OKS 1945 w III lidze - mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
kevinnash
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2007
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: kevinnash » sob 20 paź, 2007

Jaki wynik (ile już wygrywamy)?

Awatar użytkownika
Kaspersky
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 38
Rejestracja: czw 07 lip, 2005
Lokalizacja: PIECZEWO
Kontakt:

Post autor: Kaspersky » sob 20 paź, 2007

Do przerwy 0:0

Awatar użytkownika
siaku89
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: śr 16 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: siaku89 » sob 20 paź, 2007

mowcie na bierzaco wynik OK?

Twori
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: sob 20 paź, 2007

Post autor: Twori » sob 20 paź, 2007

niestety od 47' przegrywamy 0:1
brama z 30 m. :(

kru

Post autor: kru » sob 20 paź, 2007

Panowie, jaka brama z 30 metrów. Jeszcze ktoś potem pomyśli, iż znowu Grygorowicz puścił bubla... To była bramka z dobitki.

Twori
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: sob 20 paź, 2007

Post autor: Twori » sob 20 paź, 2007

jezeli wprowadziłem w bład to sorry,
takie info uslyszalem w radiu

Awatar użytkownika
siaku89
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: śr 16 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: siaku89 » sob 20 paź, 2007

ale ladna bramka chociaz?

stomilowiec-dychu
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: pn 08 maja, 2006
Lokalizacja: Morąg- okolice
Kontakt:

Post autor: stomilowiec-dychu » sob 20 paź, 2007

Stomil przegrał 0:1.

Awatar użytkownika
siaku89
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: śr 16 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: siaku89 » sob 20 paź, 2007

dobrze chcociaz gralismy? byly jakies setki?

Awatar użytkownika
grzesiu
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: ndz 08 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty
Kontakt:

Post autor: grzesiu » sob 20 paź, 2007

Trzeba było isc na mecz zamiast siedziec na forum :roll:

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » sob 20 paź, 2007

Sniezawski i Harmacinski niech zwroca za bilety. Grygorowicz calkiem niezle bronil ale jak zwykle 1 blad i bramka.... i te jego podania do obroncow pod koniec :o

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » sob 20 paź, 2007

Czemu zawsze, gdy nie ma mnie na meczu, wynik musi być niekorzystny?
Byłem dziś w Olsztynie, jednak na meczu się nie pojawiłem z powodu prawie 40 stopni gorączki (39,7).
Cóż, musieliśmy w końcu kiedyś przegrać. Szkoda, że w takim momencie, straciliśmy pozycję lidera, ale odzyskamy 1 miejsce!! Jak Grygorowicz puścił bramkę?

P.S: Otóż dzisiaj, gdy jechałem do Olsztyna na przystanku w Dywitach zauważyłem herb... OKS-u 1945. Tak tak, bez piłeczki, ale widniało "1945" zamiast "Stomil". FC Dywity - zróbcie coś z tym (herb jest na drugim przystanku, tym bliżej Olsztyna).

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » sob 20 paź, 2007

Na największe słowa uznania zasługuje Tomek Zakierski i to jak około 80 minuty przeszedł z obrony do lini pomocy i wychodziło mu naprawdę bardzo dobrze :idea: :idea:
Poza tym walki i ambicji może jeszcze się kilku młodszych zawodników od niego uczyć :idea: :idea:
Podkreślałem to już kilka razy i zrobię to poraz kolejny -to wg. mnie bardzo udany zakup (o ile nie najlepszy) :idea: :idea: (choć gdy był finalizowany miałem mieszane uczucia)
Naprawdę wielkie słowa uznania :idea: :idea: :idea:
Natomiast jeśli chodzi o Snieżawskiego to ... ta jegfo pierwsza sytuacja to ...szkoda gadać ...Ktoś tu słusznie napisał ,ze powinien oddac za bilet :o
Poza tym Concordia w pierwszej połowie nie istniała (poza 1 sytuacją) Druga połowa zajeb...się ułożyła ...szybko zdobyta bramka ułożyła spotkanie... :?
Ehh gdyby jeszcze Harmaciński wykorzystał to co miał :roll: wówczas cieszylibyśmy się z remisu
Bramka piszę obiektywnie z winy Grygorowicza , poniewaz dośrodkownie wybija(wypiąstkowuje) się nie przed siebie ,a do boku...Nas bramkarz zrobił to dokładnie na odwrót...i było 0-1 ...a te podania do obronców, którzy nie są na to przygotowani ...
Mam nadzieje ,ze w przeriwe zimowej roszady w składzie (transfery) zostaną zaczęte od pozycji bramkarza
To takie moje zdanie zaraz krótko po meczu.
PS. Jeszcze 1 pisze bo to mi humor poprawiło...Olimpią przegrała z SMSem ,a Dolcan równiez u siebie i to az 1-4 z ...Warmią Grajewo...ehhh ta nasza grupa jest nieobiliczalna :roll:
Ostatnio zmieniony sob 20 paź, 2007 przez NAGÓRKI, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
sZaQaLu$
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 106
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: Olsztyn->Pieczewo

