Stadion Stomilu!

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » czw 08 lut, 2007

grupe kibiców-idiotów którzy zniechęcają wszystkich inwestorów i przez tych baranów Stomil jeszcze długie lata będzie taką ruiną jaką jest obecnie! Mam nadzieje że nikogo nie obraziłem i z góry mówie że mam w dupie to czy uważacie że mam racje bądź nie

ty jak masz w dupie to oczym piszesz to na jakiego [moderator] sie wypisujesz od kibicow sie [moderator] bo to nie wina kibocow ze dzialcze smrodu narobili przez tyle lat ze zaden inwestor nieche wejsc Kim ty jestes zeby tu kogos wyzywac od baranow nie podoba ci sie to na [moderator] czytasz BEZ ODBIORU

poisonero
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: pn 04 lip, 2005
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: poisonero » czw 08 lut, 2007

Stadion żużlowy w Toruniu, będący własnością miasta, został w środę sprzedany na przetargu za 60,270 mln zł. Cena wywoławcza wynosiła 31 mln zł, czyli tyle na ile oszacowano koszt budowy nowego stadionu w innym miejscu.

Do czasu powstania nowego stadionu treningi i zawody żużlowe będą odbywać się w dotychczasowym miejscu. Przewidziano, że najpierw miasto wybuduje nowy stadion, a dopiero potem stary obiekt otrzyma zwycięzca przetargu. Żużlowcy mają przeprowadzić się na początku
2009 r.

O grunt o powierzchni 6,28 ha, na którym znajduje się stadion, ubiegały się cztery firmy. Wygrała spółka z Wrocławia, będąca częścią międzynarodowej grupy, która zajmuje się budową m.in. centrów handlowych, hoteli i szpitali. Zwycięzca, zgodnie z regulaminem przetargu, teren po starym stadionie będzie mógł przeznaczyć pod "zabudowę mieszkaniową wielorodzinną lub wielkopowierzchniowy obiekt handlowy".

Powodem likwidacji stadionu, znajdującego się w pobliżu szosy wiodącej do Bydgoszczy, jest hałas żużlowych motocykli, doskwierający mieszkańcom pobliskiego osiedla i campusu uniwersyteckiego, a zarazem potrzeba wybudowania nowoczesnego obiektu. Nowy stadion ma powstać kilka kilometrów dalej, w sąsiedztwie lotniska aeroklubu.

Obecnie użytkownikiem stadionu jest Klub Sportowy Toruń, będący mniejszościowym akcjonariuszem Klubu Sportowego Toruń Unibax SA, który posiada ekstraligową drużynę.

warmiak007
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: ndz 06 sie, 2006

Post autor: warmiak007 » pt 09 lut, 2007

tutaj kolega u góry napisał coś jakby na potwierdzenie moich wiadomości , informacji vel wiedzy, dwóm pozostałym panom dziękuje za wypowiedź, jednemu za rozkład mojego tekstu na czynniki pierwsze - uważam to za rozsądne posunięcie;) a drugiemu za czytanie ze zrozumieniem i niezwykle kreatywną i mądrą wypowiedź dzięki której zwiększył sie zakres mojej wiedzy:] wszystkim którzy sie ze mną nie zgadzją polecam tekst powyżej dotyczący stadionu w toruniu;] uprzedze następne posty, nie ma znaczenia czy to stadion żużlowy czy piłkarski, cena zależy od terenu ;] pozdrawiam

Mackib
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Mackib » pt 09 lut, 2007

Ale bajki opowiadasz, chyba za dużo na tych swoich forach przesiadujesz. Po pierwsze to grunt musi być atrakcyjnie położony i być dobry pod ewentualna zabudowe, aby uzyskac za niego dobre pieniadze. Może na forach tego nie pisza, ale nasz stadion powstał na fatalnym, podmokłym terenie(zresztą każdy wie jakie zawsze były problemy z murawą) dodatkowo położenie stadionu nie jest też takie cacy (Ryno może być tu przykładem) + spora konkurencja w mieście (bo zakładam iz najszybciej to powstałoby jakies centrum handlowe). Po 2 budowa stadionu na 10 tysiecy mija sie wogole z jakimkolwiek celem. Po 3 aby wybudować stadion potrzebne sa odpowiednie grunty, nalezy zmienic komunikacje miejska, wybudować parkingi, zmienić organizacje ruchu. Wierzysz w to że Rada Miasta z checia by sie czyms takim zajela? Po 4 co Ty wogole porownujesz... 4-ligowy klub na ktorego mecze chodzi zwykle po 300-400 osob z Apatorem(bo pomijam to iż Toruń jest wiekszy od Olsztyna)?
PS. Jakby wszystko było takie jak tutaj opisujesz to stadiony w Polsce powinny rosnać jak grzyby po deszczu, a tak to mamy pozniej takie perełki architektury jak stadion Warty w Poznaniu czy stadion Dziesieciolecia w Warszawie (oba sa polozone w takich miejscach ze z ewentualnymi kupcami nie powinno być zadnych problemow)...

