OKS 1945 w 3 lidze 04/05

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Ifryt
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 95
Rejestracja: ndz 25 lip, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ifryt » sob 28 sie, 2004

Przykro mi to mówić, ale mamy z zespole kilka słabych ogniw i niestety - chcąc być zespołem z łatwością wygrywającym z III ligowymi przeciwnikami, musi się je wymienić na zdecydowanie lepsze.
W dzisiejszym meczu było widać jak na dłoni, kto jest zdecydowanym liderem zespołu - Grzegorz Lech, nie dość, że walczył za trzech, to bardzo dobrze wychodziły mu sztuczki techniczne.
Co do stałych fragmentów gry - to rzeczywiście nie jest to optymistyczny prognostyk.

Oudiran

Post autor: Oudiran » sob 28 sie, 2004

MOIM ZDANIEM CHLOPAKIE DOBRZ GRAJA TYLKO SKUTECZNOSC SLABA I JAK MOJ PRZEDMOWCA POWIEDZIAL STALE FRAGMENTY WIEC DUZO ROBOTY JESZCZE ZOSTALO TRZEBA WZIASC SIE DO PRACY A NAPEWNO NA EFEKTY NIE BEDZIEMY MUSIELI DLUGO CZKEAC BO ZDOLNYCH MAM Y ZAWODNIKOW I DOBREGO TRENERA ELO !!!!!

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » sob 28 sie, 2004

No niestety musze przyznac ze po wczesniejszych meczach spodzilewalem sie wiecej gdy szlem na dzisiejszy mecz :( ale chlopaki jeszcze pokaza na co ich stac!! 1:1 to niejest straszny wynik!! ale gra sie tak jak przeciwnik pozwala a Okecie to niejest najsilniejszy zespol w lidze wiec chlopaki wiecej zaangazowania bo dzis walki prawie niebylo!! 3mcie sie!!

SoNy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 128
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Nagórki

Post autor: SoNy » ndz 29 sie, 2004

Ja chcialbym poruszyc troche inna sprawe. Na mlyn przychodzi teraz nawet spora ilosc osob , ale tylko okolo 40% angazuje sie w doping. Myslę, ze wszyscy w mlynie powinni dopingowac swoj ukochany klub a nie tylko sie przygladać!

Ifryt
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 95
Rejestracja: ndz 25 lip, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ifryt » ndz 29 sie, 2004

Sony wiesz, ja myślę, że to się bierze z dwóch powodów:
*pierwszy to swoista trema i bojaźń, że coś danej osobie nie wypali -i dlatego śpiewają cicho, a nie na całe gardło;
*drugi to z kolei "wyczerpanie" strun głosowych - po prostu już nie mają sił, aby dopingować przez cały mecz.

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » ndz 29 sie, 2004

Po dzisiejszym meczu widać było, iż OKS-iacy faktycznie są zmęczeni po tych 3 ligowych meczach w ciagu tygodnia. Na brawa moim zdaniem zasługuje cała drużyna (za postawę we wszystkich meczach), ale kogoś wyróżnię. Ogromne uznania dla Tomka Znahorskiego :)

A jeśli chodzi o kwestie biało- niebieskiej mekki to:

Ludzi więcej do nas nie przychodzi, wręcz przeciwnie odnoszę wrażenie , że z meczu na mecz jest nas coraz mnie. Jesli chodzi o doping to faktycznie, nie wszyscy angażują się w 100% i faktycznie być może jest to spowodowane tym, że się obawiają ,,że dadzą ciała,, , ale argumentacja, że nie mają siły jest śmieszna. A dlaczego? Ano dlatego, że kibic powinien zdzierać gardło za swój klub do końca, a dopiero po meczu zastanawiać się co zrobić by za tydzień znów mógł dopingowac swoich. Ponad to wydaję mi się, iż w młynie powinniśmy zrobić przyjazną atmosferę i pokazać innym, że nie jesteśmy wcale tacy źli jak o nas mówią i jak nas przedstawiają. Ludzie mają troszke o nas inne zdanie i to niestety złe. Po potencjalnie każdy kto soi w młynie i ma szalik jest chuliganem , bandytą i na pewno jeszcze zboczeńcem 8)