Post autor: sZaQaLu$ » sob 20 paź, 2007

Czy wygrywasz czy nie!! Ja i tak kocham Cię!! W moim sercu Stomil!! I na dobre i na złe!!

Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » sob 20 paź, 2007

Ludzie, to dopiero pierwsza przegrana :wykrzyknik: nie można cały czas wygrywać. Liczmy na to, żę wyniki kolejnych spotkań będą korzystne dla nas. CZY PRZEGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ, W MOIM SERCU - STOMIL! - I NA DOBRE I NA ZŁE !
Ostatnio zmieniony sob 20 paź, 2007 przez Jalok, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
DSE303
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: DSE303 » sob 20 paź, 2007

co do meczu to mogło byc lepiej co do kibicow na SBN-ie "jak macie tak spiewac to do koscioła" i z tymi słowami sie zgodze. Lewa strona <brawo> prawa i srodek zal mam nadzieje ze to sie zmieni STOMIL MY CIE KOCHAMY!!!!!! SERCE ZA OKS

socha
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: wt 16 paź, 2007
Lokalizacja: Olsztyn/Zatorze

Post autor: socha » sob 20 paź, 2007

panowie!! jest ok.. dopiero pierwsza przegrana !!
ale mecz ogolnie spoko... tyle ze wynik ...

KTO NIE SKACZE TEN ZA PIS-EM!! HEJ HEJ!!

Junioor
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 296
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Junioor » sob 20 paź, 2007

Co racja to racja. Nie oczekujmy od chłopakow za duzo, ta druzyna byla budowana aby walczyc o miejsca w srodku tabeli i tak jest pieknie nie uwarzacie ?

Co do dzisiejszego mecz.... trudno stało sie !

Ale ten mecz dla mnie byl kolejnym potwierdzeniem tego ze grygorowicz jest miekki jak.... , a w dodatku nie mysli lub nie umie....Taki prezenty jakie serwował dzis swoim obroncom po rozpoczęciu gry to był koszmar....Sniegu i Harman - Dziękujemy, ale jeszcze potrenujcie...

Pawlik w ataku - Bezcenne :!:

Awatar użytkownika
sZaQaLu$
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 106
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: Olsztyn->Pieczewo

Post autor: sZaQaLu$ » sob 20 paź, 2007

Jakby ktoś miał filmiki, albo zdjęcia, oczywiście tradycyjnie prosimy o wrzucenie :)

misiek74
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 51
Rejestracja: ndz 07 sie, 2005
Lokalizacja: Gągławki

Post autor: misiek74 » sob 20 paź, 2007

Panowie byłem na meczu i powiem Wam że nie ma co rozpaczać nad porażką lepiej teraz niż na koniec ligi gdzie każdy mecz będzie na ostrzu noża . Każdemu może się wydarzyć porażka liczy się efekt końcowy i jestem pewien że będzie dobrze. Trzymam za piłkarzy kciuki i za Was też wspominam dawne czasy kto mnie zna to wie :mrgreen: apropo zaraszam wszystkich sympatyków Naszego Stomilku na jutrzejszy mecz rugby w Olsztynie na boisku ul: Grunwaldzka na godz 13.00 też ważne spotkanie dla WMPD PUDiZ Olsztyn Ogniwem Sopot. Paru chłopaków z SBN grało i tenowało u Nas jak i kilku od Nas stawia się u Was.Wspomózcie dopingiem ważny mecz dla Nas. Wstęp gratis zapraszam

LepsoN
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: pt 21 wrz, 2007
Lokalizacja: Gutkowo

