Wzmocnienia

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Wzmocnienia

Post autor: Turbo » pt 25 cze, 2004

Kogo najchętniej byście widziweli w OKS 1945. ja bym chętnie widział 4 piłkarzy z Drwęcy którzy prawdobodobnie opuszczą Drwęce są to : Talik, Pasik, Kosciuczuk i Radziwon myśle, że mimo słabego sezonu w OKS by się sprawdził. Co o tym sądzicie ? jest na nich wszystkich szansa. Tylko prosze o realne transfery.

Awatar użytkownika
Giko
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: pn 17 maja, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Babulewo

Post autor: Giko » pt 25 cze, 2004

Witam wszystkich :!: :!: Ja mysle ze OKP powinno siegnac po mlodych zawodnikow UKS TEMPO 25 OLSZTYN :!: :!: JEST TAM NAPRAWDE KILKU KTORZY JAKBY POTRENOWALI OSTRO TO MOGLI BY SPOKOJNIE ZASILIS OKP W III-LIDZE :D :D CZEKAM NA WASZA ODPOWIEDZ :?: :?:

Makaay
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004

Post autor: Makaay » pt 25 cze, 2004

Jezeli chodzi o wzomcnienia to

- Lubomir Wasilewski (Mrągowia)
- Adam Kusiak (Hurgan)
- Piotr Borysiewicz (Huragan)
- Wojciech Figurski (Jeziorak)

... i jeszcze kilku młodych i zdolnych wychowanków!

wer
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 44
Rejestracja: ndz 21 mar, 2004
Lokalizacja: Biskupiec
Kontakt:

Post autor: wer » pt 25 cze, 2004

Makaay pisze:- Lubomir Wasilewski (Mrągowia)
Grał w Tęczy - bardzo dobry!

Z Tęczy mógłby grać DANIEL JANECZKO - wraca do formy po poważnej kontuzji kolana. Wcześniej grał w Widzewie.

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » ndz 27 cze, 2004

Grzegorz Bała dostał propozycje przejścia do OKS 1945. Tak piszą na stronie Drwęcy która również stara się o tego piłkarza.

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » ndz 27 cze, 2004

Mam pytanie do jakiego OKS 1945 oni mieli by przejść przecież okp nie zmieniło nazwy i może jej nie zmienić ale mam nadzieje ze muj jak i wasz Stomil powstanie i będzie dlaej grać .

kru

Post autor: kru » ndz 27 cze, 2004

Turbo pisze:Grzegorz Bała dostał propozycje przejścia do OKS 1945. Tak piszą na stronie Drwęcy która również stara się o tego piłkarza.
Pisać można wiele, ale liczą się fakty :)

ziemon
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: pn 28 cze, 2004

Na pewno trzeba stawiać na zawodników z regionu a są nimi

Post autor: ziemon » pn 28 cze, 2004

- Lubek Wasilewski ( Mrągovia ) - wysoki, dobrze gra głową, wszechstronny, bramkostrzelny jeśli gra w napadzie

- Daniel Janeczko ( Tęcza ) - Samo za siebie mówi to że był w Widzewie i grał w pierwszej lidze

obaj są młodzi i obiecujący

Ten Który Umarł
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: pn 28 cze, 2004

Post autor: Ten Który Umarł » pn 28 cze, 2004

A moze jakas zrzutka kibicow na Rooneya? :D Tak na powaznie to uwazam ze skoro OKP [oks 1945] tak dobrze sie spisywal w rundzie rewaznowej to i bez wiekszych zmocnien powinien sie utrzymac w 3 lidze. Za 2, 3 lata dopiero powinno sie pomyslec powaznie o awansie do 2 ligi. Moze bedzie jakis powazny sponor za nami? Najwazniejesze zeby nastepny sezon zakonczyc bez dlugu. Nie chcemy zeby powtorzyla sie sytuacja Stomilu. A ja chce sie pobawic w optymiste wiec chce zaznaczyc ze Szczakowianka z 4 ligi rok po rok promowala sie o lige wyzej i wciagu 3 lat z 4 zrobila sie extraklasa i licze ze i z nasztm klubem tak sie stanie!

