OKS 1945 w III lidze - mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

rekinolo
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: wt 14 sie, 2007

Post autor: rekinolo » wt 14 sie, 2007

Witam

Pierwszy mój post na tym forum. Mam już ponad 30 lat i pamiętam ekipę, która wprowadzała Stomil do I ligi (ach te mecze z Petrochemią czy z Bełchatowem w II lidze). Potem kiedy przyjeżdżałem te 40 km na I ligę, co za uczucie, tyle tysięcy na trybunach. A potem II liga, wtedy na mecze przyjeżdżałem z Warszawy bo tam mieszkałem i pracowałem. Potem to już OKP WiM, Dyluś i inni ... Cóż takie były koleje losu olsztyńskiego klubu. Co ja bym dał żeby móc oglądać Stomil w I lidze. Nie uważam się za wiernego kibica, ponieważ nie zawsze mogłem być na meczach swojej drużyny. Mało tego jestem piknikiem, mówiąc szczerze boję się iść na SBN. (nie wspomnę o wydarzeniach podczas meczu Stomil - Jeziorak w Olsztynie). Jak ja zazdroszczę kibicom w Poznaniu, którzy są jedną siłą. Mówicie o zmianie nazwy, moim zdaniem to trochę bicie piany. Czytałem na stronie wypowiedzi prawników, którzy jasno mówią, że jest to niemożliwe na tę chwilę. Pytam więc po co to bicie piany ? Czy my kibice, nie możemy razem być po jednej stronie ? Powiem Wam, zawsze kiedy jestem na meczu wrzucałem do puszki parę groszy temu łysemu kolesiowi (przepraszam nie znam człowieka, więc niech się nie obrazi za to co napisałem --> szacunek za to co robi). Bardzo się cieszyłem kiedy mogłem oglądać fajną oprawę meczów. To co teraz się dzieje zaczyna mnie niepokoić. Ludzie ta drużyna ma szansę pokazać co to znaczy olsztyńska piłka nożna. Ja osobiście chcę aby grała w ekstraklasie, zawsze o niej powiem Stomil Olsztyn, a nie jakiś OKS 1945. Chcę piłki na najwyższym poziomie, a nie jak niektórzy z Was piszą że wolą drużynę IV ligową ale zeby w nazwie był Stomil. Ciekaw jestem czy będąc po 30 stce będziecie tak jak ja chodzili na mecze IV ligi i dopingowali swój zespół. Coś mi się wydaje, że nie. Bo wtedy będziecie mówić, że to wstyd. Sam mam kolegów z którymi jeździłem na I ligę, a teraz śmieją się ze mnie. Ale nic to. Drużyna gra, potrzebuje naszego wsparcia, a czy my je dajemy ??? Zastanówcie się proszę ... I jeszcze jedno, czytałem oburzenie kibiców na ceny biletów ... Czy naprawdę 7 PLN na SBN to tak dużo ? Raptem piwko i fajki (i to te z dolnej półeczki). Ile tych meczów jest w miesiącu na naszym stadionie ? Naprawdę nie stać Was ? Porównywanie się w tym momencie np do Groclinu jest niepoważne. Gdyby taki sponsor pojawił się w Olsztynie byłbym zachwycony. Nas nie stać na wpuszczanie za darmo, czy za symboliczną kasę. A właśnie pamiętacie, ze prawdziwa nazwa to nie Groclin, a Dyskobolia ? I tu zazdroszczę tym kibicom, którym dane było oglądać zmagania ich ukochanej drużyny z klubami z europejskiej czołówki. A my co ? Paplamy się w olsztyńskim bagienku, wyzywając jedni drugich, oskarżając itd. Cóż widzę, ze niektórzy z kibiców czerpią wzorce od władzy (tej na szczeblu centralnym jak i tej naszej lokalnej). Kończę te swoje przemyślenia. Mimo wszystko chciałbym doczekać czasów, kiedy idąc na mecz żona moja nie będzie się śmiała z tego, ze znów drużyna z miasta wojewódzkiego spotyka się z mieścinkami takimi jak Grajewo, Głowno itd.

