Stadion Stomilu!

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » sob 03 lis, 2007

SOLO pisze:
goleo6 pisze:Dajcie już spokój z tą historią... nie obchodzi mnie to, w którym miejscu zostanie wybudowany stadion, ważne by wogóle powstał :!:

dobrze się czujesz...? :?
Czuję się dobrze, dzięki za troskę

po pierwsze: nie mam nic przeciwko lokalizacji stadionu na Piłsudskiego 69a. Zawsze przychodzę tu z sentymentem, gdyż przeżyłem tu wiele pięknych chwil, ale to już historia i te chwile możemy co najwyżej powspominać.Naprawdę chciałbym by stadion powstał na tej ziemi, ale jestem realistą i tak z pewnością się nie stanie. Chyba że wszyscy mieszkańcy Olsztyna pójdą pod ratusz i wykażą poparcie dla tego projektu, ale to mało prawdopodobne.

po drugie: stadion jest zbudowany na podmokłych terenach. Ktoś na forum wspomniał nawet, że płyta boiska zaczyna się odchylać od poziomu. Osuszenie tego terenu to dodatkowe koszty, co jest nie na rękę dla urzędników.

po trzecie: ile razy słyszeliśmy już o planach remontu tego stadionu...urzędnicy po prostu odkładają to w czasie, licząc że WY, kibice STOMILU zapomnicie o tym. Taka jest rzeczywistość. Wiem,że SSK robi pewne prace remontowe i chwała im za to, bo inaczej stadion kompletnie by się rozleciał :roll:

po czwarte: Wiem że kibicującym na SBN-ie to nie przeszkadza ale na stadion przychodzą również starsi ludzie, którzy chcieliby oglądać mecze ukochanej drużyny w komfortowych warunkach, czyli: wygodnych krzesełkach i dobrym widokiem na boisko(niestety betonowe słupy podtrzymujące dach częściowo zasłaniają plac gry)


Analizując, bardzo chciałbym, by ten stadion został zbudowany w miejscu obecnego, jednak jest to praktycznie niemożliwe(chciałbym się jednak mylić). Nie wiem ile osób będzie mnie za tą ocenę ojeżdżać, nie obchodzi mnie to.Dla mnie ważne jest to, by Stomil miał gdzie grać jak awansuje, bo przecież z tym stadionem nawet w Kazachstanie by nas nie dopuścili...Pozdro dla wszystkich którym leży na sercu dobro naszego klubu. TYLKO STOMIL OKS!!!
Ostatnio zmieniony sob 03 lis, 2007 przez goleo6, łącznie zmieniany 2 razy.

lucky
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: sob 13 mar, 2004

Post autor: lucky » sob 03 lis, 2007

olsztyn jako miasto wojewodzkie powinien miec stadion z prawdziwego zdazenia i nie chodzi tu tylko o STOMIL NASZ UKOCHANY KLUB. Takiemu miastu porostu nie wypada nie miec ładnego stadionu na minimum 15 - 20tys miejsc siedzacych. Miejmy nadzieje, ze wladze miejskie przejza na oczy fakt ze olsztyn to miasto które zasługuje na obiekty sportowe z prawdziwego zdazenia. Wg mnie stadion powinien zostać pobudowany w miejscu obecnego,a to ze wzgledu na wiele czynnikow. lokalizacja- dojazd, terny przylegle na których mozna postawic i basen i ladna sale dla siatkazy i pilkarzy recznych, jak i fakt, ze murawa stadionu powinna byc podgrzewana a wtej sprawie naprawde moznaby było wykozystać sieć ciepłownicza dawnej fabryki stomil tylko czy naszew ladze miasta pomysla o tym. czemu oddano tyle terenu dla francuzow nie rzadzajac nic w zamian- amoze nalezałoby pomyslec by taki koncer dołozył sie choc w czesci w promocje miasta przez sport i obiekty. trezba tylko chciec

lucky

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » sob 03 lis, 2007

Tak, postawmy nowy stadion w tym samym miejscu, a na czas budowy stary przesuńmy w inne miejsce, bo przecież trzeba gdzieś grać. Stadion mógłby zostać wybudowany nawet gdzieś poza miastem lub na jego obrzeżach - nie musi stać w samym centrum.

