Sytuacja w Naszym Klubie

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

StomilFanatic
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: śr 21 lis, 2007
Lokalizacja: Pojezierze

Post autor: StomilFanatic » czw 08 sty, 2009

Według mnie patrzyli przez pryzmat właśnie tego co mówisz, że AZS gra na szczeblu ogólnopolskim, ale weźmy pod uwagę to, że siatkarze mają problemy finansowe, a niestety jak narazie to właśnie siatkarze są największą reklamą miasta i ich się wspomaga. Nurtuje mnie jednak sytuacja mniejszego dofinansowywania Stomilu bo przecież piłka nożna jest to sport narodowy i powinno się w Olsztynie huhać i dmuchać żeby sie prawidłowo rozwijał i i awansowal także na szczebel centralny...

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » czw 08 sty, 2009

FanatykOKS pisze:Myślę nad tym aby spróbować jeszcze po negocjować z miastem o jakiś rozsądniejszy podział pieniędzy. Proponuje aby stworzyć list otwarty z dobrymi argumentami i przedstawić go władzom ... w końcu nie poddajemy się bez walki!
Nie wiem czy ma sens pisanie takiego listu, choć nie ukrywam, że zawsze warto jest spróbować. A może poczekać 1,5 roku do nowych wyborów do Rady?

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » sob 24 sty, 2009

no i kolejna "korzystna" decyzja wladz miasta! ci ludzie jaja sobie robia! za kazdym razem pokazuja ze pilka nozna w tym miescie jest dla nich wrzodem na dupie!!! tak bylo zawsze i to sie chyba nigdy nie zmieni!!!

Awatar użytkownika
barakuda
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 132
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Jeziorany

Post autor: barakuda » sob 24 sty, 2009

to było do przewidzenia,że miasto nam "pomoże"
władze juz tak mają,narobią nadzieji i na tym sie kończy

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » sob 24 sty, 2009

Jeszcze więcej dodatków do olsztyńskiej typu Olsztyn dofinansowuje sport itp itd :roll:
Śmiechu warte to wszystko . Po co w ogóle było dawać klubowi 40 tysięcy :?: :?: :?:
Po to, aby zaraz po referendum je zabierać :?: :?: Kogo Wy krzywdzicie :?: Najmłodszych ,bo i tak przecież nie będą mogli głosować - na nich przecież liczyć nie możecie to co - im zabieracie :?: I Wy tym miastem rządzicie--pytam w jakim w takim razie to miasto idzie kierunku :?:


PS. Niedługo wybory prezydenta to kto wie - zaraz może się okazać , że jednak pieniądze się na klub znajdą :) po to ,aby je po 15 lutego odebrać :idea: :idea:



Jesteście JEDNĄ WIELKĄ BANDĄ NIEUDACZNIKÓW :idea: :idea: :idea: :idea:

(Stomil Fan)
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 185
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn (Jaroty)

Post autor: (Stomil Fan) » sob 24 sty, 2009

Miasto daje pieniądze kiedy czegoś od nas chcą. A jak już to dostaną to obierają to co dali. Żal mi tych nędznych polityków.

OKSpoZyciaKres
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008

Post autor: OKSpoZyciaKres » ndz 25 sty, 2009

´Wladze miasta´ zachowuja sie jak kibic ktorego powinno sie :boks: . Jest z klubem tylko gdy mu to pasuje, gdy to jest w modzie, na fali. A gdy przychodzi co do czego to zdradza! Nie potrzeba nam takich!
Niepokonany nasz Stomil OLSZTYN kochany!

(Stomil Fan)
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 185
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn (Jaroty)

Post autor: (Stomil Fan) » ndz 25 sty, 2009

Ale widać, że ludziom pasuje ta rada miasta. W referendum mogli ich odwołać. Nawet przeciwnikom Małkowskiego by to nie zaszkodziło bo i tak niemógłby sprawować władzy. A rada poczuła się bardzo silna i swobodna i teraz ma nas głęboko w du.pie

OKSpoZyciaKres
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008

Post autor: OKSpoZyciaKres » ndz 25 sty, 2009

StomilFanatic pisze:Według mnie patrzyli przez pryzmat właśnie tego co mówisz, że AZS gra na szczeblu ogólnopolskim, ale weźmy pod uwagę to, że siatkarze mają problemy finansowe, a niestety jak narazie to właśnie siatkarze są największą reklamą miasta i ich się wspomaga. Nurtuje mnie jednak sytuacja mniejszego dofinansowywania Stomilu bo przecież piłka nożna jest to sport narodowy i powinno się w Olsztynie huhać i dmuchać żeby sie prawidłowo rozwijał i i awansowal także na szczebel centralny...

