STOMIL - KOTWICA KOŁOBRZEG

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
sZaQaLu$
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 106
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: Olsztyn->Pieczewo

Post autor: sZaQaLu$ » śr 13 sie, 2008

Komentator pisze:Jak ktoś się wybiera trzeźwy na następny mecz, to niech sobie odpuści. Tylko taki stan, w którym nie widać zawodników jest możliwy, by oglądać te popisy...
Fakt. Żałowałem, że okulary wziąłem...

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » śr 13 sie, 2008

Niektórzy czepiają sie Różowicza,Płoszczuka (ale to chyba zazdrosni koledzy z juniorów)A ile oni mają lat zeby mozna było ich wychwalac pod niebiosa.Czy za dzisiejszy mecz mozna powiedzieć że Różowicz nie dawał z siebie wszystko? Graczyk jak grał kazdy widział itylko jego grę może tłumaczyc brak systematycznej gry,bo to co w drugiej połowie parę razy pokazał... Grabowski faktycznie na minus .Iwanowski pomimo super interwencji zagapił się i też mozna mu przypiąć łatkę tak jak i za pierwszą bramkę z Przebojem kiedy w ogóle nie zareagował na piłke która wpadała obok niego na 0:1.Ale oczywiscie pomimo tego najjasniejszy punkt w druzynie. M4ly -człowieku jak ty wpisujesz nr zawodników a nie znasz ich z nazwiska to po co ty przychodzisz na stadion chłopie! To jakiaś popier..duła. Po składzie widac że puchar nie był najważniejszy i chyba wszystkie siły bedą zucone na ligę a jakie to będą siły to zobaczymy w sobotę.O kur.. obyśmy mogli dziobnąć browara po meczu z radosci! :mrgreen:

radzio8
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: o.Mazurskie
Kontakt:

Post autor: radzio8 » śr 13 sie, 2008

Ej to co Nakielski nienadaje sie na 2 lige , widac po tym meczu jakich kupuje piłkarzy.
Nakielski mógł by się już podać i zostawić Stomil.Czemu nikt nie gwizdał na piłkarzy.... :evil:

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » śr 13 sie, 2008

Po dzisiejszym meczu zastanawiałem się czy wspaniały kolor :roll: koszulek naszych "pilarzy" :roll: to aby nie świadomy gest działaczy, który ma niby działać kojąco na nasze mocno już nadwyrężone nerwy... ?

Nasze "prosiaczki" po raz kolejny udowodniły nam, ze gra w piłkę to dla niech smutna egzotyka i WIELKI problem...

Jeszcze ze dwa takie mecze u siebie i nawet ewentualne losowanie samochodu w przerwie meczu nie przyciągnie na stadion już nikogo...
Ostatnio zmieniony śr 13 sie, 2008 przez A., łącznie zmieniany 1 raz.

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » śr 13 sie, 2008

radzio8 pisze:Ej to co Nakielski nienadaje sie na 2 lige , widac po tym meczu jakich kupuje piłkarzy.
Nakielski mógł by się już podać i zostawić Stomil.Czemu nikt nie gwizdał na piłkarzy.... :evil:
I Ty jesteś kibicem? Było gwizdać - nikt nie bronił.

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » śr 13 sie, 2008

M4ly pisze:Pedalskie stroje pedalska gra...
Nic dodac pozytywnego do wpisow wczesniejszych...
Gra na okregowke a nie na puchar Polski...
Ostatnie slowa do dodania gracze 6,8,11,14 katastrofa po co sa w zespole??
Do 8 katastrofa przy 1 bramce najwiecej sie wydzieral w obronie a sam nie potrafil zatrzymac w pojedynku 1na1...
6 caly mecz katastrofa kilka przeblyskow reszta swiec...
11 po co w zespole wszstkie podania na pamiec wiekszos niecelnych skutecznosc do 40%
14 popis fauli i nieskutecznosci jesli nie chciales grac to po co wychodziles na boisko ??
Ogolny zarys do bani wychodzenie przed koncowym gwizdkiem nie szokuje gdy sie gra w takim stylu...
Pozdrawiam wiernych kibicow majacych cien nadzieji na utrzymanie w lidze...
Dokładnie... 6 (drugi mecz z rzędu), 14- tragedia... I niech tam nikt na forumie nie jedzie, że nie znamy nazwisk piłkarzy, a mimo to chodzimy na mecze... Takich nazwisk nawet nie warto kojarzyć na dzień dzisiejszy.