poisonero
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: pn 04 lip, 2005
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: poisonero » pt 09 lut, 2007

warmiak007
tutaj kolega u góry napisał coś jakby na potwierdzenie moich wiadomości
to nie jest potwierdzenie twoich wiadomości tylko określony przykład rozwiązań. @warmiak007 - Nie można obrażać kibiców za ich wiare!

Mackib
Ale bajki opowiadasz, chyba za dużo na tych swoich forach przesiadujesz. Po pierwsze to grunt musi być atrakcyjnie położony.....
Rozwiązanie z Torunia jest ciekawe - myśle że pierwsze takie w Polsce - nie wiem czy dało by się to przełożyć na Olsztyn? to zależy od wielu czynników - dlatego dałem ten przykład do dyskusji - może ktoś ma bardziej konkretne informacjie na temat wartości gruntów na których leży stadion albo inwestorów którzy mieliby chrapke na te tereny.

Mackib
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Mackib » pt 09 lut, 2007

Alez moj post nie był krytyką tego co napisałes :) . Przyklad Apatora jest tu wlasnie bardzo dobry bo pokazuje ze "czasami jednak mozna". W zadnym stopniu nie pasuje jednak do naszego wspanialego miasta gdzie miasto pomaga tylko tym ktorzy maja medialne sukcesy(nie mowie o sukcesach sportowych, bo z tym to akurat bywa roznie). Dopoki Stomil bedzie grał wiec nisko, ciezko rozmawiac o jakimkolwiek stadionie...
Naszczescie troche optymizmu wlal we mnie warmiak007 swoim stwierdzeniem iz wszystkiemu winni sa fatalni kibice :D Wnioskuje wiec z tego iz Warmia kibicow nie posiadajac wogole (nie mowie tutaj o znajomych pilkarzy i ciekawych pilki emerytach) niedlugo stanie sie pilkarska potega na Warmii i Mazurach a budowa wspaniałego obiektu na Sybirakow rozpocznie sie lada dzien... no ale coz... pozyjemy zobaczymy :)

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » pt 09 lut, 2007

No proszę, chyba radni przeczytali mój post.. :lol:
wm.pl pisze:Radni zdjęli też pół miliona złotych przeznaczonych na zakup i montaż elektronicznego systemu obsługi sali sesyjnej. - W tej sytuacji te pół miliona złotych przeznaczymy na budowę boiska do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią przy Jeziołowicza - tłumaczy Łukasz Łukaszewski, przewodniczący komisji gospodarki komunalnej Rady Miasta.
Szkoda jednak, że dalej pomijany jest Stadion...
wm.pl pisze:Kolejne boisko ze sztuczną nawierzchnią powstanie przy Szkole Podstawowej nr 25. Na tę inwestycję zabrano pieniądze zaplanowane na podobną inwestycję przy stadionie Stomilu.

warmiak007
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: ndz 06 sie, 2006

Post autor: warmiak007 » pt 09 lut, 2007

widze że czepiacie sie ze Warmia nie ma kibiców itp. a ja odpowiem na to śmiechem... Warmia V-liga , Stomil IV liga jakby nie patrzeć kolosalna różnica hahahahaha. A wypowiedziałem sie na forum Stomilu bo uważam że można odbudować klub jakim był Stomil, tylko trzeba powiewu nowych pomysłów i rozwiązań a nie pchania kasy w miejsce które jest tego nie warte. a jeżeli chodzi o to czy te grunty są cenne to z moich wiadomości wynika że są i że możnaby zrobić podobną kombinacje jak w toruniu! I wszystko to z myślą o Stomilu a nie o Warmii :] chociaż z uśmiechem wspominam czasy kiedy Stomil grał w 1 a Warmia w 2 lidze!

