Puchar Polski sezon 2006/2007

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

-STOMILFAN-
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 80
Rejestracja: pt 16 cze, 2006
Lokalizacja: z FC

Post autor: -STOMILFAN- » ndz 13 maja, 2007

Ja tam licze ze moga sie pojawic zwlaszcza ze sa podobno FC Baltyku Gdynia wiec moze Kadluby ich wspomoga?

Good_Night_Left_Side
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 98
Rejestracja: ndz 17 wrz, 2006
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: Good_Night_Left_Side » ndz 13 maja, 2007

-STOMILFAN- pisze:Ja tam licze ze moga sie pojawic zwlaszcza ze sa podobno FC Baltyku Gdynia wiec moze Kadluby ich wspomoga?
w srodku tygodnia? malo prawdopodobne

MaTeUsZ
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: wt 17 kwie, 2007
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: MaTeUsZ » pn 14 maja, 2007

Mam nadzieje ze to my zorganizujemy FINAL i to my jutro zrobimy 1 krok do finalu. I pokazemy wam jak sie kibicuje na 2 trybuny :D. Bez napinki

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » pn 14 maja, 2007

ej typie wez idz juz na swoje podwórko co ? : |

bez podzrowien z elo młodzieżową n@pinką

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » pn 14 maja, 2007

MaTeUsZ pisze:Mam nadzieje ze to my zorganizujemy FINAL i to my jutro zrobimy 1 krok do finalu. I pokazemy wam jak sie kibicuje na 2 trybuny :D. Bez napinki
jak wy 2 trybun nie macie ..

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » wt 15 maja, 2007

MaTeUsZ pisze:Mam nadzieje ze to my zorganizujemy FINAL i to my jutro zrobimy 1 krok do finalu. I pokazemy wam jak sie kibicuje na 2 trybuny :D. Bez napinki
W finale jest mecz i rewanż...

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » wt 15 maja, 2007

Emilozo pisze:
MaTeUsZ pisze:Mam nadzieje ze to my zorganizujemy FINAL i to my jutro zrobimy 1 krok do finalu. I pokazemy wam jak sie kibicuje na 2 trybuny :D. Bez napinki
W finale jest mecz i rewanż...
w tym roku chyba właśnie nie, podobno zrezygnowano z tego systemu, chociaż regulamin jasno mówi, że będzie mecz i rewanż... pożyjemy, zobaczymy :wink:

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » wt 15 maja, 2007

A moze tak najpierw pokonajmy Drwece N. M. Lubawskie?? Juz myslicie o finale, ale my jeszcze nie jestesmy nawet w polfinle....przypominam, ze Drweca to zespol z III ligi, wiec na pewno nie bedzie to rywal latwy...mozna sie cieszyc jedynie tym, ze ten mecz bedzie rozegrany w Olsztynie :)

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » wt 15 maja, 2007

..::DAWIT::.. pisze:Juz myslicie o finale, ale my jeszcze nie jestesmy nawet w polfinle....
Jak byś czytał ze zrozumieniem i dokładnie, to byś zauważył, że dyskusję o finale zaczął koleżka ("dzwonek na lekcje...") z Elbląga...

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » wt 15 maja, 2007

To po co wchodzicie w zbedne konwersacje z jakims napinaczem z Elblaga??

Tomek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 156
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Tomek » wt 15 maja, 2007

On to ostatnio sie pytał czy my z jeziorakiem trzymamy.... emil daj se na luz..... :lol: :lol: :lol:

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » wt 15 maja, 2007

Ja sie pytalem?? :diabelek:
Spytalem sie kibica Zatoki Braniewo....i mi piszecie o czytaniu ze zrozumieniem....

MaTeUsZ
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: wt 17 kwie, 2007
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: MaTeUsZ » wt 15 maja, 2007

4-3 po karnych ufffff... :D. Sokol nie mial nic do powodzenia bo sie bronil calym zespoelm na 16 metrze ;)

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » wt 15 maja, 2007

MaTeUsZ pisze:4-3 po karnych ufffff... :D. Sokol nie mial nic do powodzenia bo sie bronil calym zespoelm na 16 metrze ;)
no to rzeczywiscie nie mial nic do powiedzienia :shock:

Good_Night_Left_Side
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 98
Rejestracja: ndz 17 wrz, 2006
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: Good_Night_Left_Side » śr 16 maja, 2007

SzEFoo pisze:
MaTeUsZ pisze:4-3 po karnych ufffff... :D. Sokol nie mial nic do powodzenia bo sie bronil calym zespoelm na 16 metrze ;)
no to rzeczywiscie nie mial nic do powiedzienia :shock:
4:3 po karnych. Jesli wszyscy 3-ligowcy graja tak jak Olimpia to juz za rok bedziemy swietowac awans do 2 ligi.