no wlasnie do mojego powyzszego posta. My zedrzemy sobie gardla i nerwy, chlopaki poobijaja sobie kosci wyleja hektolitry potu, nasi dzialacze wygimnastkuja sie zeby zwiazac koniec z koncem i osiagniemy szczebel ogolnopolski bo mamy na to dosyc wiary,umiejetnosci, sily i determinacji. Wtedy oni sie podlacza momentalnie do osiagnietego przez nas sukcesu. Zupelnie jak syn marnotrawny.
Niech nas wespra chociaz wtedy, ale i tak tylko my bedziemy z duma patrzec w lustro i w twarze innych.
A siatkarzom zycze 3ligi, wtedy to nawet 10% naszej frekfencji nie beda mieli! Taki to juz jest sport dla leszczy! Tylko STOMIL OKS!

StomilFanatic
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: śr 21 lis, 2007
Lokalizacja: Pojezierze

Post autor: StomilFanatic » ndz 25 sty, 2009

Jasne, że masz rację, ale co do tego ma AZS... czemu jesteś taki zawistny :?: Że im się lepiej wiedzie? Chyba powinieneś się cieszyć, że klub z naszego miasta gra w najwyższej klasie rozgrywkowej i gra w europejskich pucharach. :? Inna sprawa to miasto... tu masz całkowitą rację i w pełni Cie popieram :D

OKSpoZyciaKres
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008

Post autor: OKSpoZyciaKres » pn 26 sty, 2009

Nie, niejestem zawistny, bardziej chodzilo mi o to ze teraz on jest na fali wiec wszyscy go kochaja, gdyby byl w sytuacji STOMILU to wogole swiat by o nim zapomnial i jego ´kibice´ tez. Taka jest moja opinia. Moze nieprecyzyjnie to ujalem. PZDR!

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » wt 27 sty, 2009

Super Plany na przyszłość :wink:
Oby się spełniły :wykrzyknik:

ARDIAN
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Post autor: ARDIAN » wt 27 sty, 2009

dobry gosciu z tego Kopruckiego ;)

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » wt 27 sty, 2009

G.Koprucki jest to człowiek, który wie jak się robi biznes, i ogólnie wie co robi. Kibice są za nim, nie wiem czy kiedykolwiek było takie wstawiennictwo kibiców za Prezesem klubu!
Woźniczka, Małkowski, Kulpaka czy nawet Ruszkul to bardzo duże wzmocnienia oby wszystko doszło do skutku! No i najważniejsze, żeby miasto może nie tyle co pomagało, ale żeby po prostu nie przeszkadzało! Niech dadzą to co obiecali i nikt nie będzie na nich najeżdżał.

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » wt 27 sty, 2009

Houte pisze:No i najważniejsze, żeby miasto może nie tyle co pomagało, ale żeby po prostu nie przeszkadzało! Niech dadzą to co obiecali i nikt nie będzie na nich najeżdżał.
Święta prawda :)

Awatar użytkownika
zielak
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: pn 07 sty, 2008
Lokalizacja: Ol(S)tyn/gdańsk

Post autor: zielak » śr 28 sty, 2009

Mi się nie podoba tylko jeden fragment wywiadu:

"Na dzień dzisiejszy musieliśmy podjąć bardzo krzywdzącą decyzję dla kibiców naszego klubu. Nie mogliśmy już dłużej czekać z powodów formalno-prawnych na decyzję Urzędu Miasta odnośnie organizacji spotkań. W rundzie wiosennej na stadion przy Al. Piłsudskiego wejdzie tylko 1200 widzów (700 kryta, 500 SBN - red.). Z góry przepraszam wszystkich zainteresowanych, ale musieliśmy juz teraz podjąć taką decyzję, która pomoże nam zredukować wysokie koszty organizacji spotkań ligowych. Nie mogliśmy ze względów proceduralnych czekać dłużej na decyzję Urzędu Miasta. W lutym pojawią się w sprzedaży karnety na rundę wiosenną, a także niespodzianki dla kibiców w pozytywnym tego słowo znaczeniu."

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » śr 28 sty, 2009

Fakt, ale to nie wina prezesa. Miasto zwleka z ostateczną decyzją a klub nie może czekać. Lepiej dmuchać z zimne, bo za jakiś czas okazałoby się, że mecze w Olsztynie bedą odbywać się przy pustych trybunach.

Wydaje mi się, że klub rozegrał to i tak w sposób najlepszy z możliwych dla prawdziwych kibicówzasiadających na SBN, bo podzielił miejsca mniej więcej po równo pomimo, iż to zwykle na krytej było więcej ludzi.