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » pn 28 cze, 2004

Ten Który Umarł pisze:Tak na powaznie to uwazam ze skoro okp [oks 1945] tak dobrze sie spisywal w rundzie rewaznowej to i bez wiekszych zmocnien powinien sie utrzymac w 3 lidze ...
No niby poziom sportowy 4 i 3 ligi bardzo sie nie rozni, ale stawki za sprzedanie meczu troche wyzsze... :D

Jezeli chcemy myslec o czyms wiecej niz utrzymanie to wzmocnienia sa niezbedne 8)

Awatar użytkownika
Giko
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: pn 17 maja, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Babulewo

Post autor: Giko » wt 29 cze, 2004

Dlatego OKP musi siegnac po zawodnikw TEMPO 25 OLSZTYN :!: :!: Naprawde niektorzy nadaja sie do III-ligi bez zadnych watpliwosci :D :D Przypomne ze 27 czerwca zawodnicy TEMPO awansowali do najlepszej 8 druzyn w polsce pokonujac w barazu Gornik Leczna 2:2 i 2:1 awans TEMPO :evil: CZAKAM NA WASZE ODPOWIEDZI

Ten Który Umarł
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: pn 28 cze, 2004

Post autor: Ten Który Umarł » wt 29 cze, 2004

Nie wiem ale wy chyba nie wiecie ze zawodnicy tempa nie maja ZADNEGO doswiadczenia na arenach ligowych [ z malymi wyjatkami ] i weglug mnie oni powinni byc zapleczem na przyszlosc i za kilka lat zapewnic nam solidna druzyne. Ale jak to bywa w Polsce kilku po dobrych wystepach odejdzie od razu z klubu w pogoni za pieniadzem ale z tymi wzmocnieniami to trzeba tez pomyslec o jakis utalentowanych zawodnikach z mniej znanych klubow i najlepiej jak najmlodzych. Wydaje mi sie ze skoro pan Jarguz zapowiedzial ze stworzy warunki do walki o 3 lige to chyba pomyslal tez co sie wtedy stanie i ze bedzie trzeba wtedy szukac nowych pilkarzy. Ja wam powiem ze caly czas nie jest pewne czy w ogole wystartujemy w 3 lidze, wiec narazie trzeba poczekac i ze wzmocnieniami.

Szoszu
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: wt 29 cze, 2004
Lokalizacja: Wipsowo

Post autor: Szoszu » wt 29 cze, 2004

ja mam pytanie do pana "TEN KTORY UMARL" ty nie jestes przypadkiem zawodnikiem OKP lub dzialaczem ?? :wink:

Ten Który Umarł
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: pn 28 cze, 2004

Post autor: Ten Który Umarł » wt 29 cze, 2004

Panie szosu nie istem zadnym dzialaczem czy czy kims - JA MAM 16 LAT !!! i od 1994 chodze na mecze stomilu i ten klub uwazam ze czesc mojego zycia...

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » śr 07 lip, 2004

Czy moze ktoś opisać Tomasza Zahorskiego ? Czy jest dobry ?

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » śr 07 lip, 2004

On gral teraz w Pisie Barczewo ma 20 lat - nawet dobry ale nie wiem czy od razu na 3 lige oby sie sprawdzil wkoncu z mojego miasta jest!

Makaay
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004

Post autor: Makaay » śr 07 lip, 2004

Ostatnio grał w Tęczy nawet nizle sie spisywal zdobyl najwiecej barmek dla Teczy w sezonie 6 goli w wykonainiu Zahorskiego, ale mysle ze ten zawodnik nie jest jeszcze gotowy na 3 ligę.

wer
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 44
Rejestracja: ndz 21 mar, 2004
Lokalizacja: Biskupiec
Kontakt:

Post autor: wer » śr 07 lip, 2004

Miał kilka słabszych występow w TECZY ale ogolnie gral na dobrym bardzo wysokim poziomie. w rundzie jesiennej byl jednym z najlepszych graczy BKS-u. Poradzi sobie w III lidze :? :? :?