Poza tym twierdzicie, że ten stadion to historia, ale z drugiej strony patrząc na niego, jego stan przypomina jedynie upadek Stomilu.

Jestem za nowym stadionem, ale w zdecydowanie lepszym miejscu, by murawa za kilka lat nie przypominała bagna (żeby zawodnicy tak jak dziś nie biegali w miejscu) i żeby był chociaż przyzwoity komfort oglądania meczu (ławki były wygodniejsze od krzesełek i przynajmniej nie tak osrane przez ptaki). To zagwarantowałby każdy nowoczesny stadion, bo obrzydlistwo aż rzuca się w oczy.

Halę na razie mamy, jaką mamy taką mamy. Stadion niby też, ale czekać na to, co pierwsze się rozleci, nie jest najlepszym rozwiązaniem. Pora zainwestować najpierw w stadion, później w halę sportową. Takie powinny być priorytety. Ale z drugiej strony, po co cokolwiek robić, jeszcze można by wszystko...

drako1999
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 32
Rejestracja: pn 24 kwie, 2006
Lokalizacja: Nikielkowo

Post autor: drako1999 » sob 03 lis, 2007

Sorki ale przez 30 lat jakos stadion sie nie zapadł w tym bagnie nie zarósł trzcina . Bagno jest w ratuszu, bagno było tez w klubie MOKS .Naprawde jak sie chce to mozna, myslisz ze centrum handlowe sie nie
zapadnie .Juz w czasach pierwszej ligi były pomysły dzierzawy terenów wokól stadionu na centrum o podobnej funkcji co dzisiejsza Alfa .Ciekawe kim jest potencjalny inwestor ? Trzy apartamentowce w centrum miasta to niezła lokata kapitału

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Post autor: Gie. » ndz 04 lis, 2007

w go napisali że jest to inwestor z izraelskim kapitałem...

jacek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 27
Rejestracja: ndz 15 kwie, 2007

Post autor: jacek » ndz 04 lis, 2007

Każdy by chciał żeby nowy stadion powstał na miejscu obecnego. Ale to jest mało prawdopodobne. Teren można osuszyć ale jest to bardzo kosztowne. Przykładem może byc rozbudowana fabryka Stomilu (Michellin). Tam są takie same grunty. Tylko że francuzi sypnęli grubą kasą i zagęścili je. A mało prawdopodobne żeby przyszły inwestor zechciał bawić się w takie rzeczy.
A co do lokalizacji obiektów sportowych to uważam że powinien powstać cały kampleks sportowy ze stadionem, basenem, hala do kosza, siatki i ręcznej. Tak żeby cały kompleks mógł sie sam utrzymać i nie trzeba było żadnych centrów handlowych czy innych marketów które by łozyły na jedo utrzymanie.

olsztyniak
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 45
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: olsztyniak » ndz 04 lis, 2007

Wiecie jak to może się skończyć?Teren na Piłsudskiego sprzedadzą za grosze a stadion zostanie tylko na papierze,będą obiecywać i tylko to nam zostanie.

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Post autor: Gie. » ndz 04 lis, 2007

olsztyniak pisze:Wiecie jak to może się skończyć?Teren na Piłsudskiego sprzedadzą za grosze a stadion zostanie tylko na papierze,będą obiecywać i tylko to nam zostanie.
to prawdziwy czarny scenariusz a taki z szczęśliwym zakończeniem ???
A tak naprawde to gdyby sprzedali teren na Piłsudskiego a w Olsztynie nie było by jeszcze nowego stadionu sądze że kibice zbojkotowali by takie plany na razie na al.Piłsudskiego 69a istnieje stadion i nieważne jaki jest ważne że wogóle istnieje

