OKS 1945 w III lidze - mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » ndz 27 kwie, 2008

Jak dowiedział się portal SportRadom.pl, dzisiaj rano część zarządu klubu podjęła decyzję o zatrudnieniu na stanowisku trenera Radomiaka Jerzego Wójcika, który w poprzedniej rundzie pracował w Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie.

[ Dodano: Nie 27 Kwi, 2008 ]
Ze stronki Radomiaka.

kubik
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Toronto

Tak trzymac

Post autor: kubik » ndz 27 kwie, 2008

Oprawa , poprostu znakomita ,pomysl znakomity i do tego ludzie nie zawiedli Brawo !!!
Heheh najlepsze bylo to jak zobaczylem na TVN24 ze 10 kibicow pobilo policje muhahahah

TYLKO STOMIL OKS

StomilFanatic
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: śr 21 lis, 2007
Lokalizacja: Pojezierze

Post autor: StomilFanatic » ndz 27 kwie, 2008

W radiu również mówiono o "latających krzesełkach" na meczu z Radomiakiem... :brawa: :|

fysiek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 36
Rejestracja: pt 10 mar, 2006
Lokalizacja: Lidzbark Warminski

Post autor: fysiek » ndz 27 kwie, 2008

Bede sie powtarzal ale dla takich chwil warto zyc.Oprawa na 5! :brawa: :brawa: :brawa:Aha,szwagier z Helu ktory jezdzi na arke jest w szoku i tez go boli gardlo od spiewania.Na krytej tez jest fajna atmosfera.Chociaz pomyslalem sobie ,ze jakby ci wszyscy co spiewali na krytej przeszli na SBN to by byl dopiero mlyn.Ale i tak SUPER! :brawa: :brawa: :brawa:

Awatar użytkownika
Stomil OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 181
Rejestracja: śr 04 kwie, 2007
Lokalizacja: FC Ostróda
Kontakt:

Post autor: Stomil OKS » ndz 27 kwie, 2008

Ale pierdoły w mediach gadają :? Widział ktoś żeby na SBNie były sztachety lub krzesełka ?albo co lepsza płyty betonowe :?: :?

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » ndz 27 kwie, 2008

moim zdaniem oprawa na 4 bo zabraklo PIRO :) ale za sam pomysl sektorowki 5 !!

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » ndz 27 kwie, 2008


doman
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: doman » pn 28 kwie, 2008

Tak naprawdę to zabrakło jedynie, albo aż, bębna. Tyle razy już o tym mówiłem, ale niestety bez odzewu. Nie pojmuję dlaczego nikt na SBN nie widzi takiej potrzeby. Wszystkie ekipy I ligowe, ale nie tylko, naparzają w werble i to dopiero potęguje doping. Byłoby o wiele ciekawiej!

oko
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 30
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: olsztyn

Post autor: oko » pn 28 kwie, 2008

Oprawa na 6+. Bylo naprawde super oby wiecej takich meczy w nasze trzeciej lidze.
A media jak to media zawsze cos doloza jeb.... pismaki.

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » pn 28 kwie, 2008

Ostatnio zmieniony pn 28 kwie, 2008 przez ptr, łącznie zmieniany 1 raz.

Aga
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 27 mar, 2008
Lokalizacja: ZATORZE

Post autor: Aga » pn 28 kwie, 2008

sektorowka bardzo mi sie podobala !!!!

oprawa naprawde super... tylko ta akcja z policja popsula nam teraz opinie....

cumpaz
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: pn 29 paź, 2007

Post autor: cumpaz » pn 28 kwie, 2008

popsuła :( ?
weź nic nie mów.tyle pracy poświęciłem jej z chłopakami z ssk i teraz wszędzie piszą tylko o zadymie,a o naszej ciężkiej pracy nic.

Awatar użytkownika
(S)ebek
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: sob 29 lip, 2006