PZDR

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » ndz 29 sie, 2004

Ten "koleś" jak ty go tam nazywasz , jeżdzi na wyjazdy (Legionowo), a nie tak jak wy tutaj udziela sie na necie :!:
WIĘCEJ ZAANGAŻOWANIA :evil:

P.S. Każdy ma swoje poglądy...

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » ndz 29 sie, 2004

Przyznam się szczerze, że gdy usłyszalem KU KLUX KLAN śmiać mi się chciało i nie dlatego, że mnie to śmieszyło ale dlatego, że śmiać mi się chciało z czyjejejś głupoty. Zastanawiamy się czemu jest nas tak mało? Odp. brzmi - bo z Naszych (krzyczy kilku ale jakby za wszystkich) ust padają takie słowa. Słowa, które rzucają na nas cień. Teraz na pewno jesteśmy rasistami i antysemitami (według innych kibiców).A to, że ktoś ma takie poglądy to nie znaczy, że ma je wygłaszczać w imieniu wszystkich... Czy wiecie wogóle co to był KU KLUX KLAN kto i kiedy go założył no i po co?... Jeśli wiecie to, wyjaśnijcie mi jakie to miało ,,zastosowanie,, na meczu. A to, że ktoś pojechał na wyjazd a krzyczy głupoty (bo dla mnie to głupota) to nie ma znaczenia. Ten ktoś nie jest dla mnie jakimś autorytetem.

Panowie - postarajmy się na + zmienić obraz młynu.

PS. Nie wkładacie jakąś swoją ideologie ale ktoś wkłada- przez moje usta KKK na pewno by nie przeszło :!:

PZDR

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » ndz 29 sie, 2004

Wogóle zle sie dzieje bo w mlynie stoi sporo osób które wogóle nie spiewaja i nie znaja tekstów :!: :!: :evil: :evil: a co do KKK to spiewal kto chcial :lol:

Awatar użytkownika
grzesiu
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: ndz 08 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty
Kontakt:

Post autor: grzesiu » ndz 29 sie, 2004

A moze by sie przydało zaśpiewać " Cały stadion śpiewa z nami i to by pomogło ?

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 29 sie, 2004

Nawiązując do wypowiedzi Skomandusa. Nawet nie będę ukrywał, że ludzi, którzy krzyczą "ku klux klan" i "zig-hajl" uważam za półgłówków.
Mam kilka pytań do nich:
1. Czemu chodzicie na mecze polskiego klubu i dopoingujecie go? Przecież jest polski, a wy jesteście volksdeutschami.
2. Byliście chrzczeni w Kościele Katolickim? ku klux klan to organizacja amerykańskich białych protestantów, którzy walczą nie tylko z murzynami, ale i z katolikami. To jak? Wielbicie swoich wrogów?
3. Naziści przeiwdywali, że najpierw zlikwidują Żydów a potem zajmą się Słowianami. Mieli ich zamienić w niewolników-półludzi. Jedynie Polaków mieli wymordować, bo im potrzebne były nasze ziemie. Hitlerowcy planowali, że w połowie lat 60 XX wieku nie będzie już ludzi narodowości polskiej. A wy krzyczycie siegh heil... Brawo. Hitler by was wysłał do gazu bez względu na to co krzyczycie. On nie lubił dupolizów... No, dlaczego to krzyczycie?
4. Grał w meczu jakiś murzyn albo Żyd?
5. Pochwaliliście się swoim rodzicom co krzyczycie? Pochwalicie się, ciekawe co wam powiedzą.