pozdrawiam Was wszystkich

998
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: pn 13 sie, 2007

Post autor: 998 » wt 14 sie, 2007

rekinolo pisze:Witam

Pierwszy mój post na tym forum. Mam już ponad 30 lat i pamiętam ekipę, która wprowadzała Stomil do I ligi (ach te mecze z Petrochemią czy z Bełchatowem w II lidze). Potem kiedy przyjeżdżałem te 40 km na I ligę, co za uczucie, tyle tysięcy na trybunach. A potem II liga, wtedy na mecze przyjeżdżałem z Warszawy bo tam mieszkałem i pracowałem. Potem to już OKP WiM, Dyluś i inni ... Cóż takie były koleje losu olsztyńskiego klubu. Co ja bym dał żeby móc oglądać Stomil w I lidze. Nie uważam się za wiernego kibica, ponieważ nie zawsze mogłem być na meczach swojej drużyny. Mało tego jestem piknikiem, mówiąc szczerze boję się iść na SBN. (nie wspomnę o wydarzeniach podczas meczu Stomil - Jeziorak w Olsztynie). Jak ja zazdroszczę kibicom w Poznaniu, którzy są jedną siłą. Mówicie o zmianie nazwy, moim zdaniem to trochę bicie piany. Czytałem na stronie wypowiedzi prawników, którzy jasno mówią, że jest to niemożliwe na tę chwilę. Pytam więc po co to bicie piany ? Czy my kibice, nie możemy razem być po jednej stronie ? Powiem Wam, zawsze kiedy jestem na meczu wrzucałem do puszki parę groszy temu łysemu kolesiowi (przepraszam nie znam człowieka, więc niech się nie obrazi za to co napisałem --> szacunek za to co robi). Bardzo się cieszyłem kiedy mogłem oglądać fajną oprawę meczów. To co teraz się dzieje zaczyna mnie niepokoić. Ludzie ta drużyna ma szansę pokazać co to znaczy olsztyńska piłka nożna. Ja osobiście chcę aby grała w ekstraklasie, zawsze o niej powiem Stomil Olsztyn, a nie jakiś OKS 1945. Chcę piłki na najwyższym poziomie, a nie jak niektórzy z Was piszą że wolą drużynę IV ligową ale zeby w nazwie był Stomil. Ciekaw jestem czy będąc po 30 stce będziecie tak jak ja chodzili na mecze IV ligi i dopingowali swój zespół. Coś mi się wydaje, że nie. Bo wtedy będziecie mówić, że to wstyd. Sam mam kolegów z którymi jeździłem na I ligę, a teraz śmieją się ze mnie. Ale nic to. Drużyna gra, potrzebuje naszego wsparcia, a czy my je dajemy ??? Zastanówcie się proszę ... I jeszcze jedno, czytałem oburzenie kibiców na ceny biletów ... Czy naprawdę 7 PLN na SBN to tak dużo ? Raptem piwko i fajki (i to te z dolnej półeczki). Ile tych meczów jest w miesiącu na naszym stadionie ? Naprawdę nie stać Was ? Porównywanie się w tym momencie np do Groclinu jest niepoważne. Gdyby taki sponsor pojawił się w Olsztynie byłbym zachwycony. Nas nie stać na wpuszczanie za darmo, czy za symboliczną kasę. A właśnie pamiętacie, ze prawdziwa nazwa to nie Groclin, a Dyskobolia ? I tu zazdroszczę tym kibicom, którym dane było oglądać zmagania ich ukochanej drużyny z klubami z europejskiej czołówki. A my co ? Paplamy się w olsztyńskim bagienku, wyzywając jedni drugich, oskarżając itd. Cóż widzę, ze niektórzy z kibiców czerpią wzorce od władzy (tej na szczeblu centralnym jak i tej naszej lokalnej). Kończę te swoje przemyślenia. Mimo wszystko chciałbym doczekać czasów, kiedy idąc na mecz żona moja nie będzie się śmiała z tego, ze znów drużyna z miasta wojewódzkiego spotyka się z mieścinkami takimi jak Grajewo, Głowno itd.

pozdrawiam Was wszystkich

W 100% popieram. Lepiej tego nie można było ująć.