Post autor: LepsoN » sob 20 paź, 2007

Kilka slow z punktu widzenia krytej.
Wchodzac juz na trybuny zostalem bardzo mile zaskoczony, widzac na krytej 2 flagi. Pomyslalem sobie - jest super, moze niedlugo uda nam sie oflagowac wszystkie mozliwe miejsca na kratach. Chwile po zajeciu miejsca nastepna niespodzianka, a nawet podwojna. Raz, ze na powitanie pilkarzy Stomilu poszly serpentyny i konfetti. Dwa, kopacze Stomilu wchodza z bialo-niebieskimi flagami. Szkoda tylko, ze niektore osoby po chwili od dostania serpentyn, bez wejscia Stomilu, juz zaczynaja nimi rzucac ... . Ale ogolnie wyszlo fajnie, w szczegolnosci jesli chodzi o flagi. Po chwili rozpoczyna sie meczyk i juz pierwsza swietna akcja Stomilu. Suchocki i Sniazewski sam na sam z bramkarzem, Sniezewski sklada sie do strzalu i ... pilka przelatuje obok slupka ... . Takich sytuacji nie powinno sie marnowac, ale coz, trzeba grac dalej. Pierwsze 25 min gry zdecydowanie prowadzi Stomil, pozniej jakby wymieka i 1 polowa konczy sie bezbramkowym remisem. Zmarzniety czekam na druga polowe i widze, ze SBN szykuje jakas oprawe. Znowu zapowiada sie ciekawie. Ale niestety SBN rozklada bialo niebieskie pasy wzdluz trybuny, co wygladalo bardzo fajnie ( i przede wszystkim rowno ), a wraz z nimi sedzia dyktuje wolny dla Concordii. Wrzuta w pole karne, zamieszanie ... i pilka laduje w bramce ... . Niestety Concordia gra bardzo dobrze w obronie i nie pozwalala Stomilowi zawitac na swoim polu karnym, no moze poza kilkoma sytuacjami, ale i tu nie ustepuja Stomilowi pola, nie pozwalajac oddac strzalu :/ . Pod koniec meczu sytuacja na remis. Na lini pola karnego Harmacinski ma miejsce na strzal. Wszyscy wstaja, ale nasz napastnik laduje prosto w bramkarza ;/ . Mecz konczy sie przegrana :/, a Stomil traci fotel lidera. Szkoda bo to My mielismy przewage w tym meczu i spokojnie moglismy go wygrac, ale i tak brawa z ambitna walke do konca. Mam tylko nadzieje, ze chlopaki zmobilizuja sie na mecz z Drweca i zrewanzuja sie nam - kibicom za dzisiejsza przegrana ;] .

NIC SIE NIE STALO, OKS NIC SIE NIE STALO.

Awatar użytkownika
barakuda
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 132
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Jeziorany

Post autor: barakuda » sob 20 paź, 2007

I stało sie pierwsza porażka nastąpiła.trudno,stało się ale gramy dalej!!!szkoda tylko że z drużyną,którą można było smiało ograć, bo nie pokazała nic ciekawego.jednak żeby wygrać trzeba wykorzystywać stwazane sytuacje,a z tym jest u nas problem nie od dzis.

I jeszcze takie małe pytanko do niektórych kibiców,którzy chodzą na SBN:po co chodzicie na SBN?zastanówcie się nad tym. :roll:


NIC SIĘ NIE STAŁO,OKS NIC SIĘ NIE STAŁO!!! JESTEŚMY Z WAMI!!!

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » sob 20 paź, 2007

Chłopaki zostawili na boisku dużo zdrowia, walczyli.Niestety nie zawsze się wygrywa, choć gdyby Śnieżawski trafił w sytuacji sam na sam... poprostu zesrał sie i tyle :roll: Na SBN-ie całkiem fajna oprawa ale doping dosyć słabiutki :x Mam nadzieję że to chwilowy spadek formy i następne mecze pójdą już po naszej myśli 8) Co do krytej to fajny pomysł SBN-u z serpentynami :brawa: fajny efekt , choć kilka osób chyba nie zrozumiało apeli by rzucić je dopiero na 1 gwizdek...

doman
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: doman » sob 20 paź, 2007

Panie trenerze kto to jest Harmaciński ? Co on robi w kadrze III-ligowego zespołu. Zlituj się Pan i pozbądź się tej nędzy !!!

Junioor
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 296
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Junioor » sob 20 paź, 2007

Na pewno porażka boli... Druga sprawa to bardzo wąskie odległości w tabeli... Jeszcze runda sie nie skonczyła, ale ten mecz pokazał, ze mecze wiosenne, które naSz OKS będzie grał z obecną pierwszą ''szóstką'' do najłatwijszych nie będa należec... Troche źle ułozyl sie dla Nas ten kalendarz :cry: nie pozostaje nic innego jak tylko walczyc o te miejsca w czołówce na koniec sezonu...


Czy wygrywasz Czy nie Ja i tak Kocham CIE !

Zablokowany