Co sadzicie o zawodnikach OKP??

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » ndz 29 lut, 2004

POZDRAWIAM INTERTRANSA 8) "SWIECI PRZYKLADEM, JAK NA MECZU RACE"

STOMIL OLSZTYN & POLONIA BYDGOSZCZ

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Re: co myslicie o kibicach okp?

Post autor: Preze(S) » pn 01 mar, 2004

Ja wcale nie watpię w jego inteligencję tylko za duzo krytykowal. Te forum to i tak na psy zeszlo! Każdy [moderator] swoje smutki i zale jak to bardzo kocha STOMIL i co by nie zrobil zeby znow istnial. No i co osiagnelismy? Stowarzyszenie? Ghost zaszyl sie w warszawie i nic tam nie wiadomo!mialo byc wiarygone finase i kto mi powie ile jest na koncie? Co jest z kasa na ta duzo flage i co z tym [moderator] ochlapie? No i zaras Gohst powie ze go ktos posadza o mahlojki i powie ze [moderator] go wszystko :wink: najlatwiej jest wam madzyc sie na internecie!

KOCHAM TYLKO STOMIL

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » pn 01 mar, 2004

1. Wiarygodne finanse. Sa dwie osoby wyznaczone do sprawdzania finansow Stowarzyszenia. Baza jest prowadzona na biezaco - najblizszy raport z tej bazy: 06.03.2004 czyli za 5 dni. Mam ci napisac ile jest w kasie SSK? A skad wiem kto ty jestes? Moze US moze LAPD a moze jeszcze cos gorszego. Pewnych informacji nie udziela sie publicznie.
2. Machlojki? Nawet nie ma czym i w jaki sposob machlowac. Strukture bazy tak napisalem by byla jak najprostsza w odczycie. Ksiegowanie takie powinno byc. Jedna cyferka musi wynikac z drugiej, wszystkie skladowe maja sie zgadzac i tyle. Jak wspomniane dwie osoby audytujace baze Stowarzyszenia beda chcialy ci przekazac o jej strukturze i finalnych wynikach wiadomosci to ci przekaza. Z internetu na pewno sie niczego nie dowiesz, to ci moge obiecac.
3. Kasa na flage. Ostatni stan byl podawany. Od tamtego czasu sie nic nie zmienilo wiec nie powielamy tej cyfry. Wiecej szczegolow moze przekazac ktorys z panow K.M.W. - szczegolow istototnych bo wplywajacych na budzet flagi niestety negatywnie.
4. Siedzimy sobie w internecie i sie madrzymy. Ty zapewne robisz wiecej gdyz w przeciwnym wypadku nie zarzucalbys takich slow komus. Moze podzielisz sie z nami swa dzialalnoscia? Moze jestesmy w stanie jakos ci pomoc?

sliwa
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 37
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sliwa » wt 02 mar, 2004

TECUM przeczytaj dokadnie pismo z UP bo zniego wynika ze moze w kazdej chwili

Ksiądz
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pn 22 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ksiądz » pn 22 mar, 2004

Siamanko!

Jestem nowym gosciem waszego forum i zapytowuje sie was co wy chcecie od piłkarzy OKP :?: Przecież to bardzo sympatyczny klubik 8)

Oudiran

Post autor: Oudiran » pn 22 mar, 2004

KSIADZ BO MY NIE CHCEMY OKP WNASZYCH SERCACH OKS NA ZAWSZE I ZADEN INNY KLUB
POZDRO DLA PRAWDZIWYCH
I DLA CALEGO FC HAMBURG
ZBYLU WARJACIE

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » pn 22 mar, 2004

DLA NAS JEST TYLKO STOMIL BO TO JEST PRZECIEZ WIELKA LEGEDNA MA WARMII TEN KLUB MA SWOJA HISTORIE A OKP NIE MA I W TYM JEST PROBLEM BO DLA NAS LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB KAZDY WIE JAK ON SIE NAZYWA

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » pn 22 mar, 2004

"Stomil Olsztyn kocham Cie, Tobie dalem serce swe. Serce swoje jedyne dalem swojej druzynie" - Ksiadz jush rozumiesz?

Ksiądz
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pn 22 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ksiądz » pn 22 mar, 2004

A co ma historia do tego. Jak Stomil powstawal tez nie mial historii. OKP to przeciez nowy klub i cala historia dopiero przed nim.

