Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

StomilFanatic
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: śr 21 lis, 2007
Lokalizacja: Pojezierze

Post autor: StomilFanatic » sob 13 gru, 2008

Fan81 pisze:Grzesiek Lech powinnien zostac, lepiej grac o AWANS ze STOMILEM , niz o utrzymanie z Dolcanem ...
Mnie się wydaje, że najwyższy czas żeby Lech spróbował swoich sił wyżej bo już swoją misję tu spelnil i powinien odejsc do wyzszej ligi, ale plakal nie bede jak zostanie :D

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » sob 13 gru, 2008

Mnie się wydaje, że najwyższy czas żeby Lech spróbował swoich sił wyżej bo już swoją misję tu spelnil i powinien odejsc do wyzszej ligi, ale plakal nie bede jak zostanie :D
Pewnie, ze najwyzszy czas sie rozwijać itp. ale tak jak wyżej napisano lepiej grać w Stomilu i walczyć o awanse niż w Dolcanie, który broni się przed spadkiem.
Lepiej dla Lecha by było, gdyby odszedł do lepszego klubu niż Dolcan.

StomilFanatic
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: śr 21 lis, 2007
Lokalizacja: Pojezierze

Post autor: StomilFanatic » sob 13 gru, 2008

Właśnie w tym rzecz, tez mi sie wydaje ze Lech ma wieksze ambicje niz gra w prowincjonalnym Dolcanie..
Ostatnio zmieniony sob 13 gru, 2008 przez StomilFanatic, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » sob 13 gru, 2008

W dzisiejszej GO. jest napisane że oprócz tych zawodników na którym jest napisane na naszym portalu jest jeszcze Gikiewicz z Uni Janikowo wiecie coś o nim nie wiem czy stać nas na takiego zawodnika.

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » sob 13 gru, 2008

Nie myl Gikiwicza z Unii z tym z Jagi. To napastnik malo skuteczny, ale moglby pomoc.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » sob 13 gru, 2008

Gikiewicz jest za dobry dla naszej drużyny, zresztą w środowisku piłkarskim mówi się, że ten bramkostrzelny i rzadko zmieniający barwy klubowe zawodnik będzie grał w Legii lub Wiśle. Niektórzy kumaci mówią, że mamy szczęście, bo zawodnik nie będzie obciążał budżetu klubowego oraz przyprawiał kibiców o palpitację serca.

czy21
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 39
Rejestracja: sob 02 lip, 2005

Post autor: czy21 » sob 13 gru, 2008

Żurawel i Gikiewicz to porównywalny poziom do naszych obecnych napastników pomijając Łukasika. Więc żadne to konkretne wzmocnienia.
Ostatnio zmieniony sob 13 gru, 2008 przez czy21, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » sob 13 gru, 2008

Co do Lecha to Dolcan może być dla niego odskocznią do lepszego klubu. Tym bardziej że jest w takim wieku że chciałby się sprawdzić w wyższej niż 2 liga(nie liczę epizodów z czasów 1-ligowego Stomilu)

Awatar użytkownika
zduno
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: zduno » sob 13 gru, 2008

Ale czy Dolcan to jest to?! To drużyna, która ma duże 'szanse' by w przyszłym sezonie grać w 2 lidze...

Junioor
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 296
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Junioor » sob 13 gru, 2008

Mamy Łukasika i Suchego wiec po co nam jakiś Gikiewicz... ?

Najważniejsze to nie stracić żadnego z obecnych zawodników, a dopiero myśleć o jakimś jednym bądz dwóch wzmocnieniach

Recha107
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: sob 16 sie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/Gutkowo
Kontakt:

Post autor: Recha107 » sob 13 gru, 2008

Dla mnie to BEZ SENSU Stomil i Dolcan to drużyny mniej więcej takiej samej klasy no bo przecież a tamtym sezonie Dolcan grał w 3 lidze i gdyby te 2 drużyny zmierzyły by sie w bezpośrednim pojedynku mógł by być NAWET remis :!: :!: :!:

Junioor
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 296
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Junioor » sob 13 gru, 2008

Ale tu już nie chodzi o to Stomil czy Dolcan...
Postaw sie na miejscu Lecha. Przeszedłby do Ząbek, zagrałby kilka dobrych meczów w I lidze. Pokazałby się z dobrej strony, został gdzieś przez kogoś zapisany/zauważony... konczy się sezon i zgłoszą sie po niego jakieś klubu

Dolcan = I ligowa odskocznia... tak ja uważam

Awatar użytkownika
zduno
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: zduno » sob 13 gru, 2008

Junioor pisze:Mamy Łukasika i Suchego wiec po co nam jakiś Gikiewicz... ?
Łukasik OK, ale Suchy to raczej osłabienie a nie nasz mocny punkt, więc przydałby sie ktoś zamiast niego.

StomilFanatic
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: śr 21 lis, 2007
Lokalizacja: Pojezierze

Post autor: StomilFanatic » sob 13 gru, 2008

Suchy jeszcze zacznie strzelać... spokojnie 8)

StomilPWO
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: czw 16 paź, 2008

Post autor: StomilPWO » sob 13 gru, 2008

Junioor pisze:Ale tu już nie chodzi o to Stomil czy Dolcan...
Postaw sie na miejscu Lecha. Przeszedłby do Ząbek, zagrałby kilka dobrych meczów w I lidze. Pokazałby się z dobrej strony, został gdzieś przez kogoś zapisany/zauważony... konczy się sezon i zgłoszą sie po niego jakieś klubu

Dolcan = I ligowa odskocznia... tak ja uważam
i tu ma racje ;] a z takiej ligi zawsze mozna sie wybic tylko czy Lech bedzie gral w pierwszej 11?