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 04 lis, 2007

Moim zdaniem to dobry pomysł. Ale w olsztyńskich realiach nie do przeprowadzenia. Po pierwsze Prezydent Miasta oportunista i karierowicz. Po drugie zbyt dużo pazernych i zapatrzonych we własny tyłem pseudodziałaczy miejskich i sportowych wokół ratusza czyhających tylko aby nabić sobie kabzę. Po trzecie kibice, którzy mają klapki na oczach i zamiast rudery widzą świątynię.
Plan mógłby być dobry, gdyby miasto zapisało w planie zagospodarowania przestrzennego, że grunty Warmii sa pod sport i rekreację. Śmiem twierdzić, że w mieście aspirującym do miana metropolii takich punktów powinno być więcej niż jeden. Kwestią otwartą jest gdzie będzie drugi punkt: stadion Stomilu, Leśny? Można by podpisać umowę warunkową z inwestorem, że miasto przekaże mu grunty pod warunkiem wybudowania np. w ciągu trzech lat sensownego stadionu na np. 15-20 tys. widzów z pełną infrastrukturą. Wtedy inwestor dostanie gruntu po Stomilu. Ale tu jest problem, bo jak będziemy mieć jeden stadion to siłą rzeczy będzie musiał służyć wszystkim - piłkarzom, lekkoatletom, rugbystom i innym. Osobiście chciałbym mieć w Olsztynie wyłącznie piłkarski stadion. Lekkoatleci spokojnie mogą brykac po AZSie. A rugbystom wystarczy zmodernizowany stadion przy Artyleryjskiej.
Co do stadionu Stomilu to też mam mnóstwo pięknych wspomnień z nim związanych. I to nie tylko dlatego, że jestem kibicem Stomilu, ale całe dzieciństwo i całą młodośc spędziłem tuż obok, więc mam całą masę niesportowych ale fajnych wspomnieć z nim związanych. Prawda jest jednak taka, że stdion był budowany za czasów schyłkowego Gierka, a to oznacza, że był budowany byle jak (jakość) i bez logicznego pomysłu (infrastruktura). Komfort uczestnictwa w widowisku piłkarskim jest dla widzów niski. Brakuje toalet, słupy ograniczają widoczność, tylko częśc jest zadaszona, beznadziejna bieżnia oddala piłkarzy od widzów, brak oświetlenia.
Z całym szacunkiem, ale powiedzieć, że ten stadion to cała historia Stomilu może powiedzieć tylko ktośc kto chodzi na Stomil od 10 lat. Obecny stadion jest bodajże czwartym (jeśli nie piątym) miejscem gdzie gra Stomil. Pierwszy był Leśny, drugi przy Artyleryjskiej (gdzie grają dziś rugbyści), trzeci to Warmia (gdzie Stomil debiutował w 2. lidze). Rozumiem, że wszyscy fanatycy-miłośnicy Stomilu tak samo walczyć zamierzają o ich losy. Bo tam też grał Stomil, prawda? A więc tworzyła się tam historia Stomilu!
Nie ściska Was w dołku, że w takich Kielcach, które grać uczyły się od Stomilu (Stomil-Korona 6:0 w 1992) powstał całkiem fajny stadion? Broniąc przeżytku przy Piłsuskiego będziemy się skazywać na to, że pipidówki typu Kielce, Białystok, Płock, a wkrótce może i Elbląg będą mieć stadiony lepsze niż my. My za to będziemy mieć "historię"... :?
Ostatnio zmieniony ndz 04 lis, 2007 przez THE CORE, łącznie zmieniany 1 raz.

drako1999
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 32
Rejestracja: pn 24 kwie, 2006
Lokalizacja: Nikielkowo

Post autor: drako1999 » ndz 04 lis, 2007

The Core tak ale do tej pory nikt nie przedstawił konkretnego projektu nowego stadionu ,centrum sportowego . jest jeszcze przykład Wisły Kraków

Awatar użytkownika
Reggie
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 127
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006
Kontakt:

Post autor: Reggie » ndz 04 lis, 2007

THE CORE pisze:
Nie ściska Was w dołku, że w takich Kielcach, które grać uczyły się od Stomilu (Stomil-Korona 6:0 w 1992) powstał całkiem fajny stadion? Broniąc przeżytku przy Piłsuskiego będziemy się skazywać na to, że pipidówki typu Kielce, Białystok, Płock, a wkrótce może i Elbląg będą mieć stadiony lepsze niż my. My za to będziemy mieć "historię"... :?
Nie rozumiem twojej frustracji, w związku z tym, że nie mamy dobrego stadionu skierowanej w Kielce,Białystok,itp. Fakt- stadion jest nam bardzo potrzebny, ale gdy przeczytałem, że Białystok i Kielce to "pipidówki" to się roześmiałem.
Białystok- 292 tysiące mieszkańców i klub Jagiellonia ze sporą tradycją
Kielce- 207 tysięcy mieszkańców i klub który także nie powstał 10 lat temu.