Makaay
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004

Post autor: Makaay » czw 08 lip, 2004

Nie byłbym pewny, ale Ty go lepiej znasz, gdyz widziales go czesciej niz ja, wiec na pewno mozesz wiedziec wiecej! Ale jednak wydaje mi sie ze nie!

kru

Post autor: kru » czw 08 lip, 2004

Tomasz Zahorski ma 20 lat, jest wychowankiem Pisy Barczewo. Grał w juniorach Stomilu Olsztyn. Później powrócił do Pisy. Z barczewskiego klubu został wypożyczony na pół roku do Tęczy Biskupiec, w której zdobył sześć bramek. Na wiosnę 2004 roku powrócił do Pisy. Zahorski jest już zawodnikiem trzecioligowca z Olsztyna! Piłkarz ten, może grać jako środkowy pomocnik lub napastnik.

***

Co słychać na zgrupowaniu? (czwartek, 8 lipca)

Krzysztof Wierzba z Ewingów Zalewo dojechał dziś do piłkarzy OKP Warmia i Mazury, którzy przebywają na zgrupowaniu w Wągrowcu. Po pierwszym dniu problemy ze stawami skokowymi mają "Kluczek" i "Żeton".

Sparingi na zgrupowaniu:

10.07. 12:00 Chemik Zawisza Bydgoszcz
13.07. 11:00 Amica II Wronki
16.07. 15:00 Mieszek Gniezno

Sparingi po zakończeniu obozu:

24.07. Arka Gdynia (wyjazd)
31.07. Lechia Gdańsk (wyjazd)
07.08. DKS Dobre Miasto (wyjazd)

Z Wągrowca pozdrawia "jar".

Awatar użytkownika
Major
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 22
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Las Vegas / Nevada

Post autor: Major » ndz 11 lip, 2004

Panowie - o czym mu tu w ogóle rozmawiamy?? Żaden, absolutnie żaden klub nie utrzyma się w lidze jeżeli w jego składzie nie będzie przynajmniej jednego doświadczonego zawodnika o umiejętnościach przywódczych. 3 liga mocno różni się od 4 i jeżeli nasz zespół nie będzie miał kogoś kto podyryguje tymi żółtodziobami, to za rok będziemy płakać, że po spadku do 4 ligi wszyscy nagle uciekają do innych drużyn...

paragon
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 265
Rejestracja: pt 31 paź, 2003
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: paragon » ndz 11 lip, 2004

Tomek Zahorski "Łysy" to talent czysta woda, w OKSie jeszcze się podszkoli, ma super technikę, przegląd pola, mocny strzał i dobrze kopie wolne może nie od pierwszego meczu ale po małej aklimatyzacji da sobie radę w III lidze spoko.

marcin_mistrz
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: ndz 25 lip, 2004

Post autor: marcin_mistrz » ndz 25 lip, 2004

RADZIWOŃ I KOŚCIUCZUK

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » ndz 25 lip, 2004

A nie wiecie co jest z Marcinem Kłosowskim? Pamiętacie jak Stomil przegrał mecz z Groclinem Dyskobolią? To potem w przeglądzie sportowym napisali Wyrok po Ośmiu Latach i na fotce pokazali Marcina Kłosowskiego siedzącdego na murawie i płaczącego a wokoło niego kilku fotoreporterów pamiętacie to? To co sądzicie o nim? A i gdzie on gra.


Aż po życia kres tylko Stomil OKS!!!

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » ndz 25 lip, 2004

Przepraszam bardzo a tomasz zega to nie jest doswiadczony? Z kądś go chyba znamy... 8) mu chyba płacą - jedynemu w druzynie - tak mi sie wydaje

Kłosowski gra w TKP Toruń chyba 8)

Zablokowany