Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » pt 01 lut, 2008

Bramki dla OKS-u: Damian Mielewczyk 13, Kamil Graczyk 50, Paweł Alancewicz 68, Marcin Łukaszewski 89

Szkoleniowiec OKS-u Andrzej Nakielski testował grającego w pomocy lub ataku Damiana Mielewczyka (rocznik 1988), który ostatnio występował w Pogoni Lębork.
Nieżle dziś testowany a już zdążył bramkę puknąć. Link jest podany więc zródło te same.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » pt 01 lut, 2008

Mielewczyk ma nawet swojego bloga: http://damianmielewczyk.blog.onet.pl ;) ponadto mogę powiedzieć, że w piątej lidze w rundzie jesiennej w 15 meczach strzelił 11 bramek

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » pt 01 lut, 2008

Ciekawą relacje z dzisiejszego sparingu jest na oficjalnej stronie Poloni Warszawa
http://www.ksppolonia.pl/?sets=inf&gid=341

Junioor
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 296
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Junioor » pt 01 lut, 2008

Powiedzieli po meczu:

Jacek Kosmalski (Polonia Warszawa): Strzelone dwie bramki nie mają dla mnie zbyt wielkiego znaczenia. Obym strzelał tak w lidze. Najważniejsze, abyśmy teraz dobrze przepracowali okres przygotowawczy i żeby nikt nie złapał kontuzji. Przed nami jeszcze mnóstwo pracy w Turcji. Tutaj nogi jeszcze nie niosły, tak jakby się chciało, ale to normalne w tym okresie przygotowań.



Andrzej Nakielski (OKS 1945 Olsztyn): To był bardzo pożyteczny sparing.Udało nam się wygrać, ale to Polonia była zespołem lepszym. Trzy dni temu graliśmy z Jagiellonią Białystok, wygraliśmy 3:1. Jeśli miałbym porównywać, to Polonia prezentuje się zdecydowanie korzystniej. To są tylko mecze kontrolne, jednak zawsze miło jest wygrać z silniejszym przeciwnikiem. Jestem zadowolony, że moja drużyna wypełniła założenia taktyczne.

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » pt 01 lut, 2008

Jestem słuzbowo w W-wie i byłem na meczu OKS-u. Miło było popatrzeć na grę naszych chłopaków tym bardziej że Polonia z taką grą jaką pokazała to obiektywnie pisząc powinni być w górnej połowie tabeli ekstraklasy. Tym bardziej szacunek dla naszych. Obydwie drużyny grały bardzo do przodu i jak po meczu rozmawiałem z kilkoma z naszych, to mówili że Polonia była o dwie klasy lepsza od Jagielloni. Oby ta forma nie przyszła za wczesnie. A jeżeli jest to brak formy to tak trzymać do czerwca. Jak zobaczyłem jaki skład Polonii wybiega na boisko ,to szczerze mówiąc nie byłem zbytnim optymistą ,ale teraz jestem ....

eR.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: śr 21 wrz, 2005
Kontakt:

Post autor: eR. » pt 01 lut, 2008

Zapowiada się ciekawa runda wiosenna.. :D

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » sob 02 lut, 2008

nie wyciagalbym zbyt pochopnych wnioskow z tych wynikow!najwazniejsze jest w jakim stylu to osiagneli!choc nie ukrywam ze milo slyszec o takich wygranych(na 90minut.pl to ladnie wyglada)!z drugiej strony ile razu za czasow 1 ligi Stomil przegywal sparingi z duzo slabszymi druzynami i jakos nigdy mnie to nie dziwilo.sparing to sparing!

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 03 lut, 2008

No to widać, że gra o 1 ligę jest realna. Przynajmniej od strony sportowej. Oby zarząd zadbał też o stronę organizacyjną.