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » ndz 29 sie, 2004

Przyznaję racje THE CORE!

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » ndz 29 sie, 2004

grzesiu pisze:A moze by sie przydało zaśpiewać " Cały stadion śpiewa z nami i to by pomogło ?
A byłeś chłopie Ty na meczu? Przeciez kilka razy zarzucaliśmy "cały stadion śpiewa z nami" - i nic nie pomogło...

Co do tych przyśpiewek KKK czy hiterowskich... to jak dla mnie NIE powinno ich być... ale od razu mówię, że spiewała to kilka osób! Dlatego nie mówcie, że wszyscy z młynu...

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 29 sie, 2004

Spoko, ja nie mówię, że cały młyn to młotki. O, nie, nie, nie. Wszędzie znajdzie się czarna owca. Tylko trzeba ją wyeliminować.

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » pn 30 sie, 2004

CYT. Tylko trzeba ją wyeliminować..

NO TO ZYCZE POWODZENIA, JEDYNIE CO WAM ZOSTAJE TO NADAL ZALIC SIE NA NECIE HEHE...

DUCE HA SEMPRE RAGIONE!!!!

kru

Post autor: kru » pn 30 sie, 2004

Leszkowy pisze:DUCE HA SEMPRE RAGIONE!!!!
Tłumaczenie dla mniej zorientowanych: "Wódz ma zawsze rację"

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » wt 31 sie, 2004

Padło sporo mądrych słów w temacie dopingu, ale słowa to słowa, a czyny to czyny, reasumując nic się nie zmieni zapewne, a szkoda...
Pozdro Leszkowy.

lechia
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: wt 31 sie, 2004
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: lechia » wt 31 sie, 2004

Od razu powiem że jestem z Gdańska, ale spędziłem kilka [moderator] dni w Olsztynie i mam sentyment do waszego miasta. Byłem nawet na meczu jakimś ale to nyło dwano. No i zaglaam czasami na to wasze forum, ale nic nie pisałem dopiero teraz zobaczyłem ten temat że krzyczą u was sieg hail i niewytrzymałem.
Co to za hooje co tak krzycza. A ten leszkowy, co to za pojeb jest? co on pisze w ogóle. Wywalcie ich z młyna bo wam tylko wstyd przynosza, cała Polska sie z was smieje, a na pewno nasz Gdańsk. Przyjedżcie wy hiterowcy do nas do Nowego Portu, to wam żyletkami wytniemy te sfastyki na gębach, na pamiatke.
Ja od razu mówię, że żydów nie lubie!! Bo to są hooje, ale szwaby takie same hooje są.
Pozdro dla prawdziwych kibiców Polaków.

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » wt 31 sie, 2004

Zacznijcie od sprzątania własnego podwórka... 8)
Cała POLSKA sie śmieje ale z waszej nowej fany :lol:
Pozdro Lechu :wink:
P.S.-Ja nie mam zamiaru nikogo "nawracać"...,każdy ma swój ukierunkowany tok myślenia.
Tu każdy odpowiada za siebie,nie ma odpowiedzialności zbiorowej... :!:
A jak komuś sie coś niepodoba , to niech na następnym meczu podejdzie do typa i mu to powie prosto w twarz..., co myśli o nim i o jego poglądach :!:
Potraficie sie tylko ponapinać na forum , rozpisujecie swoje żale :evil:
...The Core , taką ogromna wiedze posiadasz...,może podzielisz sie nią z niektórymi na sektorze...,bo rozpisywanie się na forum nie ma sensu :wink:
...Darek , cytat "Czy wiecie wogóle co to był KU KLUX KLAN kto i kiedy go założył no i po co?... "
Dopiero po powrocie do domu naszło cie na przemyślenia :?:
Buzia ci sie przed monitorem tylko otwiera :?:
Widziałem cie na sektorze , jakoś chyba ci tam to nie przeszkadzało... 8)
Nikomu uwagi nie zwróciłeś...
:pomocy:

