbardziej pasuje :).
Gazeta.pl pisze:Zbigniew Miklas od piątku nie jest już dyrektorem sportowym w czwartoligowym OKS 1945 Olsztyn. Funkcję tę pełni teraz Wojciech Gałęski, w przeszłości były działacz olsztyńskiej Warmii.

Z OKS 1945 Olsztyn Zbigniew Miklas był związany od czterech lat - wspólnie z kilkoma osobami jeszcze przed upadkiem Stomilu założył zespół OKP Warmia i Mazury, w którym grali piłkarze z rezerw byłego pierwszoligowca. W czasie jego pracy zespół z Olsztyna awansował do III ligi w sezonie 2003/04. Jednak w gronie trzecioligowców utrzymał się tylko sezon i ponownie wrócił do czwartej ligi. Co było powodem złożenia rezygnacji?

- Nosiłem się z tym zamiarem już od pewnego czasu - mówi Zbigniew Miklas, były już dyrektor OKS. - Spędziłem w tym klubie cztery lata i chyba czas odpocząć od piłki. Nie odwrócę się od zespołu i zawsze będę służył mu pomocą, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Władze olsztyńskiego zespołu w piątek wybrały nowego dyrektora. Będzie nim Wojciech Gałęski, w przeszłości związany z innym klubem z Olsztyna - Warmią.

Marek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: wt 25 sty, 2005
Lokalizacja: Mazury

Re: Prezesi OKS 1945 & zarzad SSK i kibice

Post autor: Marek » śr 08 mar, 2006

Wojciech Gałęski, nowy dyrektor OKS 1945 Olsztyn. "Stawiam na Warmię i Mazury"



Sebastian Woźniak: W jaki sposób trafił Pan do OKS 1945 Olsztyn?

Wojciech Gałęski: Pierwsze sygnały na temat mojego przyjścia do klubu pojawiły się już w ubiegłym roku. Jednak praca zawodowa, którą akurat wykonywałem, uniemożliwiała mi podjęcie tego stanowiska i dlatego musiałem odmówić prezesowi Marianowi Świniarskiemu. Do ponownych rozmów wróciliśmy niedawno i zgodziłem się przyjąć funkcję dyrektora sportowego w OKS.

Nie będzie to dla Pana nowe zajęcie.

- Od wielu lat jestem kibicem olsztyńskiej piłki nożnej. Wcześniej związany byłem z Warmią Olsztyn, najpierw opiekowałem się grupami młodzieżowymi, kiedy w juniorach grał jeszcze mój syn. Później zajmowałem się obiektami sportowymi i sprawami organizacyjnymi. Wspólnie z garstką miłośników Warmii awansowaliśmy do czwartej ligi. Niestety, wielu osobom, w tym i prezesowi klubu, nie podobało się, że zespół gra w tej klasie rozgrywkowej i po sezonie ponownie wróciliśmy do ligi okręgowej. To właśnie zdecydowało, że rozstałem się Warmią, choć duży wpływ miał jeszcze zły stan mojego zdrowia.

Jakie cele stawia Pan sobie w OKS 1945?

- Olsztyn zasługuje co najmniej na drugą ligę - jednak do tego potrzebne są większe środki finansowe, o które w regionie bardzo trudno. Przede wszystkim trzeba postawić na piłkarzy z naszych okolic i zapewnić im odpowiednie warunki do trenowania. Doskonałym przykładem może być Tomek Zahorski, który jeszcze niedawno grał w czwartej lidze, a teraz zadebiutował w ekstraklasie. Takich zawodników, jak on, na Warmii i Mazurach jest znacznie więcej, tylko odpowiednie warunki szkoleniowe gwarantują sukces. A i fachowców mamy przecież bardzo dobrych - Andrzejowie Nakielski i Biedrzycki, mimo niedużego stażu, mają już na koncie pewne osiągnięcia. Do tego dochodzą jeszcze Tomasz Słomiński i Jerzy Budziłek - wcześniej z pewnością należałoby to wykorzystać. Szkoda tylko, że juniorzy nie grają już w makroregionie - z zespołami z Podlasia i Mazowsza mogli skonfrontować swoje umiejętności.

Nie czuje Pan presji - olsztyńscy kibice są przecież bardzo wymagający.

- Na pewno odczuwam małą presję - każdy kibic żyje piłką nożną większego formatu, jaką gościliśmy w Olsztynie przez wiele lat. Teraz jest znacznie gorzej, choć z biegiem czasu z pewnością się to zmieni. W OKS może już mnie wtedy nie być, bowiem na razie podpisałem kontrakt do końca tego roku. Później z działaczami zweryfikujemy, czego wspólnie dokonaliśmy. Najważniejsze jednak, żeby tak popularna dyscyplina na Warmii i Mazurach ponownie wróciła na piłkarską mapę Polski.

żródło:gazeta.pl

Awatar użytkownika
Anty-Jeziorak
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 138
Rejestracja: śr 20 kwie, 2005
Kontakt:

Post autor: Anty-Jeziorak » śr 08 mar, 2006

Zobaczymy czy będzie tak słodko ja mówi . 8)

ODPOWIEDZ