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » ndz 03 lut, 2008

THE CORE pisze:No to widać, że gra o 1 ligę jest realna. Przynajmniej od strony sportowej. Oby zarząd zadbał też o stronę organizacyjną.
i tutaj marzenia sie kończą :))

niestety ale do nowego sezonu nie wybudują nam ewentualnie potrzebneo stadionu bądz nie zrobią CUDU ze starym :)))

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » pn 04 lut, 2008

jeśli Stomilem zainteresowałoby się więcej ludzi, to pieniądze na stadion by się znalazły. Za sukcesami zawsze idą w parze jakieś zyski. Chodzi mi tutaj o elektorat polityków. Przecież gdyby jakiś radny mocno zaangażował się POZYTYWNIE w życie naszego klubu w sondażach szybko by podskoczył.

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pn 04 lut, 2008

Niestety w tej kadencji do tej pory nie znalazła sie taka osoba...

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » pn 04 lut, 2008

Kamas pisze:Niestety w tej kadencji do tej pory nie znalazła sie taka osoba...
Może dlatego że do wyborów jeszcze daleko?

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » wt 05 lut, 2008

jak głosi oficjalna strona, klub nie zdecydował się na zatrudnienie azerskorosyjskiego piłkarza... drugie podejście do naszego klubu zatem nie udane.
Ostatnio zmieniony wt 05 lut, 2008 przez MichalMKS, łącznie zmieniany 1 raz.

goro
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: czw 28 sie, 2003

Post autor: goro » wt 05 lut, 2008

Mysle ze nie ma czego zalowac ze nie bedzie Aziza, nie byloby to znaczace wzmocnienie;]
Ale na lewą stronę by się ktoś przydał...

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » wt 05 lut, 2008

Byłoby to raczej osłabienie, znam kilka osób z Lubawy które widziały go w akcji. Wrecz dziwili sie temu ze III ligowiec sie nim zainteresowal...

Awatar użytkownika
PeTi
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 143
Rejestracja: śr 05 kwie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn \ Pojezierze

Post autor: PeTi » wt 05 lut, 2008

Zgrupowanie OKS-u w Kołobrzegu

Przez najbliższy tydzień piłkarze trzecioligowego OKS 1945 Olsztyn przebywać będą na obozie przygotowawczym w województwie zachodniopomorskim
Do Kołobrzegu pojadą także nowi zawodnicy: Mariusz Mikłowski (MKS Mława), Marcin Łukaszewski (Błękitni Pasym), Paweł Szypulski (Orzeł Janowiec Kościelny), Maciej Szostek (Drwęca NML) oraz dwaj juniorzy - Jakub Prusik i Mateusz Różowicz.

Wiadome jest, że w rundzie wiosennej w OKS nie zagra Rosjanin Aziz Mamiedov (lewy pomocnik), który był sprawdzany podczas ostatnich spotkań kontrolnych. Kilka dni temu okazało się także, że do Olsztyna raczej nie wróci Jarosław Kaszuba (wypożyczony na rundę jesienną do Drwęcy NML), który testowany jest obecnie w Koronie Ostrołęka.

- Będziemy trenować dwa razy dziennie na sztucznym boisku - mówi Andrzej Nakielski, szkoleniowiec OKS 1945. - Do tego dojdzie odnowa biologiczna i praca nad wytrzymałością. Kadra jest już zamknięta, ale w dalszym ciągu chcielibyśmy mieć w naszych szeregach Damiana Mielewczyka [zawodnik Pogoni Lębork strzelił bramkę w sparingu z warszawską Polonią - red.]. Przydałby się w drużynie, ale ze względów finansowych nie wiem, czy będzie to możliwe.

Już w środę drużyna z Warmii i Mazur zmierzy się z młodzieżowcami Lecha Poznań (występującymi w Młodej Ekstraklasie), w najbliższą sobotę zagrają natomiast z Kotwicą Kołobrzeg, która zajmuje trzecie miejsce w III lidze, grupie II. Do Olsztyna trzecioligowiec wróci 13 lutego - w drodze powrotnej w Gdańsku czeka piłkarzy pojedynek z grającą na zapleczu ekstraklasy tamtejszą Lechią.