Spokojny_
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 160
Rejestracja: sob 25 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Spokojny_ » ndz 14 gru, 2008

Suchocki pierwszy do odstrzelenia w okienku transferowym! To co on grał w tej rundzie to jest żenada...nie ma po co trzymać go w Olsztynie... :!: :!:

OkAe(S)iAk
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: czw 13 mar, 2008
Lokalizacja: Jaaaaroootyyyy

Post autor: OkAe(S)iAk » ndz 14 gru, 2008

ze strony Zatoki :"" Pewne jest odejście z Zatoki Braniewo jej najlepszego strzelca- Kamila Graczyka. Powraca on z półrocznego wypożyczenia do swojego macierzystego klubu OKS-u 1945 Olsztyn. Jak na razie nie wiadomo, czy zostanie ktoś sprowadzony na jego miejsce oraz czy jeszcze ktoś z Zatoki nie odejdzie."""
Czyli wychodzi na to ze Kamil wraca do nas ale juz w kolejce po niego ustawiła sie Olimpia Elblag...
Ostatnio zmieniony ndz 14 gru, 2008 przez OkAe(S)iAk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » ndz 14 gru, 2008

Ja też nie skreślałbym suchego. On potrafi strzelać gole, co udowodnił choćby w poprzednim sezonie. Jak porządnie przepracuje okres przygotowawczy to na wiosnę będziemy mieli z niego pociechę, zobaczycie 8)

shinuko
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 22
Rejestracja: pt 25 lip, 2008
Lokalizacja: Kormoran/Gdańsk

Post autor: shinuko » pn 15 gru, 2008

Takie pytanie z mojej strony, dlaczego testujemy Żurawela (nie znlazłem info dotyczacych ile strzelił bramek w obecnym sezonie, podejrzewam ze zadnej), a nie np: Komorowskiego czy Włodarczyka, kolegów z Huragana Piotrka Żurawela którzy strzelili odpowiednio 15 i 12 bramek?

Pewnie wiecie lepiej niż ja:)

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » pn 15 gru, 2008

Komorowski był testowany w Odrze Wodzisław i chyba zamieni klub na wyższą ligę niż II ,a co do Włodarczyka to nie mam pojęcia.

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » pn 15 gru, 2008

shinuko pisze:Takie pytanie z mojej strony, dlaczego testujemy Żurawela (nie znlazłem info dotyczacych ile strzelił bramek w obecnym sezonie, podejrzewam ze zadnej), a nie np: Komorowskiego czy Włodarczyka, kolegów z Huragana Piotrka Żurawela którzy strzelili odpowiednio 15 i 12 bramek?

Pewnie wiecie lepiej niż ja:)
Moze dlatego ze Włodarczyk ma 34-35 lat :lol:
A Komorowskiego szkoda, bo moglby nam sie przydac
Ostatnio zmieniony pn 15 gru, 2008 przez stomil olsztyn forever, łącznie zmieniany 1 raz.

ARDIAN
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Post autor: ARDIAN » pn 15 gru, 2008

Komorowski przechodzi do Petry, a Wlodarczyk juz ma swoje lata i gra w Huraganie dla zabawy rownoczesnie bedac drugim trenerem wiec na jego przejscie nie ma szans, a co do Zwirka jest bardzo pracowity na meczach jak i natreningach, jesli w przerwie zimowej zlapie forme z tamtego roku moze byc z niego wiekszy pozytek niz z niejednego naszego napastnika, nie strzelal bramek tez dlatego ze duzo meczow zaczynal z lawki wiec jesli go nie widzieliscie nie wypowiadajcie sie

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » pn 15 gru, 2008

Spokojny_ pisze:Suchocki pierwszy do odstrzelenia w okienku transferowym! To co on grał w tej rundzie to jest żenada...nie ma po co trzymać go w Olsztynie... :!: :!:
Suchy jeszcze zacznie strzelać. Myślisz, że Żurawski Maciej też nie mógł się kilka miesięcy odnależć pod Wawelem. W Lechu Poznań tak samo było, jak na początku w Wiśle, i go oddali do Krakowa, a potem tego żałowali.

Bramki ma kto u nas strzelać, martwi mnie tylko defensywa.

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » pn 15 gru, 2008

Ta runda wyjaśni, czy Suchy jest napastnikiem z prawdziwego zdarzenia, czy życiową formę ma już za sobą i jest piłkarzem pokroju Harmacińskiego. Jeżeli nie zacznie strzelać w miarę regularnie, uważam, że będzie zbędny.

Spokojny_
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 160
Rejestracja: sob 25 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Spokojny_ » pn 15 gru, 2008

Suchocki nie jest u nas pierwszy sezon, nie spełnia oczekiwań, jak dla mnie ostrzał i to natychmiastowy :!: Już mnie przekonał że jest to drugi Harmaciński, czyli gracz na okręgówkę albo nową 3 ligę ! Głupotą jest porównywać Żurawskiego do Suchockiego, to co ich dzieli to lata świetlne jeżeli chodzi o umiejętności piłkarskie, tyle w tym temacie :wink:

ODPOWIEDZ