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » pt 09 lut, 2007

Tylko na [moderator] robić boiska po jakiś podstawówkach
nie kazdy ma to szczęscie mieszkac na osiedlu gdzie ma boisko ze sztuczną. Wole miec boisko na podstawówce czynych cały rok niz nie miec zadnego, a miec za to nagłosnienie w sali obrad.

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » pt 09 lut, 2007

Chodziło mi o to, że po co robić boiska na podstawówkach jak można położyć sztuczną nawierzchnię na bocznym Stomilu. I rezygnuję się z tego jedynie po to żeby zrobić to w innym miejscu. Co piłkarze trenować będa na SP 25 ?

poisonero
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: pn 04 lip, 2005
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Radni obiecują

Post autor: poisonero » wt 13 lut, 2007

Podczas ostatniego meczu ligowego z Piotrkowianinem kibice Zagłębia Lubin oficjalnie rozpoczęli akcję pod nazwą „Hala dla Lubina”. Fani szczypiorniaka w Lubinie chcą w ten sposób nakłonić radnych, by przekazali fundusze na budowę hali widowiskowo-sportowej w mieście.

Na mecz z Piotrkowianinem kibice przynieśli ze sobą transparenty, wyrażające ich dezaprobatę w stosunku do ostatniej decyzji radnych, którzy przeznaczyli pieniądze z budowy hali widowiskowo-sportowej na inne cele jak np. budowa ekranów dźwiękochłonnych. – Mamy nadzieję, że w ten sposób dotrzemy do radnych i zmienią oni zdanie – mówią kibice.

Do akcji kibiców przyłączył się również klub MKS „Zagłębie” Lubin. Na prezentacje lubinianie wybiegli w koszulkach z napisem „Chcemy hali!”. – Coś trzeba robić, bo jeśli będziemy bezczynnie siedzieć to na pewno ta hala nie powstanie – mówi Michał Kubisztal. Będziemy o tym mówić i krzyczeć, będziemy wychodzić w tych koszulkach przy okazji naszych meczów. Lubin zasługuje na hale i to nie podlega dyskusji. Mamy dwie drużyny, które rok w rok walczą o medale Mistrzostw Polski, a piłka ręczna stoi na bardzo wysokim poziomie. Jest również siatkówka, której także hala by się przydała. Jestem pewien, że gdyby była normalna hala na mecze przychodziłoby 2-3 razy więcej kibiców – dodaje rozgrywający Zagłębia.

Mam nadzieję, że w końcu nasi radni coś zrobią w sprawie hali – mówi z kolei Tomasz Kozłowski. Przed wyborami każde ugrupowanie zapowiadało, że jest w stanie zapewnić nam hale, ale jak widać było to tylko czcze gadanie i na obietnicach się skończyło – kończy rozgoryczony skrzydłowy lubińskiej drużyny.

Nie oczekuję tutaj dwudziestotysięcznej hali. Myślę, że stać jest nasze miasto na dwu-trzytysięczną halę i na taką ilość kibiców jest zapotrzebowanie. Klub, który walczy o dwa mistrzostwa Polski nie może grać w Szkole Podstawowej – mówi Jerzy Szfraniec trener męskiej drużyny Zagłębia i dyrektor sportowy klubu.

Akcję „Hala dla Lubina” popiera Krzysztof Kisiel. Trener Piotrkowianina był w Lubinie przy okazji ostatniego meczu ligowego i wyraził swoje zdanie na temat hali .– Tutaj jest klimat, są pieniądze i bezwzględnie powinna być hala. Myślę, że radni wezmą pod uwagę, że w Lubinie jest wielu kibiców piłki ręcznej, którzy chętnie oglądaliby swoje drużyny w akcji, tym bardziej, że zarówno męski jak i żeński zespół grają na najwyższym poziomie i co rok walczą o medale – mówi szkoleniowiec drużyny z Piotrkowa Trybunalskiego.

Kibice zapowiadają, że akcja potrwa aż do skutku, czyli aż do zbudowania w Lubinie hali widowiskowo-sportowej z prawdziwego zdarzenia, a „jeśli wiara czyni cuda my wierzymy, że się uda”…

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » czw 15 lut, 2007

troche na inny temat, ale kto mi to wyjasni ?
Zdjecie z oficjalnej strony osiru.