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » pn 22 mar, 2004

Ksiadz kim ty jesteś? Lubisz Dylusia? On jest, a przynajmniej był zwiazany z OKP. Jak lubisz OKP to kup sobie ich szalik, szybko go stracisz...

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

co sądzicie o zawodnikach okp

Post autor: Pojezierski » pn 22 mar, 2004

KSIĄDZ - WEŻ KOŁO I [moderator] SIE W CZOŁO :!: :!: :!: TYLKO STOMIL OKS ! ! !

Ksiądz
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pn 22 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ksiądz » pn 22 mar, 2004

Alez Wy jestescie jestescie nerwowi Panowie. Obstajecie za swoim i chwala wam :) :) :)

Slyszalem ze chcieliscie pobic pilkarzy OKP. A co by sie stalo jak oni by was pobili? Przeciez jest was bardzo malo i jest was nie liczna grupka na meczach OKP. Powoli znikacie z mapy Polski.

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » pn 22 mar, 2004

KSIĄDZ - PO CO TAKIE GŁUPOTY PISZESZ :?: NA TURNIEJU BYŁO NAS OK. 250 :!: W TEJ SYTUACJI, JAKIEJ SIE ZNALEŻLIŚMY TO CHYBA NIE JEST MAŁO :?:

Oudiran

Post autor: Oudiran » pn 22 mar, 2004

KSIADZ SKAD TY W OGOLE MIESZKASZ CO TY PIEPRZYSZ WEZ IDZ SOBIE Z TAD BO WALISZ TAKIE GLUPOTY I SMUTY ZE ZYGAC SIE CHCE A OKP NIE BEDZIE MIALO HISTORI BO WKROTCE STOMIL REAKTYWACJA AHA JESZCZE JEDNO TO BYLOBY NIEMOZLIWE ZEBY NAS OKP POBILO BO BYSMY SIE NIE DALI I NIE MIELI BY POZNIEJ ZYCIA W OLSZTYNIE I TYLE NA TEN TEMAT BO SIE ZIRYTOWALEM TWOIMI POSTAMI POZDRO DLA PRAWDZIWYCH
ELO WYDER MIECZUCH I POJEZIERSKI
NO I ELO ZBYLU WARJACIE :)

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » pn 22 mar, 2004

Pojezierski jezeli piszesz ze pilkarze OKP to cipki to widze ze sam jestes CIPKA i to w dodatku nie ogolona! Wiec uwazaj troszke jak sie wypowiadasz! Pozdro panowie i powiem tak sami pod soba dolki kopiecie!

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

co sądzicie o piłkarzach okp

Post autor: Pojezierski » pn 22 mar, 2004

TECUM - TY TO POTRAFISZ CZŁOWIEKOWI CIŚNIENIE PODNIEŚĆ :wow: :!: :!: NADAL TWIERDZE, ŻE JESTEŚCIE PIPY I TYLE :!: :!: JESTEŚ TYLKO PIŁKARZYKIEM A NIE FANATYKIEM TAK JAK JA :!: :!: MASZ W DUPIE TO CZY GRASZ POD NAZWĄ OKP WiM CZY STOMIL :!: :!: TAKA JEST PRAWDA :!:

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » pn 22 mar, 2004

Ej, wyluzujcie bo w tym momencie stane w obronie TECUMA, bo on nikogo nie wyzywa na tym forum, a wlasnie niedawno został wyzwany. Moim zdaniem to TECUM ma racje. POZRO DLA STOMILOWCOW

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » pn 22 mar, 2004

Panowie najwazniejszy jest spokoj w tej sytuacji w jakiej sie znajdujemy. To co Ksiadz zasugerowal ze kibice Stomilu zostali by pobici to raczej jest mało realne bo kibicow jest wiecej i zapewne sa bardziej konkretniejsi od pilkarzy OKP. A co do TECUMA to on naprawde jest za Stomilem bynajmniej tak mi sie wydaje. Ksiedzu opanuj swe emocje, jak masz jakies watpliwosci co do kibicow Stomilu to zapraszam na wtorkowe zebranie o godzinie 17 tam napewno wszystkiego sie dowiesz i wszystkie twoje wątpliwosci zostaną wyjasnione. Oudiran warjacie jutro na browar idziemy Miecznik dołączsz sie :?: Pozdro dla wszystkich