CZARO
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: śr 13 sie, 2008

Post autor: CZARO » śr 13 sie, 2008

Powiem tyle to bardzo młody zespół bez gwiazd i jest strasznie ciężko wszystkim,co do Wróblewskich a szczególnie Grabowskiego to twoja ocena jest zbyt ostra -myślę ,że kiedyś to odwołasz.Niestety to nasze piekiełko ,to patriotyzm lokalny.

zajac
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: ndz 16 mar, 2008

Post autor: zajac » śr 13 sie, 2008

2 liga to nie jest to samo co poprzedni sezon. Wtedy liga była bardzo słaba. Tamten sezon był złudny dla nas. Brak wzomcnien i do tego dochodzi ubytek najlepszego piłkarza jakim był Zakierski. Jak tak dalej będzie szło proponuje postawienie na zdolnych juniorów.

Awatar użytkownika
M4ly
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 79
Rejestracja: śr 05 wrz, 2007
Lokalizacja: Podgrodzie

Post autor: M4ly » śr 13 sie, 2008

Dosc tego plakania...
Posty sa by oddac swoja opinie, przeciez kazdy ma inna.
Teraz to juz trenerzy i zawodnicy niech cuduja by dotrzymac poziomu i utrzymac sie w lidze.

Zlosci i klotnie sa nie potrzebne przeciez jestesmy za tym samym, czyli za dobra gra i zwyciezaniem naszych pilkarzy.

Hakan
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pn 11 sie, 2008

Post autor: Hakan » śr 13 sie, 2008

A. pisze:
M4ly pisze:Pedalskie stroje pedalska gra...
Nic dodac pozytywnego do wpisow wczesniejszych...
Gra na okregowke a nie na puchar Polski...
Ostatnie slowa do dodania gracze 6,8,11,14 katastrofa po co sa w zespole??
Do 8 katastrofa przy 1 bramce najwiecej sie wydzieral w obronie a sam nie potrafil zatrzymac w pojedynku 1na1...
6 caly mecz katastrofa kilka przeblyskow reszta swiec...
11 po co w zespole wszstkie podania na pamiec wiekszos niecelnych skutecznosc do 40%
14 popis fauli i nieskutecznosci jesli nie chciales grac to po co wychodziles na boisko ??
Ogolny zarys do bani wychodzenie przed koncowym gwizdkiem nie szokuje gdy sie gra w takim stylu...
Pozdrawiam wiernych kibicow majacych cien nadzieji na utrzymanie w lidze...
Dokładnie... 6 (drugi mecz z rzędu), 14- tragedia... I niech tam nikt na forumie nie jedzie, że nie znamy nazwisk piłkarzy, a mimo to chodzimy na mecze... Takich nazwisk nawet nie warto kojarzyć na dzień dzisiejszy.


Popieram w 100%,niestety:(

Jeśli Klub ma w tyle puchar niech nam -kibicom powiedzą,nie musimy przychodzić a tak?widzę i tak małą liczbę kibiców którzy są fanatycznie nastawieni na mecz(może Arka wpadnie) a tu totalne dno!!! pisze raz jeszcze DNO!!koleś z nr.14tym chce grać gwiadora i chce wejsć do bramki,tragedia:(

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » śr 13 sie, 2008

To już sie staje żałosne...
Nie rozumiem jednej kwestii-Po co zaczynaja grac w WPP ogrywaja wszystkich a w finale robia wszystko zeby wygrac...jak pózniej trener mówi że graja o prestiż :roll: :roll: :roll:
O jaki tu prestiz chodzi :?:
Bezsens...I jeszcze wystawia 2 skład
To po co wogóle graja??
Trenowac można na bocznym... 8)

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » śr 13 sie, 2008

Chłopaki są młodzi, ja widząc chęci i walkę nigdy nie wygwizdam młodego zawodnika. "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą..." Drużyna jest młoda, obrona niezgrana, liga mocna, umiejętności są jakie są. Rozumiem że można od tych bardziej doświadczonych oczekiwać dużo więcej, a młodzi dla mnie mają przede wszystkim walczyć. W ostatniej kolejce walczyli, myśle że potrzebują troche odpoczynku bo gra co trzy dni jest wyczerpujaca...

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » czw 14 sie, 2008

A więc trochę o wczorajszym meczu: nie będę oryginalny jak napiszę, że to była ŻENADA! Brak pomysłu na grę był u nas aż za bardzo widoczny. Płoszczuk i Różowicz zagrali po prostu fatalnie, bez żadnego zaangażowania. No i jak oni chcą się przebić do podstawowego składu jak nie wykorzystują takich szans? Grabowski...no cóż miał być wzmocnieniem i ostoją obrony jak w poprzednim sezonie Zakierski a zawala nam kolejne bramki. Nie wiem czym się sugerował prezes, ściągając tego zawodnika. Ilością klubów? Czy wiekiem? Onsię zachowuje na boisku jak trampkarz, zero startu do piłki, nie nadąża z kryciem. WSTYD! A kotwica zagrała mądrze i wbiła nam na początku 2 brameczki, kontrolując później grę. Najlepszy u nich był chyba zawodnik z numerem 6 Władysław Sawczuk. Bardzo szybki skrzydłowy, z dobrym dryblingiem i dośrodkowaniem. Przy nim nasz Łukasz Wróblewski wypadł bladziutko.

