Najladniejsza bramka

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Good
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: wt 27 lip, 2004
Lokalizacja: Crawley- Jeziolka

Najladniejsza bramka

Post autor: Good » wt 10 sie, 2004

Chodzi mi o to zebysmy troche powspominali. Bramki na naszym stadionie
Moim zdaniem najładniejsza bramka jaka widziałem na naszym stadionie była bramka Jackiewicza w pierwszym sezonie Stomilu w pierwszej lidze. Byla to bramka strzelona z ponad 30 metrów w same okienko tak ze realizator nie zdazyl z kamera, meczu z Legia Warszawa na piec minut przed koncem spotkania strzelona na 3:3. Ogólnie był to chyba najładniejszy mecz jaki widziałem w wykonani Stomilu. A jakie sa wasze opinie :wink:

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » wt 10 sie, 2004

Moja z tych co pamietam to Jacka Hańki w 2lidze w meczuze śląskiem chyba. Brazylia z dystansu. A tak to mało bramek pamietam. Moge jeszcze przypommniec bramke Macieja Terleckiego w meczu z radomskiem w ostatnim sezonie w 1 lidze, w samo okienko równierz z dystansu.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » wt 10 sie, 2004

:arrow: Dariusz Jackiewicz z Legią na 3:3 (mam tą bramkę na VHS - realizator zdążył nagrać)
:arrow: Daniel Dyluś z Widzewem
:arrow: Leszek Zawadzki z Hetmanem Zamość

Dębowy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 60
Rejestracja: wt 18 lis, 2003
Lokalizacja: PIeczewo
Kontakt:

Post autor: Dębowy » śr 11 sie, 2004

Zgadzam sie z opinia co do bramki Jackiewicza(Stomil:Legia).Ladna byla bramka Dylusia(jak szkoda,ze to on strzelil).Pamietam tez bramke Pawla Holca w meczu z Legia(Stomil 2:1 Legia)...byla naprawde niezla.
Jednak najbardziej podobal mi sie decydujac karny w barazu z Polkowicami(Swiecki...chyba :lol: )

Awatar użytkownika
Bodzio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: śr 07 sty, 2004
Lokalizacja: Stomil Olsztyn Nagórki

Post autor: Bodzio » śr 11 sie, 2004

Dla mnie podobały się bramki zdobyte przez Szweda, jego atomowe uderzenie czyniło go takim "olsztyńskim" Carlosem :D .

Mackib
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Mackib » śr 11 sie, 2004

Ja bym moze do tej listy jeszcze dodał pare bramek a konkretnie:
- Szulika z Lechem z ponad 40 metrów (choc raz Szulik strzelil jeszcze z Odra taka bramke w Wodzisławiu ale wtedy byl ewidentny bład bramkarza, a z Lechem nie...)
- Matysa z GKS-em po okiwaniu 3 Katowiczan i strzale z 16 metrów
- Preisa z Zagłebiem
- Siniczyna z Ruchem, wkrecil pilke prawie z linii koncowej
- Primela z Odra :) ... przynajmniej najladniejszy gol samobojczy jaki kiedykolwiek widzialem

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » śr 11 sie, 2004

A może kto.ś pamieta piękne bramki strzelone szczupakiem przez Pawła Holca np w meczu z lechem co było 1:1. Potem go po 2-3 obrońców pilnowało przy rzutach rożnych.

Oudiran

Post autor: Oudiran » śr 11 sie, 2004

DYLUS Z WIDZEWEM PIEKNA I WAZNA BRAMKA

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 11 sie, 2004

No zdecydowanie wygrywa Jackiewicz na 3:3 z Legią. Zresztą sam mecz był niesamowity - jaka dramaturgia!
Ale dodałbym jeszcze:
- gola Matysa w meczu z Ruchem na 1:0. To było chyba 2 minuty przed końcem i w potwornym zamieszaniu wbił piłkę do siatki - ot, takie kuriozum, ale sprawiło mi wielką satysfakcję;
- gola Bacy w meczu z Koroną (3:1) w ostatnim meczu sezonu 1991/92. Ładnie zakręcił w polu karnym obrońcami, odwinął się i luta w samo okno;
- i bramkę na 1:0 w meczu Stomil - Bug (2:0) w sezonie 1987/88. To był samobój, ale wielce zabawny;
- wspomniany Dyluś z Widzewem też bez zarzutu;
- jeszcze pamiętam bramknę Jurkowskiego z karnego w meczu z Wisłą (1:1). Sarnat nie bronił tylko stał na środku bramki i na coś czekał, dostał piłką w nogę i ta wpadła do bramki;
- oczywiście pierwszy gol Stomilu w lidze, czyli Jasiński z Zagłębiem na 1:0. Wcale nie był jakiejś wyjątkowej urody, ale był pierwszy!

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » śr 11 sie, 2004

A moze ma ktoś nagrane na kompie kturąs z tych bramek np. ja tą dylusia lub Jackiewicza bym obejrzał.

Awatar użytkownika
Good
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: wt 27 lip, 2004
Lokalizacja: Crawley- Jeziolka

Post autor: Good » śr 11 sie, 2004

Co do bramki Jackiewicza to moze, byl to blad Robakiewicza, ale nie chce przypominac co w tym meczu bronil Talik, wystarzczy przypomniec bramke na 1:1. :P

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nephilim » śr 11 sie, 2004

Ja na pierwszym miejscu postawiłbym bramkę Jankowskiego na 1:2 z wolnego z przegranego meczu z Petrą 1:4, jeszcze w II lidze. Bramka nr 2 to gol Michalewskiego z 1988 r. w meczu z GKS Bełchatów 1:1 (z ponad 35 metrów w samo okienko). Gol nr 3 to bramka Jackiewicza w meczu z Legią, nr 4 Szulżyckiego z 1987 r. (z pół obotu z pierwszej piłki z przed pola karnego w samo okienko). Wyróżnił bym też gola Gadziały z meczu z Widzewem w Łodzi (2:2) i niesamowitą bramkę Kubelskiego bezpośrednio z rzutu rożnego z 1986 r..