Więc przykłady są bezpodstawne.
Ale co do stadionu w Olsztynie to 100% poparcia
Pozdrowienia

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » ndz 04 lis, 2007

Jeśli ma być nowy stadion to jedynie w miejscu starego, takie jest moje zdanie. Już bagienne tereny nie przeszkadzają żeby postawić tam apartamentowiec, a żeby stadion to przeszkadza :|
Do ratusza zgłosiła się firma zainteresowana wyburzeniem stadionu Stomilu przy alei Piłsudskiego. Jak ustaliliśmy, firma już wcześniej próbowała swoich sił w Olsztynie. Wtedy skończyło się na zapowiedziach.

Firma z izraelskim kapitałem chciała wybudować kompleks handlowy na działce przy ulicy Kasprzaka. Propozycję złożyła pięć lat temu. Budynek miał mieć około 20 tysięcy metrów kwadratowych. Na parterze przewidziano bank, sklepy i usługi. Na piętrze - multikino, kręgielnię i miejsce zabaw dla dzieci. Inwestycja miała kosztować 100 mln złotych. Po załatwieniu wymaganych formalności firma wycofała się z Olsztyna i słuch po niej zaginął.

Teraz chce zburzyć stadion przy alei Piłsudskiego i tam postawić centrum handlowe. Ratusz stawia jednak warunek: w zamian inwestor musi zbudować nowy stadion przy ulicy Sybiraków, należący teraz do PKP.

Spotkanie z firmą, która chce wejść w ten interes, odbyło się w ubiegłym tygodniu. Prezydent Jerzy Małkowski rozmawiał z jej przedstawicielami przed sesją Rady Miasta. Później prosił radnych, by w przyszłorocznym budżecie zarezerwowali 10 mln złotych na wykup gruntu przy Sybiraków.

- Czy prezydent sprawdził wiarygodność firmy? - zapytaliśmy Anetę Szpaderską, rzeczniczkę ratusza.

- Rozmowy odbywają się z kilkoma, a nie tylko jednym inwestorem. W przypadku przejścia do rozmów tylko z jednym inwestorem oczywiście dokonuje się zebrania informacji o potencjalnym partnerze - odpowiada Aneta Szpaderska.

olsztyniak
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 45
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: olsztyniak » ndz 04 lis, 2007

Glebuś pisze:
olsztyniak pisze:Wiecie jak to może się skończyć?Teren na Piłsudskiego sprzedadzą za grosze a stadion zostanie tylko na papierze,będą obiecywać i tylko to nam zostanie.
to prawdziwy czarny scenariusz a taki z szczęśliwym zakończeniem ???
A tak naprawde to gdyby sprzedali teren na Piłsudskiego a w Olsztynie nie było by jeszcze nowego stadionu sądze że kibice zbojkotowali by takie plany na razie na al.Piłsudskiego 69a istnieje stadion i nieważne jaki jest ważne że wogóle istnieje
FAktycznie to czarny scenariusz ale uważam że realny. Pamiętacie co zrobili z terenem pod aquapark? Miał być super projekt ale przez niby czyjeś zaniedbanie wyszła z tego lipa a do tego zostały długi. Finał był taki że panów z ratusza i innych ( w tym były działacz Stomilu ) uniewinniono i dalej sobie robią interesy a nawet udanie starują do sejmu RP. To są olsztyńskie realia. Co do sprzeciwu kibiców to nie będzie miał znaczenia bo przyczepią nam łatke chuliganów i do bani sobie nie wezmą co mamy do powiedzenia.