Kadra OKS:

bramkarze: Bartosz Grygorowicz, Grzegorz Sobiech

obrońcy: Tomasz Aziewicz, Tomasz Zakierski, Dariusz Frankowski, Jarosław Rzeźnikiewicz, Paweł Podhorodecki, Sebastian Spychała, Mariusz Mikłowski, Jakub Prusik

pomocnicy: Paweł Alancewicz, Daniel Michałowski, Kamil Graczyk, Grzegorz Lech, Jacek Gabrusewicz, Maciej Szostek

napastnicy: Łukasz Suchocki, Łukasz Harmaciński, Paweł Łukasik, Mateusz Różowicz, Marcin Łukaszewski, Paweł Szypulski

Źródło: www.gazeta.pl
Ostatnio zmieniony wt 05 lut, 2008 przez PeTi, łącznie zmieniany 1 raz.

Grooby
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Pieczwa

Post autor: Grooby » wt 05 lut, 2008

Kuriozalnie pomocnikow i napastnikow tyle samo.Chyba ze zmiana ustawienia na 4-3-3 i radosny futbol:)

david
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: czw 07 cze, 2007
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: david » wt 05 lut, 2008

ja mysle ze ni wazne jest to ilu mamy pomocnikow i napastnikow!
wazne jest zebysmy awansowali do 1 ligi!!!!
pozdrawiam

ARDIAN
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Post autor: ARDIAN » wt 05 lut, 2008

david pisze:ja mysle ze ni wazne jest to ilu mamy pomocnikow i napastnikow!
wazne jest zebysmy awansowali do 1 ligi!!!!
pozdrawiam
no nie tak calkiem niewazne, mi sie wydaje, ze jednak pomocnikow jest troche za malo, jeszcze conajmniej jeden by sie przydal, chyba ze faktycznie bedzie ustawienie 4-3-3 wtedy calkiem inna sytuacja bedzie :)

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » wt 05 lut, 2008

Napewno jezeli klub nie dokupił pomocnika to maja ku temu jakis cel,ADRIAN dobrze mowisz byc moze od tej rundy zagramy nowym ustawieniem.. :)

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » wt 05 lut, 2008

Ale zauważcie, że niektórzy obrońcy i Harmaciński też mogą grać w pomocy. Nie potrzeba nam 22-osobowej kadry, gdzie każdy miałby zmiennika grającego tylko na jednej pozycji. Przy jednym meczu na tydzień nawet osiemnastu piłkarzy wzmocnionych ewentualnie dwoma juniorami wystarczyłoby w walce o awans. Nawet biorąc pod uwagę kontuzję Łukasika, nie byłbym pewien, czy potrzebujemy piątego napastnika (tu mniemam, że będzie nim Harmaciński).

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » wt 05 lut, 2008

Fire Fighter pisze:Nawet biorąc pod uwagę kontuzję Łukasika, nie byłbym pewien, czy potrzebujemy piątego napastnika (tu mniemam, że będzie nim Harmaciński).
Lukasik musi grać w ataku z Suchym :!: na tą Lige atak mamy jak marzenie ;)

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » wt 05 lut, 2008

Może czegoś nie dopatrzyłem, ale czy Harma nie miał odejść z klubu?

Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » wt 05 lut, 2008

moze pomylilo ci sie z Śnieżawskim, który wrócił do Sokoła Ostróda

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » wt 05 lut, 2008

Tam, sprawdzilem w archiwum ;)
Ale swoja droga, to mysle, ze Harma nie nadaje sie na III lige, nawet jako zmiennik...
Mam nadzieje, ze jesli bedzie gral w rundzie wiosennej, to pokaze sie z lepszej strony niz w poprzedniej.

ODPOWIEDZ