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » śr 11 sie, 2004

Bramka Abla Salami w 1 lidze z legią w Olsztynie. To jest najładniejsza bramka Stomilu w całej jego historii.

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nephilim » śr 11 sie, 2004

Skomandus pisze:Jeszcze szalenie podobały mi się dwa gole samobójcze w meczu z "zapomniałem". Początek meczu i dwa podania do Charbickiego i dwie bramy. Klimek jeszcze przed przerwą wyrównał, ale w drugiej połowie już nie wszedł. Nic nie spekuluje, ale dziwny to był mecz, Stomil chyba nigdy więcej nie strzelił czterech bramek do przerwy.
Nic nie chce zarzucać, ale oglądałem wszystkie I czy II ligowe mecze Stomilu w Olsztynie z Charbickim w bramce i nic takiego jakoś nie pamiętam, może jednak podasz więcej szczegółów, chyba, że coś Ci się pomyliło.
Pozdrawiam

adamusmaximus
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: śr 11 sie, 2004

najładniejsza bramka

Post autor: adamusmaximus » śr 11 sie, 2004

moje typy: Szulik w meczu z Lechem [3:2] i w meczu z Groclinem [2:1], Jackiewicz z Legią, Dyluś z Widzewem i chyba Jankowski z wolnego w meczu z Ruchem [3:0].

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 11 sie, 2004

Skomandus pisze: Początek meczu i dwa podania do Charbickiego i dwie bramy. Klimek jeszcze przed przerwą wyrównał, ale w drugiej połowie już nie wszedł. Nic nie spekuluje, ale dziwny to był mecz, Stomil chyba nigdy więcej nie strzelił czterech bramek do przerwy.
Stomil - Ruch 2:2
bramki:
0-1 Bąk 5 min.
0-2 Rowicki 25 min.
1-2 Klimek 27 min.
2-2 Klimek 33 min.
Charbicki bronił tylko do przerwy. Potem grał Wyłupski. Klimek zagrał cały mecz.

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » śr 11 sie, 2004

Szulik w meczu z Groclinem było [2:1], Jackiewicz z Legią remis 3-3 te bramki utkwiły mi w pamięci :D :!:

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 11 sie, 2004

Mario pisze:Bramka Abla Salami w 1 lidze z legią w Olsztynie. To jest najładniejsza bramka Stomilu w całej jego historii.
Chyba chodzi Ci o gola Holca z akcji Salamiego? Bo drugą (na 1:0) walnął Kowalczyk.

Mackib
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Mackib » śr 11 sie, 2004

co do pana Pawła Charbickiego i meczu z Ruchem to zgadzam sie ze to byla chyba jego najwieksza ligowa wpadka... bo gdyby nie jego dwa glupie bledy to stomil by ten mecz spokojnie wygral przy swietnie dysponowanym wtedy klimku, no ale kazdemu sie moze zdarzyc...
Choc mi Arek sie szczegolnie kojarzy z meczu z Petrochemia gdy przy stanie 1:1 chwile przed koncem zrobil kapitalnym rajd lewa strona i uderzyl z "czuba" z 14 metrow. Gol moze brzydki... ale [moderator] w swojej prostocie bo gole z czuba to juz rzadkosc...

Awatar użytkownika
Bodzio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: śr 07 sty, 2004
Lokalizacja: Stomil Olsztyn Nagórki

Post autor: Bodzio » śr 11 sie, 2004

Mi sie przypomniała bramka w wyjazdowym meczu z Zagłebiem, kiedy to klimek zdobył gola bodajże w 14 sekundzie, dokładnie nie pamietam ale to był najszybciej strzelony gol w lidze.

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » śr 11 sie, 2004

NIE CHODZIŁO MI DOKŁADNIE OTO CO NAPISAŁEM :!: :!: :!: :!:

CZYLI SALAMI Z LEGIĄ :!: :!: :!: :!: :!:

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » czw 12 sie, 2004

Skomandus pisze: Oj chłopaki. Zdążyłem się skonsultować i zostaje przy swoim.
Podałem za Gazetą Olsztyńską, bo sam sytuacji nie pamiętam.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » czw 12 sie, 2004

Mario pisze:CZYLI SALAMI Z LEGIĄ :!: :!: :!: :!: :!:
Salami strzelił 3 bramki w barwach Stomilu - w meczu z Legią jednak nie trafił do siatki. Wywalczył co prawda wtedy piłkę w pamiętnym wygranym 2:1 meczu i podał do Pawła Holca, który siekną w okieneczko :D

tworek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 76
Rejestracja: wt 10 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg
Kontakt:

Post autor: tworek » czw 12 sie, 2004

szulik (nie pamiętam w jakim meczu :roll: ) jak z wolnego walną bramę. ze 40 metrów może było. :shock:

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » czw 12 sie, 2004

przypomniała mi sie jedna :!: dyluś z widzewem z 40 metrów remember :!: widzew grałm wtedy w LM a ta ''bomba'' dała nam zwyciestwo 1 do 0 :!: pamietam to byla bramka rundy :!:

ODPOWIEDZ