Post autor: (S)ebek » pn 28 kwie, 2008

Relacja kibicow Radomiaka:
Na najciekawszy wyjazd tej rundy jedziemy w 200 osob specjalem. Podroz w pierwsza strone bez zadnych atrkacji, nie liczac psow ktore probowaly dosiasc sie do nas w polowie drogi. Reakcja wiadoma. W Olsztynie jestesmy poltorej godziny przed meczem. Na dworcu pokazuje sie 2 napinaczy, ktorzy cos tam pajacuja i obiecuja przygody stadionowe. Kilka osob wyskakuje z autobusow, do ktorych bylismy juz zaladowani, ale szybka interwencja psow i po wszytkim. Pod silna eskorta jedziemy na stadion. W ogole na calej trasie na stadion jak i na samym stadionie w [moderator] psow i ochrony. Stomil schodzi sie na sektor na raty i w sumie jest ich z 1000 osob napewno. Na poczatku pokazuja jakas sektorowke i transparenty, ale niestety niewidoczne u nas w ogole. My mamy ognie wroclawskie sektorowke i..... mialo byc dalej ale nie wyszlo. W tym momencie Stomil w kilka osob przeskakuje przez plot, my robimy to samo. Ze strony stomilu wysypalo sie jakies 10-15 osob, z czego biec w nasza strone zaczelo moze ze 3. Wyskakujemy i my ale szybko pokazuja sie psy i konczy sie na szrpaniu plotu przez reszte. Chwile pozniej Stomil wylamuje bramke na koronie i biegnie do nas gora i tu znow psy, Stomil odrazu sie cofa. W tym samym momencie probujemy sie wydostac z klatki, ale jestesmy silnie obstawieni i gazowani. W drugiej polowie Stomil probuje powtorzyc akcje co jest z gory skazane na porazke. Kwitujemy to glosnym pokazowka (my w tym czasie jestesmy szczelnie obstawieni psiarna ze strzelbami gazem i psami, do tego caly czas na stadionie radomska kryminalna urzadza sobie sesje fotograficzna). Stomil wdzac, ze ze starcia z nami nic nie wyjdzie zaczyna awanture z psami, ktora tocza juz do samego konca meczu jak i po, na ulicach. Po meczu czekamy godzine na stadionie i jedziemy na dworzec. Tam psy twierdza ze czeka na nas Stomil i ze oni jada z nami dla naszego bezpieczenstwa:). Oczywiscie stanowczo odmawiamy. Na kazdej stacji w [moderator] psow, w nidzicy gdzie mamy jedyny postoj przed Warszawa pokazuja sie jakies samochody z ktorcyh wysypuja sie ktos i idzie w nazszym kierunku. Wyskakujemy z pociagu i niestety musza zmienic kierunek. Kilku zalapuje sie na bicie. Fur widzielismy z 5, kilka osob w szalikach stomilu na twarzach.... Dalsza podroz spokojna i meczaca. W Radomiu jesteśmy po 20 godzinach
:lol:

Awatar użytkownika
kevinnash
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2007
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: kevinnash » pn 28 kwie, 2008

Ludzie nie wiem kto robił oprawę ale to jest piękne! Na TVO oglądam każdy mecz... SUPER

Smuci tylko postawa kibiców z Radomia
Ostatnio zmieniony pn 28 kwie, 2008 przez kevinnash, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
DSE303
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: DSE303 » pn 28 kwie, 2008

Oprawa bardzo pieknie wykonana ale mało efektywna

Awatar użytkownika
kevinnash
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2007
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: kevinnash » pn 28 kwie, 2008

Jak rozłożyli transparent "Każdy może do Nas" to myślałem, że zacznę płakać... jeszcze jak zobaczyłem po środku Piłsudskiego.

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » pn 28 kwie, 2008

w tym linku, który dał Master jest jeden trafny akapit:

Piłkarskie święto popsuły niestety starcia z udziałem policji. Wg niej zajście zainicjowały wybryki olsztyńskich chuliganów. Będąc jednak na meczu wyraźnie widać było, że również panowie w białych kaskach zachowywali się bardzo prowokująco. Gazem pieprzowym potraktowano m.in. kulturalnie dopingujących swą drużynę kibiców.

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pn 28 kwie, 2008

Jest zmiana miejsc premiowanych o wejscie do 2 lig.Teraz awansuja miejsca 2-5 a nie jak wczesniej 2-4 to znaczy ze nasze szanse na awans do 2 ligi znacznie wzrastaja :) :aniolek:
info 90minut.pl

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » pn 28 kwie, 2008


pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » pn 28 kwie, 2008

scara pisze:popsuła :( ?
weź nic nie mów.tyle pracy poświęciłem jej z chłopakami z ssk i teraz wszędzie piszą tylko o zadymie,a o naszej ciężkiej pracy nic.
Oni nigdy nie doceniają naszej pracy, [moderator] z nimi. Ważne że ludzie z Polski z innych klubów, i z Olsztyna twierdzą że sektorówka miazga ich zdanie się liczy a nie pismaków 8)
Jak rozłożyli transparent "Każdy może do Nas" to myślałem, że zacznę płakać... jeszcze jak zobaczyłem po środku Piłsudskiego.
:oops: :oops: :oops:

MakOz
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 164
Rejestracja: śr 31 paź, 2007