[ Dodano: Nie 04 Lis, 2007 ]
Dobrze wszyscy wiemy ze w Olsztynie o piłke ratuszowcy nie dbają. Stomil zawsze był dla władz wrzodem na dupie. Fajnie było pokazać się na stadionie przed wyborami albo w chwilach triumfu Stomilu.

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » ndz 04 lis, 2007

Fakt, przywiązany jestem bardzo do stadionu i miejsca w którym stoi - w końcu to miejsce gdzie się kibicowsko wychowałem. Mimo to, nie miałbym nic przeciwko budowie nowego w nowym miejscu.

Przy aktualnych cenach gruntu opłacalne jest sprzedanie działki wraz ze stadionem a zarobione pieniądze pokryły by część kosztów budowy nowego. Jedynie zastrzeżenia mam do lokalizacji nowego stadionu - po co płacić duże pieniądze PKP za tereny Warmii - skoro miasto posiada piękną lokalizacje w postaci stadionu leśnego. Można by zbudować tam na prawdę piękne cudeńko.

No ale otwózmy szeroko oczy - w mieście, gdzie pływacy trenują w przeciekającym basenie, siatkarze w dziurawej hali a młodzi piłkarze na klepisku - o stadionie możemy jedynie pomarzyć. Mam jedynie nadzieję, że plany związane z terenem przy Piłsudskiego nie skończą sie jak budowa aquaparku...

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Post autor: Gie. » ndz 04 lis, 2007

zicoo pisze:Fakt, przywiązany jestem bardzo do stadionu i miejsca w którym stoi - w końcu to miejsce gdzie się kibicowsko wychowałem. Mimo to, nie miałbym nic przeciwko budowie nowego w nowym miejscu.

Przy aktualnych cenach gruntu opłacalne jest sprzedanie działki wraz ze stadionem a zarobione pieniądze pokryły by część kosztów budowy nowego. Jedynie zastrzeżenia mam do lokalizacji nowego stadionu - po co płacić duże pieniądze PKP za tereny Warmii - skoro miasto posiada piękną lokalizacje w postaci stadionu leśnego. Można by zbudować tam na prawdę piękne cudeńko.

No ale otwózmy szeroko oczy - w mieście, gdzie pływacy trenują w przeciekającym basenie, siatkarze w dziurawej hali a młodzi piłkarze na klepisku - o stadionie możemy jedynie pomarzyć. Mam jedynie nadzieję, że plany związane z terenem przy Piłsudskiego nie skończą sie jak budowa aquaparku...
i to według mnie najbardziej obiektywna ocena na temat budowy stadionu oraz stanu olsztyńskich obiektów

Awatar użytkownika
Kacper
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 36
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Kacper » ndz 04 lis, 2007

Jak dla mnie to stadion może być zbudowany na terenach Warmii, co to za róznica gdzie, chyba chodzi o to zeby był (no chyba że miałbym wybierać to wybrałbym obecną lokalizacje). I nie mówmy tu o renowacji obecnego bo to nie ma sensu, obecny stadion nadaje się tylko do wyburzenia. Przydałby sie stadion na 15-20 tys ale znajac olsztynskie realia to w najbliszszych latach nie powstznie nawet projekt takiego stadionu. Ale pomażyć o nowym stadionie fajna rzecz....

Awatar użytkownika
kevinnash
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2007
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: kevinnash » pn 05 lis, 2007

Mam Plan!

Sami się złóżmy na renowację Stadionu. Uważam, że nie jedno razowo ale tak kilka zbiórek i te 15-20 tys. będzie uzbierane. Chyba na 5 zł Nas stać, a takich kilka zbiórek przed meczowych od ludzi, którym nie jest obojętny los Stomilu to może się troszke uzbierać. Sam bym chętnie dał i nie 5 zł i nie 10 zł, bo ja Kocham Stomil i nie chce biegać gdzieś na obrzeża miasta żeby zobaczyć jak mój ukochany Stomil w pierwszej lidze ogrywa Wisłę Kraków albo Legię Warszawę.

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Post autor: Gie. » pn 05 lis, 2007

kevinnash pisze:Mam Plan!

