Sytuacja w Naszym Klubie

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lookcash
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 86
Rejestracja: śr 26 kwie, 2006

Post autor: Lookcash » śr 12 lis, 2008

czerkasow pisze:Tylko żebyście wrócili z Nowego Sącza na referendum :mrgreen:
Żebyście wrócili?
A Ty się nie wybierasz? No chyba, że w niedzielę pracujesz :roll:

Dark Crusader
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Dark Crusader » śr 12 lis, 2008

Klub dostanie 800tys. od miasta. Nowy prezes podpisał już umowę z miastem. Tylko ta kwota jest na pokrycie rundy wiosennej. I nie zapominajmy o tym, że klub ma cały czas dług...

rider
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: śr 12 lis, 2008

Post autor: rider » śr 12 lis, 2008

Dark Crusader pisze:Klub dostanie 800tys. od miasta. Nowy prezes podpisał już umowę z miastem. Tylko ta kwota jest na pokrycie rundy wiosennej. I nie zapominajmy o tym, że klub ma cały czas dług...
Urząd Miasta jeżeli nie przegłosuję uchwały na temat dofinansowania to nie może być mowy o jakiejkolwiek umowie pomiędzy jakimkolwiek podmiotem a Urzędem Miasta . Urząd Miasta jest jednostką samorządu terytorialnego , a nie zwykłym podmiotem prawa .

tomeczq
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 70
Rejestracja: sob 26 kwie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: tomeczq » czw 13 lis, 2008

ale konkrety, konkrety, bo mówić to i ja potrafię a słyszałem, że miasto ma dać w przerwie 2 mln PLN na transfery i od następnej rundu nie 800 k PLN tylko 1,800 k PLN...

na stronce o tu: http://www.olsztyn24.com/?m=1&i=4718 zostało napisane że to plotka...
Master napisał że mr. D. na debacie nic nie powiedział o tym...
a na koniec dopóki nie będzie uchwały to nie ma mowy o jakimkolwiek wsparciu, bo to tak jak ja bym mówił: "wpłacę na klub 1 kk PLNów, jutro każę bankowi przelać kasę" przy czym mówiąc to mam debet na koncie...
Ostatnio zmieniony czw 13 lis, 2008 przez tomeczq, łącznie zmieniany 1 raz.

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » czw 13 lis, 2008

Dark Crusader pisze:Klub dostanie 800tys. od miasta. Nowy prezes podpisał już umowę z miastem. Tylko ta kwota jest na pokrycie rundy wiosennej. I nie zapominajmy o tym, że klub ma cały czas dług...
Jakby dostali te 800 tysia to raczej nie ma mowy o dlugu...

shooter
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: ndz 09 lis, 2008

Post autor: shooter » czw 13 lis, 2008

Dzisiaj odbędzie się zebranie w ratuszu pomiędzy władzami miasta i zarządem OKS-u. Zaproszono nawet ludzi z klubu kibica. Na tym zebraniu będzie mowa o dofinansowaniu klubu przez miasto. Ludzie to nie fikcja, że miasto dało 800 tys. , tylko nie mówi się o tym głośno...
Cała kwota jest na pokrycie rozgrywek w rundzie wiosennej. Zresztą wszystkiego dowiecie się po dzisiejszym zebraniu, które odbędzie się o 18.00 w ratuszu.

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » czw 13 lis, 2008

Lookcash pisze:
czerkasow pisze:Tylko żebyście wrócili z Nowego Sącza na referendum :mrgreen:
Żebyście wrócili?
A Ty się nie wybierasz? No chyba, że w niedzielę pracujesz :roll:
Niestety w sobotę mam 24 godziny roboty, a "kolegów" z pracy mam do dupy i żaden nie chce się zamienić :(

P.S. Panowie nie zapominajcie, że obecnie jest kampania referendalna i każdy "radny z Bożej łaski" obieca co mu ślina na język przyniesie, żeby tylko nie oderwano go od koryta.
Ostatnio zmieniony czw 13 lis, 2008 przez czerkasow, łącznie zmieniany 2 razy.