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » wt 14 sie, 2007

seba pisze:Nie oszukujmy się, on ma rację. Co nie zmienia faktu ze w dalszym ciągu sądze że nazwe dało by radę zmienić.

STOMIL OLSZTYN
o prosze, 14 letni prawnik nam rosnie na forum

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » wt 14 sie, 2007

O prosze Pawson 14 letni chłopak ma więcej w głowie niż Ty :lol: :?: Ty za to jesteś prawnikiem który wie mniej od ludzi którzy nim nie są :?: :lol: . Na ASZ nie ważne są barwy , tradycja , nazwa itd tam się odnajdziecie PROSTUJ SIę :!: :evil:
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 przez Dawid, łącznie zmieniany 1 raz.

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » wt 14 sie, 2007

niby czemu ma wiecej ? bo powiedzial ze mozna nazwe zmienic ? Pewnie, ze mozna, ale ida za tym konsekwencje w postacji długów. Sam bym chcial zeby byl Stomil, a nie OKS 1945 czy NAWET Stomil`1945...bo od zawsze chodzilem na STOMIL. Na AZS nie chodze. W ogole co ma AZS z ta sprawa wspolnego ? Prostuje sie - nie chce miec garba.

Awatar użytkownika
MisTrzu
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: wt 11 kwie, 2006
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: MisTrzu » wt 14 sie, 2007

Czyli co, jak zarząd nie zmieni nazwy to klub nie będzie miał pseudokibiców?. Zarządowi nawet to na ręke, będzie bezpieczniej na stadionie. Gdyby im zależało na kibicach zrobili by już dawno jakieś kroki.
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 przez MisTrzu, łącznie zmieniany 1 raz.

rekinolo
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: wt 14 sie, 2007

Post autor: rekinolo » wt 14 sie, 2007

Witam ponownie

Znowu kłótnie i obrzucanie się błotem ... Mam propozycję, jeżeli ktoś z Was zna sposób na zmianę nazwy, poparty odpowiednią interpretacją przepisów prawnych, (najlepiej podpisaną przez prawnika) niech wysyła swoje propozycje do Zarządu Klubu, z prośbą o odpowiedź. Oba te pisma zeskanować, włożyć na www.stomil.olsztyn.pl i czekać na rozwój wydarzeń. Jeżeli Zarząd nie odpowie, będziemy wiedzieć, że nie zależy im na zmianie nazwy. Ale póki co ja podpieram się opinią prawników, których powołał Zarząd. Innej opinii nie znam, czy mam w takim razie prawo oczerniać Zarząd ? Oczywiście mogę pisać, że istnieją możliwości, że Zarząd jest do kitu etc etc, Tylko zadam znów pytanie: PO CO ? Czy naprawdę warto obrzucać się błotem ku uciesze innych ? Poczytajcie np. forum jezioraka i zaraz zobaczycie jak komentują to co się tutaj wyprawia ...
PS
Wiele razy podajecie przykład AZS-u. Ja osobiście dumny jestem, ze mam tak silny klub siatkarski, dumny jestem z kajakarzy i innych sportowców naszego miasta (np. MTP Kormoran). Nie wiem komu służy to porównywanie się czy wyśmiewanie. Ludzie opamiętajcie się. Każdy ma prawo kibicować komu chce i jego sprawą jest w jaki sposób to robi. Moim zdaniem ważne jest aby nie krzywdził nikogo. Ja nadal wierny pozostaję swojemu Stomilowi, chciałbym aby kiedyś na mecze mojej drużyny przychodził mój syn i czuł się bezpiecznie.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
MisTrzu
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: wt 11 kwie, 2006
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: MisTrzu » wt 14 sie, 2007