Obrazek

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » czw 15 lut, 2007

Napis został wymazany. Kiedyś, pamiętam że zwróciliśmy się z zapytaniem dlaczego. Odpowiedź była mniej więcej taka: Stadion jest własnością OSIRu, nie ma żadnego związku z fabryką Stomil. :roll:

Swoją drogą mogli już pójść dalej, bawiąc się przeróbką zdjęć: dorysować krzesełka, oświetlenie, nowe loże dla vipów, złote poręcze... Czemu nie?

poisonero
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: pn 04 lip, 2005
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: poisonero » czw 15 lut, 2007

A propos zabawy z przeróbką zdjęć czy też projektowaniem stadionów - jest kilka fajnych programów do projektowania np. bardzo świetny i prosty na początek programik tj. Sketchup
tu daje linka do forum gdzie można zobaczyć fajne projekty!
http://forum.igol.pl/viewtopic.php?t=71 ... sc&start=0

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » pt 16 lut, 2007

Szczerze mówiąc to poświecilem całe popoludnie na studiowaniu zamieszczonego wyzej linku do forum, oraz ściąganiem programow ( m.in. ww oraz blander )

Po pewnym czasie 'pocenia sie' nad nimi, nie jestem w stanie niczego z nich pojąć :lol:

poisonero
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: pn 04 lip, 2005
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: poisonero » pt 16 lut, 2007

Do programu sketchup dołączone są lekcje krok po kroku jak poszczególne elementy wykonać - ewentualnie możesz wejść na strone sketchup! ja proponuje stworzyć jakoś prostą trybunkę albo budyneczek :)

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » sob 17 lut, 2007

35 tys. złotych potrzebuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie na ściągnięcie Orłów Górskiego do stolicy Warmii i Mazur
Historyczna drużyna składa się ze znakomitych piłkarzy, którzy wywalczyli złoty medal podczas igrzysk olimpijskich w Monachium (1972), trzecie miejsce na mistrzostwach świata w RFN (1974) oraz srebrny medal na igrzyskach olimpijskich w Montrealu (1976) - choć grają w niej także piłkarze, którzy barw narodowych bronili w późniejszych latach. Ówczesną kadrę prowadził nieodżałowany Kazimierz Górski (zmarł 23 maja 2006 roku), uznawany w Polsce za trenera wszech czasów.

Przeciwnikami biało-czerwonych będą zawodnicy z województwa warmińsko-mazurskiego, mający więcej niż 35 lat.

- Musimy szybko rozejrzeć się za sponsorami, bo impreza nie została wpisana w nasz budżet - mówi Jerzy Litwiński, dyrektor OSiR-u. - Kibice będą mieli doskonałą okazję, by obejrzeć byłych reprezentantów w akcji. W naszym regionie też mamy dobrych zawodników, którzy po latach przerwy znów będą mieli okazję wybiec na boisko.

W ubiegłym roku część piłkarzy gościła w Reszlu, gdzie odbyła się uroczystość nadania imienia "Orłów Górskiego" hali sportowej przy tamtejszym Gimnazjum.

Towarzyski pojedynek zaplanowano na 27 maja, na stadionie przy ulicy Piłsudskiego w Olsztynie.

W Orłach grają

Mirosław Bulzacki, Włodzimierz Ciołek, Lesław Ćmikiewicz, Jan Domarski, Jan Furtok, Andrzej Iwan, Zygmunt Kalinowski, Karol Kordysz, Jerzy Kraska, Janusz Kupcewicz, Marek Kusto, Grzegorz Lato, Włodzimierz Lubański, Stefan Majewski, Zygmunt Maszczyk, Ryszard Milewski, Henryk Miłoszewicz, Adam Musiał, Mirosław Okoński, Waldemar Prusik, Andrzej Szarmach, Krystian Szuster, Antoni Szymanowski, Stanisław Terlecki, Jan Tomaszewski, Jerzy Wijas, Roman Wójcicki, Andrzej Zgutczyński, Władysław Żmuda.

