Talenty 4 i 5 ligi WIM

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Talenty 4 i 5 ligi WIM

Post autor: Turbo » wt 09 maja, 2006

Piszcie tutaj o zawodnikach wyróżniajacych sie na boiskach 4 i 5 ligi warmińsko-mazurskiej (oprócz OKS-u poniewaz wszyscy wiemy kto i jak gra)
Kamil Dębek(Szczytno)- napastnik dobrze zbudowany a przede wszystkim bardzo skuteczny przynajmniej w 5 lidze ma na swoim końcie już 25 bramek !!!!!!!!!!!!
Łukasz Harmaciński(Motor)-pomocnik bardzo dobra obecna forma jak na pomocnika skuteczny w tej rundzie chyba już 6 bramek. Lider druzyny z Lubawy
Marek Śniezawski(Sokół)- napastnik ostatnio mniej skuteczny choć ma na swoim koncie sporo bramek

Kaczorzasty
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 193
Rejestracja: wt 02 sie, 2005
Lokalizacja: ze Stomilowa

Post autor: Kaczorzasty » wt 09 maja, 2006

Wierzba :?

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » wt 09 maja, 2006

Wierzba to umie strzelać tylko w 4 lidze.

OKS Ostróda
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 274
Rejestracja: pn 14 lis, 2005
Lokalizacja: FC Ostróda

stomil

Post autor: OKS Ostróda » wt 09 maja, 2006

michał maj z sokoła ostróda oraz tomasz radziwon z dksu

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » wt 09 maja, 2006

Maj, Radziwon przecież to strarzy wyjadacze. Talent mogą być do 20 roku życia góra... a nie zawodnicy około 30 :roll: :?

OKS Ostróda
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 274
Rejestracja: pn 14 lis, 2005
Lokalizacja: FC Ostróda

stomil

Post autor: OKS Ostróda » śr 10 maja, 2006

no to sokołowski z sokoła ostróda(do niedawna w juniorach)

Awatar użytkownika
Pycior
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 231
Rejestracja: śr 19 kwie, 2006
Lokalizacja: z nienacka

Re: Talenty 4 i 5 ligi WIM

Post autor: Pycior » śr 10 maja, 2006

[quote="Turbo"]Piszcie tutaj o zawodnikach wyróżniajacych sie na boiskach 4 i 5 ligi warmińsko-mazurskiej (oprócz OKS-u poniewaz wszyscy wiemy kto i jak gra)
Kamil Dębek(Szczytno)- napastnik dobrze zbudowany a przede wszystkim bardzo skuteczny przynajmniej w 5 lidze ma na swoim końcie już 25 bramek !!!!!!!!!!!!



No Bardzo dobry napastnik szkoda ze gra tylko na wypuszczenie pilki i przepchniecie rywala ale to przeciez nie Hiszpania .. bardzo dobry strzal i ustawienie na boisku .. Tak wiec panie Nakielski .. Polecam :)

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » śr 10 maja, 2006

Rośnie mała gwiazdka w Olsztynku; Kuźniewski, ma 17 lat i gral już 2 razy w olsztyneckiej Olimpii, i jeszcze Gawliński jest calkiem dobry, był już w Olsztynie na testach ale nie wiem za bardzo czemu go nie wzieli..

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » śr 10 maja, 2006

Mario pisze:i jeszcze Gawliński jest calkiem dobry, był już w Olsztynie na testach ale nie wiem za bardzo czemu go nie wzieli..
:lol: :lol: :lol: poza wzrostem nic innego nie posiada. Każdą jaką ma piłkę wykopuje do przodu :? i co najśmiesznieje kopie się po czole :? Dobrze, że trener Nakielski z niego zrezygnował jak widać zna się na rzeczy. :) Jedyny zawodnik z Olimpii ale tej z Olsztynka, który może myśleć o lepszym sportowo klubie to Piotrek Brzostek.

A co do moich typów to na pierwszym miejscu jest Łukasz Łukaszewski ze Startu Działdowo, naprawdę bardzo dobry oborńca, który potrafi strzelać bramki, myślę, że trener Nakielski może pomyśleć o wzmocieniu obrony tym zawodnikiem. A tak po za tym Piotr Osmański i Łukasz Kuśnierz obaj rocznik 88 występują w Mrągowii i prezentują się bardzo ciekawe. Dwa, trzy lata i będą biegać po boiskach Orange :).

A o zawodnikach OKS-u się nie wypowiadam, bo wiadomo, że każdy uważany jest za talent i niech tak zostanie.

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » śr 10 maja, 2006

Jedyny zawodnik z Olimpii ale tej z Olsztynka, który może myśleć o lepszym sportowo klubie to Piotrek Brzostek. [/quote]
:hahaha:

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » śr 10 maja, 2006

myślałem tez o nim (łukasz Kuśnierz) młody zawodnik gra w podstawowym składzie mozna by było go sprubować (no Panie Nakielski ma Pan tu małą liste piłkarzy do sprawdzenia napewno któryś z tych piłkarzy by się sprawdził. Czekamy na testy tych zawodników)

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » pt 19 sty, 2007

Mnie sie wydaje że Łukasz Suchocki z sisioraka, dobrze by było gdyby zmienił klub na nasz Stomil bo tam sie marnuje :roll:

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » pt 19 sty, 2007

goleo6 pisze:Mnie sie wydaje że Łukasz Suchocki z sisioraka, dobrze by było gdyby zmienił klub na nasz Stomil bo tam sie marnuje :roll:
kto jak kto, ale Suchy nie będzie chciał grać u nas. a poza tym będzie grał w wyższej klasie rozgrywkowej. jak nie teraz to jesienią na pewno.