belkot
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: czw 13 lis, 2008

Post autor: belkot » czw 13 lis, 2008

musze przyznac ze ciesze sie ze nie jestem zameldowany w olsztynie i nie mam dylematow czy zaglosowac za odwolaniem czlowieka ktoremu winy nie udowodniono a nawet kobieta ktora go oskarza o gwalt tak na TVN sie tlumaczyla ze troszke smaic mi sie chce..a moze plakac ..sam nie wiem.......takie pytanie do wszystkich....czy jesli np PAN MIETEK KTORY PIJE WINO POD SKLEPEM uprzejmie doniesie na milicje ze widzial 10 lat temu jak TY wlamywales sie do piwnicy po ogórki i wobec tak powaznych zarzutów zostaniesz zatrzymany na kilka miesiecy co nastepnie spwoduje zwolnienie z pracy .....to czy bedzisz zadowolony??szczesliwy??....ze asekurancko ukarano..zanim zapadl wyrok?

nie jestem wielbicilem czesia.. ale glupkowate chwyty rady troszke mnie smiesza.......800 tysiecy....a co potem??na ile to starczy?.....to tak jak biednemu dac 5 zl na zupe...zje...ale za godzine dalej bedzie glodny jesli nie wezmie sie go i nie pomoze w dluzszej perspektywie.......
..... nawet stworzenie dobrej atmosfery wokol klubu ma znaczenie....no i pomoc w zakresie porownywalnym do innych miast.


tak troszke z innej strony ....... wiekszosc z nas mowi tu o pomocy....o wspieraniu klubu....fajnie...pieknie....tylko sami widzicie..jedna raca....jedna butelka z 3 kroplami coli....i zamiast swieta pilkarskiego czytamy w brukowcu GO ze debile, kibole itp....moze wreszcie raz na zawsze przestac na swoim stadionie robic burdel nawet w najmiejszym rozmiarze? zajac sie dopingiem swojej druzyny....bo nie sadze zeby chlopakom pamagaly sytuacje wktorych zamiast dopingowac stomil lecą przspiewki na kibicow i druzyne przeciwna..... a jak komus bardzo chce sie ponaparzac przeciez zawsze moze sie ustawic gdzies na neutralnym gruncie i lac po mordzie ile tam zechce...gazety typu GO nic sie nie dowiedza i w oczach potencjalnych sponsorow bedziemy wygladac jak partner do dyskucji a nie zbedne zlo ktore trzeba tolerowac

tyle mojego bełkotu

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » czw 13 lis, 2008

Dark Crusader pisze:Klub dostanie 800tys. od miasta. Nowy prezes podpisał już umowę z miastem. Tylko ta kwota jest na pokrycie rundy wiosennej. I nie zapominajmy o tym, że klub ma cały czas dług...
Naprawdę nie wiem skąd u was taka wiedza? Czyżbyście agitowali za Radą Miasta w najbliższym referendum?

Racja, Koprucki podpisał w ubiegłym piątek umowę z miastem, reprezentowanym przez Głażewskiego. Jest tylko jedno ale, umowa ta opiewa na sumę 40 tysięcy złotych :!: Chodzi tu więc o tę kasę, o której mowa była już od miesiąca, tyle że dopiero w tamtym tygodniu doszło do spełnienia wszystkich formalności.

(Stomil Fan)
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 185
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn (Jaroty)

Post autor: (Stomil Fan) » czw 13 lis, 2008

Ludzie nie podniecajci się tak tą kasą :!: Miasto niedwno nie mogło dać dla klubu 25tys. a traz nagle znajduja 800tys.
Po referendum niezależnie od winiku pieniądze się rozpłyną :!:

KrZychu
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 103
Rejestracja: wt 16 sty, 2007
Lokalizacja: Dywity/Olsztyn

Post autor: KrZychu » czw 13 lis, 2008

Moim zdaniem, jeżeli kasa wpłynie do klubu, to czemu mamy się nie cieszyć :?: Prezydent i tak naszemu miastu zrobił taką "opinię", że nie powinno mieć to wpływu na wynik głosowania. Hajs się przyda i trzeba go dobrze wykorzystać :wink:

