OKS 1945 w III lidze - mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Prokop
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 63
Rejestracja: sob 28 lip, 2007
Lokalizacja: JaRoTy

Post autor: Prokop » sob 03 lis, 2007

dobra nie lap mnie za slowka chodzilo o ostatni u siebie :oops:

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » sob 03 lis, 2007

oprawa z pewnych wzgledow musiala zostac zaprezentowana dopiero po zakonczeniu spotkania. a fotki powinny pozniej byc.

Benton
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 27
Rejestracja: pn 29 paź, 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Benton » sob 03 lis, 2007

No fajni sporo nas przyszło pod ratusz. Miejmy nadzieje ze na wiosne również beda takie marsze.

Awatar użytkownika
DSE303
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: DSE303 » sob 03 lis, 2007

K.K., jak bys sam nigdy sie nie pomylił i to nawet nie była pomyłka bo kolega zgubił jeden wyraz powinieneś sie skumać ocb widac ze tobie trzeba P O W O L I I D U Z Y M I L I T E R A M I

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » sob 03 lis, 2007

jak ktos robił foty i filmy z przejscia na stadion to bardzo prosze.:)

Stomilowiec16
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 117
Rejestracja: wt 03 kwie, 2007

Post autor: Stomilowiec16 » sob 03 lis, 2007

Pod ratuszem było super :D panowie z big brothera zostali wysmiani do kamerki :) a po drodze 2 radiowozy jeden z boku kamerowal drugi za nami do tego TVP 3 :) piknie

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » sob 03 lis, 2007

Stomilowiec16 pisze:Pod ratuszem było super :D panowie z big brothera zostali wysmiani do kamerki :) a po drodze 2 radiowozy jeden z boku kamerowal drugi za nami do tego TVP 3 :) piknie
No i jeszcze fotograf z GO :)
Ostatnio zmieniony sob 03 lis, 2007 przez Kamas, łącznie zmieniany 1 raz.

Benton
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 27
Rejestracja: pn 29 paź, 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Benton » sob 03 lis, 2007

kurcze ale następnym razem musimy się przygotować żebyśmy lepiej wyszli jak bedą nas kręcić

Stomilowiec16
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 117
Rejestracja: wt 03 kwie, 2007

Post autor: Stomilowiec16 » sob 03 lis, 2007

Benton, mówiłem Ci... bierzemy kartki z napisem "Pozdrawiam Cię mamo"

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » sob 03 lis, 2007

tylko nastepnym razem trzeba to wczesnie zgłosic;) Pozatym jestem zaskoczony ze takie zainteresowanie ludzi.:)tv przyjechała po ok 4 minutach:)a psy po 1:P

Benton
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 27
Rejestracja: pn 29 paź, 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Benton » sob 03 lis, 2007

TV przyjechało0 bo przechodziliśmy koło redakcji TVP3 i musieli nas usłyszeć. A psiarnia zapewne siedzi i czyta co tu piszemy. Więc pozdrówmy ich wszystkich
Ostatnio zmieniony sob 03 lis, 2007 przez Benton, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rafciu
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: Kieźliny

Post autor: Rafciu » sob 03 lis, 2007

Najbardziej smieszne było jak te psy z tą kamerą chodziły i nagrywały :D Jak stał z tą kamerę mi przed twarzą to nie wytrzymałem i zaczołem sie śmiać :lol:

Awatar użytkownika
DSE303
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: DSE303 » sob 03 lis, 2007

psy tam pewnie czekały z 20 min wczesniej :D albo czesio dał im cyne jak przyszedł pierwszy kibic :) no z tym 'Pozdrawiam Cie mamo' to by bylo dobre :D oby wiecej taki akcji moze to cos pomoze z ciekawosci wszedlem na stronke olmipi elblag chcialem poszukac czy pisza cos na nas itp i zauwazylem pewna rzecz oni wypełniaja formularze zeby postawili im nowy stadion nie głupio pomysleli pewnie ktos z olsztyna im podpowiedzial ale tego juz nie rozstrzygam moze my cos podobnego wymyslimy?? tylko nie wiem co:( rzucajcie jakies pomysły moze za pomoca ludzi uda nam sie cos zrobic

Stomilowiec16
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 117
Rejestracja: wt 03 kwie, 2007

Post autor: Stomilowiec16 » sob 03 lis, 2007


baro
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 19
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: baro » sob 03 lis, 2007

Nie spodziewałem się że tyle osób przyjdzie pod ratusz :d Doping nie był zabójczy ale fajnie było ;d

Pozdrawiam wszystkich spod ratusza i z SBN

Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » sob 03 lis, 2007

fajny meczyk ;D Szczególnie jak wszyscy machali tymi malymi flagami białymi i niebieskimi :D Do tego te wielkie - fajny efekt. A oprawa na koniec boska :D szkoda, że po meczu trzeba było, i szkoda również, że prawie cała kryta wyszła, gdy pirotechnika poszła w ruch ;D

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » sob 03 lis, 2007

Obrazek
nasza nowa flaga wymiary 2/20
debiut miała okazały 8)
Ostatnio zmieniony sob 03 lis, 2007 przez Preze(S), łącznie zmieniany 1 raz.

socha
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: wt 16 paź, 2007
Lokalizacja: Olsztyn/Zatorze

Post autor: socha » sob 03 lis, 2007

szczerze ?? musze pochwalic kibicow za strasznie głosny doping
z krytej bylo to slychac ze ... brak mi slow ( sory ze nie bylem na sbnie, z powodu osobistego )
pochód tez niczego sobie tak wiec :D gratulacje :D i dla kibiców i dla piłkarzy :D