rekinolo pisze:Witam

Pierwszy mój post na tym forum. Mam już ponad 30 lat i pamiętam ekipę, która wprowadzała Stomil do I ligi (ach te mecze z Petrochemią czy z Bełchatowem w II lidze). Potem kiedy przyjeżdżałem te 40 km na I ligę, co za uczucie, tyle tysięcy na trybunach. A potem II liga, wtedy na mecze przyjeżdżałem z Warszawy bo tam mieszkałem i pracowałem. Potem to już OKP WiM, Dyluś i inni ... Cóż takie były koleje losu olsztyńskiego klubu. Co ja bym dał żeby móc oglądać Stomil w I lidze. Nie uważam się za wiernego kibica, ponieważ nie zawsze mogłem być na meczach swojej drużyny. Mało tego jestem piknikiem, mówiąc szczerze boję się iść na SBN. (nie wspomnę o wydarzeniach podczas meczu Stomil - Jeziorak w Olsztynie). Jak ja zazdroszczę kibicom w Poznaniu, którzy są jedną siłą. Mówicie o zmianie nazwy, moim zdaniem to trochę bicie piany. Czytałem na stronie wypowiedzi prawników, którzy jasno mówią, że jest to niemożliwe na tę chwilę. Pytam więc po co to bicie piany ? Czy my kibice, nie możemy razem być po jednej stronie ? Powiem Wam, zawsze kiedy jestem na meczu wrzucałem do puszki parę groszy temu łysemu kolesiowi (przepraszam nie znam człowieka, więc niech się nie obrazi za to co napisałem --> szacunek za to co robi). Bardzo się cieszyłem kiedy mogłem oglądać fajną oprawę meczów. To co teraz się dzieje zaczyna mnie niepokoić. Ludzie ta drużyna ma szansę pokazać co to znaczy olsztyńska piłka nożna. Ja osobiście chcę aby grała w ekstraklasie, zawsze o niej powiem Stomil Olsztyn, a nie jakiś OKS 1945. Chcę piłki na najwyższym poziomie, a nie jak niektórzy z Was piszą że wolą drużynę IV ligową ale zeby w nazwie był Stomil. Ciekaw jestem czy będąc po 30 stce będziecie tak jak ja chodzili na mecze IV ligi i dopingowali swój zespół. Coś mi się wydaje, że nie. Bo wtedy będziecie mówić, że to wstyd. Sam mam kolegów z którymi jeździłem na I ligę, a teraz śmieją się ze mnie. Ale nic to. Drużyna gra, potrzebuje naszego wsparcia, a czy my je dajemy ??? Zastanówcie się proszę ... I jeszcze jedno, czytałem oburzenie kibiców na ceny biletów ... Czy naprawdę 7 PLN na SBN to tak dużo ? Raptem piwko i fajki (i to te z dolnej półeczki). Ile tych meczów jest w miesiącu na naszym stadionie ? Naprawdę nie stać Was ? Porównywanie się w tym momencie np do Groclinu jest niepoważne. Gdyby taki sponsor pojawił się w Olsztynie byłbym zachwycony. Nas nie stać na wpuszczanie za darmo, czy za symboliczną kasę. A właśnie pamiętacie, ze prawdziwa nazwa to nie Groclin, a Dyskobolia ? I tu zazdroszczę tym kibicom, którym dane było oglądać zmagania ich ukochanej drużyny z klubami z europejskiej czołówki. A my co ? Paplamy się w olsztyńskim bagienku, wyzywając jedni drugich, oskarżając itd. Cóż widzę, ze niektórzy z kibiców czerpią wzorce od władzy (tej na szczeblu centralnym jak i tej naszej lokalnej). Kończę te swoje przemyślenia. Mimo wszystko chciałbym doczekać czasów, kiedy idąc na mecz żona moja nie będzie się śmiała z tego, ze znów drużyna z miasta wojewódzkiego spotyka się z mieścinkami takimi jak Grajewo, Głowno itd.