Post autor: MakOz » pn 28 kwie, 2008

Rozróby - owszem kilku małolatów może i szumiało, ale polecam szefom policji sprawdzenie taśm z nagraniami - o ile takie istnieją- czy nie było w tym trochę prowokacji ze strony służb. Ze strony trybuny krytej widzieliśmy to trochę inaczej. A pokaz siły policji po meczu to już zupełna prowokacja. Byłem po meczu z dzieckiem na wesołym miasteczku i zachowanie policji wystraszyło nie tylko mojego syna, ale i wiele dzieci świetnie się dotąd bawiących. Dzisiaj mój syn zadał pytanie: tata a dlaczego policja porywa ludzi?! I jeszcze jedna sprawa. Ciekaw jestem, gdzie są rodzice 9-15-letnich chłopców, którzy sami siedzę na stadionie. Polecam, by poszli ze swoimi pociechami i posłuchali jakie stadionowe piosenki znają i wykonują ich pociechy. Doping był kulturalny do czasu aż policja nie ruszyła na kibiców.
Bardzo trafny fragment z gazety olsztyńskiej, z tego linku co podał Seba.

gieroi
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 18
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2007

Post autor: gieroi » pn 28 kwie, 2008

kozak oprawa! naprawde swietna! Super naprawde jestem do tej pory pod wrazeniem. Moj stary ktory byl na krytej mowil ze kupa osob normalnie zamarla z wrazenia.

Swietny doping przez caly mecz - kryta ladnie sie pokazal, Radomiak zupelnie zagluszony :brawa:

Postawa paru debili niestety czasami psuje efekt tak jak ktos wspominal zamista tylko o super oprawie mowilo sie o nachlanych kretynach,ale paly tez mogly sobie darowac gazowanie :boks:

Aga
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 27 mar, 2008
Lokalizacja: ZATORZE

Post autor: Aga » pn 28 kwie, 2008

doping naprawde pierwsza klasa !!

no ale szlag mnei trafił jak mi gaz puscili, nie mialam pojecia dlaczego...
caly mecz sobie stalam, spiewalam i bylo fajnie...
potem zamieszanie nie wiedzialam co sie dzieje i ten gaz... no kurde... i badz tu czlowieku spokojny

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » pn 28 kwie, 2008


Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » pn 28 kwie, 2008

Mecz Stomilu z Radomiakiem był na pewno wielkim wydarzeniem zarówno sportowym jak i kulturowo-obyczajowym. Nie chodzę na wszystkie mecze Stomilu, ale ze względu na ładną pogodę i rangę spotkania poszedłem na mecz z 4-letnim synkiem. Chociaż nie był to nasz pierwszy raz, to zapewne na długo daruję sobie wizyty na stadionie na Piłsudskiego wraz z dzieckiem.

W mieście, które ma aspiracje być metropolią stadion jest w zupełności nieprzygotowany na takie imprezy. Już na wstępie rewizja ochrony (również dziecka) i napoje poszły do kosza (bynajmniej nie w butelkach). Chociaż na stadionie prawie 4000 ludzi - ani jednego stoiska z napojami, czy kiełbaskami. Nie wspomnę, że nie można kupić żadnych klubowych pamiątek. Gdyby do biletu choć dodano proporczyk czy balonik z logo Stomilu - nic z tego. To co mnie najbardziej zdenerwowało to zamknięta część trybuny krytej. Siedzieliśmy jak śledzie na schodach. A gdzie zapowiedzi o utworzeniu sektora dla rodziców z dziećmi? A w sumie było sporo dzieci w wieku 3-7 lat. Co do kibicowania - to myślę, że Stomil ma najlepszych kibiców w Polsce. Takiego dopingu nie ma na wielu stadionach ekstraklasy. Rozróby - owszem kilku małolatów może i szumiało, ale polecam szefom policji sprawdzenie taśm z nagraniami - o ile takie istnieją- czy nie było w tym trochę prowokacji ze strony służb. Ze strony trybuny krytej widzieliśmy to trochę inaczej. A pokaz siły policji po meczu to już zupełna prowokacja. Byłem po meczu z dzieckiem na wesołym miasteczku i zachowanie policji wystraszyło nie tylko mojego syna, ale i wiele dzieci świetnie się dotąd bawiących. Dzisiaj mój syn zadał pytanie: tata a dlaczego policja porywa ludzi?! I jeszcze jedna sprawa. Ciekaw jestem, gdzie są rodzice 9-15-letnich chłopców, którzy sami siedzę na stadionie. Polecam, by poszli ze swoimi pociechami i posłuchali jakie stadionowe piosenki znają i wykonują ich pociechy. Doping był kulturalny do czasu aż policja nie ruszyła na kibiców.
A jeśli chodzi o grę chłopców - było nieźle, ale zawsze może być lepiej. Cieszy wynik.
Internauta
Komentarz jednego z internautów, :brawa:

Zablokowany