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » sob 03 lis, 2007

Jalok pisze:fajny meczyk ;D Szczególnie jak wszyscy machali tymi malymi flagami białymi i niebieskimi :D Do tego te wielkie - fajny efekt. A oprawa na koniec boska :D szkoda, że po meczu trzeba było, i szkoda również, że prawie cała kryta wyszła, gdy pirotechnika poszła w ruch ;D
wiadmo ze fajniej by było ale juz dla niektorych niebyło by wesoło jak by usłyszeli grzywna która musiliby zapłacic.Cieszy to ze 1 raz w tym sezonie zobaczylismy piro u siebie :)

Scarface
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: ndz 07 paź, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Scarface » sob 03 lis, 2007

Mam fotki z ustawki pod ratuszem i foty SBN-u + filmiki. Niestety padla mi bateria w aparacie w trakcie drugiej polowy wiec piro nie udalo mi sie uwiecznic. Postaram sie jak najszybciej wrzucic to wszystko.

Co do samej ustawki to mysle ze jak stanie sie to tradycja to coraz wiecej ludzi zacznie przychodzic. Psy utrudniaja wszystko oczywiscie, ale bzdurą jest, ze musimy zglaszac takie rzeczy...to nie byla manifestacja, nie blokowalismy ruchu drogowego. Panowie policjanci, czasy komunizmu juz sie dawno skonczyly.

Najwazniejsze, ze mamy 3 punkty. Mecz nie zachwycal moze pod względem sportowym, ale pod wzgledem kibicowskim bylo naprawde elegancko. Bardzo dobra wspolpraca SBN-u i krytej...z maczu na mecz coraz lepiej. Oprawa tez bardzo fajna...no i te piro...kozak!

lucky
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: sob 13 mar, 2004

Post autor: lucky » sob 03 lis, 2007

JESTEM NA SŁUZBOWYM WYJEŹDZIE I NIESTETY NIE MOGŁEM UCZESTNICZYC W MARSZU, ALE Z TEGO CO WIEM TO BYŁO NIEŹLE. Podejzewam tylko, ze zrobi sie z tego wielka hryja...w gazecie olsztynskiej pewnie bedzie mozna przeczytac ze centrum miast azostalo opanowane przez kiboli...i wogóle (chyba ze się myle i czytając pon. gazete bede mile zaskoczony)A tak na marginsie Pan prezydent Pan komendant oraz Przedstawiciel Klubu Kibica powinni sie spotkać i ustalić ze takie spotkania i przemarsze kibiców moga stac sie normą i niech policja porostu nie utrudnia nam pokazywania przywiazania do ukochanego klubu. Przecież w ten sposob wiele osob może zobaczyć ,że pilka nozna to nie tylko zadymy ale WSPANIALI KIBICE KOCHAJACY SWÓJ KLUB ZA KTORY PÓJDA AŻ PO GROB!!!I sie do nas przyłączą. Trzeba to kontynuować i promować.

WMN WIARA NADZIEJA MIŁOŚĆ\
Pozdro dla FC Szczytno emila i chłopaków z JEZIOŁKA

lUCKY

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » sob 03 lis, 2007

lucky pisze:JESTEM NA SŁUZBOWYM WYJEŹDZIE I NIESTETY NIE MOGŁEM UCZESTNICZYC W MARSZU, ALE Z TEGO CO WIEM TO BYŁO NIEŹLE. Podejzewam tylko, ze zrobi sie z tego wielka hryja...w gazecie olsztynskiej pewnie bedzie mozna przeczytac ze centrum miast azostalo opanowane przez kiboli...i wogóle (chyba ze się myle i czytając pon. gazete bede mile zaskoczony)A tak na marginsie Pan prezydent Pan komendant oraz Przedstawiciel Klubu Kibica powinni sie spotkać i ustalić ze takie spotkania i przemarsze kibiców moga stac sie normą i niech policja porostu nie utrudnia nam pokazywania przywiazania do ukochanego klubu. Przecież w ten sposob wiele osob może zobaczyć ,że pilka nozna to nie tylko zadymy ale WSPANIALI KIBICE KOCHAJACY SWÓJ KLUB ZA KTORY PÓJDA AŻ PO GROB!!!I sie do nas przyłączą. Trzeba to kontynuować i promować.

WMN WIARA NADZIEJA MIŁOŚĆ\
Pozdro dla FC Szczytno emila i chłopaków z JEZIOŁKA

lUCKY

Najmądrzejszy post.

prosba do tych co robią z forum czat...
porozmawiajcie z kims sobie jak to policjant kamerował Ci twarz... ale nie zasmiecaj takimi bzdurami forum.

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » sob 03 lis, 2007

na 2 leci panorama i pewnie bedzie relacja.Wszyscy co chcea zobaczyc sie w tv to włączac telewizory :)

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Post autor: Gie. » sob 03 lis, 2007

mecz na plus :) piro oczywiście najlepsze fajna też flaga ultraStomil :D a co do ratusza...
psiarnie sie przyczepiła i nie było jak jej zgubić. Zabawny podczas marszu był jeden moher przy pasach zaatakował jednego z chłopaków w poszukiwaniu przejścia :)
BYŁ BĘDZIE JEST STOMIL OKS!!!

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » sob 03 lis, 2007

dobry reportaz ;)

Zablokowany