pozdrawiam Was wszystkich
rekinolo pisze:Witam ponownie

Znowu kłótnie i obrzucanie się błotem ... Mam propozycję, jeżeli ktoś z Was zna sposób na zmianę nazwy, poparty odpowiednią interpretacją przepisów prawnych, (najlepiej podpisaną przez prawnika) niech wysyła swoje propozycje do Zarządu Klubu, z prośbą o odpowiedź. Oba te pisma zeskanować, włożyć na www.stomil.olsztyn.pl i czekać na rozwój wydarzeń. Jeżeli Zarząd nie odpowie, będziemy wiedzieć, że nie zależy im na zmianie nazwy. Ale póki co ja podpieram się opinią prawników, których powołał Zarząd. Innej opinii nie znam, czy mam w takim razie prawo oczerniać Zarząd ? Oczywiście mogę pisać, że istnieją możliwości, że Zarząd jest do kitu etc etc, Tylko zadam znów pytanie: PO CO ? Czy naprawdę warto obrzucać się błotem ku uciesze innych ? Poczytajcie np. forum jezioraka i zaraz zobaczycie jak komentują to co się tutaj wyprawia ...
PS
Wiele razy podajecie przykład AZS-u. Ja osobiście dumny jestem, ze mam tak silny klub siatkarski, dumny jestem z kajakarzy i innych sportowców naszego miasta (np. MTP Kormoran). Nie wiem komu służy to porównywanie się czy wyśmiewanie. Ludzie opamiętajcie się. Każdy ma prawo kibicować komu chce i jego sprawą jest w jaki sposób to robi. Moim zdaniem ważne jest aby nie krzywdził nikogo. Ja nadal wierny pozostaję swojemu Stomilowi, chciałbym aby kiedyś na mecze mojej drużyny przychodził mój syn i czuł się bezpiecznie.

pozdrawiam
POPIERAM! :!: :!: :!:
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 przez MisTrzu, łącznie zmieniany 1 raz.

Figo Fago
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: ndz 12 sie, 2007

Post autor: Figo Fago » wt 14 sie, 2007

Z moich obserwacji wynika ze na profesjonalna pilke w Olsztynie bedziemy musieli poczekac jeszcze kilka dobrych lat. Widoczne jest zacofanie dzialaczy oraz niektorych kibicow, zal mi na to wszystko patrzec. Apeluje do pseudo - kozakow z tego forum: duzo tutaj krzyczycie, napinacie sie, na meczach glupie teksty pod adresem piknikow albo ochrony, raca na murawe itp. zrobcie porzadny rozpi.e rdol na stadionie, pokazcie ze nalezy sie z wami liczyc, albo dajcie sobie spokoj. Zastraszanie niewiinych ludzi, kibicow, to nie jest droga do sukcesu zwiazanego ze zmiana nazwy.

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » wt 14 sie, 2007

Szkoda słów na to co tu czytam
Na początku wydawaliście sie śmieszni, teraz robicie sie wkurzajacy

rekinolo ja 30 lat nie mam ale nie jestes jedynym 30 latkiem chodzacym na IV lige w Olsztynie, piszesz zeby pokazac co znaczy olsztyńska piłka nożna... ...ja nie kocham olsztyńskiej piłki nożnej, ja kocham STOMIL...
Aha i nie czytuje forum jezioraka i już w zasadzie wiemy ze zarzadowi nie zalezy na zmianie nazwy i tyle...


998 nie chodzi tylko o ten temat ale szkoda mi na twoje posty słów bo aż ręce opadają


MisTrzu tak jak kolega wyzej: "aż ręce opadają"


Figo Fago jak to mówił mój znajomy:"nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle osądzeni"


Widze ze z wami nie ma co dyskutowac bo nic nie rozumiecie i tyle... Chyba wiele postów na tym forum zapomnieiscie przeczytac i nic nie kumacie.

Pozdrawiam tych co wiedza co jest grane

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » śr 15 sie, 2007

a ja powiem tak :!: obecnie pilka opiera sie na hajsie i zarzad ma to w dupie czy kibice jezdza na wyjazdy i dopinguja im zalezy poprostu na hajsie :!: a prawda niestety jest taka ze hajs z biletów beda mieli jezeli beda sukcesy sportowe a szanse na to sa :!: ale my i tak bedziemy walczyc o swoje :!: :!: szkoda pilkarzy ale coz..... a my swoje :!: :!: J.E.B.A.Ć J.E.B.A.Ć OKP :!: :!: :!: JEDNA NAZWA JEDEN KLUB STOMIL OLSZTYN AZ PO GRÓB!!! A pan lawieciarz obsrany moze nawet na alaske mnie wywiezc i i tak go bede mial w dupie!! wiem ze to czytasz i pamietaj :!: :!: twoje dni sa policzone :!: :!: JEDNA NAZWA JEDEN KLUB STOMIL OLSZTYN AZ POGRÓB :!: :!:
Ostatnio zmieniony śr 15 sie, 2007 przez Mazur, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » śr 15 sie, 2007

do wszystkich ktorzy mowia ze tez by chcieli STOMIL ale cos nie pasuje, nie mozna zmienic itd. DORZUCICIE SIE DO ZBIORKI NA PRAWNIKA :?: :?: :?:

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » śr 15 sie, 2007

Od 5. minuty 1-0 dla OKP. Po bramce Zakierskiego.