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » pn 22 sty, 2007

Moim zdaniem na wyróżnienie zasługuje Marek Śnieżawski ze Stomilu. Jest bramkostrzelny i dobrze że udało nam sie go zatrzymać :)

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » pn 22 sty, 2007

super

kru

Post autor: kru » pn 22 sty, 2007

Pawson pisze:super
Jakże wiele wnosi powyższa wypowiedź... 8) +1 post

mayday199
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: wt 23 sty, 2007
Lokalizacja: London - Biskupiec
Kontakt:

Mam jednego!

Post autor: mayday199 » wt 23 sty, 2007

Po pierwsze witam Olsztyniaków!

Co do moich talentów to mam jeden:

Mateusz "Mati" - Tęcza Biskupiec
(Liga Okręgowa - I sezon w drużynie seniorów)
Rocznik:1989

W tym sezonie gra pierwsze mecze w drużynie seniorów w B-cu.
Był stałym reprezentantem województwa w rozgrywkach juniorów i raz pojawił się w kadrze Polski u Dziekanowskiego. Chłopak ma nieprzeciętny talent. Jest dobrze zbudowany, szybki, ma błyskotliwy drybling i atomowe uderzenie, napastnik I klasa! Był też 2-gi w konkursie serwisu juniorzy.com na najlepszego juniora rocznika 1989. Aż miło się robi jak patrzę na jego grę, wkręca w murawę przeciwników a oni nawet nie wiedzą jak i kiedy zostali wydelegowani do domku.
Szkoda tylko, że takie talenty gubią się gdzieś po drodze. Dziś ma już 18 lat, a gdyby ktoś nim się zajął gdy miał 15, poprowadził i porozmawiał z rodzicami pewnie było by inaczej...

Pozdrawiam OKS i wierzę, że znów I liga zamieszka w Olsztynie!
Kiedyś byłem na każdym meczu, miałem karnet, kilka pięknych sezonów.
Aż przyszedł Halex i wszystko poszło się ...
pzdr!

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » wt 23 sty, 2007

Nietylko Wróbel z Biskupca zasługiwał na pielęgnację talentu... myślę, że z tej grupy najbardziej rozwinął się Szkolnik i to on za kilka lat będzie podporą reprezentacji. Niestety na transfery do nas za późno :?

kru

Post autor: kru » wt 23 sty, 2007

Tomek Wrona z Czarnych Małdyty A-klasa

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » śr 24 sty, 2007

Michał Sajnach z okręgowej Pisy Barczewo,22 lata jest kapitanem drużyny która walczy o 4 lige
moj talent 8)
maił juz kilka razy testy w klubie ale ,nie odpowiadały mu warunki finansowe
w OKSIE proponowali mu stupendium ,a gośc ma prace za którą dostaje o wiele więcej polskich złotych i tak włąsnie tak marnują się okoliczne talenty ;)

mayday199
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: wt 23 sty, 2007
Lokalizacja: London - Biskupiec
Kontakt:

Post autor: mayday199 » śr 24 sty, 2007

A Szkolnik teraz śmiga po boiskach III ligi w Kani Gostyń. Kilka sezonów w Wiśle Kraków napewno się przydało. Fama idzie, że za dobry jest na tamten zespół i się marnuję. Szkoda... Nie lepiej pobiegać w OKS-ie?

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » śr 24 sty, 2007

Szkolnik miał grać w Polonii Warszawa, ale ostatecznie z niego zrezygnowano...

a co do Wojciechowskiego to tylko o nim słyszałem, mam nadzieję, że będzie się rozwijał i kiedyś pomoże nam w I lidze ;)

emanuel
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: śr 24 sty, 2007

Post autor: emanuel » śr 24 sty, 2007

wróbel z BIskupca... :?: było dużo lepszych zawodników z rocznika 89 w kadrze województwa..

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » śr 24 sty, 2007

Lukas pisze:I tak największy talent o którego już kilka razy dobijał sie Nakielski uciekł z Warmii do Korony II Kielce grającej w 3 lidze , choć miał oferte i był na testach w wyższej lidze. Mowa o Wojciechowskim Krystianie. Jak ktoś go widział w akcji to wie co to za klasa zawodnika.
A ja słyszałem ze ten zawodnik ostatecznie nieprzeszedł do Korony II i że zostaje przynajmniej do końca rundy w Warmii

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » czw 25 sty, 2007

z tego co mi wiadomo to bedzie grac w Warmii do konca rundy, a po zakonczeniu idzie do Korony, gdzie cos tam niby podpisal czy jakos tak.
P.S Napewno to jeden z wiekszych talentow w ostatnich latach w wojewodztwie. Kto widzial go w akcji ten wie.

ODPOWIEDZ