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » czw 14 sie, 2008

Jeśli jakiś zawodnik jest nasz (czyli z Olsztyna), to dostanie zawsze większy kredyt zaufania od tego, który przyszedł. Od wychowanków nie oczekujemy cudów, ale walki i chęci do gry, bo presja na 17- czy 18-latku nie jest dobrą rzeczą. Bardziej przyglądałem się temu, co będą w stanie pokazać, niż jak prezentują się teraz. Różowiczowi brakuje dużo, by stać się klasowym napastnikiem, bo ani nie jest on snajperem, ani cofniętym napastnikiem. Tak pomiędzy, a jak jest pomiędzy, to jest nijak. Płoszczuk za kilka lat będzie naprawdę dobrym zawodnikiem, dużo lepszym od niejednego, którym się tu zachwycaliśmy. Nowi zawodnicy dobrze 15 minut, a resztę meczu nie warto nawet komentować.

Jeszcze ze dwa takie mecze, a słowo piłkarze w odniesieniu do tych zawodników będzie wzbudzało politowanie...

Jak Grabowski zostanie oddelegowany do Stomilowców, to drżyjcie, bo on tej drużyny na pewno nie wzmocni...

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » czw 14 sie, 2008

coż...gra była bardzo słaba, bez pomysłu, u wielu bez ambicji.
wniosek można wyciągnąc jeden... NIEMAMY ŁAWKI REZERWOWYCH, a w dzisiejszym futbolu klasowe drużyny mają mocną rezerwe. bo skoro szanse dostają piłkarze z drugiego składu i nie potrafią oddać silnego strzału lub wymienic kilka podań no to coś tu jest nie tak. :?
wydaje mi sie, ze klub odpuścił puchar (szkoda!) ponieważ skoro nie daje rady na jedny froncie (liga) to co by było gdybyśmy dłużej grali w pucharach :roll:

jak już ktoś wcześniej napisał szkoda tylko meczu z Arką! myśle, ze piłkarze mogli bardziej sie postarac zeby zafundować swoim kibicom mecz z gdyńskim klubem.

Fan81
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 48
Rejestracja: pn 11 sie, 2008

Post autor: Fan81 » czw 14 sie, 2008

Osobiscie widzialem pilkarzy Kotwicy Kolobrzeg, ktorzy przyjechali na mecz dzien wczesniej.. i zameldowali sie w Hotelu ,, GROMADA ''. Widac, ze klub Kotwicy podszedl do tego meczu z charakterem, dlatego wygrali i tyle w temacie. Ja bym [moderator] Szmita, bo to bandzior od Kaczyniaka :x. A co do strojow pilkarzy, no comments.... Zarzad rozowa landrynka :lol:
Ostatnio zmieniony czw 14 sie, 2008 przez Fan81, łącznie zmieniany 1 raz.

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » czw 14 sie, 2008

Fan81 pisze:Ja bym [moderator] Szmita, bo to bandzior od Kaczyniaka :x . A co do strojow pilkarzy, no comments.... Zarzad rozowa landrynka :lol:
Na szczęście to nie Ty decydujesz o zwolnieniu Szmita. Można się kłócić, czy lepszy bandzior od "Kaczyniaka", komucha czy Niemca. Przypomnij sobie lepiej prezesów z I ligi. To, kto do jakiej partii należy, akurat nie idzie w parze z dobrym prezesowaniem. Po roku będzie można spodziewać się wyników jego pracy, a taki sceptycyzm i uprzedzenie nie mają żadnego sensu, bo to zwykły populizm i biadolenie jak na wsi zabitej dechami.