MaTeUsZ
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: wt 17 kwie, 2007
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: MaTeUsZ » śr 16 maja, 2007

Good jak bys widzial co sokol robil to bys zmienil zdanie. Zamurowali cala bramke i wybijali pilke z linii. ZObaczymy co pokazecie z Drweca bo latwo nie bedziecie mieli. Ale sokol karnych nie umie strzelac :D

Good_Night_Left_Side
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 98
Rejestracja: ndz 17 wrz, 2006
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: Good_Night_Left_Side » śr 16 maja, 2007

No wlasnie widzialem co Sokol robil. Fakt bronil sie ale Olimpia nic nie grala. Wystarczyla by jedna skladna akcja i stracili byscie bramke. Zreszta jedna nawet udalo sie taka przeprowadzic ale chlopak bedac sam na sam z bramkarze trafil prosto w niego. Kazda druzyna ktora gra troche lepiej niz Sokol tego dnia by was rozjechala.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » śr 16 maja, 2007

taka polemika nie ma sensu, puchar rządzi się innymi prawami... tutaj dla przykładu można również podać mecze naszej drużyny, która męczyła się zarówno z niżej notowaną Pisą jaki i Olimpią... 8)

kalzakath
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: śr 16 maja, 2007
Lokalizacja: E-g

Post autor: kalzakath » śr 16 maja, 2007

MaTeUsZ pisze:4-3 po karnych ufffff... :D. Sokol nie mial nic do powodzenia bo sie bronil calym zespoelm na 16 metrze ;)
zamknij buzie juz gowniarzu... Trzeba bylo byc w Ostrodzie, a nie spinac sie sprzed klawiatury...

jaki?użytkownik
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: śr 16 maja, 2007

Post autor: jaki?użytkownik » śr 16 maja, 2007

MaTeUsZ pisze:4-3 po karnych ufffff... :D. Sokol nie mial nic do powodzenia bo sie bronil calym zespoelm na 16 metrze ;)
Czytam sobie to forum co jakiś czas jako gość. Nie rejestrowałem się, bo nie miałem szczególnej potrzeby. Również jestem z Elbląga jak ten "netkibic", ale to co pada z jego ust na tym forum jest tragiczne i żałosne. Przed chwilą jak ujrzałem te kilka wypowiedzi to mnie ch.. strzelił! Drogi Mateuszku! Pamiętaj, że tym co piszesz wystawiasz nie tylko metryczke sobie, ale również swojemu klubowi! Jeżeli nie masz nic ciekawego do napisania, a tylko zbędnie się przekumato i małolacko ponapinać to najlepiej wyłącz komputer, tibie czy co tam jeszcze, wyjdź na podwórko i pograj z kolegami w piłkę, bo jak narazie wnioskuje, że masz o niej bardzo malutkie pojęcie.
Jeżeli usilnie zamierzasz pisać na tym forum to trzymaj jakiś poziom i nie informuj wszystkich o nowościach z Agrykola, bo jestem przekonany, że nikogo tego typu nowinki tu nie obchodzą (tak samo jak nas na e-olimpia informacje o Stomilu, Jezioraku czy Amice Wronki). Dodatkowo zastanów się szczególnie nad formą swoich postów i przesłaniu jakie niosą, bo obecnie według mnie można zareagować na nie tylko pustym śmiechem. Pozdrawiam i proszę przemyśl to sobie.

ZKS OLIMPIA ELBLĄG
Ostatnio zmieniony śr 16 maja, 2007 przez jaki?użytkownik, łącznie zmieniany 1 raz.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » śr 16 maja, 2007

WYNIK PP Z DZISIAJ: MAZUR EŁK 1:4 JEZIORAK IŁAWA.

Awatar użytkownika
FC.MORAG
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 135
Rejestracja: ndz 08 paź, 2006
Lokalizacja: FC MORĄG

Post autor: FC.MORAG » śr 16 maja, 2007

Czyli sama śmietanka zostanie :mrgreen: Jeziorak . Olimpia , Huragan no i (chyba) Stomil :mrgreen: Fajnie by było jakby Finał był Stomil-Huragan , Huragan u siebie łatwo by Jeziorak przejechał ;) no a co to dla was Olimpia ;) Finał nasz ;] Huragan-Stomil :aniolek:

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » śr 16 maja, 2007

Zapowiada się emocjonująca walka o wojewódzki puchar polski. :boks: jeziorak, :boks: olimpia, huragan i STOMIL (innej myśli nawet nie przyjmuje do rozumu). Fajnie by było jakbyśmy w półfinale zagrali z Olimpia u siebie. A w fianale (innej myśli oczywiście nie dopuszczam) z Jeziorakiem i bysmy pokonali dwa :twisted: znienawidzone :twisted: kluby w krótkim czasie. Niech wiedzą który klub wymiata i który klub ma najlepszych kibiców. :D

Awatar użytkownika
FC.MORAG
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 135
Rejestracja: ndz 08 paź, 2006
Lokalizacja: FC MORĄG

Post autor: FC.MORAG » śr 16 maja, 2007

Jeżeli myślisz że Huragan przegra z Jeziorakiem to sądze że pieprzysz głupoty :P Huragan jak narazie tylko 1 Porażka z wami ;) wy też jedna Porażka , Huragan złapał Prawdziwą Formę i mam wątpliwości że Jeziorak będzie finale z Stomilem , przegra z nami ( Huraganem ) więc nie wiem czemu mówisz że jeżeli by była Para Huragan-Jeziorak to odradzu wskazujesz Faworyta
Ostatnio zmieniony śr 16 maja, 2007 przez FC.MORAG, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » czw 17 maja, 2007

Ja nie skazuje Huraganu na porażkę, wręcz przeciwnie. Napisałem ze bym chciał żebyśmy najpierw zagrali z olimpią a potem z jeziorakiem i byśmy pokonali dwa te kluby w tak krótkim czasie. Moge Ci przysiaść ze w razie meczu Huragan-Jeziorak kibicował bym oczywiście huraganowi. Poprostu źle się zrozumieliśmy. Pozdro :D

ODPOWIEDZ