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » wt 31 sie, 2004

Ja tak skomentuje ten post :brawa:

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » wt 31 sie, 2004

Pojezierski nie jestem niczyją matką by Wam mówić co możecie śpiewać a co nie :!: Uważam to za idiotyzm i dalej uważać będę :!: Zaraz może mi wmówisz , że mi się spodobała przyśpiewa? i powiesz, że pewno też to krzyczałem :!: To była najbardziej żałośna rzecz jaką w życiu usłysałem będąc na meczu :!: Ciebie jak i reszte pewno bedzie to totalnie walić ale zastnawiam się czy podczas nestępnego meczu będę czuł potrzebe stania w młynie i wysłuchiwania takich rzeczy. Myślałem, że naszym celem jest wspólny doping i kibicowanie naszej drużynie, a nie przedstawianie swoich ideologii.

POWTARZAM : NIKOMU NIE ZAMIERZAM ZWRACAĆ UWAGI BO TO WASZA SPRAWA. TYLKO, ŻE STOJĄC W MŁYNIE WYPOWIADACIE SIĘ ZA OGÓL A NIE SAMYCH SIEBIE...


PZDR

A może to Ty Pojezierski to skandowałeś skoro teraz tak wszystkich bronisz co?

Mazur mawiają, że dzień bez wazeliny to dzień stracony - widzę, że wychodzisz z tego założenia :D

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » wt 31 sie, 2004

Ja akurat takich textów nie śpiewam...
A forum nie jest do tego by kogoś uświadamiać,nie podoba sie :?: ,to zwróć uwage...Albo nie poruszaj wcale tego tematu :!: :!: :!:
...cytat "POWTARZAM : NIKOMU NIE ZAMIERZAM ZWRACAĆ UWAGI BO TO WASZA SPRAWA. TYLKO, ŻE STOJĄC W MŁYNIE WYPOWIADACIE SIĘ ZA OGÓL A NIE SAMYCH SIEBIE..."
...chyba nasza sprawa :roll:
Mówisz , że nie zamierzasz zwracać nikomu uwagi :roll:
Więc małe pytanie...Po co rozwąchiwać temat na necie :?:
Co miałeś na myśli... :?:

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » wt 31 sie, 2004

Nie zamierzam zwracać Wam uwagi na to co powiniście mówić a co nie :!: Powiedziałem tylko, że stojąc w kupie na meczu mówicie nie za siebie a za cały ogół. Jak dla mnie temat można tu i teraz zamknąć i nie porszuać go więcej (możemy podyskutować twarzą w twarz), a zadaniem FORUM jest chyba wypowiadanie się, co też tutaj czynie? Czy coś nie tak?

Wiesz to jest tak, że każdy ma swoje przekoannie, jakąś tam idelologie , jakieś tam wartości, które ceni, ale wyjaśnij mnie : jaki był cel tego KKK?

TEMAT PROPONUJE ZAMKNĄĆ, GDYŻ DO KONSENSUSU W TEJ KWESTI NIE DOJDZIEMY, A NA PEWNO NIE TU. TY JAK WIDZĘ UPIERASZ SIĘ PRZY SWOIM STANOWISKU A JA PRZY SWOIM... SKORO MÓWISZ, ŻE WIESZ KTÓRY TO JA, TO PODEJDŹ NA KTÓRYMŚ Z MECZÓW, SPOKOJNIE SOBIE POGADAMY...

PZDR

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » wt 31 sie, 2004

Gwardia Warszawa - sam Cię znajdę

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » wt 31 sie, 2004

Moze taki dzien jest dniem straconym dla ciebie? Bo ja napewno nikomu nie pucuje!! Bo nie mam po co! Poprostu uznalem post Pojezierskiego za sluszny no nic skoro tak uwazasz to powiem ci szczerze [moderator] mnie to!

Zablokowany