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » sob 17 lut, 2007

oo to bylaby dobra okazja do pokazania sie i przypomnienia o sobie ;)

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » pn 19 lut, 2007

No no no...to rzeczywiście okazja zobaczyć stare gwiazdy, zwłaszcza że gdy oni grali mnie jeszcze na świecie nie było :)

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » sob 24 lut, 2007

Niestety w sprawie stadionu nic się nie ruszyło, choć pod koniec stycznia miało być spotkanie zarządu z radą miasta i miał być przedstawiony wstępny projekt modernizacji, bądź decyzja w sprawie budowy nowego stadionu. Nie wiem czy to spotkanie sie odbyło ale sądząc po tym że sprawa ucichła to raczej nie :(

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » sob 24 lut, 2007

mysle, ze czas jakis liscik wyslac do prezydenta, bo jak miasto wojewodzkie o blisko 200tys. mieszkancow moze miec taka ruine... ;| Wystrczylby kameralny stadionik 10tys. [marzenia]

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Mam miejsce

Post autor: goleo6 » pn 12 mar, 2007

Ja mam już nawet pomysł gdzie zbudować(jesli to w ogole mozliwe :P )nowy stadion.Mysle ze najlepszym miejscem bylaby ta wielka łąka pomiedzy jarotami a Nagórkami.Wiem ze koledzy z Pojezierza(szacun :D )mogą sie ze mna nie zgodzic bo zawsze mieli blisko na mecze :lol: ale tamtejsza okolica jest najlepsza gdyż jest nieco oddalona od centrum ale nie na tyle by utrudniało to dojazd z dworca dla przyjezdnych.Tak więc piłka leżyy po stronie urzednikow...

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Mam miejsce

Post autor: zicoo » pn 12 mar, 2007

goleo6 pisze:Ja mam już nawet pomysł gdzie zbudować(jesli to w ogole mozliwe :P )nowy stadion.Mysle ze najlepszym miejscem bylaby ta wielka łąka pomiedzy jarotami a Nagórkami.Wiem ze koledzy z Pojezierza(szacun :D )mogą sie ze mna nie zgodzic bo zawsze mieli blisko na mecze :lol: ale tamtejsza okolica jest najlepsza gdyż jest nieco oddalona od centrum ale nie na tyle by utrudniało to dojazd z dworca dla przyjezdnych.Tak więc piłka leżyy po stronie urzednikow...
Galeo znalazł już miejsce, dostanie kieszonkowe i sypnie groszem na nowy stadion. Nic, tylko dać pozwolenie na budowę panowie urzędnicy.
:lol:

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Mam miejsce

Post autor: goleo6 » pn 12 mar, 2007

zicoo pisze:
goleo6 pisze:Ja mam już nawet pomysł gdzie zbudować(jesli to w ogole mozliwe :P )nowy stadion.Mysle ze najlepszym miejscem bylaby ta wielka łąka pomiedzy jarotami a Nagórkami.Wiem ze koledzy z Pojezierza(szacun :D )mogą sie ze mna nie zgodzic bo zawsze mieli blisko na mecze :lol: ale tamtejsza okolica jest najlepsza gdyż jest nieco oddalona od centrum ale nie na tyle by utrudniało to dojazd z dworca dla przyjezdnych.Tak więc piłka leżyy po stronie urzednikow...
Galeo znalazł już miejsce, dostanie kieszonkowe i sypnie groszem na nowy stadion. Nic, tylko dać pozwolenie na budowę panowie urzędnicy.
:lol:
Po pierwsze nie galeo tylko goleo :D po drugie jak kieszonkowe to tylko od urzędasów :lol:

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Re: Mam miejsce

Post autor: K.K. » pn 12 mar, 2007

goleo6 pisze:
zicoo pisze:
goleo6 pisze:Ja mam już nawet pomysł gdzie zbudować(jesli to w ogole mozliwe :P )nowy stadion.Mysle ze najlepszym miejscem bylaby ta wielka łąka pomiedzy jarotami a Nagórkami.Wiem ze koledzy z Pojezierza(szacun :D )mogą sie ze mna nie zgodzic bo zawsze mieli blisko na mecze :lol: ale tamtejsza okolica jest najlepsza gdyż jest nieco oddalona od centrum ale nie na tyle by utrudniało to dojazd z dworca dla przyjezdnych.Tak więc piłka leżyy po stronie urzednikow...
Galeo znalazł już miejsce, dostanie kieszonkowe i sypnie groszem na nowy stadion. Nic, tylko dać pozwolenie na budowę panowie urzędnicy.
:lol:
Po pierwsze nie galeo tylko goleo :D po drugie jak kieszonkowe to tylko od urzędasów :lol:
Goleo nie wyczuł ironi :)

ODPOWIEDZ