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » czw 14 sie, 2008

Fan81 pisze:Ja bym [moderator] Szmita, bo to bandzior od Kaczyniaka :x
Jak dla mnie Szmit sprawuje sie lepiej niz przypuszczalem. Stara sie ze wszystkich sil znalesc jakies dodatkowe fundusze, sprowadzil dobrego pomocnika z Lecha - Grzegorza Piesio ( w debiucie zagral srednio, ale to dopiero pierwszy mecz ). Fatalne transfery byly przeprowadzane jeszcze za kadencji Mariana Świniarskiego i decydowal o nich Nakiel, wiec nie wiem czym cie narazie Szmit rozczarowuje? :roll:
Ostatnio zmieniony czw 14 sie, 2008 przez stomil olsztyn forever, łącznie zmieniany 1 raz.

doman
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: doman » czw 14 sie, 2008

Całe szczęście, że nie gramy z Arką bo dopiero wtedy byłby blamaż :D

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » czw 14 sie, 2008

doman pisze:Całe szczęście, że nie gramy z Arką bo dopiero wtedy byłby blamaż :D
A tymczasem jest jeszcze wiekszy blamaz po porazce z Kotwicą ...

Awatar użytkownika
Pankracy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 116
Rejestracja: śr 17 maja, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pankracy » czw 14 sie, 2008

wybaczcie moje zdenerwowanie - ale kto wymyślił różowe koszulki? Kopara mi opadła jak zobaczyłem naszych chłopaków w takich strojach....

shinuko
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 22
Rejestracja: pt 25 lip, 2008
Lokalizacja: Kormoran/Gdańsk

Post autor: shinuko » czw 14 sie, 2008

Panowie dlamnie to to co było wczoraj na Piłsudskiego to parodia.. fakt to pierwszy mecz tego sezonu na ktorym byłem, ale to tylko z racji tego ze zadko jestem w domu (czas urlopowy rozumiecie :P), jednak majac w pamieci gre naszych chłopaków z tamtego sezonu to nasuwa sie tylko jedno pytanie "what the fuck"

Zero walki, zero ambicji.. wszyscy stali.. a to co robił ten młodziutki z 13 na koszulce to nie mam pytan, niewiem czy to jest ten z lecha ale napewno nowy bo w tamtym sezonie go nie było. typ stal, dupy mu sie nie chciało ruszyc do zadnej pilki w tempo nie wystartowal, mecz na stojaco, a jak juz ktos go wypuscil to patrzyl tylko gdzie leci.. dramat.

pozatym nie rozumiem dlaczego na mecz PP wychodzi rezerowy squad..

gramy chyba poto zeby ugrac cos wiecej niz w II lidze, tu powinny zagrac ambicje, nie chcemy powalczyc w rundzie zasadniczej?

jesli nie zalezy nam na PP to poco walczyc na szczeblu wojewodzkim? chyba ze komus wystarczy to co mamy na swojim podworku, dostajemy mały puchar i starczy..

no i jeszcze temat Nakiela, nigdy nic do niego nie miałem i nie mam, chociaż swoje o nim wiem, bo znam dobrze srodowisko olsztynskiej pilki..

ale jesli chcemy przejsc kotwice i usiebie przy winiku 0-2 wpuszczamy nasze "gwiazdy" ktore moga zmienic wynik na ostatnie 7 minut (tak mniejwiecej było na mojim czasomierzy) przed koncem to dlamnie to jest pomylka..

taka moja reflekscja xD. pozdrawiam wszyscy ktorzy jeszcze chodza na Stomil bo z frekfencja ostatnio nie wiem czemu ale słabo, czyzby nowa II liga była mniej atrakcyjna od starej III?


Fan81
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 48
Rejestracja: pn 11 sie, 2008

Post autor: Fan81 » pt 15 sie, 2008

Komentator pisze:
Fan81 pisze:Ja bym [moderator] Szmita, bo to bandzior od Kaczyniaka :x . A co do strojow pilkarzy, no comments.... Zarzad rozowa landrynka :lol:
Na szczęście to nie Ty decydujesz o zwolnieniu Szmita. Można się kłócić, czy lepszy bandzior od "Kaczyniaka", komucha czy Niemca. Przypomnij sobie lepiej prezesów z I ligi. To, kto do jakiej partii należy, akurat nie idzie w parze z dobrym prezesowaniem. Po roku będzie można spodziewać się wyników jego pracy, a taki sceptycyzm i uprzedzenie nie mają żadnego sensu, bo to zwykły populizm i biadolenie jak na wsi zabitej dechami.
. Powiem Ci szczerze temu typowi ( czyt. Szmitowi ) reki bym nie podal ! mozesz mi zaufac heheh :lol:

olsztyniak
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 45
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: olsztyniak » pt 15 sie, 2008

Fan81 pisze:Powiem Ci szczerze temu typowi ( czyt. Szmitowi ) reki bym nie podal ! mozesz mi zaufac heheh :lol:
Rozumiem że masz do tego powody. A może tylko dlatego że to pisuar? Dla nas ważne jest żeby był dobrym prezesem Stomilu a nie członkiem ulubionej partii.

ODPOWIEDZ