Sami się złóżmy na renowację Stadionu. Uważam, że nie jedno razowo ale tak kilka zbiórek i te 15-20 tys. będzie uzbierane. Chyba na 5 zł Nas stać, a takich kilka zbiórek przed meczowych od ludzi, którym nie jest obojętny los Stomilu to może się troszke uzbierać. Sam bym chętnie dał i nie 5 zł i nie 10 zł, bo ja Kocham Stomil i nie chce biegać gdzieś na obrzeża miasta żeby zobaczyć jak mój ukochany Stomil w pierwszej lidze ogrywa Wisłę Kraków albo Legię Warszawę.
no dobrze tylko spójrz jeżeli do puchy wpada najwyżej 500zł to ile będziesz zbierał tą kase rok??? choć plan dobry z wykonaniem mogą być problemy ale jeżeli się uda to będzie super
Ostatnio zmieniony pn 05 lis, 2007 przez Gie., łącznie zmieniany 1 raz.

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pn 05 lis, 2007

te 15-20 tys to jest marny procent czego potrzeba na remont...wiec czy jest sens |?|

Awatar użytkownika
kevinnash
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2007
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: kevinnash » pn 05 lis, 2007

Teraz zrobi się wielką akcję pt. "Kochasz Stomil - Uratuj go!" czy jakiś taki podobny tytuł. I pieniążki nie będą szły na oprawy meczów. Tylko będą zbierane do puszki.

Ps. sam dałbym 500 zł także już byłby 1000 zł:)

[ Dodano: Pon 05 Lis, 2007 ]
Przez takich ludzi myślących tak jak Kamas nic się nie robi bo "czy jest sens":(

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pn 05 lis, 2007

kevinnash pisze:Teraz zrobi się wielką akcję pt. "Kochasz Stomil - Uratuj go!" czy jakiś taki podobny tytuł. I pieniążki nie będą szły na oprawy meczów. Tylko będą zbierane do puszki.

Ps. sam dałbym 500 zł także już byłby 1000 zł:)

[ Dodano: Pon 05 Lis, 2007 ]
Przez takich ludzi myślących tak jak Kamas nic się nie robi bo "czy jest sens":(
Inicjatywa kiedys była i nic z tego nie wyszłao ale jesli sa ludzie ktorzy chca sie tego podjac to chetnie sie do tego dołącze. :)
PS.Co ty na to jesli dalibysmy cos w rodzaju informacji do gazety?

Awatar użytkownika
kevinnash
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2007
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: kevinnash » pn 05 lis, 2007

Ja bym wolał reklamę w TVO i w Radiu Olsztyn oraz balona latającego nad Olsztynem z Napisem "Uratuj Stomil"

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Post autor: Gie. » pn 05 lis, 2007

no ale na meczach tez potrzebna jest oprawa. czy pojedziesz do np. Elbląga bez przygotowanych opraw :?: :?: :?: tez trzeba sie zastanowic :) pomysł dobry tylko to jest tak ze do puchy zbiera się tylko na SBN a gdyby puszka uratuj stadion poszła na krytą :?: wtedy możliwe że pikniki dorzucili sie do ratowania stadionu :)

Awatar użytkownika
kevinnash
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2007
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: kevinnash » pn 05 lis, 2007

Ja chciałem dobrze - wyszło jak ZAWSZE.... Najlepiej nic nie róbcie, bo jedna oprawa na mecz Was zbawi. Mówiłem o zbieraniu pieniążków "Uratuj Stomil" przez kompetentną osobę, która nie będzie wyjmowała ich ze "skarpety" tylko będzie skrupulatnie odkładała.

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pn 05 lis, 2007

Dobrze pomysł bardzo dobry.Tylko co bedzie jezeli jakas ilosc pieniedzy uzbieramy,zacznie sie cos robic a tu po miesiacu czasu okaze sie ze urzednicy przekazali stadion do wyburzenia?Pieniadze owszem mozna zaczac zbierac ale z jakakolwiek praca narazie bym sie wstrzymał.
Ostatnio zmieniony pn 05 lis, 2007 przez Kamas, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