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » śr 15 sie, 2007

kaczmar pisze:do wszystkich ktorzy mowia ze tez by chcieli STOMIL ale cos nie pasuje, nie mozna zmienic itd. DORZUCICIE SIE DO ZBIORKI NA PRAWNIKA :?: :?: :?:
Ja nie należy do tych ludzi którym cos nie pasuje i mówią bzdury że nie można zmienić nazwy itd ale do prawnika się dołoże 8) :idea: :!: Odpowiedzcie internetowi krzykacze na pytanie Kaczmara :!:

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » śr 15 sie, 2007

nic sie nie zmieniło ??? jaki wynik??

SaM
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: sob 21 paź, 2006

Post autor: SaM » śr 15 sie, 2007

Do przerwy 2:0 dla Stomilu po bramkach Zakierskiego i Graczyka. Głowno od 40-ej minuty w 10-tke za czerowną kartke. Brawo chłopaki tak trzymać !!! :D

[ Dodano: Sro 15 Sie, 2007 ]
w składzie Głowna gra prawdopodobnie 9-ciu ciemnoskórych.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » śr 15 sie, 2007

HT: 2-0 Zakierski 5, Graczyk 45.

Z innych boisk (HT):
Mazowsze 1:1 OE
Drwęca 1:0 SMS
Ostatnio zmieniony śr 15 sie, 2007 przez MichalMKS, łącznie zmieniany 1 raz.

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » śr 15 sie, 2007

no i 2-0:D GRACZYK- stal gra w 10:P

[ Dodano: Sro 15 Sie, 2007 ]
no olimpia do przerwy 1-1 a drweca 1-0 .ale jaja jak tak sie skonczy:P OKS liderem!!!

Awatar użytkownika
FC.MORAG
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 135
Rejestracja: ndz 08 paź, 2006
Lokalizacja: FC MORĄG

Post autor: FC.MORAG » śr 15 sie, 2007

Z Olsztyna ktoś na meczu Jest ?

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » śr 15 sie, 2007

jak bedziecie znali zmiany wynikow piszcie!!

[ Dodano: Sro 15 Sie, 2007 ]
jest moj stary:P

[ Dodano: Sro 15 Sie, 2007 ]
no a polska słowacja 1-1 tak z innej beczki

SaM
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: sob 21 paź, 2006

Post autor: SaM » śr 15 sie, 2007

Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 Warmia Grajewo

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » śr 15 sie, 2007

olimpia 1-2 !!! JADA drweca wygrywa 2-1
Ostatnio zmieniony śr 15 sie, 2007 przez Kamas, łącznie zmieniany 1 raz.

SaM
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: sob 21 paź, 2006

Post autor: SaM » śr 15 sie, 2007

Stal Głowno - Stomil 0:2 do końca pozostały 3 minuty ...

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » śr 15 sie, 2007

drweca juz 3-1 Stomil liderem
!!!! :aniolek:

[ Dodano: Sro 15 Sie, 2007 ]
OKS 2-0 wygrał :)

SaM
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: sob 21 paź, 2006

Post autor: SaM » śr 15 sie, 2007

ze strony 90minut.pl

Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 Warmia Grajewo
Concordia Piotrków Trybunalski - Orzeł Kolno
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-1 UKS SMS Łódź
Pietrasik 8 (k), Rybkiewicz 55, Paweł Piceluk 71 - Thiel 61
Mazowsze Grójec 3-1 Olimpia Elbląg
? 36, 47, 69 - Trafarski 45
Nadnarwianka Pułtusk 0-1 Radomiak Radom
M.Lewandowski 3
Stal Głowno 0-2 OKS 1945 Olsztyn
Zakierski 5, Graczyk 45

Zablokowany