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » śr 28 sty, 2009

pewnie nie tylko mnie wkurza zachowanie miasta, ale nie rozumiem też władz klubu, które każdą obietnice władz miasta bierze za pewnik, a już któryś raz okazało się, że zostaliśmy wykiwani. Co z tego, że dostaliśmy 200 tyś, jak okrojono stypendia i wycofano się z obietnicy współorganizowania meczy... Póki nie mamy czegoś na piśmie nie powinniśmy podporządkowywać do tego planów. Także te postulaty kandydatów na prezydenta to jedna wielka brednia. Powinni podać konkretny projekt, termin i podpisać to. Wtedy, można by było powiedzieć kto jest najlepszym kandydatem dla kibiców.

Majster
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: czw 23 paź, 2008

Post autor: Majster » śr 28 sty, 2009

wszystko pięknie ładnie tylko troche mnie dziwi zmniejszenie liczby kibiców którzy będa dopingowali po tym stwierdzeniu:
"Klub tworzy się w oparciu o dużą liczbę kibiców."
troche nie jednoznaczne... ale to taki mały szczegół:)
pzdr

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » śr 28 sty, 2009

no jesli wszystko poszlo by po mysli pana Kopruckiego bylo by pieknie!
a co do Malkowskiego musze sobie przyznac ze kilka dni temu rzucilem haslo gry Malkowskiego w Stomilu i sam w to nie wierzylem, oby to wypalilo, napewno bedzie wzmocnieniem, jesli ktos mysli ze nie niech sobie przypomni jego gre w Stomilu,i tyle na jego temat!

1200 miejsc? nic tylko wykupic karnet i w pelni zapelniac dostepne trybuny. 700 osobowy mlyn w kazdym meczu brzmi bardzo fajnie.

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » śr 28 sty, 2009

Chyba, że 700 osobowy młyn zrobisz na krytej :?
Jak dotychczas liczba kibiców nie przekraczała 1 000 osób (poza Pelikanem i Jeziorakiem), a na 45 minut przed meczem kibiców można było policzyć na palcach obydwu rąk - wystarczy przyjść wcześniej (chyba, że zarząd klubu rozprowadzi bilety w przedsprzedaży - tak jak w meczu z IKS). Śmieszy mnie to, bo jeżeli Pan Koprucki zakłada awans w tym sezonie, a zostaną utrzymane limity widzów na stadionie, to być może nie dorósł klub jeszcze do grania w wyższej lidze. Zrozumiała jest dla mnie ciężka sytuacja klubu, ale już kilka miesięcy temu pisałem - umiesz liczyć, licz na siebie.

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » śr 28 sty, 2009

prawda jest taka, że frekwencja była niska i nie ma sensu płacić kupe kasy za ochrone, jeśli awansujemy to napewno limit zostanie zwiekszony do kilku tysięcy. a jeśli w tej rundzie będzie przychodził komplet na kazdy mecz, to napewno, nawet w przypadku braku awansu powiekszą limit. Jak powiedział koprucki klub jest zarządzany jak profesjonalne przedsiebiorstwo, wiec jak będzie popyt to i podaż się dostosuje ;)

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » śr 28 sty, 2009

jak będzie taka potrzeba to załatwi się to tysiąc biletów ,runda rewanżowa w Olsztynie już kibicowska będzie słaba więc nie ma po co się gorączkować - niech będzie te 500 osób co mecz na SBN ;)

zielony85
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: ndz 09 mar, 2008

Post autor: zielony85 » czw 29 sty, 2009

ale to sie nazywa rozsadne zadzenie klubem nie robione jest to nam na złosc zeby jak naj mniej nas weszło...nawet moze i lepiej bo bedzie mniej piknikow a wiecej kibicow kochajacych swoj klub
jak by miasto było tak hojne jak dla AZS to by nie musieli liczyc kazdej złotowki...
jesli tak dalej bedzie to na pewno pare ładnych tysiecy sie zaoszczedzi np na transfery a miasto jak zobaczy ze klub bardzo dobrze funkcjonuje to i moze grosza nie bedzie załowac bo nie zostanie wywalone w bloto.
jesli chodzi o małkowskiego to super sprawa...juz nie chodzi o gre jego ale w rzeczywistosci jest zywa bryłka złota ktora mozna naprawde dobrze zainwestowac :)

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » czw 29 sty, 2009

do czasu kiedy stomil nie awansuje do ekstraklasy, lub AZS się nie stoczy, będziemy dla miasta 2 albo i nawet 3 drużyną. Najlepsze co my kibice możemy zrobić, to chodzić na mecze, robić frekwencje i pokazać, że w Olsztynie liczy się tylko Stomil. Co do małkowskiego, to żadną żyłą złota nie będzie, jeśli podpisze kontrakt, to najpewniej do końca sezonu i latem bedzie szukał klubu wyżej, choć przez te pół roku napewno będziemy mieli z niego pożytek ;)

ODPOWIEDZ