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » czw 13 lis, 2008

To czy jakakolwiek kasa wpłynie do klubu zależy również od wyniku referendum. po ostatnim meczu zapanowała euforia i może jednak problem piłki nożnej zostanie w końcu poruszony przez władze miasta i nie skończy się tylko na obietnicach. Gołym okiem widać że OKS jest dobrą promocją miasta w kraju i mówię to nie tylko jako kibic ale i jako olsztynianin.
Ostatnio zmieniony czw 13 lis, 2008 przez goleo6, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » czw 13 lis, 2008

Powiem więcej powinien być wizytówką Olsztyna i być marką rozpoznawalną w całej Polsce tak jak wcześniej Stomil za czasów gry w ekstraklasie. Olsztyn ma drużynę Dume Warmi wspaniałych kibiców pytam się retorycznie czego chcieć więcej chyba tylko tego żeby ta drużyna nie tułała się w II lidze bo napewno na to nie zasługuje.

shooter
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: ndz 09 lis, 2008

Post autor: shooter » czw 13 lis, 2008

MasteR pisze:
Dark Crusader pisze:Klub dostanie 800tys. od miasta. Nowy prezes podpisał już umowę z miastem. Tylko ta kwota jest na pokrycie rundy wiosennej. I nie zapominajmy o tym, że klub ma cały czas dług...
Naprawdę nie wiem skąd u was taka wiedza? Czyżbyście agitowali za Radą Miasta w najbliższym referendum?

Racja, Koprucki podpisał w ubiegłym piątek umowę z miastem, reprezentowanym przez Głażewskiego. Jest tylko jedno ale, umowa ta opiewa na sumę 40 tysięcy złotych :!: Chodzi tu więc o tę kasę, o której mowa była już od miesiąca, tyle że dopiero w tamtym tygodniu doszło do spełnienia wszystkich formalności.

Mam swoje źródła informacji... A zastanówcie się czy Małkowski dawał kasę na klub. Jeżeli chcecie, żeby w Olsztynie coś się zmieniło to pójdźcie na referendum i zagłosujcie, żeby Małkowski odszedł. Bo ten człowiek nic nie zrobił dla Olsztyna...

(Stomil Fan)
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 185
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn (Jaroty)

Post autor: (Stomil Fan) » czw 13 lis, 2008

Mam swoje źródła informacji... A zastanówcie się czy Małkowski dawał kasę na klub. Jeżeli chcecie, żeby w Olsztynie coś się zmieniło to pójdźcie na referendum i zagłosujcie, żeby Małkowski odszedł. Bo ten człowiek nic nie zrobił dla Olsztyna...
Co dla Olsztyna zrobila rada?
Ojca masz w Radzie Miasta? Czy co, że tak murem za nią stoisz?

belkot
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: czw 13 lis, 2008

Post autor: belkot » czw 13 lis, 2008

tak czytam i czytam...co zrobile malkowski..czego nie zrobila rada itp

ludzie przeciez ten czlowiek poki mu sie nie udowodni winy jest niewinny!!

peel
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 10
Rejestracja: czw 28 sie, 2008
Lokalizacja: Gdańsk/Olsztyn

Post autor: peel » czw 13 lis, 2008

belkot pisze:tak czytam i czytam...co zrobile malkowski..czego nie zrobila rada itp
ludzie przeciez ten czlowiek poki mu sie nie udowodni winy jest niewinny!!
Noo... jego DNA wyjęte z urzędniczki moim zdaniem wystarczająco go obciąża. :lol: :lol: :lol:

Co do tematu... uważam, że zapowiedź 800tys. to dobry prognostyk - znaczy ktoś się liczy z ludźmi którym dobro klubu leży na sercu. Równie dobrze może mijać się z prawdą, więc nie powinno to zmieniać podejścia do waszych wyborów w referendum (jakiekolwiek one są). Populizm i wirtualne pieniądze to łatwy koncept na kampanię wyborczą...
Ostatnio zmieniony czw 13 lis, 2008 przez peel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lyssy88
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: pn 04 lut, 2008

Post autor: lyssy88 » czw 13 lis, 2008

peel pisze:Noo... jego DNA wyjęte z urzędniczki moim zdaniem wystarczająco go obciąża. :lol: :lol: :lol:
a moim zdaniem nie obciaza go ze kogo kolwiek zgwalcil tylko ze odbyl stosunek