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » pn 22 mar, 2004

Pojezierski widze ze sie wypowiadasz w moim imieniu, a wogóle mnie nie znasz i nie wiesz co mam w dupie wiec sie nie wypowiadaj. A po przeczytaniu twojego ostatniego posta twierdze, ze wogole nie masz pojecia o piłce i o tym co ja robilem, jak ty jeszcze na swe gowno mówiłeś PAPU. Prosze cie bardzo nie obrazaj ludzi których nie znasz, bo ja tez moge zaczac cie obrazac na forum i naprawde zrobi ci sie glupio i nie sadze ze zasluguje na obraze z twojej stony tylko dlatego ze jestem zawodnikiem OKP. Ale pamietaj jak bedzie STOMIL to nie czekaj ode mnie podziekowania za doping bo ja podziekuje tylko osobom, które mnie szanuja!

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » pn 22 mar, 2004

Zbylu - ja z Toba zawsze wypije browara! Mam jeszcze jednego kolege, ktory moglby z nami wypic. Powiem Ci jutro na SSK.

Flower
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 119
Rejestracja: pt 22 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Flower » pn 22 mar, 2004

Panowie ochłapy sorry okapy literówka mi się trafiła hmm. Puki co wiecie jaki jest stosunek prawdziwych fanatyków Olsztyńskiego Stomilu do tworu w którym gracie. Nie dziwcie się że ta atmoswera przenosi się na was potęgowane to jest takimi sytuacjami jak całkiem niedawno restauracja Stadion czy dawniej starówka - noc tylko ,że zawsze byliście w przewadze. A co do ostatniej sytuacji z knajpy to mieliście więcej szczęścia niż rozumu i tylko chłodnej kalkulacji i opanowaniu z naszej stronynie nie doszło do awantury takie zachowanie uszło wam płazem jednak poraz ostatni ty czujesz sie urażony jak ktoś mówi na ciebie pipka ja czuje sie urażony jak ktoś obraża STOMIL i moich kumpli STOMILOWCÓW a o mnie możesz mówić co ci sie podoba nie powiedziałeś w ryj to nie powiedziałeś nic. Tak więc grajcie sobie dla garstki swoich znajomych na trybunach. A my będziemy jeździć sobie do MRĄGOWA Morąga czy do innych ziomali. My mamy gdzie jeździć i gdzie sie bawić wam pozostają puste trybuny....

P.S widzieliście foty z Mrągowa czy nie fajnie by było gdyby taka atmoswera powróciła do Olsztyna.

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » pn 22 mar, 2004

NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ :!: :!: POZDROWIENIA DLA KUMTYCH :!: :!:

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » pn 22 mar, 2004

Dobra h** jezeli chodzi ci o ostatnia sytuacje to jedynie moge powiedziec sorry za kolegow. Koniec z wypowiedziami na forum z mojej strony. 3mta sie chlopy wierze ze bedzie dobrze tylko wy nam nie przeszkadzajcie, a my nie bedziemy wam przeszkadzali i niech tak zostanie jak jest chcecie jezdzic na mrągowie to jezdzijcie wasza wola i wybor!

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » pn 22 mar, 2004

TECUM - tu sie nie ma co obrazac. Kazdy wypowiada swoje zdanie inni ostro jeszcze inni łagodnie. Jak macie jakies sprawy do siebie to ustwcie sie na osobnosci bo na forum to kazdy jest mocny. No ale jak piszez ze jestes kibicem Stomilu to jestes jednym z nas STOMILOWCOW tylko ze grasz w OKP i mam nadzieje, ze prawdziwym kibicom podzikujecie za doping jak bedziecie grac pod szyldem naszego ukochanego klubu.

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » pn 22 mar, 2004

Do Tecuma... Kolego chyba sie troszke zaglopowales! To jest forum kibiców Stomilu, a nie OKP! Pozatym teraz ja rzuce cos od siebie na wasz smieszny klubik! Wiekszosc z was to tylko nazelowane cipeczki które potrafia sie wozic na miescie. Odpierold sie od Pojezierskiego, bo jak ty biegales jeszce z lizaczkiem i pytales sie mamy czy mozesz przejsc na druga strone ulicy to on juz stal w mlynie z szale zawieszonym na szyi! Proponuje darować sobie dalsza część tej dyskusji, bo my swoje, a Ty swoje.....

Zablokowany