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » czw 13 lis, 2008

Ludzie! Na razie Małkowskiemu udowodniono to, że miał kochankę. I nie wierzcie w to, że klub dostanie 800 tys., bo te ewentualnie mogłyby być w 2009 roku, a wątpię żeby taka kasa się znalazła. Nie jestem specjalnym wielbicielem Czesia, ale Rada Miejska postąpiła jak z okresu stalinowskiego - udupiła człowieka nim zapadł wyrok. I to nie Małkowski, ale nasi rajcy ośmieszają miasto. A tak na marginesie - Który z Was, wielkich krytykantów Cześka, chciałby być osądzony bez sądu? Dopóki wyrok nie zapadł Czesław Jerzy jest nie winny, Rada Miejska już pokazała, że jak nie ma kota, to myszy harcują.

(Stomil Fan)
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 185
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn (Jaroty)

Post autor: (Stomil Fan) » czw 13 lis, 2008

Dokładnie :!:
Zniszczyć człowieka jest badzo łato :!: A Małkowskiemu nc nie udowodniono :!:

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » czw 13 lis, 2008

to nie Małkowski, ale nasi rajcy ośmieszają miasto
Powiem CI tak. na co dzień przesiaduje poza Olsztynem. I uwierz mi Olsztyn naprawdę wiele stracił poprzez cała tą aferę- i naprawdę nikt nie kojarzy tego z Rada Miasta tylko z Prezydentem Miasta. Tak to wykreowały media i będzie to bardzo ciężko zmienić.

Ogólnie nie wiem i nie chce wiedzieć co Małkowski robił ze swoimi urzędniczkami. :wink: Może jest winny może nie. Fakt że miasto w [moderator] straciło. Jak dla mnie Małkowski do odwołania ale nie ze względu na "sex aferę" lecz za coś co się nazywa działalność na szkodę miasta.

I ogólnie koniec tematu Małkowskiego/Rady miasta. jest do tego temat(referendum...) a tutaj zostańmy przy sytuacji Stomilu.

Mi się tam nie chce wierzyć że miasto przekaże 800 tysięcy na piłkę w OLN. i tyle

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » czw 13 lis, 2008

gdyby Stomil dostal chociarz polowe tych pieniedzy co mu obiecalo miasto i wszyscy niby sponsorzy ktorzy tu rzadzili za czasow 1 ligowych nie bylo by teraz 3 ligi tylko bardzo silna ekstraklasa!dlatego ja nigdy nie uwierze w zadne zapewnienia dopoki tych pieniedzy klub nie bedzie mial na koncie!

Dark Crusader
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Dark Crusader » czw 13 lis, 2008

(Stomil Fan) pisze:
Mam swoje źródła informacji... A zastanówcie się czy Małkowski dawał kasę na klub. Jeżeli chcecie, żeby w Olsztynie coś się zmieniło to pójdźcie na referendum i zagłosujcie, żeby Małkowski odszedł. Bo ten człowiek nic nie zrobił dla Olsztyna...
Co dla Olsztyna zrobila rada?
Ojca masz w Radzie Miasta? Czy co, że tak murem za nią stoisz?
Ojca mam w zarządzie OKS-u. Więc wiem, że klub dostał 800 tys. i wszystko jest ustalone.
Powiem wam jeszcze, że to nie jedyne pieniądze jakie chce przekazać miasto. A Małkowskiego nie lubię bo nic nie zrobił dla Olsztyna i miasto przez kilka lat się nie rozwija.

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » czw 13 lis, 2008

Z tymi ustaleniami to do końca nie wiadomo. Papier cierpliwy, wszystko przyjmie. Jeżeli jednak Twój ojciec mówi prawdę - to się cieszyć z jednej strony, a z drugiej smucić, że takie sprawy wyciekają, bez jasnego potwierdzenia tego przez zarząd klubu.

shooter
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: ndz 09 lis, 2008

Post autor: shooter » czw 13 lis, 2008

Dzisiaj odbyło się zebranie w Ratuszu, podobno byli tam obecni ludzie z klubu kibica. Czy ma ktoś jakieś informacje z tego spotkania ?

ODPOWIEDZ